Loading

10
Αγώνες

50%
10%
40%

5 Νίκες

1 Ισοπαλίες(10%)

4 Νίκες

CD Robres Logo

Robres
(40%)

Τα δεδομένα για Μπινεφάρ εναντίον CD Robres's δείχνουν πως από τους 10 αγώνες που έχουν παίξει, η Μπινεφάρ έχει κερδίσει 5 φορές και η CD Robres έχει κερδίσει 4 φορές. Επίσης έχει σημειωθεί ισοπαλία 1 φορές μεταξύ των Μπινεφάρ και CD Robres.

80%Πάνω από 1.5
8 / 10 Αγώνες
50%Πάνω από 2.5
5 / 10 Αγώνες
20%Πάνω από 3.5
2 / 10 Αγώνες
50%BTTS
5 / 10 Αγώνες
10%Ανέπαφη Εστία
Μπινεφάρ
40%Ανέπαφη Εστία
CD Robres

Όλες οι Προβλέψεις- Μπινεφάρ vs CD Robres

60%Πάνω από 2.5
Μέσος Όρος Πρωταθλήματος : 53%
85%Πάνω από 1.5
Μέσος Όρος Πρωταθλήματος : 77%
75%BTTS
Μέσος Όρος Πρωταθλήματος : 50%
3.10Γκόλ/ Αγώνα
Μέσος Όρος Πρωταθλήματος : 2.67
Όβερ 1.5, FH/2H & άλλα
Όβερ 8.5, 9.5 & άλλα

*Μέσος όρος στατιστικών ανάμεσα στις Μπινεφάρ και CD Robres κατά τη διάρκεια της τρέχουσας σεζόν

Τι σημαίνει ο κάθε στατιστικός όρος; Διαβάστε το Γλωσσάρι
Φόρμα - Συνολικά
 
Φόρμα - Συνολικά
CD Binéfar Logo
1.30
  • L
    UD Fraga

    Φράγκα

    Τερτσέρα - Γκρούπ 17

    10/10 09:00

    2 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    CD Binéfar

    Μπινεφάρ

  • W
    CA Monzón

    Μονσόν

    Τερτσέρα - Γκρούπ 17

    18/10 08:30

    1 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 2 )

    CD Binéfar

    Μπινεφάρ

  • D
    CD Binéfar

    Μπινεφάρ

    Τερτσέρα - Γκρούπ 17

    25/10 08:30

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    SD Huesca II

    SD Huesca II

  • D
    Real Zaragoza Deportivo Aragón

    Ρεάλ Σαραγόσα

    Τερτσέρα - Γκρούπ 17

    01/11 03:00

    3 - 3

    FT

    ( HT : 1 - 2 )

    CD Binéfar

    Μπινεφάρ

  • D
    CD Binéfar

    Μπινεφάρ

    Τερτσέρα - Γκρούπ 17

    08/11 03:15

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    AD Almudévar

    AD Almudévar

  • Όλα

  • Εντός Έδρας

  • Εκτός Έδρας

Μπινεφάρ
AD Almudévar
Ρεάλ Σαραγόσα
Μπινεφάρ
Μπινεφάρ
SD Huesca II
Μονσόν
Μπινεφάρ
Φράγκα
Μπινεφάρ
  • Προηγούμενα

  • Επόμενα

Μπινεφάρ logoΜπινεφάρ είναι +117% καλύτερη όσον αφορά Πόντοι Ανά Αγώνα

0.60
  • D
    AD CF Épila

    AD CF Épila

    Τερτσέρα - Γκρούπ 17

    10/10 03:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Robres

    CD Robres

  • D
    CD Robres

    CD Robres

    Τερτσέρα - Γκρούπ 17

    18/10 07:30

    2 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Cuarte Industrial

    Κουάρτε Ιντουστριάλ

  • D
    CD Brea

    Μπρέα

    Τερτσέρα - Γκρούπ 17

    25/10 08:30

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Robres

    CD Robres

  • D
    CD Robres

    CD Robres

    Τερτσέρα - Γκρούπ 17

    01/11 06:30

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    SD Ejea

    Εθέα

  • D
    CD Belchite 97

    CD Belchite 97

    Τερτσέρα - Γκρούπ 17

    08/11 07:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    CD Robres

    CD Robres

CD Robres Logo
  • Όλα

  • Εντός Έδρας

  • Εκτός Έδρας

CD Belchite 97
CD Robres
CD Robres
Εθέα
Μπρέα
CD Robres
CD Robres
Κουάρτε Ιντουστριάλ
AD CF Épila
CD Robres
  • Προηγούμενα

  • Επόμενα

Δωρεάν Προβλέψεις Καθημερινά

Εγγραφείτε στις FootyStats Προβλέψεις και λάβετε 3 ~ 10 δωρεάν τιπς χρηστών καθημερινά. Παρακολουθούμε το κέρδος!

Εισάγετε τη διεύθυνση email σας για να εγγραφείτε *

Γκόλ που Σκόραραν Ποια ομάδα θα σκοράρει περισσότερο;

Μπινεφάρ είναι +80% καλύτερη όσον αφορά Γκόλ που Σκόραραν

Binéfar
1.8 Γκόλ/ Αγώνα

Μπινεφάρ (Εντός Έδρας)

Robres
1 Γκόλ/ Αγώνα

CD Robres (Εκτός Έδρας)

Σκορ Ανά ΠαιχνίδιBinéfarRobres
Πάνω από 0.580%70%
Πάνω από 1.560%20%
Πάνω από 2.530%10%
Πάνω από 3.510%0%
Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν20%30%
Σκόραραν στο 1H/2HBinéfarRobres
Σκορ στο 1ο Ημ.50%30%
Σκορ στο 2ο Ημ.60%50%
Σκόραραν και στα Δύο Ημίχρονα30%10%
Μέσος Όρος Σκορ στο 1ο Ημ.0.80.4
Μέσος Όρος Σκορ στο 2ο Ημ.1.000.60

* Τα στατιστικά συμπεριλαμβάνουν τους εντός και εκτός έδρας αγώνες που έχουν παίξει οι Μπινεφάρ , CD Robres.

Γκόλ που Δέχτηκαν Ποιά ομάδα θα δεχτεί γκολ;

Οι δύο ομάδες είναι ισοδύναμες όσον αφορά Γκόλ που Δέχτηκαν

Binéfar
1.7 Γκόλ που Δέχτηκε/ Αγώνα

Μπινεφάρ (Εντός Έδρας)

Robres
1.7 Γκόλ που Δέχτηκε/ Αγώνα

CD Robres (Εκτός Έδρας)

Δέχτηκαν / αγώναBinéfarRobres
Πάνω από 0.590%80%
Πάνω από 1.560%50%
Πάνω από 2.520%20%
Πάνω από 3.50%20%
Ανέπαφη Εστία10%20%
Δέχτηκαν 1ο/2ο ΗμίχρονοBinéfarRobres
1H Χωρίς να Δεχτούν Γκολ60%60%
2H Χωρίς να Δεχτούν Γκολ10%40%
1H Δέχτηκαν κατά Μέσο Όρο0.40.8
2H Δέχτηκαν κατά Μέσο Όρο1.300.90

* Τα δεδομένα γκολ που δέχτηκαν συμπεριλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες των Μπινεφάρ και CD Robres.

Όβερ 2.5 & BTTS Προβλέψεις Πόσα γκολ σε αυτόν τον αγώνα;

Μπινεφάρ και CD Robres's Όβερ 0.5 ~ 4.5 και BTTS.

Γκολ ΑγώναBinéfarRobresΜέσος Όρος
Πάνω από 0.590%80%85%
Πάνω από 1.590%80%85%
Πάνω από 2.570%50%60%
Πάνω από 3.550%30%40%
Πάνω από 4.530%10%20%
BTTS80%70%75%
Σκόραραν και οι Δύο Ομάδες & Νίκη30%0%15%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες & Ισοπαλία30%40%35%
Σκοράρουν και οι Δύο & Πάνω από 2.570%40%55%
Δεν Σκοράρουν και οι Δύο & Πάνω από 2.50%10%5%
Γκόλ 1ου ΗμιχρόνουBinéfarRobresΜέσος Όρος
Να Σκοράρουν και οι Δύο 1H
1H Πάνω από 0.5
1H Πάνω από 1.5
1H Πάνω από 2.5
Γκόλ 2ου ΗμιχρόνουBinéfarRobresΜέσος Όρος
Να Σκοράρουν και οι Δύο 2H
BTTS και στα 2 Ημίχρονα
2H Πάνω από 0.5
2H Πάνω από 1.5
2H Πάνω από 2.5
Γκόλ (Κάτω από)BinéfarRobresΜέσος Όρος
Κάτω από 0.510%20%15%
Κάτω από 1.510%20%15%
Κάτω από 2.530%50%40%
Κάτω από 3.550%70%60%
Κάτω από 4.570%90%80%
1H/2HBinéfarRobresΜέσος Όρος
1H Κάτω από 0.520%50%35%
1H Κάτω από 1.570%60%65%
1H Κάτω από 2.590%80%85%
2H Κάτω από 0.510%30%20%
2H Κάτω από 1.530%60%45%
2H Κάτω από 2.560%70%65%

Προβλέψεις Τελευταίου Χρήστη

Δεν υπάρχουν προβλέψεις χρηστών ακόμα. Μπορείτε να δημοσιεύσετε μια αφού δημοσιοποιηθούν οι αποδόσεις.

Στατιστικά Κόρνερ Πόσα κόρνερ;

UNLOCKΚόρνερ/ Αγώνα

* ΜΟ Κόρνερ ανά Αγώνα μεταξύ των Μπινεφάρ και CD Robres

/αγώνα
Κερδισμένα Κόρνερ
/αγώνα
Κερδισμένα Κόρνερ
Κόρνερ ΑγώναBinéfarRobresΜέσος Όρος
Πάνω από 6
Πάνω από 7
Πάνω από 8
Πάνω από 9
Πάνω από 10
Πάνω από 11
Πάνω από 12
Πάνω από 13
1ο ΗμίχρονοBinéfarRobresΜέσος Όρος
1Η Μέσος Όρος
Πάνω από 4 1Η
Πάνω από 5 1Η
Πάνω από 6 1Η
2ο ΗμίχρονοBinéfarRobresΜέσος Όρος
2Η Μέσος Όρος
Πάνω από 4 2Η
Πάνω από 5 2Η
Πάνω από 6 2Η

Συνολικά Κόρνερ Αγώνα για τις Μπινεφάρ και CD Robres. Ο μέσος όρος του πρωταθλήματος είναι Τερτσέρα - Γκρούπ 17 για 90 αγώνες στη σεζόν 2026/2027.

Τερτσέρα - Γκρούπ 17 Στατιστικά Κόρνερ

Κόρνερ Ομάδας Κόρνερ Υπέρ/ Αντιπάλου

Δεδομένα Κόρνερ για τις ομάδες Μπινεφάρ και CD Robres ξεχωριστά.

Κόρνερ ΟμάδαςBinéfarRobresΜέσος Όρος
Κόρνερ Υπέρ / Αγώνα
Κόρνερ Κατά / Αγώνα
Πάνω από 2.5 - Κερδισμένα Κόρνερ
Πάνω από 3.5 - Κερδισμένα Κόρνερ
Πάνω από 4.5 - Κερδισμένα Κόρνερ
Πάνω από 2.5 - Κόρνερ Κατά
Πάνω από 3.5 - Κόρνερ Κατά
Πάνω από 4.5 - Κόρνερ Κατά

Θα Σκοράρει η Μπινεφάρ?

Μπινεφάρ
Σκόραραν σε
80%
από τους αγώνες (Συνολικά)

Μέτρια Πιθανότητα

Υπάρχει Μέτρια Πιθανότητα ότι η Μπινεφάρ θα σκοράρει σύμφωνα με τα δεδομένα μας.
CD Robres
Αγώνες Χωρίς να Δεχτούν Γκόλ
20%
από τους αγώνες (Συνολικά)

Θα Σκοράρει η CD Robres?

Μπινεφάρ
Αγώνες Χωρίς να Δεχτούν Γκόλ
10%
από τους αγώνες (Συνολικά)

Μέτρια Πιθανότητα

Υπάρχει Μέτρια Πιθανότητα ότι η CD Robres θα σκοράρει σύμφωνα με τα δεδομένα μας.
CD Robres
Σκόραραν σε
70%
από τους αγώνες (Συνολικά)
Αναβαθμίστε σε Premium! Επιπλέον 500 Πρωταθλήματα.

Το Premium θα σας αποφέρει περισσότερα κέρδη. 500 Επιπλέον πρωταθλήματα γνωστά ως τα πιο κερδοφόρα και λιγότερο γνωστά στις στοιχηματικές. Επίσης με το Premium έχετε επιπλέον στατιστικά Κόρνερ και Καρτών καθώς και διαθέσιμες λήψεις CSV. Εγγραφείτε σήμερα!

UNLOCKΣυνολικές Κάρτες / αγώνα

* Συνολικές κάρτες ανά αγώνα μεταξύ των Μπινεφάρ και CD Robres

Κάρτες
/αγώνα
Μπινεφάρ
Κάρτες
/αγώνα
CD Robres
Κάρτες ΑγώναBinéfarRobresΜέσος Όρος
Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5
Πάνω από 4.5
Πάνω από 5.5
Πάνω από 6.5
Κάρτες που ΔέχτηκανBinéfarRobresΜέσος Όρος
ΜΟ Καρτών που Δέχτηκαν
Πάνω από 0.5
Πάνω από 1.5
Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5
Κάρτες ΑντιπάλουBinéfarRobresΜέσος Όρος
Πάνω από 0.5
Πάνω από 1.5
Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5

Συνολικές Κάρτες Αγώνα για τις CD Robres και Μπινεφάρ. Ο μέσος όρος του πρωταθλήματος είναι Τερτσέρα - Γκρούπ 17. Σημειώθηκαν 0 κάρτες σε 90 αγώνες στη σεζόν 2026/2027.

Τερτσέρα - Γκρούπ 17 Στατιστικά: Κίτρινες/ Κόκκινες Κάρτες

1ο/2ο Ημίχρονο Νίκη-Ήττα-Ισοπαλία

Φόρμα στο Ημίχρονο
 
Φόρμα στο Ημίχρονο
CD Binéfar Logo
1.70
Ημίχρονο

Μπινεφάρ logoΜπινεφάρ είναι +70% καλύτερη όσον αφορά Φόρμα στο Ημίχρονο

1.00
Ημίχρονο
CD Robres Logo
1H/2H ΦόρμαBinéfarRobres
1H Νίκες50%10%
2H Νίκες20%10%
1H Ισοπαλίες20%70%
2H Ισοπαλίες40%50%
1H Ήττες30%20%
2H Ήττες40%40%

Στατιστικά καρτών 1ου και 2ου Ημιχρόνου για τις Μπινεφάρ και CD Robres.

Κάρτες (1ο/2ο Ημίχρονο)BinéfarRobresΜέσος Όρος
1ο Ημίχρονο Κάρτες που Δέχτηκαν
2ο Ημίχρονο Κάρτες που Δέχτηκαν
ΜΟ Καρτών Αγώνα (1Η)
ΜΟ Καρτών Αγώνα (2Η)
1Η Περισσότερες Κάρτες %
2Η Περισσότερες Κάρτες %
1H/2H Πάνω απόBinéfarRobresΜέσος Όρος
1H Πάνω από 0.5 Κάρτες Δέχτηκαν
2H Πάνω από 0.5 Κάρτες Δέχτηκαν
1H Πάνω από 0.5 Κάρτες Δέχτηκαν
2H Πάνω από 0.5 Κάρτες Δέχτηκαν
1H 2~3 Κάρτες Συνολικά
2H 2~3 Κάρτες Συνολικά
1H Συνολικά Πάνω από 3
2H Συνολικά Πάνω από 3

Ποιός θα Σκοράρει Πρώτος;

ΜπινεφάρΜπινεφάρ
 
Μπινεφάρ

40%

Σκόραρε πρώτη σε 4 / 10 αγώνες

CD RobresCD Robres
 
CD Robres

20%

Σκόραρε πρώτη σε 2 / 10 αγώνες

Γκολ Ανά Λεπτό
Γκολ των Μπινεφάρ και CD Robres's ανά 10 λεπτά και ανά 15 λεπτά.

Ανά 10 Λεπτά'BinéfarRobres
0 - 10 Λεπτά'11%15%
11 - 20 Λεπτά'11%4%
21 - 30 Λεπτά'9%19%
31 - 40 Λεπτά'3%7%
41 - 50 Λεπτά'0%7%
51 - 60 Λεπτά'23%0%
61 - 70 Λεπτά'9%4%
71 - 80 Λεπτά'20%15%
81 - 90 Λεπτά'14%30%
Ανά 15 Λεπτά'BinéfarRobres
0 - 15 Λεπτά'20%19%
16 - 30 Λεπτά'11%19%
31 - 45 Λεπτά'3%7%
46 - 60 Λεπτά'23%7%
61 - 75 Λεπτά'20%15%
76 - 90 Λεπτά'23%33%
Γκολ που Σκοράρουν Ανά 10 Λεπτά'BinéfarRobres
0 - 10 Λεπτά'17%0%
11 - 20 Λεπτά'11%0%
21 - 30 Λεπτά'11%20%
31 - 40 Λεπτά'6%20%
41 - 50 Λεπτά'0%10%
51 - 60 Λεπτά'11%0%
61 - 70 Λεπτά'6%0%
71 - 80 Λεπτά'28%10%
81 - 90 Λεπτά'11%40%
Γκολ που Σκόραραν Ανά 15 λεπτά'BinéfarRobres
0 - 15 Λεπτά'22%0%
16 - 30 Λεπτά'17%20%
31 - 45 Λεπτά'6%20%
46 - 60 Λεπτά'11%10%
61 - 75 Λεπτά'22%10%
76 - 90 Λεπτά'22%40%
Γκολ που Δέχονται Ανά 10 Λεπτά'BinéfarRobres
0 - 10 Λεπτά'6%24%
11 - 20 Λεπτά'12%6%
21 - 30 Λεπτά'6%18%
31 - 40 Λεπτά'0%0%
41 - 50 Λεπτά'0%6%
51 - 60 Λεπτά'35%0%
61 - 70 Λεπτά'12%6%
71 - 80 Λεπτά'12%18%
81 - 90 Λεπτά'18%24%
Γκολ που Δέχτηκαν Ανά 15 λεπτά'BinéfarRobres
0 - 15 Λεπτά'18%28%
16 - 30 Λεπτά'6%18%
31 - 45 Λεπτά'0%0%
46 - 60 Λεπτά'35%6%
61 - 75 Λεπτά'18%18%
76 - 90 Λεπτά'24%28%

45' και 90' συμπεριλαμβάνουν τα γκολ στους χρόνους τραυματισμού.

Σουτ, Οφσάιντ, Φάουλ & άλλα

Σουτ ΟμάδαςBinéfarRobresΜέσος Όρος
Σουτ Ανά Αγώνα5.676.506.00
Τιμή Μετατροπής Σουτ24%31%28%
Σουτ Στο Στόχο/ Αγώνα2.334.003.00
Σουτ Εκτός Στόχου/ Αγώνα3.332.503.00
Σουτ Ανά Γκολ που Σημειώθηκε4.253.254
Σουτ Ομάδας Πάνω από 10.50%0%0%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 11.50%0%0%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 12.50%0%0%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 13.50%0%0%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 14.50%0%0%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 15.50%0%0%
Ομάδα Σουτ στο Τέρμα 3.5+33%100%67%
Ομάδα Σουτ στο Τέρμα 4.5+33%0%17%
Ομάδα Σουτ στο Τέρμα 5.5+0%0%0%
Ομάδα Σουτ στο Τέρμα 6.5+0%0%0%
Σουτ ΑγώναBinéfarRobresΜέσος Όρος
Σουτ Αγώνα Πάνω από 23.50%50%25%
Σουτ Αγώνα Πάνω από 24.50%50%25%
Σουτ Αγώνα Πάνω από 25.50%50%25%
Σουτ Αγώνα Πάνω από 26.50%50%25%
Σουτ Αγώνα στον Στόχο Πάνω από 7.567%100%84%
Σουτ Αγώνα στον Στόχο Πάνω από 8.567%100%84%
Σουτ Αγώνα στον Στόχο Πάνω από 9.533%100%67%
Στατιστικά ΟφσάιντBinéfarRobresΜέσος Όρος
Οφσάιντ / αγώνα4.337.006.00
Πάνω από 2.5 Οφσάιντ67%100%84%
Πάνω από 3.5 Οφσάιντ67%100%84%
Διάφορα ΣτατιστικάBinéfarRobresΜέσος Όρος
Φάουλ που Εκτέλεσαν / Αγώνα13.0012.0013.00
Φάουλ Κατά / Αγώνα14811.00
ΜΟ Κατοχής Μπάλας46%44%45%
Ισοπαλία % στη Λήξη40%60%50%

Κάποια δεδομένα στρογγυλοποιούνται πάνω ή κάτω στο πιο κοντινό ποσοστό, για αυτό όταν προστεθούν μπορεί το αποτέλεσμα να είναι 101%.

Πίνακας Πρωταθλήματος

   Ομάδα MP % Νίκης GF
Γκόλ Υπέρ (GF).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει σκοράρει.
GA
Γκόλ Κατά (GA).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει δεχτεί.
GD
Διαφορά Γκόλ (GD).
Γκόλ που Σκόραραν - Γκόλ που Δέχτηκαν
PtsΜΟ
Μέσος Όρος Γκόλ Ανά Αγώνα (ΜΟ).
Ο μέσος όρος τών συνολικών γκόλ ανά αγώνα.
Υπολογισμένος κατά τη διάρκεια αυτής της σεζόν.

1

 Ρεάλ Σαραγόσα

10

70%

22

8

14

23

3.00

2

 Εθέα

10

60%

17

11

6

20

2.80

3

 Μπρέα

10

50%

13

5

8

18

1.80

4

 Κουάρτε Ιντουστριάλ

10

50%

20

12

8

18

3.20

5

 CD La Almunia

10

50%

15

13

2

16

2.80

6

 CD Caspe

10

30%

17

13

4

15

3.00

7

 Μονσόν

10

40%

14

17

-3

15

3.10

8

 SD Huesca II

10

30%

9

7

2

14

1.60

9

 Inter Huesca

10

30%

15

14

1

13

2.90

10

 Μπινεφάρ

10

30%

18

17

1

13

3.50

11

 AD Almudévar

10

30%

9

10

-1

12

1.90

12

 Φράγκα

10

30%

9

10

-1

12

1.90

13

 Ανδόρα

10

30%

11

16

-5

12

2.70

14

 Ιγιουέθα

10

30%

11

14

-3

11

2.50

15

 AD CF Épila

10

20%

9

12

-3

10

2.10

16

 Club Deportivo Juvenil Tamarite

10

30%

15

23

-8

9

3.80

17

 CD Robres

10

0%

10

17

-7

6

2.70

18

 CD Belchite 97

10

0%

6

21

-15

4

2.70

   Ομάδα MP % Νίκης GF
Γκόλ Υπέρ (GF).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει σκοράρει.
GA
Γκόλ Κατά (GA).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει δεχτεί.
GD
Διαφορά Γκόλ (GD).
Γκόλ που Σκόραραν - Γκόλ που Δέχτηκαν
PtsΜΟ
Μέσος Όρος Γκόλ Ανά Αγώνα (ΜΟ).
Ο μέσος όρος τών συνολικών γκόλ ανά αγώνα.
Υπολογισμένος κατά τη διάρκεια αυτής της σεζόν.

1

 Ρεάλ Σαραγόσα

10

70%

22

8

14

23

3.00

2

 Εθέα

10

60%

17

11

6

20

2.80

3

 Μπρέα

10

50%

13

5

8

18

1.80

4

 Κουάρτε Ιντουστριάλ

10

50%

20

12

8

18

3.20

5

 CD La Almunia

10

50%

15

13

2

16

2.80

6

 CD Caspe

10

30%

17

13

4

15

3.00

7

 Μονσόν

10

40%

14

17

-3

15

3.10

8

 SD Huesca II

10

30%

9

7

2

14

1.60

9

 Inter Huesca

10

30%

15

14

1

13

2.90

10

 Μπινεφάρ

10

30%

18

17

1

13

3.50

11

 AD Almudévar

10

30%

9

10

-1

12

1.90

12

 Φράγκα

10

30%

9

10

-1

12

1.90

13

 Ανδόρα

10

30%

11

16

-5

12

2.70

14

 Ιγιουέθα

10

30%

11

14

-3

11

2.50

15

 AD CF Épila

10

20%

9

12

-3

10

2.10

16

 Club Deportivo Juvenil Tamarite

10

30%

15

23

-8

9

3.80

17

 CD Robres

10

0%

10

17

-7

6

2.70

18

 CD Belchite 97

10

0%

6

21

-15

4

2.70

* Tercera Group 17 Πίνακας Φόρμας είναι διαθέσιμος.

×
Προσθέστε Προβλέψεις
/gr/
https://cdn.footystats.org/
- Ξεκινάει σε### λεπτά'
- Ξεκινάει σε### Ώρες'
In-Play'
- Ξεκίνησε
●Σύντομα
●Ξεκίνησε
no

Φόρτωση Στατιστικών

ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΣΤΟ PREMIUM. ΕΠΩΦΕΛΗΘΕΙΤΕ ΤΩΡΑ.
Εγγραφείτε

Λάβετε Κερδοφόρες Προβλέψεις στο Email σας!