Loading

13
Αγώνες

69%
23%
8%

9 Νίκες

3 Ισοπαλίες(23%)

1 Νίκες

Τα δεδομένα για Λέαλταντ εναντίον CD Colunga's δείχνουν πως από τους 13 αγώνες που έχουν παίξει, η Λέαλταντ έχει κερδίσει 9 φορές και η CD Colunga έχει κερδίσει 1 φορές. Επίσης έχει σημειωθεί ισοπαλία 3 φορές μεταξύ των Λέαλταντ και CD Colunga.

85%Πάνω από 1.5
11 / 13 Αγώνες
38%Πάνω από 2.5
5 / 13 Αγώνες
31%Πάνω από 3.5
4 / 13 Αγώνες
38%BTTS
5 / 13 Αγώνες
54%Ανέπαφη Εστία
Λέαλταντ
15%Ανέπαφη Εστία
CD Colunga

Όλες οι Προβλέψεις- Λέαλταντ vs CD Colunga

56%Πάνω από 2.5
Μέσος Όρος Πρωταθλήματος : 52%
73%Πάνω από 1.5
Μέσος Όρος Πρωταθλήματος : 77%
45%BTTS
Μέσος Όρος Πρωταθλήματος : 52%
2.95Γκόλ/ Αγώνα
Μέσος Όρος Πρωταθλήματος : 2.75
Όβερ 1.5, FH/2H & άλλα
Όβερ 8.5, 9.5 & άλλα

*Μέσος όρος στατιστικών ανάμεσα στις Λέαλταντ και CD Colunga κατά τη διάρκεια της τρέχουσας σεζόν

Τι σημαίνει ο κάθε στατιστικός όρος; Διαβάστε το Γλωσσάρι
Φόρμα - Συνολικά
 
Φόρμα - Συνολικά
CD Lealtad Logo
1.89
  • W
    CD Lealtad

    Λέαλταντ

    Τερτσέρα - Γκρούπ 2

    04/10 03:00

    2 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Avilés Stadium CF

    Avilés Stadium CF

  • W
    Unión Popular de Langreo

    Ουνιόν Ποπιλάρ Λανγκρέο

    Τερτσέρα - Γκρούπ 2

    10/10 09:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    CD Lealtad

    Λέαλταντ

  • D
    CD Lealtad

    Λέαλταντ

    Τερτσέρα - Γκρούπ 2

    18/10 03:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Caudal Deportivo de Mieres

    Θαουδάλ Ντεπορτίβο ντε Μιέρες

  • W
    CD Colunga

    CD Colunga

    Τερτσέρα - Γκρούπ 2

    25/10 04:00

    0 - 4

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    CD Lealtad

    Λέαλταντ

  • W
    CD Lealtad

    Λέαλταντ

    Τερτσέρα - Γκρούπ 2

    31/10 07:45

    3 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Club Siero

    Κλαμπ Σιέρο

  • Όλα

  • Εντός Έδρας

  • Εκτός Έδρας

Λέαλταντ
Κλαμπ Σιέρο
CD Colunga
Λέαλταντ
Λέαλταντ
Θαουδάλ Ντεπορτίβο ντε Μιέρες
Ουνιόν Ποπιλάρ Λανγκρέο
Λέαλταντ
Λέαλταντ
Avilés Stadium CF
  • Προηγούμενα

  • Επόμενα

Λέαλταντ logoΛέαλταντ είναι +42% καλύτερη όσον αφορά Πόντοι Ανά Αγώνα

1.33
  • D
    L

    L'Entregu Club de Fútbol

    Τερτσέρα - Γκρούπ 2

    03/10 10:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Colunga

    CD Colunga

  • D
    CD Colunga

    CD Colunga

    Τερτσέρα - Γκρούπ 2

    10/10 07:30

    5 - 5

    FT

    ( HT : 1 - 2 )

    CD Praviano

    CD Praviano

  • L
    Real Sporting de Gijón II

    Σπόρτινγκ Χιχόν Β'

    Τερτσέρα - Γκρούπ 2

    18/10 03:00

    4 - 0

    FT

    ( HT : 3 - 0 )

    CD Colunga

    CD Colunga

  • L
    CD Colunga

    CD Colunga

    Τερτσέρα - Γκρούπ 2

    25/10 04:00

    0 - 4

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    CD Lealtad

    Λέαλταντ

  • D
    Avilés Stadium CF

    Avilés Stadium CF

    Τερτσέρα - Γκρούπ 2

    01/11 03:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Colunga

    CD Colunga

CD Colunga Logo
  • Όλα

  • Εντός Έδρας

  • Εκτός Έδρας

Avilés Stadium CF
CD Colunga
CD Colunga
Λέαλταντ
Σπόρτινγκ Χιχόν Β'
CD Colunga
CD Colunga
CD Praviano
L'Entregu Club de Fútbol
CD Colunga
  • Προηγούμενα

  • Επόμενα

Δωρεάν Προβλέψεις Καθημερινά

Εγγραφείτε στις FootyStats Προβλέψεις και λάβετε 3 ~ 10 δωρεάν τιπς χρηστών καθημερινά. Παρακολουθούμε το κέρδος!

Εισάγετε τη διεύθυνση email σας για να εγγραφείτε *

Γκόλ που Σκόραραν Ποια ομάδα θα σκοράρει περισσότερο;

CD Colunga είναι +16% καλύτερη όσον αφορά Γκόλ που Σκόραραν

CD Lealtad
1.44 Γκόλ/ Αγώνα

Λέαλταντ (Εντός Έδρας)

Colunga
1.67 Γκόλ/ Αγώνα

CD Colunga (Εκτός Έδρας)

Σκορ Ανά ΠαιχνίδιCD LealtadColunga
Πάνω από 0.578%67%
Πάνω από 1.533%44%
Πάνω από 2.522%22%
Πάνω από 3.511%22%
Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν22%33%
Σκόραραν στο 1H/2HCD LealtadColunga
Σκορ στο 1ο Ημ.56%37%
Σκορ στο 2ο Ημ.56%62%
Σκόραραν και στα Δύο Ημίχρονα33%38%
Μέσος Όρος Σκορ στο 1ο Ημ.0.560.38
Μέσος Όρος Σκορ στο 2ο Ημ.0.891.38

* Τα στατιστικά συμπεριλαμβάνουν τους εντός και εκτός έδρας αγώνες που έχουν παίξει οι Λέαλταντ , CD Colunga.

Γκόλ που Δέχτηκαν Ποιά ομάδα θα δεχτεί γκολ;

Λέαλταντ είναι +430% καλύτερη όσον αφορά Γκόλ που Δέχτηκαν

CD Lealtad
0.44 Γκόλ/ Αγώνα

Λέαλταντ (Εντός Έδρας)

Colunga
2.33 Γκόλ που Δέχτηκε/ Αγώνα

CD Colunga (Εκτός Έδρας)

Δέχτηκαν / αγώναCD LealtadColunga
Πάνω από 0.533%89%
Πάνω από 1.511%56%
Πάνω από 2.50%44%
Πάνω από 3.50%33%
Ανέπαφη Εστία67%11%
Δέχτηκαν 1ο/2ο ΗμίχρονοCD LealtadColunga
1H Χωρίς να Δεχτούν Γκολ89%50%
2H Χωρίς να Δεχτούν Γκολ78%13%
1H Δέχτηκαν κατά Μέσο Όρο0.221
2H Δέχτηκαν κατά Μέσο Όρο0.221.38

* Τα δεδομένα γκολ που δέχτηκαν συμπεριλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες των Λέαλταντ και CD Colunga.

Όβερ 2.5 & BTTS Προβλέψεις Πόσα γκολ σε αυτόν τον αγώνα;

Λέαλταντ και CD Colunga's Όβερ 0.5 ~ 4.5 και BTTS.

Γκολ ΑγώναCD LealtadColungaΜέσος Όρος
Πάνω από 0.589%89%89%
Πάνω από 1.556%89%73%
Πάνω από 2.533%78%56%
Πάνω από 3.511%44%28%
Πάνω από 4.50%22%11%
BTTS22%67%45%
Σκόραραν και οι Δύο Ομάδες & Νίκη0%33%17%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες & Ισοπαλία11%22%17%
Σκοράρουν και οι Δύο & Πάνω από 2.511%56%34%
Δεν Σκοράρουν και οι Δύο & Πάνω από 2.522%22%22%
Γκόλ 1ου ΗμιχρόνουCD LealtadColungaΜέσος Όρος
Να Σκοράρουν και οι Δύο 1H
1H Πάνω από 0.5
1H Πάνω από 1.5
1H Πάνω από 2.5
Γκόλ 2ου ΗμιχρόνουCD LealtadColungaΜέσος Όρος
Να Σκοράρουν και οι Δύο 2H
BTTS και στα 2 Ημίχρονα
2H Πάνω από 0.5
2H Πάνω από 1.5
2H Πάνω από 2.5
Γκόλ (Κάτω από)CD LealtadColungaΜέσος Όρος
Κάτω από 0.511%11%11%
Κάτω από 1.544%11%28%
Κάτω από 2.567%22%45%
Κάτω από 3.589%56%73%
Κάτω από 4.5100%78%89%
1H/2HCD LealtadColungaΜέσος Όρος
1H Κάτω από 0.533%25%29%
1H Κάτω από 1.589%62%76%
1H Κάτω από 2.5100%75%88%
2H Κάτω από 0.522%12%17%
2H Κάτω από 1.578%25%52%
2H Κάτω από 2.589%62%76%

Προβλέψεις Τελευταίου Χρήστη

Δεν υπάρχουν προβλέψεις χρηστών ακόμα. Μπορείτε να δημοσιεύσετε μια αφού δημοσιοποιηθούν οι αποδόσεις.

Στατιστικά Κόρνερ Πόσα κόρνερ;

UNLOCKΚόρνερ/ Αγώνα

* ΜΟ Κόρνερ ανά Αγώνα μεταξύ των Λέαλταντ και CD Colunga

/αγώνα
Κερδισμένα Κόρνερ
/αγώνα
Κερδισμένα Κόρνερ
Κόρνερ ΑγώναCD LealtadColungaΜέσος Όρος
Πάνω από 6
Πάνω από 7
Πάνω από 8
Πάνω από 9
Πάνω από 10
Πάνω από 11
Πάνω από 12
Πάνω από 13
1ο ΗμίχρονοCD LealtadColungaΜέσος Όρος
1Η Μέσος Όρος
Πάνω από 4 1Η
Πάνω από 5 1Η
Πάνω από 6 1Η
2ο ΗμίχρονοCD LealtadColungaΜέσος Όρος
2Η Μέσος Όρος
Πάνω από 4 2Η
Πάνω από 5 2Η
Πάνω από 6 2Η

Συνολικά Κόρνερ Αγώνα για τις Λέαλταντ και CD Colunga. Ο μέσος όρος του πρωταθλήματος είναι Τερτσέρα - Γκρούπ 2 για 81 αγώνες στη σεζόν 2026/2027.

Τερτσέρα - Γκρούπ 2 Στατιστικά Κόρνερ

Κόρνερ Ομάδας Κόρνερ Υπέρ/ Αντιπάλου

Δεδομένα Κόρνερ για τις ομάδες Λέαλταντ και CD Colunga ξεχωριστά.

Κόρνερ ΟμάδαςCD LealtadColungaΜέσος Όρος
Κόρνερ Υπέρ / Αγώνα
Κόρνερ Κατά / Αγώνα
Πάνω από 2.5 - Κερδισμένα Κόρνερ
Πάνω από 3.5 - Κερδισμένα Κόρνερ
Πάνω από 4.5 - Κερδισμένα Κόρνερ
Πάνω από 2.5 - Κόρνερ Κατά
Πάνω από 3.5 - Κόρνερ Κατά
Πάνω από 4.5 - Κόρνερ Κατά

Θα Σκοράρει η Λέαλταντ?

Λέαλταντ
Σκόραραν σε
78%
από τους αγώνες (Συνολικά)

Υψηλή Πιθανότητα

Υπάρχει Υψηλή Πιθανότητα ότι η Λέαλταντ θα σκοράρει σύμφωνα με τα δεδομένα μας.
CD Colunga
Αγώνες Χωρίς να Δεχτούν Γκόλ
11%
από τους αγώνες (Συνολικά)

Θα Σκοράρει η CD Colunga?

Λέαλταντ
Αγώνες Χωρίς να Δεχτούν Γκόλ
67%
από τους αγώνες (Συνολικά)

Αβέβαιο

Υπάρχει Αβεβαιότητα για το αν η CD Colunga θα σκοράρει γκόλ βάσει των δεδομένων μας.
CD Colunga
Σκόραραν σε
67%
από τους αγώνες (Συνολικά)
Αναβαθμίστε σε Premium! Επιπλέον 500 Πρωταθλήματα.

Το Premium θα σας αποφέρει περισσότερα κέρδη. 500 Επιπλέον πρωταθλήματα γνωστά ως τα πιο κερδοφόρα και λιγότερο γνωστά στις στοιχηματικές. Επίσης με το Premium έχετε επιπλέον στατιστικά Κόρνερ και Καρτών καθώς και διαθέσιμες λήψεις CSV. Εγγραφείτε σήμερα!

UNLOCKΣυνολικές Κάρτες / αγώνα

* Συνολικές κάρτες ανά αγώνα μεταξύ των Λέαλταντ και CD Colunga

Κάρτες
/αγώνα
Λέαλταντ
Κάρτες
/αγώνα
CD Colunga
Κάρτες ΑγώναCD LealtadColungaΜέσος Όρος
Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5
Πάνω από 4.5
Πάνω από 5.5
Πάνω από 6.5
Κάρτες που ΔέχτηκανCD LealtadColungaΜέσος Όρος
ΜΟ Καρτών που Δέχτηκαν
Πάνω από 0.5
Πάνω από 1.5
Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5
Κάρτες ΑντιπάλουCD LealtadColungaΜέσος Όρος
Πάνω από 0.5
Πάνω από 1.5
Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5

Συνολικές Κάρτες Αγώνα για τις CD Colunga και Λέαλταντ. Ο μέσος όρος του πρωταθλήματος είναι Τερτσέρα - Γκρούπ 2. Σημειώθηκαν 0 κάρτες σε 81 αγώνες στη σεζόν 2026/2027.

Τερτσέρα - Γκρούπ 2 Στατιστικά: Κίτρινες/ Κόκκινες Κάρτες

1ο/2ο Ημίχρονο Νίκη-Ήττα-Ισοπαλία

Φόρμα στο Ημίχρονο
 
Φόρμα στο Ημίχρονο
CD Lealtad Logo
2.00
Ημίχρονο

Λέαλταντ logoΛέαλταντ είναι +100% καλύτερη όσον αφορά Φόρμα στο Ημίχρονο

1.00
Ημίχρονο
CD Colunga Logo
1H/2H ΦόρμαCD LealtadColunga
1H Νίκες56%25%
2H Νίκες56%25%
1H Ισοπαλίες33%25%
2H Ισοπαλίες22%50%
1H Ήττες11%50%
2H Ήττες22%25%

Στατιστικά καρτών 1ου και 2ου Ημιχρόνου για τις Λέαλταντ και CD Colunga.

Κάρτες (1ο/2ο Ημίχρονο)CD LealtadColungaΜέσος Όρος
1ο Ημίχρονο Κάρτες που Δέχτηκαν
2ο Ημίχρονο Κάρτες που Δέχτηκαν
ΜΟ Καρτών Αγώνα (1Η)
ΜΟ Καρτών Αγώνα (2Η)
1Η Περισσότερες Κάρτες %
2Η Περισσότερες Κάρτες %
1H/2H Πάνω απόCD LealtadColungaΜέσος Όρος
1H Πάνω από 0.5 Κάρτες Δέχτηκαν
2H Πάνω από 0.5 Κάρτες Δέχτηκαν
1H Πάνω από 0.5 Κάρτες Δέχτηκαν
2H Πάνω από 0.5 Κάρτες Δέχτηκαν
1H 2~3 Κάρτες Συνολικά
2H 2~3 Κάρτες Συνολικά
1H Συνολικά Πάνω από 3
2H Συνολικά Πάνω από 3

Ποιός θα Σκοράρει Πρώτος;

ΛέαλταντΛέαλταντ
 
Λέαλταντ

67%

Σκόραρε πρώτη σε 6 / 9 αγώνες

CD ColungaCD Colunga
 
CD Colunga

33%

Σκόραρε πρώτη σε 3 / 9 αγώνες

Γκολ Ανά Λεπτό
Γκολ των Λέαλταντ και CD Colunga's ανά 10 λεπτά και ανά 15 λεπτά.

Ανά 10 Λεπτά'CD LealtadColunga
0 - 10 Λεπτά'6%3%
11 - 20 Λεπτά'6%11%
21 - 30 Λεπτά'0%3%
31 - 40 Λεπτά'18%6%
41 - 50 Λεπτά'12%11%
51 - 60 Λεπτά'12%11%
61 - 70 Λεπτά'6%17%
71 - 80 Λεπτά'12%19%
81 - 90 Λεπτά'28%11%
Ανά 15 Λεπτά'CD LealtadColunga
0 - 15 Λεπτά'12%14%
16 - 30 Λεπτά'0%3%
31 - 45 Λεπτά'28%14%
46 - 60 Λεπτά'12%14%
61 - 75 Λεπτά'6%22%
76 - 90 Λεπτά'41%25%
Γκολ που Σκοράρουν Ανά 10 Λεπτά'CD LealtadColunga
0 - 10 Λεπτά'8%0%
11 - 20 Λεπτά'0%13%
21 - 30 Λεπτά'0%0%
31 - 40 Λεπτά'15%0%
41 - 50 Λεπτά'15%13%
51 - 60 Λεπτά'8%13%
61 - 70 Λεπτά'8%27%
71 - 80 Λεπτά'15%7%
81 - 90 Λεπτά'31%20%
Γκολ που Σκόραραν Ανά 15 λεπτά'CD LealtadColunga
0 - 15 Λεπτά'8%13%
16 - 30 Λεπτά'0%0%
31 - 45 Λεπτά'31%7%
46 - 60 Λεπτά'8%20%
61 - 75 Λεπτά'8%27%
76 - 90 Λεπτά'46%27%
Γκολ που Δέχονται Ανά 10 Λεπτά'CD LealtadColunga
0 - 10 Λεπτά'0%5%
11 - 20 Λεπτά'25%10%
21 - 30 Λεπτά'0%5%
31 - 40 Λεπτά'25%10%
41 - 50 Λεπτά'0%10%
51 - 60 Λεπτά'25%10%
61 - 70 Λεπτά'0%10%
71 - 80 Λεπτά'0%28%
81 - 90 Λεπτά'25%5%
Γκολ που Δέχτηκαν Ανά 15 λεπτά'CD LealtadColunga
0 - 15 Λεπτά'25%14%
16 - 30 Λεπτά'0%5%
31 - 45 Λεπτά'25%19%
46 - 60 Λεπτά'25%10%
61 - 75 Λεπτά'0%19%
76 - 90 Λεπτά'25%24%

45' και 90' συμπεριλαμβάνουν τα γκολ στους χρόνους τραυματισμού.

Σουτ, Οφσάιντ, Φάουλ & άλλα

Σουτ ΟμάδαςCD LealtadColungaΜέσος Όρος
Σουτ Ανά Αγώνα10.009.5010.00
Τιμή Μετατροπής Σουτ14%12%13%
Σουτ Στο Στόχο/ Αγώνα3.803.674.00
Σουτ Εκτός Στόχου/ Αγώνα6.205.836.00
Σουτ Ανά Γκολ που Σημειώθηκε7.148.148
Σουτ Ομάδας Πάνω από 10.560%67%64%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 11.520%33%27%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 12.520%33%27%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 13.520%17%19%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 14.520%0%10%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 15.520%0%10%
Ομάδα Σουτ στο Τέρμα 3.5+20%67%44%
Ομάδα Σουτ στο Τέρμα 4.5+20%33%27%
Ομάδα Σουτ στο Τέρμα 5.5+20%33%27%
Ομάδα Σουτ στο Τέρμα 6.5+20%0%10%
Σουτ ΑγώναCD LealtadColungaΜέσος Όρος
Σουτ Αγώνα Πάνω από 23.540%50%45%
Σουτ Αγώνα Πάνω από 24.540%33%37%
Σουτ Αγώνα Πάνω από 25.520%33%27%
Σουτ Αγώνα Πάνω από 26.520%33%27%
Σουτ Αγώνα στον Στόχο Πάνω από 7.520%83%52%
Σουτ Αγώνα στον Στόχο Πάνω από 8.520%83%52%
Σουτ Αγώνα στον Στόχο Πάνω από 9.520%67%44%
Στατιστικά ΟφσάιντCD LealtadColungaΜέσος Όρος
Οφσάιντ / αγώνα4.253.504.00
Πάνω από 2.5 Οφσάιντ100%100%100%
Πάνω από 3.5 Οφσάιντ75%50%63%
Διάφορα ΣτατιστικάCD LealtadColungaΜέσος Όρος
Φάουλ που Εκτέλεσαν / Αγώνα16.0013.3315.00
Φάουλ Κατά / Αγώνα14.251716.00
ΜΟ Κατοχής Μπάλας52%43%48%
Ισοπαλία % στη Λήξη22%33%28%

Κάποια δεδομένα στρογγυλοποιούνται πάνω ή κάτω στο πιο κοντινό ποσοστό, για αυτό όταν προστεθούν μπορεί το αποτέλεσμα να είναι 101%.

Ελεύθερα χτυπήματα, Αουτ και Πλάγια Αουτ

ΦάουλCD LealtadColungaΜέσος Όρος
Ελεύθερα Χτυπήματα Αγώνα ΜΟ29.332829
FK Συνολικά 20.5+100%100%100%
FK Συνολικά 21.5+100%75%88%
FK Συνολικά 22.5+100%75%88%
FK Συνολικά 23.5+100%75%88%
FK Συνολικά 24.5+100%75%88%
FK Συνολικά 25.5+100%75%88%
Ρίχνει μέσαCD LealtadColungaΜέσος Όρος
Πλάγια Αουτ Αγώνα ΜΟ3012.2521
Επαναφορές Συνολικά 37.5+33%25%29%
Επαναφορές Συνολικά 38.5+33%25%29%
Επαναφορές Συνολικά 39.5+33%25%29%
Επαναφορές Συνολικά 40.5+33%25%29%
Επαναφορές Συνολικά 41.5+33%25%29%
Επαναφορές Συνολικά 42.5+33%0%17%
Επαναφορές Συνολικά 43.5+33%0%17%
Επαναφορές Συνολικά 44.5+33%0%17%

Πίνακας Πρωταθλήματος

   Ομάδα MP % Νίκης GF
Γκόλ Υπέρ (GF).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει σκοράρει.
GA
Γκόλ Κατά (GA).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει δεχτεί.
GD
Διαφορά Γκόλ (GD).
Γκόλ που Σκόραραν - Γκόλ που Δέχτηκαν
PtsΜΟ
Μέσος Όρος Γκόλ Ανά Αγώνα (ΜΟ).
Ο μέσος όρος τών συνολικών γκόλ ανά αγώνα.
Υπολογισμένος κατά τη διάρκεια αυτής της σεζόν.

1

 CD Covadonga

9

67%

23

9

14

20

3.56

2

 Σπόρτινγκ Χιχόν Β'

9

67%

16

8

8

20

2.67

3

 Θαουδάλ Ντεπορτίβο ντε Μιέρες

9

56%

12

8

4

18

2.22

4

 Λέαλταντ

9

56%

13

4

9

17

1.89

5

 Θοντάλ

9

44%

12

4

8

17

1.78

6

 CD Mosconia

9

44%

15

13

2

15

3.11

7

 EI San Martín

9

44%

13

13

0

15

2.89

8

 UD Gijón Industrial

9

44%

15

11

4

14

2.89

9

 Ουνιόν Ποπιλάρ Λανγκρέο

9

33%

11

10

1

12

2.33

10

 Κλαμπ Σιέρο

9

44%

11

12

-1

12

2.56

11

 CD Colunga

9

33%

15

21

-6

12

4.00

12

 CD Praviano

9

33%

20

17

3

11

4.11

13

 Θεάρες

9

22%

12

14

-2

8

2.89

14

 Avilés Stadium CF

9

22%

6

13

-7

8

2.11

15

 Λιάνες

9

11%

9

16

-7

7

2.78

16

 Astur

9

0%

9

15

-6

5

2.67

17

 L'Entregu Club de Fútbol

9

11%

5

17

-12

5

2.44

18

 Andes

9

0%

6

18

-12

3

2.67

   Ομάδα MP % Νίκης GF
Γκόλ Υπέρ (GF).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει σκοράρει.
GA
Γκόλ Κατά (GA).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει δεχτεί.
GD
Διαφορά Γκόλ (GD).
Γκόλ που Σκόραραν - Γκόλ που Δέχτηκαν
PtsΜΟ
Μέσος Όρος Γκόλ Ανά Αγώνα (ΜΟ).
Ο μέσος όρος τών συνολικών γκόλ ανά αγώνα.
Υπολογισμένος κατά τη διάρκεια αυτής της σεζόν.

1

 CD Covadonga

9

67%

23

9

14

20

3.56

2

 Σπόρτινγκ Χιχόν Β'

9

67%

16

8

8

20

2.67

3

 Θαουδάλ Ντεπορτίβο ντε Μιέρες

9

56%

12

8

4

18

2.22

4

 Λέαλταντ

9

56%

13

4

9

17

1.89

5

 Θοντάλ

9

44%

12

4

8

17

1.78

6

 CD Mosconia

9

44%

15

13

2

15

3.11

7

 EI San Martín

9

44%

13

13

0

15

2.89

8

 UD Gijón Industrial

9

44%

15

11

4

14

2.89

9

 Ουνιόν Ποπιλάρ Λανγκρέο

9

33%

11

10

1

12

2.33

10

 Κλαμπ Σιέρο

9

44%

11

12

-1

12

2.56

11

 CD Colunga

9

33%

15

21

-6

12

4.00

12

 CD Praviano

9

33%

20

17

3

11

4.11

13

 Θεάρες

9

22%

12

14

-2

8

2.89

14

 Avilés Stadium CF

9

22%

6

13

-7

8

2.11

15

 Λιάνες

9

11%

9

16

-7

7

2.78

16

 Astur

9

0%

9

15

-6

5

2.67

17

 L'Entregu Club de Fútbol

9

11%

5

17

-12

5

2.44

18

 Andes

9

0%

6

18

-12

3

2.67

* Tercera Group 2 Πίνακας Φόρμας είναι διαθέσιμος.

×
Προσθέστε Προβλέψεις
/gr/
https://cdn.footystats.org/
- Ξεκινάει σε### λεπτά'
- Ξεκινάει σε### Ώρες'
In-Play'
- Ξεκίνησε
●Σύντομα
●Ξεκίνησε
no

Φόρτωση Στατιστικών

ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΣΤΟ PREMIUM. ΕΠΩΦΕΛΗΘΕΙΤΕ ΤΩΡΑ.
Εγγραφείτε

Λάβετε Κερδοφόρες Προβλέψεις στο Email σας!