Loading
CD Basconia vs ΚομποστέλαΣτατιστικά, Δεδομένα και Απευθείας Αναμετρήσεις


*Μέσος όρος στατιστικών ανάμεσα στις CD Basconia και Κομποστέλα κατά τη διάρκεια της τρέχουσας σεζόν
Δωρεάν Προβλέψεις Καθημερινά
Εγγραφείτε στις FootyStats Προβλέψεις και λάβετε 3 ~ 10 δωρεάν τιπς χρηστών καθημερινά. Παρακολουθούμε το κέρδος!
Εισάγετε τη διεύθυνση email σας για να εγγραφείτε *
Το Premium θα σας αποφέρει περισσότερα κέρδη. 500 Επιπλέον πρωταθλήματα γνωστά ως τα πιο κερδοφόρα και λιγότερο γνωστά στις στοιχηματικές. Επίσης με το Premium έχετε επιπλέον στατιστικά Κόρνερ και Καρτών καθώς και διαθέσιμες λήψεις CSV. Εγγραφείτε σήμερα!
CD Basconia
67%
Σκόραρε πρώτη σε 6 / 9 αγώνες
Κομποστέλα
56%
Σκόραρε πρώτη σε 5 / 9 αγώνες
Γκολ Ανά Λεπτό
Γκολ των CD Basconia και Κομποστέλα's ανά 10 λεπτά και ανά 15 λεπτά.
| Ανά 10 Λεπτά' | Basconia | SD Compostela |
|---|---|---|
| 0 - 10 Λεπτά' | 0% | 5% |
| 11 - 20 Λεπτά' | 30% | 11% |
| 21 - 30 Λεπτά' | 7% | 21% |
| 31 - 40 Λεπτά' | 4% | 11% |
| 41 - 50 Λεπτά' | 11% | 5% |
| 51 - 60 Λεπτά' | 11% | 11% |
| 61 - 70 Λεπτά' | 19% | 0% |
| 71 - 80 Λεπτά' | 7% | 11% |
| 81 - 90 Λεπτά' | 11% | 26% |
| Ανά 15 Λεπτά' | Basconia | SD Compostela |
|---|---|---|
| 0 - 15 Λεπτά' | 11% | 11% |
| 16 - 30 Λεπτά' | 26% | 26% |
| 31 - 45 Λεπτά' | 11% | 16% |
| 46 - 60 Λεπτά' | 15% | 11% |
| 61 - 75 Λεπτά' | 26% | 5% |
| 76 - 90 Λεπτά' | 11% | 32% |
| Γκολ που Σκοράρουν Ανά 10 Λεπτά' | Basconia | SD Compostela |
|---|---|---|
| 0 - 10 Λεπτά' | 0% | 9% |
| 11 - 20 Λεπτά' | 46% | 9% |
| 21 - 30 Λεπτά' | 0% | 18% |
| 31 - 40 Λεπτά' | 8% | 18% |
| 41 - 50 Λεπτά' | 15% | 0% |
| 51 - 60 Λεπτά' | 8% | 9% |
| 61 - 70 Λεπτά' | 15% | 0% |
| 71 - 80 Λεπτά' | 8% | 0% |
| 81 - 90 Λεπτά' | 0% | 36% |
| Γκολ που Σκόραραν Ανά 15 λεπτά' | Basconia | SD Compostela |
|---|---|---|
| 0 - 15 Λεπτά' | 15% | 9% |
| 16 - 30 Λεπτά' | 31% | 27% |
| 31 - 45 Λεπτά' | 15% | 18% |
| 46 - 60 Λεπτά' | 15% | 9% |
| 61 - 75 Λεπτά' | 23% | 0% |
| 76 - 90 Λεπτά' | 0% | 36% |
| Γκολ που Δέχονται Ανά 10 Λεπτά' | Basconia | SD Compostela |
|---|---|---|
| 0 - 10 Λεπτά' | 0% | 0% |
| 11 - 20 Λεπτά' | 14% | 13% |
| 21 - 30 Λεπτά' | 14% | 25% |
| 31 - 40 Λεπτά' | 0% | 0% |
| 41 - 50 Λεπτά' | 7% | 13% |
| 51 - 60 Λεπτά' | 14% | 13% |
| 61 - 70 Λεπτά' | 21% | 0% |
| 71 - 80 Λεπτά' | 7% | 25% |
| 81 - 90 Λεπτά' | 21% | 13% |
| Γκολ που Δέχτηκαν Ανά 15 λεπτά' | Basconia | SD Compostela |
|---|---|---|
| 0 - 15 Λεπτά' | 7% | 13% |
| 16 - 30 Λεπτά' | 21% | 25% |
| 31 - 45 Λεπτά' | 7% | 13% |
| 46 - 60 Λεπτά' | 14% | 13% |
| 61 - 75 Λεπτά' | 28% | 13% |
| 76 - 90 Λεπτά' | 21% | 25% |
45' και 90' συμπεριλαμβάνουν τα γκολ στους χρόνους τραυματισμού.
| Ομάδα | MP | % Νίκης | GF | GA | GD | Pts | ΜΟ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Σεστάο Ρίβερ Κλαμπ |
9 | 78% | 11 | 3 | 8 | 22 | 1.56 |
2 |
Αλαβές Β' |
9 | 67% | 23 | 12 | 11 | 20 | 3.89 |
3 |
Bergantiños FC |
9 | 56% | 20 | 11 | 9 | 18 | 3.44 |
4 |
SD Eibar II |
9 | 56% | 15 | 8 | 7 | 17 | 2.56 |
5 |
Αμορεμπιέτα |
9 | 56% | 11 | 8 | 3 | 16 | 2.11 |
6 |
Κομποστέλα |
9 | 44% | 11 | 8 | 3 | 14 | 2.11 |
7 |
Ourense CF |
9 | 44% | 9 | 9 | 0 | 14 | 2.00 |
8 |
Real Oviedo CF Vetusta |
9 | 44% | 12 | 15 | -3 | 14 | 3.00 |
9 |
Πορτουγκαλέτ |
9 | 33% | 12 | 12 | 0 | 13 | 2.67 |
10 |
CD Basconia |
9 | 22% | 13 | 14 | -1 | 11 | 3.00 |
11 |
Θέμικα Κλαμπ |
8 | 25% | 14 | 8 | 6 | 10 | 2.75 |
12 |
Θορούσο |
9 | 22% | 8 | 12 | -4 | 8 | 2.22 |
13 |
Κλαμπ Μαρίνο ντε Λουάνκο |
9 | 22% | 8 | 13 | -5 | 8 | 2.33 |
14 |
Αρόσα |
9 | 11% | 15 | 20 | -5 | 8 | 3.89 |
15 |
Σανταντέρ Β' |
6 | 33% | 11 | 13 | -2 | 7 | 4.00 |
16 |
UD Llanera |
9 | 22% | 12 | 21 | -9 | 7 | 3.67 |
17 |
Atlético Astorga FC |
8 | 25% | 10 | 13 | -3 | 6 | 2.88 |
18 |
Ρεάλ Σοσιεδάδ Χιμνάστικα Τορελαβέγκα |
9 | 11% | 7 | 19 | -12 | 5 | 2.89 |
19 |
Rayo Cantabria |
3 | 0% | 1 | 4 | -3 | 1 | 1.67 |
| Ομάδα | MP | % Νίκης | GF | GA | GD | Pts | ΜΟ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Σεστάο Ρίβερ Κλαμπ |
9 | 78% | 11 | 3 | 8 | 22 | 1.56 |
2 |
Αλαβές Β' |
9 | 67% | 23 | 12 | 11 | 20 | 3.89 |
3 |
Bergantiños FC |
9 | 56% | 20 | 11 | 9 | 18 | 3.44 |
4 |
SD Eibar II |
9 | 56% | 15 | 8 | 7 | 17 | 2.56 |
5 |
Αμορεμπιέτα |
9 | 56% | 11 | 8 | 3 | 16 | 2.11 |
6 |
Κομποστέλα |
9 | 44% | 11 | 8 | 3 | 14 | 2.11 |
7 |
Ourense CF |
9 | 44% | 9 | 9 | 0 | 14 | 2.00 |
8 |
Real Oviedo CF Vetusta |
9 | 44% | 12 | 15 | -3 | 14 | 3.00 |
9 |
Πορτουγκαλέτ |
9 | 33% | 12 | 12 | 0 | 13 | 2.67 |
10 |
CD Basconia |
9 | 22% | 13 | 14 | -1 | 11 | 3.00 |
11 |
Θέμικα Κλαμπ |
8 | 25% | 14 | 8 | 6 | 10 | 2.75 |
12 |
Θορούσο |
9 | 22% | 8 | 12 | -4 | 8 | 2.22 |
13 |
Κλαμπ Μαρίνο ντε Λουάνκο |
9 | 22% | 8 | 13 | -5 | 8 | 2.33 |
14 |
Αρόσα |
9 | 11% | 15 | 20 | -5 | 8 | 3.89 |
15 |
Σανταντέρ Β' |
6 | 33% | 11 | 13 | -2 | 7 | 4.00 |
16 |
UD Llanera |
9 | 22% | 12 | 21 | -9 | 7 | 3.67 |
17 |
Atlético Astorga FC |
8 | 25% | 10 | 13 | -3 | 6 | 2.88 |
18 |
Ρεάλ Σοσιεδάδ Χιμνάστικα Τορελαβέγκα |
9 | 11% | 7 | 19 | -12 | 5 | 2.89 |
19 |
Rayo Cantabria |
3 | 0% | 1 | 4 | -3 | 1 | 1.67 |
* Segunda División RFEF Group 1 Πίνακας Φόρμας είναι διαθέσιμος.










