ΜΟ Συνολικών Γκόλ - Γερμανία State Leagues Saarland

Διοργάνωση
Γκόλ
Πάνω από/ Κάτω από
- Στατιστικά σε αυτή τη κατηγορία :
- ΜΟ Συνολικών Γκόλ -
- Γκόλ που Σκόραραν -
- Γκόλ που Δέχτηκαν -
- Ανέπαφη Εστία -
- Σκόραραν Και οι Δύο Ομάδες -
- Αγώνες Χωρίς να Σκοράρει -
- xG (Αναμενόμενα Γκόλ)
ΜΟ Συνολικών Γκόλ - State Leagues Saarland
| # | Ομάδα | MP | Συνολικά Γκόλ | ΜΟ | Εντός Έδρας | Εκτός Έδρας | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Geislautern | 7 | 35 | 5.00 / αγώνας | 4.50 | 5.67 |
| 2 | ![]() | FV Bischmisheim | 7 | 34 | 4.86 / αγώνας | 6.25 | 3.00 |
| 3 | ![]() | Χάσμπορν | 7 | 33 | 4.71 / αγώνας | 5.25 | 4.00 |
| 4 | ![]() | SC Halberg Brebach 1907 eV | 7 | 33 | 4.71 / αγώνας | 5.00 | 4.50 |
| 5 | ![]() | TuS Herrensohr Saarbrucken | 7 | 33 | 4.71 / αγώνας | 4.25 | 5.33 |
| 6 | ![]() | SG Marpingen Urexweiler | 7 | 30 | 4.29 / αγώνας | 3.00 | 6.00 |
| 7 | ![]() | FV Schwalbach | 7 | 30 | 4.29 / αγώνας | 4.25 | 4.33 |
| 8 | ![]() | Σπορτφρέουντε Κόλερμπαχ | 7 | 29 | 4.14 / αγώνας | 4.67 | 3.75 |
| 9 | ![]() | SpVgg Quierschied | 7 | 28 | 4.00 / αγώνας | 2.67 | 5.00 |
| 10 | ![]() | SC Reisbach | 7 | 26 | 3.71 / αγώνας | 4.00 | 3.50 |
| 11 | ![]() | DJK Ballweiler Wecklingen | 7 | 26 | 3.71 / αγώνας | 4.33 | 3.25 |
| 12 | ![]() | FC Rastpfuhl | 7 | 23 | 3.29 / αγώνας | 2.67 | 3.75 |
| 13 | ![]() | FSV Viktoria Jägersburg 1928 | 7 | 22 | 3.14 / αγώνας | 2.50 | 4.00 |
| 14 | ![]() | FV Eppelborn | 7 | 21 | 3.00 / αγώνας | 3.50 | 2.33 |
| 15 | ![]() | FC Palatia Limbach | 7 | 21 | 3.00 / αγώνας | 3.00 | 3.00 |
| 16 | ![]() | SV PreuSsen 1919 Merchweiler | 7 | 18 | 2.57 / αγώνας | 1.75 | 3.67 |
| 17 | ![]() | 1 FC Saarbrucken II | 7 | 18 | 2.57 / αγώνας | 4.00 | 1.50 |
| 18 | ![]() | Freisen | 7 | 16 | 2.29 / αγώνας | 2.00 | 2.50 |
Εντός Έδρας / ΜΟ Συνολικών Γκόλ (State Leagues Saarland)
| # | Ομάδα | MP | Εντός Έδρας Συνολικά Γκόλ | Εντός Έδρας ΜΟ | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | FV Bischmisheim | 4 | 25 | 6.25 / αγώνας |
| 2 | ![]() | Χάσμπορν | 4 | 21 | 5.25 / αγώνας |
| 3 | ![]() | SC Halberg Brebach 1907 eV | 3 | 15 | 5.00 / αγώνας |
| 4 | ![]() | Σπορτφρέουντε Κόλερμπαχ | 3 | 14 | 4.67 / αγώνας |
| 5 | ![]() | Geislautern | 4 | 18 | 4.50 / αγώνας |
| 6 | ![]() | DJK Ballweiler Wecklingen | 3 | 13 | 4.33 / αγώνας |
| 7 | ![]() | TuS Herrensohr Saarbrucken | 4 | 17 | 4.25 / αγώνας |
| 8 | ![]() | FV Schwalbach | 4 | 17 | 4.25 / αγώνας |
| 9 | ![]() | SC Reisbach | 3 | 12 | 4.00 / αγώνας |
| 10 | ![]() | 1 FC Saarbrucken II | 3 | 12 | 4.00 / αγώνας |
| 11 | ![]() | FV Eppelborn | 4 | 14 | 3.50 / αγώνας |
| 12 | ![]() | SG Marpingen Urexweiler | 4 | 12 | 3.00 / αγώνας |
| 13 | ![]() | FC Palatia Limbach | 3 | 9 | 3.00 / αγώνας |
| 14 | ![]() | SpVgg Quierschied | 3 | 8 | 2.67 / αγώνας |
| 15 | ![]() | FC Rastpfuhl | 3 | 8 | 2.67 / αγώνας |
| 16 | ![]() | FSV Viktoria Jägersburg 1928 | 4 | 10 | 2.50 / αγώνας |
| 17 | ![]() | Freisen | 3 | 6 | 2.00 / αγώνας |
| 18 | ![]() | SV PreuSsen 1919 Merchweiler | 4 | 7 | 1.75 / αγώνας |
Εκτός Έδρας / ΜΟ Συνολικών Γκόλ (State Leagues Saarland)
| # | Ομάδα | MP | Εκτός Έδρας Συνολικά Γκόλ | Εκτός Έδρας ΜΟ | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | SG Marpingen Urexweiler | 3 | 18 | 6.00 / αγώνας |
| 2 | ![]() | Geislautern | 3 | 17 | 5.67 / αγώνας |
| 3 | ![]() | TuS Herrensohr Saarbrucken | 3 | 16 | 5.33 / αγώνας |
| 4 | ![]() | SpVgg Quierschied | 4 | 20 | 5.00 / αγώνας |
| 5 | ![]() | SC Halberg Brebach 1907 eV | 4 | 18 | 4.50 / αγώνας |
| 6 | ![]() | FV Schwalbach | 3 | 13 | 4.33 / αγώνας |
| 7 | ![]() | Χάσμπορν | 3 | 12 | 4.00 / αγώνας |
| 8 | ![]() | FSV Viktoria Jägersburg 1928 | 3 | 12 | 4.00 / αγώνας |
| 9 | ![]() | Σπορτφρέουντε Κόλερμπαχ | 4 | 15 | 3.75 / αγώνας |
| 10 | ![]() | FC Rastpfuhl | 4 | 15 | 3.75 / αγώνας |
| 11 | ![]() | SV PreuSsen 1919 Merchweiler | 3 | 11 | 3.67 / αγώνας |
| 12 | ![]() | SC Reisbach | 4 | 14 | 3.50 / αγώνας |
| 13 | ![]() | DJK Ballweiler Wecklingen | 4 | 13 | 3.25 / αγώνας |
| 14 | ![]() | FV Bischmisheim | 3 | 9 | 3.00 / αγώνας |
| 15 | ![]() | FC Palatia Limbach | 4 | 12 | 3.00 / αγώνας |
| 16 | ![]() | Freisen | 4 | 10 | 2.50 / αγώνας |
| 17 | ![]() | FV Eppelborn | 3 | 7 | 2.33 / αγώνας |
| 18 | ![]() | 1 FC Saarbrucken II | 4 | 6 | 1.50 / αγώνας |
Στους αγώνες ποιάς ομάδας σημειώνονται τα περισσότερα γκόλ στο State Leagues Saarland;
Για την σεζόν 2026/27, τα περισσότερα γκολ στο πρωτάθλημα σημειώθηκαν σε παιχνίδια της Geislautern με 35 γκολ σε 7 αγώνες που συμμετείχε. Αυτός ο υπολογισμός συμπεριλαμβάνει και τα γκολ που σκόραρε και τα γκολ που δέχτηκε η ομάδα. Η Geislautern διατήρησε ένα μέσο όρο 5 συνολικών γκολ ανά αγώνα. Στους αγώνες εκτός έδρας, έχουν μέσο όρο γκολ που σκόραραν και δέχτηκαν 4.5 - κάνοντας την εμπειρία του αγώνα ιδιαίτερα έντονη για τους οπαδούς που παρακολουθούν τους αγώνες της Geislautern.
Τα γκολ που σημειώθηκαν στους αγώνες της FV Bischmisheim και της TuS Herrensohr Saarbrucken κατά τη διάρκεια αυτής της σεζόν του State Leagues Saarland είναι επίσης πολλά. Η FV Bischmisheim και η TuS Herrensohr Saarbrucken είχαν 35 συνολικά γκολ και 34 συνολικά γκολ αντίστοιχα. Οι δύο αυτές ομάδες διατήρησαν γύρω στα 4.86 γκολ (που σκόραραν και δέχτηκαν) σε κάθε αγώνα που έπαιξαν. Αντιθέτως, η Freisen έχει τη χαμηλότερη συμμετοχή σε γκολ από κάθε άλλη ομάδα στο State Leagues Saarland. Συνολικά σημειώθηκαν 16 γκολ κατά τη διάρκεια των αγώνων της στο State Leagues Saarland που σημαίνει κατά μέσο όρο 2.29 γκολ ανά αγώνα.
ΜΟ Συνολικών Γκόλ - Γερμανία
- Κατηγορία 1
- Κατηγορία 2
- Κατηγορία 3
- Κατηγορία 1
- Κατηγορία 2
- Κατηγορία 4
- Κατηγορία 5
- Κύπελλο
- Κύπελλο
- Κύπελλο
- Κύπελλο
- Κύπελλο
- Κατηγορία 5
- Κατηγορία 5
- Κατηγορία 5
- Κατηγορία 5
- Κατηγορία 5
- Κατηγορία 5
- Κατηγορία 5
- Κατηγορία 5
- Κατηγορία 5
- Κατηγορία 5
- Κατηγορία 5
- Κατηγορία 5
- Κατηγορία 4
- Κατηγορία 4
- Κατηγορία 5
- Κατηγορία 5
- Κατηγορία 4
- Κατηγορία 4
- Κατηγορία 4
- Κατηγορία 3
- Κύπελλο
- Κατηγορία 4

















