ΜΟ Συνολικών Γκόλ - Ελλάδα Panelinio Protathlima

Διοργάνωση
Γκόλ
Πάνω από/ Κάτω από
- Στατιστικά σε αυτή τη κατηγορία :
- ΜΟ Συνολικών Γκόλ -
- Γκόλ που Σκόραραν -
- Γκόλ που Δέχτηκαν -
- Ανέπαφη Εστία -
- Σκόραραν Και οι Δύο Ομάδες -
- Αγώνες Χωρίς να Σκοράρει -
- xG (Αναμενόμενα Γκόλ)
ΜΟ Συνολικών Γκόλ - Panelinio Protathlima
| # | Ομάδα | MP | Συνολικά Γκόλ | ΜΟ | Εντός Έδρας | Εκτός Έδρας | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Asteras Tripolis FC Women | 4 | 19 | 4.75 / αγώνας | 6.50 | 3.00 |
| 2 | ![]() | Kifisias FC Women | 5 | 22 | 4.40 / αγώνας | 3.50 | 5.00 |
| 3 | ![]() | Seirines Grevenon WFC | 5 | 18 | 3.60 / αγώνας | 4.00 | 3.00 |
| 4 | ![]() | Panathinaikos FC Women | 4 | 14 | 3.50 / αγώνας | 4.00 | 3.33 |
| 5 | ![]() | Pyrgos 1968 Women | 4 | 14 | 3.50 / αγώνας | 3.50 | 3.50 |
| 6 | ![]() | ΠΑΟΚ | 5 | 17 | 3.40 / αγώνας | 4.00 | 3.00 |
| 7 | ![]() | OFI FC | 5 | 13 | 2.60 / αγώνας | 3.33 | 1.50 |
| 8 | ![]() | Οδυσσέας Γλυφάδας | 5 | 13 | 2.60 / αγώνας | 0.50 | 4.00 |
| 9 | ![]() | AEK Athens FC Women | 5 | 12 | 2.40 / αγώνας | 2.00 | 3.00 |
| 10 | ![]() | Volos New Football Club Women | 5 | 12 | 2.40 / αγώνας | 2.33 | 2.50 |
| 11 | ![]() | AO Rethymniakis Enosis Athliton | 4 | 9 | 2.25 / αγώνας | 2.50 | 2.00 |
| 12 | ![]() | AO Agia Paraskevi | 5 | 9 | 1.80 / αγώνας | 2.00 | 1.50 |
Εντός Έδρας / ΜΟ Συνολικών Γκόλ (Panelinio Protathlima)
| # | Ομάδα | MP | Εντός Έδρας Συνολικά Γκόλ | Εντός Έδρας ΜΟ | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Asteras Tripolis FC Women | 2 | 13 | 6.50 / αγώνας |
| 2 | ![]() | Seirines Grevenon WFC | 3 | 12 | 4.00 / αγώνας |
| 3 | ![]() | Panathinaikos FC Women | 1 | 4 | 4.00 / αγώνας |
| 4 | ![]() | ΠΑΟΚ | 2 | 8 | 4.00 / αγώνας |
| 5 | ![]() | Kifisias FC Women | 2 | 7 | 3.50 / αγώνας |
| 6 | ![]() | Pyrgos 1968 Women | 2 | 7 | 3.50 / αγώνας |
| 7 | ![]() | OFI FC | 3 | 10 | 3.33 / αγώνας |
| 8 | ![]() | AO Rethymniakis Enosis Athliton | 2 | 5 | 2.50 / αγώνας |
| 9 | ![]() | Volos New Football Club Women | 3 | 7 | 2.33 / αγώνας |
| 10 | ![]() | AEK Athens FC Women | 3 | 6 | 2.00 / αγώνας |
| 11 | ![]() | AO Agia Paraskevi | 3 | 6 | 2.00 / αγώνας |
| 12 | ![]() | Οδυσσέας Γλυφάδας | 2 | 1 | 0.50 / αγώνας |
Εκτός Έδρας / ΜΟ Συνολικών Γκόλ (Panelinio Protathlima)
| # | Ομάδα | MP | Εκτός Έδρας Συνολικά Γκόλ | Εκτός Έδρας ΜΟ | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Kifisias FC Women | 3 | 15 | 5.00 / αγώνας |
| 2 | ![]() | Οδυσσέας Γλυφάδας | 3 | 12 | 4.00 / αγώνας |
| 3 | ![]() | Pyrgos 1968 Women | 2 | 7 | 3.50 / αγώνας |
| 4 | ![]() | Panathinaikos FC Women | 3 | 10 | 3.33 / αγώνας |
| 5 | ![]() | Asteras Tripolis FC Women | 2 | 6 | 3.00 / αγώνας |
| 6 | ![]() | Seirines Grevenon WFC | 2 | 6 | 3.00 / αγώνας |
| 7 | ![]() | ΠΑΟΚ | 3 | 9 | 3.00 / αγώνας |
| 8 | ![]() | AEK Athens FC Women | 2 | 6 | 3.00 / αγώνας |
| 9 | ![]() | Volos New Football Club Women | 2 | 5 | 2.50 / αγώνας |
| 10 | ![]() | AO Rethymniakis Enosis Athliton | 2 | 4 | 2.00 / αγώνας |
| 11 | ![]() | OFI FC | 2 | 3 | 1.50 / αγώνας |
| 12 | ![]() | AO Agia Paraskevi | 2 | 3 | 1.50 / αγώνας |
Στους αγώνες ποιάς ομάδας σημειώνονται τα περισσότερα γκόλ στο Panelinio Protathlima;
Για την σεζόν 2026/27, τα περισσότερα γκολ στο πρωτάθλημα σημειώθηκαν σε παιχνίδια της Asteras Tripolis FC Women με 19 γκολ σε 4 αγώνες που συμμετείχε. Αυτός ο υπολογισμός συμπεριλαμβάνει και τα γκολ που σκόραρε και τα γκολ που δέχτηκε η ομάδα. Η Asteras Tripolis FC Women διατήρησε ένα μέσο όρο 4.75 συνολικών γκολ ανά αγώνα. Στους αγώνες εκτός έδρας, έχουν μέσο όρο γκολ που σκόραραν και δέχτηκαν 6.5 - κάνοντας την εμπειρία του αγώνα ιδιαίτερα έντονη για τους οπαδούς που παρακολουθούν τους αγώνες της Asteras Tripolis FC Women.
Τα γκολ που σημειώθηκαν στους αγώνες της Kifisias FC Women και της Seirines Grevenon WFC κατά τη διάρκεια αυτής της σεζόν του Panelinio Protathlima είναι επίσης πολλά. Η Kifisias FC Women και η Seirines Grevenon WFC είχαν 19 συνολικά γκολ και 22 συνολικά γκολ αντίστοιχα. Οι δύο αυτές ομάδες διατήρησαν γύρω στα 4.4 γκολ (που σκόραραν και δέχτηκαν) σε κάθε αγώνα που έπαιξαν. Αντιθέτως, η AO Agia Paraskevi έχει τη χαμηλότερη συμμετοχή σε γκολ από κάθε άλλη ομάδα στο Panelinio Protathlima. Συνολικά σημειώθηκαν 9 γκολ κατά τη διάρκεια των αγώνων της στο Panelinio Protathlima που σημαίνει κατά μέσο όρο 1.8 γκολ ανά αγώνα.
ΜΟ Συνολικών Γκόλ - Ελλάδα
- Κατηγορία 1
- Κατηγορία 2
- Κατηγορία 3
- Κύπελλο
- Κατηγορία 2
- Κατηγορία 3
- Κατηγορία 3
- Κατηγορία 3
- Κατηγορία 3
- Κατηγορία 3
- Κατηγορία 3
- Κατηγορία 3
- Κατηγορία 3
- Κύπελλο
- Κατηγορία 3
- Κατηγορία 3
- Κατηγορία 1
- Κατηγορία 2
- Κύπελλο











