Loading

CD Caspe Logo

Caspe
(67%)

6
Αγώνες

67%
0%
33%

4 Νίκες

2 Νίκες

CD Robres Logo

Robres
(33%)

Τα δεδομένα για CD Caspe εναντίον CD Robres's δείχνουν πως από τους 6 αγώνες που έχουν παίξει, η CD Caspe έχει κερδίσει 4 φορές και η CD Robres έχει κερδίσει 2 φορές. Επίσης έχει σημειωθεί ισοπαλία 0 φορές μεταξύ των CD Caspe και CD Robres.

100%Πάνω από 1.5
6 / 6 Αγώνες
33%Πάνω από 2.5
2 / 6 Αγώνες
17%Πάνω από 3.5
1 / 6 Αγώνες
33%BTTS
2 / 6 Αγώνες
50%Ανέπαφη Εστία
CD Caspe
17%Ανέπαφη Εστία
CD Robres

Όλες οι Προβλέψεις- CD Caspe vs CD Robres

67%Πάνω από 2.5
Μέσος Όρος Πρωταθλήματος : 56%
83%Πάνω από 1.5
Μέσος Όρος Πρωταθλήματος : 76%
67%BTTS
Μέσος Όρος Πρωταθλήματος : 50%
3.17Γκόλ/ Αγώνα
Μέσος Όρος Πρωταθλήματος : 2.74
Όβερ 1.5, FH/2H & άλλα
Όβερ 8.5, 9.5 & άλλα

*Μέσος όρος στατιστικών ανάμεσα στις CD Caspe και CD Robres κατά τη διάρκεια της τρέχουσας σεζόν

Τι σημαίνει ο κάθε στατιστικός όρος; Διαβάστε το Γλωσσάρι
Φόρμα - Συνολικά
 
Φόρμα - Συνολικά
CD Caspe Logo
1.50
  • L
    SD Huesca II

    SD Huesca II

    Τερτσέρα - Γκρούπ 17

    13/9 09:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    CD Caspe

    CD Caspe

  • D
    CD Caspe

    CD Caspe

    Τερτσέρα - Γκρούπ 17

    20/9 09:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Real Zaragoza Deportivo Aragón

    Ρεάλ Σαραγόσα

  • D
    CD Binéfar

    Μπινεφάρ

    Τερτσέρα - Γκρούπ 17

    27/9 08:00

    2 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    CD Caspe

    CD Caspe

  • W
    CD Caspe

    CD Caspe

    Τερτσέρα - Γκρούπ 17

    04/10 08:30

    3 - 2

    FT

    ( HT : 2 - 1 )

    AD CF Épila

    AD CF Épila

  • D
    CD Cuarte Industrial

    Κουάρτε Ιντουστριάλ

    Τερτσέρα - Γκρούπ 17

    10/10 03:00

    2 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    CD Caspe

    CD Caspe

  • Όλα

  • Εντός Έδρας

  • Εκτός Έδρας

Κουάρτε Ιντουστριάλ
CD Caspe
CD Caspe
AD CF Épila
Μπινεφάρ
CD Caspe
CD Caspe
Ρεάλ Σαραγόσα
SD Huesca II
CD Caspe
  • Προηγούμενα

  • Επόμενα

CD Caspe logoCD Caspe είναι +355% καλύτερη όσον αφορά Πόντοι Ανά Αγώνα

0.33
  • L
    CA Monzón

    Μονσόν

    Τερτσέρα - Γκρούπ 17

    13/9 10:00

    4 - 3

    FT

    ( HT : 2 - 2 )

    CD Robres

    CD Robres

  • D
    CD Robres

    CD Robres

    Τερτσέρα - Γκρούπ 17

    19/9 07:30

    1 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    SD Huesca II

    SD Huesca II

  • L
    Real Zaragoza Deportivo Aragón

    Ρεάλ Σαραγόσα

    Τερτσέρα - Γκρούπ 17

    27/9 03:00

    4 - 0

    FT

    ( HT : 3 - 0 )

    CD Robres

    CD Robres

  • L
    CD Robres

    CD Robres

    Τερτσέρα - Γκρούπ 17

    03/10 07:30

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 2 )

    CD Binéfar

    Μπινεφάρ

  • D
    AD CF Épila

    AD CF Épila

    Τερτσέρα - Γκρούπ 17

    10/10 03:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Robres

    CD Robres

CD Robres Logo
  • Όλα

  • Εντός Έδρας

  • Εκτός Έδρας

AD CF Épila
CD Robres
CD Robres
Μπινεφάρ
Ρεάλ Σαραγόσα
CD Robres
CD Robres
SD Huesca II
Μονσόν
CD Robres
  • Προηγούμενα

  • Επόμενα

Δωρεάν Προβλέψεις Καθημερινά

Εγγραφείτε στις FootyStats Προβλέψεις και λάβετε 3 ~ 10 δωρεάν τιπς χρηστών καθημερινά. Παρακολουθούμε το κέρδος!

Εισάγετε τη διεύθυνση email σας για να εγγραφείτε *

Γκόλ που Σκόραραν Ποια ομάδα θα σκοράρει περισσότερο;

CD Caspe είναι +83% καλύτερη όσον αφορά Γκόλ που Σκόραραν

Caspe
1.83 Γκόλ/ Αγώνα

CD Caspe (Εντός Έδρας)

Robres
1 Γκόλ/ Αγώνα

CD Robres (Εκτός Έδρας)

Σκορ Ανά ΠαιχνίδιCaspeRobres
Πάνω από 0.583%67%
Πάνω από 1.567%17%
Πάνω από 2.533%17%
Πάνω από 3.50%0%
Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν17%33%
Σκόραραν στο 1H/2HCaspeRobres
Σκορ στο 1ο Ημ.80%33%
Σκορ στο 2ο Ημ.60%50%
Σκόραραν και στα Δύο Ημίχρονα60%17%
Μέσος Όρος Σκορ στο 1ο Ημ.10.5
Μέσος Όρος Σκορ στο 2ο Ημ.0.600.50

* Τα στατιστικά συμπεριλαμβάνουν τους εντός και εκτός έδρας αγώνες που έχουν παίξει οι CD Caspe , CD Robres.

Γκόλ που Δέχτηκαν Ποιά ομάδα θα δεχτεί γκολ;

CD Caspe είναι +63% καλύτερη όσον αφορά Γκόλ που Δέχτηκαν

Caspe
1.33 Γκόλ που Δέχτηκε/ Αγώνα

CD Caspe (Εντός Έδρας)

Robres
2.17 Γκόλ που Δέχτηκε/ Αγώνα

CD Robres (Εκτός Έδρας)

Δέχτηκαν / αγώναCaspeRobres
Πάνω από 0.583%83%
Πάνω από 1.550%67%
Πάνω από 2.50%33%
Πάνω από 3.50%33%
Ανέπαφη Εστία17%17%
Δέχτηκαν 1ο/2ο ΗμίχρονοCaspeRobres
1H Χωρίς να Δεχτούν Γκολ60%50%
2H Χωρίς να Δεχτούν Γκολ20%33%
1H Δέχτηκαν κατά Μέσο Όρο0.41.17
2H Δέχτηκαν κατά Μέσο Όρο1.201.00

* Τα δεδομένα γκολ που δέχτηκαν συμπεριλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες των CD Caspe και CD Robres.

Όβερ 2.5 & BTTS Προβλέψεις Πόσα γκολ σε αυτόν τον αγώνα;

CD Caspe και CD Robres's Όβερ 0.5 ~ 4.5 και BTTS.

Γκολ ΑγώναCaspeRobresΜέσος Όρος
Πάνω από 0.5100%83%92%
Πάνω από 1.583%83%83%
Πάνω από 2.567%67%67%
Πάνω από 3.550%33%42%
Πάνω από 4.517%17%17%
BTTS67%67%67%
Σκόραραν και οι Δύο Ομάδες & Νίκη17%0%9%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες & Ισοπαλία50%17%34%
Σκοράρουν και οι Δύο & Πάνω από 2.550%50%50%
Δεν Σκοράρουν και οι Δύο & Πάνω από 2.517%17%17%
Γκόλ 1ου ΗμιχρόνουCaspeRobresΜέσος Όρος
Να Σκοράρουν και οι Δύο 1H
1H Πάνω από 0.5
1H Πάνω από 1.5
1H Πάνω από 2.5
Γκόλ 2ου ΗμιχρόνουCaspeRobresΜέσος Όρος
Να Σκοράρουν και οι Δύο 2H
BTTS και στα 2 Ημίχρονα
2H Πάνω από 0.5
2H Πάνω από 1.5
2H Πάνω από 2.5
Γκόλ (Κάτω από)CaspeRobresΜέσος Όρος
Κάτω από 0.50%17%9%
Κάτω από 1.517%17%17%
Κάτω από 2.533%33%33%
Κάτω από 3.550%67%59%
Κάτω από 4.583%83%83%
1H/2HCaspeRobresΜέσος Όρος
1H Κάτω από 0.50%33%17%
1H Κάτω από 1.580%50%65%
1H Κάτω από 2.580%67%74%
2H Κάτω από 0.520%17%19%
2H Κάτω από 1.540%67%54%
2H Κάτω από 2.560%67%64%

Προβλέψεις Τελευταίου Χρήστη

Δεν υπάρχουν προβλέψεις χρηστών ακόμα. Μπορείτε να δημοσιεύσετε μια αφού δημοσιοποιηθούν οι αποδόσεις.

Στατιστικά Κόρνερ Πόσα κόρνερ;

UNLOCKΚόρνερ/ Αγώνα

* ΜΟ Κόρνερ ανά Αγώνα μεταξύ των CD Caspe και CD Robres

/αγώνα
Κερδισμένα Κόρνερ
/αγώνα
Κερδισμένα Κόρνερ
Κόρνερ ΑγώναCaspeRobresΜέσος Όρος
Πάνω από 6
Πάνω από 7
Πάνω από 8
Πάνω από 9
Πάνω από 10
Πάνω από 11
Πάνω από 12
Πάνω από 13
1ο ΗμίχρονοCaspeRobresΜέσος Όρος
1Η Μέσος Όρος
Πάνω από 4 1Η
Πάνω από 5 1Η
Πάνω από 6 1Η
2ο ΗμίχρονοCaspeRobresΜέσος Όρος
2Η Μέσος Όρος
Πάνω από 4 2Η
Πάνω από 5 2Η
Πάνω από 6 2Η

Συνολικά Κόρνερ Αγώνα για τις CD Caspe και CD Robres. Ο μέσος όρος του πρωταθλήματος είναι Τερτσέρα - Γκρούπ 17 για 54 αγώνες στη σεζόν 2026/2027.

Τερτσέρα - Γκρούπ 17 Στατιστικά Κόρνερ

Κόρνερ Ομάδας Κόρνερ Υπέρ/ Αντιπάλου

Δεδομένα Κόρνερ για τις ομάδες CD Caspe και CD Robres ξεχωριστά.

Κόρνερ ΟμάδαςCaspeRobresΜέσος Όρος
Κόρνερ Υπέρ / Αγώνα
Κόρνερ Κατά / Αγώνα
Πάνω από 2.5 - Κερδισμένα Κόρνερ
Πάνω από 3.5 - Κερδισμένα Κόρνερ
Πάνω από 4.5 - Κερδισμένα Κόρνερ
Πάνω από 2.5 - Κόρνερ Κατά
Πάνω από 3.5 - Κόρνερ Κατά
Πάνω από 4.5 - Κόρνερ Κατά

Θα Σκοράρει η CD Caspe?

CD Caspe
Σκόραραν σε
83%
από τους αγώνες (Συνολικά)

Υψηλή Πιθανότητα

Υπάρχει Υψηλή Πιθανότητα ότι η CD Caspe θα σκοράρει σύμφωνα με τα δεδομένα μας.
CD Robres
Αγώνες Χωρίς να Δεχτούν Γκόλ
17%
από τους αγώνες (Συνολικά)

Θα Σκοράρει η CD Robres?

CD Caspe
Αγώνες Χωρίς να Δεχτούν Γκόλ
17%
από τους αγώνες (Συνολικά)

Μέτρια Πιθανότητα

Υπάρχει Μέτρια Πιθανότητα ότι η CD Robres θα σκοράρει σύμφωνα με τα δεδομένα μας.
CD Robres
Σκόραραν σε
67%
από τους αγώνες (Συνολικά)
Αναβαθμίστε σε Premium! Επιπλέον 500 Πρωταθλήματα.

Το Premium θα σας αποφέρει περισσότερα κέρδη. 500 Επιπλέον πρωταθλήματα γνωστά ως τα πιο κερδοφόρα και λιγότερο γνωστά στις στοιχηματικές. Επίσης με το Premium έχετε επιπλέον στατιστικά Κόρνερ και Καρτών καθώς και διαθέσιμες λήψεις CSV. Εγγραφείτε σήμερα!

UNLOCKΣυνολικές Κάρτες / αγώνα

* Συνολικές κάρτες ανά αγώνα μεταξύ των CD Caspe και CD Robres

Κάρτες
/αγώνα
CD Caspe
Κάρτες
/αγώνα
CD Robres
Κάρτες ΑγώναCaspeRobresΜέσος Όρος
Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5
Πάνω από 4.5
Πάνω από 5.5
Πάνω από 6.5
Κάρτες που ΔέχτηκανCaspeRobresΜέσος Όρος
ΜΟ Καρτών που Δέχτηκαν
Πάνω από 0.5
Πάνω από 1.5
Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5
Κάρτες ΑντιπάλουCaspeRobresΜέσος Όρος
Πάνω από 0.5
Πάνω από 1.5
Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5

Συνολικές Κάρτες Αγώνα για τις CD Robres και CD Caspe. Ο μέσος όρος του πρωταθλήματος είναι Τερτσέρα - Γκρούπ 17. Σημειώθηκαν 0 κάρτες σε 54 αγώνες στη σεζόν 2026/2027.

Τερτσέρα - Γκρούπ 17 Στατιστικά: Κίτρινες/ Κόκκινες Κάρτες

1ο/2ο Ημίχρονο Νίκη-Ήττα-Ισοπαλία

Φόρμα στο Ημίχρονο
 
Φόρμα στο Ημίχρονο
CD Caspe Logo
2.40
Ημίχρονο

CD Caspe logoCD Caspe είναι +140% καλύτερη όσον αφορά Φόρμα στο Ημίχρονο

1.00
Ημίχρονο
CD Robres Logo
1H/2H ΦόρμαCaspeRobres
1H Νίκες80%17%
2H Νίκες0%17%
1H Ισοπαλίες0%50%
2H Ισοπαλίες40%17%
1H Ήττες20%33%
2H Ήττες60%67%

Στατιστικά καρτών 1ου και 2ου Ημιχρόνου για τις CD Caspe και CD Robres.

Κάρτες (1ο/2ο Ημίχρονο)CaspeRobresΜέσος Όρος
1ο Ημίχρονο Κάρτες που Δέχτηκαν
2ο Ημίχρονο Κάρτες που Δέχτηκαν
ΜΟ Καρτών Αγώνα (1Η)
ΜΟ Καρτών Αγώνα (2Η)
1Η Περισσότερες Κάρτες %
2Η Περισσότερες Κάρτες %
1H/2H Πάνω απόCaspeRobresΜέσος Όρος
1H Πάνω από 0.5 Κάρτες Δέχτηκαν
2H Πάνω από 0.5 Κάρτες Δέχτηκαν
1H Πάνω από 0.5 Κάρτες Δέχτηκαν
2H Πάνω από 0.5 Κάρτες Δέχτηκαν
1H 2~3 Κάρτες Συνολικά
2H 2~3 Κάρτες Συνολικά
1H Συνολικά Πάνω από 3
2H Συνολικά Πάνω από 3

Ποιός θα Σκοράρει Πρώτος;

CD CaspeCD Caspe
 
CD Caspe

83%

Σκόραρε πρώτη σε 5 / 6 αγώνες

CD RobresCD Robres
 
CD Robres

17%

Σκόραρε πρώτη σε 1 / 6 αγώνες

Γκολ Ανά Λεπτό
Γκολ των CD Caspe και CD Robres's ανά 10 λεπτά και ανά 15 λεπτά.

Ανά 10 Λεπτά'CaspeRobres
0 - 10 Λεπτά'5%16%
11 - 20 Λεπτά'5%5%
21 - 30 Λεπτά'5%21%
31 - 40 Λεπτά'5%11%
41 - 50 Λεπτά'16%5%
51 - 60 Λεπτά'0%0%
61 - 70 Λεπτά'5%5%
71 - 80 Λεπτά'16%16%
81 - 90 Λεπτά'26%21%
Ανά 15 Λεπτά'CaspeRobres
0 - 15 Λεπτά'5%21%
16 - 30 Λεπτά'11%21%
31 - 45 Λεπτά'21%11%
46 - 60 Λεπτά'0%5%
61 - 75 Λεπτά'16%21%
76 - 90 Λεπτά'32%21%
Γκολ που Σκοράρουν Ανά 10 Λεπτά'CaspeRobres
0 - 10 Λεπτά'0%0%
11 - 20 Λεπτά'9%0%
21 - 30 Λεπτά'9%17%
31 - 40 Λεπτά'9%33%
41 - 50 Λεπτά'18%0%
51 - 60 Λεπτά'0%0%
61 - 70 Λεπτά'0%0%
71 - 80 Λεπτά'9%17%
81 - 90 Λεπτά'18%33%
Γκολ που Σκόραραν Ανά 15 λεπτά'CaspeRobres
0 - 15 Λεπτά'0%0%
16 - 30 Λεπτά'18%17%
31 - 45 Λεπτά'27%33%
46 - 60 Λεπτά'0%0%
61 - 75 Λεπτά'9%17%
76 - 90 Λεπτά'18%33%
Γκολ που Δέχονται Ανά 10 Λεπτά'CaspeRobres
0 - 10 Λεπτά'13%23%
11 - 20 Λεπτά'0%8%
21 - 30 Λεπτά'0%23%
31 - 40 Λεπτά'0%0%
41 - 50 Λεπτά'13%8%
51 - 60 Λεπτά'0%0%
61 - 70 Λεπτά'13%8%
71 - 80 Λεπτά'25%15%
81 - 90 Λεπτά'38%15%
Γκολ που Δέχτηκαν Ανά 15 λεπτά'CaspeRobres
0 - 15 Λεπτά'13%31%
16 - 30 Λεπτά'0%23%
31 - 45 Λεπτά'13%0%
46 - 60 Λεπτά'0%8%
61 - 75 Λεπτά'25%23%
76 - 90 Λεπτά'50%15%

45' και 90' συμπεριλαμβάνουν τα γκολ στους χρόνους τραυματισμού.

Σουτ, Οφσάιντ, Φάουλ & άλλα

Σουτ ΟμάδαςCaspeRobresΜέσος Όρος
Σουτ Ανά Αγώνα10.005.008.00
Τιμή Μετατροπής Σουτ20%60%40%
Σουτ Στο Στόχο/ Αγώνα7.004.006.00
Σουτ Εκτός Στόχου/ Αγώνα3.001.002.00
Σουτ Ανά Γκολ που Σημειώθηκε5.001.673
Σουτ Ομάδας Πάνω από 10.50%0%0%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 11.50%0%0%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 12.50%0%0%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 13.50%0%0%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 14.50%0%0%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 15.50%0%0%
Ομάδα Σουτ στο Τέρμα 3.5+100%100%100%
Ομάδα Σουτ στο Τέρμα 4.5+100%0%50%
Ομάδα Σουτ στο Τέρμα 5.5+100%0%50%
Ομάδα Σουτ στο Τέρμα 6.5+100%0%50%
Σουτ ΑγώναCaspeRobresΜέσος Όρος
Σουτ Αγώνα Πάνω από 23.50%0%0%
Σουτ Αγώνα Πάνω από 24.50%0%0%
Σουτ Αγώνα Πάνω από 25.50%0%0%
Σουτ Αγώνα Πάνω από 26.50%0%0%
Σουτ Αγώνα στον Στόχο Πάνω από 7.5100%100%100%
Σουτ Αγώνα στον Στόχο Πάνω από 8.5100%100%100%
Σουτ Αγώνα στον Στόχο Πάνω από 9.5100%100%100%
Στατιστικά ΟφσάιντCaspeRobresΜέσος Όρος
Οφσάιντ / αγώνα1.007.004.00
Πάνω από 2.5 Οφσάιντ0%100%50%
Πάνω από 3.5 Οφσάιντ0%100%50%
Διάφορα ΣτατιστικάCaspeRobresΜέσος Όρος
Φάουλ που Εκτέλεσαν / Αγώνα0.0012.006.00
Φάουλ Κατά / Αγώνα084.00
ΜΟ Κατοχής Μπάλας44%50%47%
Ισοπαλία % στη Λήξη50%33%42%

Κάποια δεδομένα στρογγυλοποιούνται πάνω ή κάτω στο πιο κοντινό ποσοστό, για αυτό όταν προστεθούν μπορεί το αποτέλεσμα να είναι 101%.

Πίνακας Πρωταθλήματος

   Ομάδα MP % Νίκης GF
Γκόλ Υπέρ (GF).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει σκοράρει.
GA
Γκόλ Κατά (GA).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει δεχτεί.
GD
Διαφορά Γκόλ (GD).
Γκόλ που Σκόραραν - Γκόλ που Δέχτηκαν
PtsΜΟ
Μέσος Όρος Γκόλ Ανά Αγώνα (ΜΟ).
Ο μέσος όρος τών συνολικών γκόλ ανά αγώνα.
Υπολογισμένος κατά τη διάρκεια αυτής της σεζόν.

1

 Ρεάλ Σαραγόσα

6

83%

14

3

11

16

2.83

2

 Εθέα

6

83%

14

7

7

15

3.50

3

 Μπρέα

6

67%

10

2

8

14

2.00

4

 Φράγκα

6

50%

8

4

4

11

2.00

5

 Κουάρτε Ιντουστριάλ

6

50%

13

8

5

10

3.50

6

 Μονσόν

6

50%

8

10

-2

10

3.00

7

 CD Caspe

6

33%

11

8

3

9

3.17

8

 AD CF Épila

6

33%

7

7

0

8

2.33

9

 AD Almudévar

6

33%

7

6

1

7

2.17

10

 SD Huesca II

6

17%

4

5

-1

7

1.50

11

 Μπινεφάρ

6

33%

11

12

-1

7

3.83

12

 CD La Almunia

6

33%

8

10

-2

7

3.00

13

 Ιγιουέθα

6

33%

4

7

-3

7

1.83

14

 Club Deportivo Juvenil Tamarite

6

33%

10

13

-3

6

3.83

15

 Inter Huesca

6

17%

7

10

-3

5

2.83

16

 Ανδόρα

6

17%

4

10

-6

5

2.33

17

 CD Robres

6

0%

6

13

-7

2

3.17

18

 CD Belchite 97

6

0%

2

13

-11

2

2.50

   Ομάδα MP % Νίκης GF
Γκόλ Υπέρ (GF).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει σκοράρει.
GA
Γκόλ Κατά (GA).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει δεχτεί.
GD
Διαφορά Γκόλ (GD).
Γκόλ που Σκόραραν - Γκόλ που Δέχτηκαν
PtsΜΟ
Μέσος Όρος Γκόλ Ανά Αγώνα (ΜΟ).
Ο μέσος όρος τών συνολικών γκόλ ανά αγώνα.
Υπολογισμένος κατά τη διάρκεια αυτής της σεζόν.

1

 Ρεάλ Σαραγόσα

6

83%

14

3

11

16

2.83

2

 Εθέα

6

83%

14

7

7

15

3.50

3

 Μπρέα

6

67%

10

2

8

14

2.00

4

 Φράγκα

6

50%

8

4

4

11

2.00

5

 Κουάρτε Ιντουστριάλ

6

50%

13

8

5

10

3.50

6

 Μονσόν

6

50%

8

10

-2

10

3.00

7

 CD Caspe

6

33%

11

8

3

9

3.17

8

 AD CF Épila

6

33%

7

7

0

8

2.33

9

 AD Almudévar

6

33%

7

6

1

7

2.17

10

 SD Huesca II

6

17%

4

5

-1

7

1.50

11

 Μπινεφάρ

6

33%

11

12

-1

7

3.83

12

 CD La Almunia

6

33%

8

10

-2

7

3.00

13

 Ιγιουέθα

6

33%

4

7

-3

7

1.83

14

 Club Deportivo Juvenil Tamarite

6

33%

10

13

-3

6

3.83

15

 Inter Huesca

6

17%

7

10

-3

5

2.83

16

 Ανδόρα

6

17%

4

10

-6

5

2.33

17

 CD Robres

6

0%

6

13

-7

2

3.17

18

 CD Belchite 97

6

0%

2

13

-11

2

2.50

* Tercera Group 17 Πίνακας Φόρμας είναι διαθέσιμος.

×
Προσθέστε Προβλέψεις
/gr/
https://cdn.footystats.org/
- Ξεκινάει σε### λεπτά'
- Ξεκινάει σε### Ώρες'
In-Play'
- Ξεκίνησε
●Σύντομα
●Ξεκίνησε
no

Φόρτωση Στατιστικών

ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΣΤΟ PREMIUM. ΕΠΩΦΕΛΗΘΕΙΤΕ ΤΩΡΑ.
Εγγραφείτε

Λάβετε Κερδοφόρες Προβλέψεις στο Email σας!