Loading

FC Dingolfing logo
1.87
WWWDW
FC Dingolfing
1.20
WDWLD
TSV Bogen
TSV Bogen logo

Τελικά Σκόρ

5 - 0

* Οι χρονικές στιγμές που σημειώθηκαν γκολ δεν έχουν καταγραφεί για αυτόν τον αγώνα

* Τα Στατιστικά μετά τη λήξη του αγώνα όπως σουτ, κάρτες και κόρνερ δεν είναι ακόμα διαθέσιμα για αυτόν τον αγώνα. Θα προστεθούν σύντομα.

3
Αγώνες

67%
33%
0%

2 Νίκες

1 Ισοπαλίες(33%)

TSV Bogen Logo

Bogen
(0%)

Τα δεδομένα για FC Dingolfing εναντίον TSV Bogen's δείχνουν πως από τους 3 αγώνες που έχουν παίξει, η FC Dingolfing έχει κερδίσει 2 φορές και η TSV Bogen έχει κερδίσει 0 φορές. Επίσης έχει σημειωθεί ισοπαλία 1 φορές μεταξύ των FC Dingolfing και TSV Bogen.

100%Πάνω από 1.5
3 / 3 Αγώνες
33%Πάνω από 2.5
1 / 3 Αγώνες
33%Πάνω από 3.5
1 / 3 Αγώνες
33%BTTS
1 / 3 Αγώνες
67%Ανέπαφη Εστία
FC Dingolfing
0%Ανέπαφη Εστία
TSV Bogen

FC Dingolfing vs TSV Bogen Προηγούμενα Αποτελέσματα

Όλες οι Προβλέψεις- FC Dingolfing vs TSV Bogen

55%Πάνω από 2.5
Μέσος Όρος Πρωταθλήματος : 65%
74%Πάνω από 1.5
Μέσος Όρος Πρωταθλήματος : 84%
55%BTTS
Μέσος Όρος Πρωταθλήματος : 53%
2.79Γκόλ/ Αγώνα
Μέσος Όρος Πρωταθλήματος : 3.29
Όβερ 1.5, FH/2H & άλλα
Όβερ 8.5, 9.5 & άλλα

ChatGPT LogoGPT5 AI Ανάλυση

Ανάλυση αγώνα: Dingolfing vs Bogen (Σεζόν 2025/2026, Αγωνιστική 32) Κύρια σημεία - Προφίλ μορφής: Dingolfing δυνατή εντός έδρας (νική στη Home τάση 60%), ενώ Bogen πα...
Εγγραφείτε ως χρήστης (δωρεάν) για να δείτε την ανάλυση στατιστικών GPT5 »

*Μέσος όρος στατιστικών ανάμεσα στις FC Dingolfing και TSV Bogen κατά τη διάρκεια της τρέχουσας σεζόν

Τι σημαίνει ο κάθε στατιστικός όρος; Διαβάστε το Γλωσσάρι
Φόρμα - Εντός Έδρας
 
Φόρμα - Εκτός Έδρας
FC Dingolfing Logo
1.87
  • W
    FC Dingolfing

    FC Dingolfing

    State Leagues Bayern Mitte

    28/2 13:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Bad Abbach

    Bad Abbach

  • W
    FC Dingolfing

    FC Dingolfing

    State Leagues Bayern Mitte

    14/3 13:00

    3 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Teisbach

    FC Teisbach

  • W
    FC Dingolfing

    FC Dingolfing

    State Leagues Bayern Mitte

    21/3 13:00

    4 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    SC Luhe-Wildenau

    SC Luhe Wildenau

  • D
    FC Dingolfing

    FC Dingolfing

    State Leagues Bayern Mitte

    04/4 13:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    TB 03 Roding

    TB 03 Roding

  • W
    FC Dingolfing

    FC Dingolfing

    State Leagues Bayern Mitte

    18/4 13:30

    2 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    SC Ettmannsdorf

    SC Ettmannsdorf

  • Όλα

  • Εντός Έδρας

  • Εκτός Έδρας

FC Dingolfing
SC Ettmannsdorf
FC Dingolfing
TB 03 Roding
FC Dingolfing
SC Luhe Wildenau
FC Dingolfing
FC Teisbach
FC Dingolfing
Bad Abbach
  • Προηγούμενα

  • Επόμενα

FC Dingolfing logoFC Dingolfing είναι +56% καλύτερη όσον αφορά Πόντοι Ανά Αγώνα

1.20
  • W
    SC Luhe-Wildenau

    SC Luhe Wildenau

    State Leagues Bayern Mitte

    11/3 18:15

    0 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    TSV Bogen

    TSV Bogen

  • D
    TSV Seebach

    TSV Seebach

    State Leagues Bayern Mitte

    21/3 14:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    TSV Bogen

    TSV Bogen

  • W
    SSV Eggenfelden

    SSV Eggenfelden

    State Leagues Bayern Mitte

    01/4 18:15

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    TSV Bogen

    TSV Bogen

  • L
    Etzenricht

    Etzenricht

    State Leagues Bayern Mitte

    04/4 15:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    TSV Bogen

    TSV Bogen

  • D
    SpVgg Landshut

    SpVgg Landshut

    State Leagues Bayern Mitte

    18/4 14:00

    2 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    TSV Bogen

    TSV Bogen

TSV Bogen Logo
  • Όλα

  • Εντός Έδρας

  • Εκτός Έδρας

SpVgg Landshut
TSV Bogen
Etzenricht
TSV Bogen
SSV Eggenfelden
TSV Bogen
TSV Seebach
TSV Bogen
SC Luhe Wildenau
TSV Bogen
  • Προηγούμενα

  • Επόμενα

Δωρεάν Προβλέψεις Καθημερινά

Εγγραφείτε στις FootyStats Προβλέψεις και λάβετε 3 ~ 10 δωρεάν τιπς χρηστών καθημερινά. Παρακολουθούμε το κέρδος!

Εισάγετε τη διεύθυνση email σας για να εγγραφείτε *

Γκόλ που Σκόραραν Ποια ομάδα θα σκοράρει περισσότερο;

FC Dingolfing είναι +77% καλύτερη όσον αφορά Γκόλ που Σκόραραν

Dingolfing
2 Γκόλ/ Αγώνα

FC Dingolfing (Εντός Έδρας)

Bogen
1.13 Γκόλ/ Αγώνα

TSV Bogen (Εκτός Έδρας)

Σκορ Ανά ΠαιχνίδιDingolfingBogen
Πάνω από 0.587%67%
Πάνω από 1.553%33%
Πάνω από 2.533%13%
Πάνω από 3.520%0%
Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν13%33%
Σκόραραν στο 1H/2HDingolfingBogen
Σκορ στο 1ο Ημ.100%87%
Σκορ στο 2ο Ημ.100%0%
Σκόραραν και στα Δύο Ημίχρονα0%0%
Μέσος Όρος Σκορ στο 1ο Ημ.00
Μέσος Όρος Σκορ στο 2ο Ημ.00

* Στατιστικά από εντός έδρας αγώνες της FC Dingolfing και εκτός έδρας της TSV Bogen.

Γκόλ που Δέχτηκαν Ποιά ομάδα θα δεχτεί γκολ;

FC Dingolfing είναι +11% καλύτερη όσον αφορά Γκόλ που Δέχτηκαν

Dingolfing
1.2 Γκόλ που Δέχτηκε/ Αγώνα

FC Dingolfing (Εντός Έδρας)

Bogen
1.33 Γκόλ που Δέχτηκε/ Αγώνα

TSV Bogen (Εκτός Έδρας)

Δέχτηκαν / αγώναDingolfingBogen
Πάνω από 0.580%67%
Πάνω από 1.527%47%
Πάνω από 2.57%20%
Πάνω από 3.57%0%
Ανέπαφη Εστία20%33%
Δέχτηκαν 1ο/2ο ΗμίχρονοDingolfingBogen
1H Χωρίς να Δεχτούν Γκολ0%13%
2H Χωρίς να Δεχτούν Γκολ0%100%
1H Δέχτηκαν κατά Μέσο Όρο00
2H Δέχτηκαν κατά Μέσο Όρο00

* Στατιστικά γκολ που δέχεται εντός έδρας η FC Dingolfing και εκτός έδρας η TSV Bogen.

Όβερ 2.5 & BTTS Προβλέψεις Πόσα γκολ σε αυτόν τον αγώνα;

FC Dingolfing και TSV Bogen's Όβερ 0.5 ~ 4.5 και BTTS.

Γκολ ΑγώναDingolfingBogenΜέσος Όρος
Πάνω από 0.5100%87%94%
Πάνω από 1.580%80%80%
Πάνω από 2.573%60%67%
Πάνω από 3.533%20%27%
Πάνω από 4.527%0%14%
BTTS67%47%57%
Σκόραραν και οι Δύο Ομάδες & Νίκη40%7%24%
Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες & Ισοπαλία7%27%17%
Σκοράρουν και οι Δύο & Πάνω από 2.50%0%0%
Δεν Σκοράρουν και οι Δύο & Πάνω από 2.50%0%0%
Γκόλ 1ου ΗμιχρόνουDingolfingBogenΜέσος Όρος
Να Σκοράρουν και οι Δύο 1H
1H Πάνω από 0.5
1H Πάνω από 1.5
1H Πάνω από 2.5
Γκόλ 2ου ΗμιχρόνουDingolfingBogenΜέσος Όρος
Να Σκοράρουν και οι Δύο 2H
BTTS και στα 2 Ημίχρονα
2H Πάνω από 0.5
2H Πάνω από 1.5
2H Πάνω από 2.5
Γκόλ (Κάτω από)DingolfingBogenΜέσος Όρος
Κάτω από 0.50%13%7%
Κάτω από 1.520%20%20%
Κάτω από 2.527%40%34%
Κάτω από 3.567%80%74%
Κάτω από 4.573%100%87%
1H/2HDingolfingBogenΜέσος Όρος
1H Κάτω από 0.5100%100%100%
1H Κάτω από 1.5100%100%100%
1H Κάτω από 2.5100%100%100%
2H Κάτω από 0.5100%100%100%
2H Κάτω από 1.5100%100%100%
2H Κάτω από 2.5100%100%100%

Προβλέψεις Τελευταίου Χρήστη

Δεν υπάρχουν προβλέψεις χρηστών ακόμα. Μπορείτε να δημοσιεύσετε μια αφού δημοσιοποιηθούν οι αποδόσεις.

Στατιστικά Κόρνερ Πόσα κόρνερ;

UNLOCKΚόρνερ/ Αγώνα

* ΜΟ Κόρνερ ανά Αγώνα μεταξύ των FC Dingolfing και TSV Bogen

/αγώνα
Κερδισμένα Κόρνερ
/αγώνα
Κερδισμένα Κόρνερ
Κόρνερ ΑγώναDingolfingBogenΜέσος Όρος
Πάνω από 6
Πάνω από 7
Πάνω από 8
Πάνω από 9
Πάνω από 10
Πάνω από 11
Πάνω από 12
Πάνω από 13
1ο ΗμίχρονοDingolfingBogenΜέσος Όρος
1Η Μέσος Όρος
Πάνω από 4 1Η
Πάνω από 5 1Η
Πάνω από 6 1Η
2ο ΗμίχρονοDingolfingBogenΜέσος Όρος
2Η Μέσος Όρος
Πάνω από 4 2Η
Πάνω από 5 2Η
Πάνω από 6 2Η

Συνολικά Κόρνερ Αγώνα για τις FC Dingolfing και TSV Bogen. Ο μέσος όρος του πρωταθλήματος είναι State Leagues Bayern Mitte για 279 αγώνες στη σεζόν 2025/2026.

State Leagues Bayern Mitte Στατιστικά Κόρνερ

Κόρνερ Ομάδας Κόρνερ Υπέρ/ Αντιπάλου

Δεδομένα Κόρνερ για τις ομάδες FC Dingolfing και TSV Bogen ξεχωριστά.

Κόρνερ ΟμάδαςDingolfingBogenΜέσος Όρος
Κόρνερ Υπέρ / Αγώνα
Κόρνερ Κατά / Αγώνα
Πάνω από 2.5 - Κερδισμένα Κόρνερ
Πάνω από 3.5 - Κερδισμένα Κόρνερ
Πάνω από 4.5 - Κερδισμένα Κόρνερ
Πάνω από 2.5 - Κόρνερ Κατά
Πάνω από 3.5 - Κόρνερ Κατά
Πάνω από 4.5 - Κόρνερ Κατά

Θα Σκοράρει η FC Dingolfing?

FC Dingolfing
Σκόραραν σε
87%
από τους αγώνες (Εντός Έδρας)

Μέτρια Πιθανότητα

Υπάρχει Μέτρια Πιθανότητα ότι η FC Dingolfing θα σκοράρει σύμφωνα με τα δεδομένα μας.
TSV Bogen
Αγώνες Χωρίς να Δεχτούν Γκόλ
33%
από τους αγώνες (Εκτός Έδρας)

Θα Σκοράρει η TSV Bogen?

FC Dingolfing
Αγώνες Χωρίς να Δεχτούν Γκόλ
20%
από τους αγώνες (Εντός Έδρας)

Μέτρια Πιθανότητα

Υπάρχει Μέτρια Πιθανότητα ότι η TSV Bogen θα σκοράρει σύμφωνα με τα δεδομένα μας.
TSV Bogen
Σκόραραν σε
67%
από τους αγώνες (Εκτός Έδρας)
Αναβαθμίστε σε Premium! Επιπλέον 500 Πρωταθλήματα.

Το Premium θα σας αποφέρει περισσότερα κέρδη. 500 Επιπλέον πρωταθλήματα γνωστά ως τα πιο κερδοφόρα και λιγότερο γνωστά στις στοιχηματικές. Επίσης με το Premium έχετε επιπλέον στατιστικά Κόρνερ και Καρτών καθώς και διαθέσιμες λήψεις CSV. Εγγραφείτε σήμερα!

UNLOCKΣυνολικές Κάρτες / αγώνα

* Συνολικές κάρτες ανά αγώνα μεταξύ των FC Dingolfing και TSV Bogen

Κάρτες
/αγώνα
FC Dingolfing
Κάρτες
/αγώνα
TSV Bogen
Κάρτες ΑγώναDingolfingBogenΜέσος Όρος
Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5
Πάνω από 4.5
Πάνω από 5.5
Πάνω από 6.5
Κάρτες που ΔέχτηκανDingolfingBogenΜέσος Όρος
ΜΟ Καρτών που Δέχτηκαν
Πάνω από 0.5
Πάνω από 1.5
Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5
Κάρτες ΑντιπάλουDingolfingBogenΜέσος Όρος
Πάνω από 0.5
Πάνω από 1.5
Πάνω από 2.5
Πάνω από 3.5

Συνολικές Κάρτες Αγώνα για τις TSV Bogen και FC Dingolfing. Ο μέσος όρος του πρωταθλήματος είναι State Leagues Bayern Mitte. Σημειώθηκαν 0 κάρτες σε 279 αγώνες στη σεζόν 2025/2026.

State Leagues Bayern Mitte Στατιστικά: Κίτρινες/ Κόκκινες Κάρτες

1ο/2ο Ημίχρονο Νίκη-Ήττα-Ισοπαλία

Φόρμα στο Ημίχρονο
 
Φόρμα στο Ημίχρονο
FC Dingolfing Logo
0.00
Ημίχρονο

TSV Bogen logoΗ TSV Bogen έχει πλεονέκτημα όσον αφορά Φόρμα στο Ημίχρονο

0.13
Ημίχρονο
TSV Bogen Logo
1H/2H ΦόρμαDingolfingBogen
1H Νίκες0%0%
2H Νίκες0%0%
1H Ισοπαλίες0%13%
2H Ισοπαλίες0%100%
1H Ήττες0%0%
2H Ήττες0%0%

Στατιστικά καρτών 1ου και 2ου Ημιχρόνου για τις FC Dingolfing και TSV Bogen.

Κάρτες (1ο/2ο Ημίχρονο)DingolfingBogenΜέσος Όρος
1ο Ημίχρονο Κάρτες που Δέχτηκαν
2ο Ημίχρονο Κάρτες που Δέχτηκαν
ΜΟ Καρτών Αγώνα (1Η)
ΜΟ Καρτών Αγώνα (2Η)
1Η Περισσότερες Κάρτες %
2Η Περισσότερες Κάρτες %
1H/2H Πάνω απόDingolfingBogenΜέσος Όρος
1H Πάνω από 0.5 Κάρτες Δέχτηκαν
2H Πάνω από 0.5 Κάρτες Δέχτηκαν
1H Πάνω από 0.5 Κάρτες Δέχτηκαν
2H Πάνω από 0.5 Κάρτες Δέχτηκαν
1H 2~3 Κάρτες Συνολικά
2H 2~3 Κάρτες Συνολικά
1H Συνολικά Πάνω από 3
2H Συνολικά Πάνω από 3

Ποιός θα Σκοράρει Πρώτος;

FC DingolfingFC Dingolfing
 
FC Dingolfing

10%

Σκόραρε πρώτη σε 3 / 31 αγώνες

TSV BogenTSV Bogen
 
TSV Bogen

16%

Σκόραρε πρώτη σε 5 / 31 αγώνες

Σουτ, Οφσάιντ, Φάουλ & άλλα

Σουτ ΟμάδαςDingolfingBogenΜέσος Όρος
Σουτ Ανά Αγώνα0.000.000.00
Τιμή Μετατροπής ΣουτΜη διαθέσιμοΜη διαθέσιμοΜη διαθέσιμο
Σουτ Στο Στόχο/ Αγώνα0.000.000.00
Σουτ Εκτός Στόχου/ Αγώνα0.000.000.00
Σουτ Ανά Γκολ που ΣημειώθηκεΜη διαθέσιμοΜη διαθέσιμοΜη διαθέσιμο
Σουτ Ομάδας Πάνω από 10.50%0%0%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 11.50%0%0%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 12.50%0%0%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 13.50%0%0%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 14.50%0%0%
Σουτ Ομάδας Πάνω από 15.50%0%0%
Ομάδα Σουτ στο Τέρμα 3.5+0%0%0%
Ομάδα Σουτ στο Τέρμα 4.5+0%0%0%
Ομάδα Σουτ στο Τέρμα 5.5+0%0%0%
Ομάδα Σουτ στο Τέρμα 6.5+0%0%0%
Σουτ ΑγώναDingolfingBogenΜέσος Όρος
Σουτ Αγώνα Πάνω από 23.50%0%0%
Σουτ Αγώνα Πάνω από 24.50%0%0%
Σουτ Αγώνα Πάνω από 25.50%0%0%
Σουτ Αγώνα Πάνω από 26.50%0%0%
Σουτ Αγώνα στον Στόχο Πάνω από 7.50%0%0%
Σουτ Αγώνα στον Στόχο Πάνω από 8.50%0%0%
Σουτ Αγώνα στον Στόχο Πάνω από 9.50%0%0%
Στατιστικά ΟφσάιντDingolfingBogenΜέσος Όρος
Οφσάιντ / αγώνα0.000.000.00
Πάνω από 2.5 Οφσάιντ0%0%0%
Πάνω από 3.5 Οφσάιντ0%0%0%
Διάφορα ΣτατιστικάDingolfingBogenΜέσος Όρος
Φάουλ που Εκτέλεσαν / Αγώνα0.000.000.00
Φάουλ Κατά / Αγώνα000.00
ΜΟ Κατοχής Μπάλας0%0%0%
Ισοπαλία % στη Λήξη7%40%24%

Κάποια δεδομένα στρογγυλοποιούνται πάνω ή κάτω στο πιο κοντινό ποσοστό, για αυτό όταν προστεθούν μπορεί το αποτέλεσμα να είναι 101%.

   Ομάδα MP % Νίκης GF
Γκόλ Υπέρ (GF).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει σκοράρει.
GA
Γκόλ Κατά (GA).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει δεχτεί.
GD
Διαφορά Γκόλ (GD).
Γκόλ που Σκόραραν - Γκόλ που Δέχτηκαν
PtsΜΟ
Μέσος Όρος Γκόλ Ανά Αγώνα (ΜΟ).
Ο μέσος όρος τών συνολικών γκόλ ανά αγώνα.
Υπολογισμένος κατά τη διάρκεια αυτής της σεζόν.

1

 TSV Seebach

16

81%

37

11

26

41

3.00

2

 SpVgg Lam 1923

16

81%

47

15

32

39

3.88

3

 SpVgg Landshut

15

73%

36

7

29

36

2.87

4

 SC Luhe Wildenau

16

63%

38

18

20

32

3.50

5

 FC Dingolfing

15

60%

30

18

12

28

3.20

6

 Πασάου

15

53%

27

17

10

28

2.93

7

 SC Ettmannsdorf

16

50%

33

24

9

28

3.56

8

 ASV Burglengenfeld

15

47%

33

17

16

25

3.33

9

 DJK Vornbach

15

47%

37

25

12

25

4.13

10

 Μπαντ Κέτσλινγκ

16

31%

28

18

10

23

2.88

11

 SSV Eggenfelden

16

38%

25

23

2

23

3.00

12

 TSV Bogen

16

38%

20

17

3

22

2.31

13

 FC Tegernheim

16

38%

33

38

-5

21

4.44

14

 Etzenricht

15

27%

21

24

-3

18

3.00

15

 Bad Abbach

15

33%

18

27

-9

18

3.00

16

 FC Teisbach

15

27%

19

36

-17

12

3.67

17

 TB 03 Roding

15

13%

11

30

-19

9

2.73

18

 FSV Regensburg Prüfening

16

6%

18

41

-23

7

3.69

   Ομάδα MP % Νίκης GF
Γκόλ Υπέρ (GF).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει σκοράρει.
GA
Γκόλ Κατά (GA).
Ο αριθμός γκόλ που αυτή
η ομάδα έχει δεχτεί.
GD
Διαφορά Γκόλ (GD).
Γκόλ που Σκόραραν - Γκόλ που Δέχτηκαν
PtsΜΟ
Μέσος Όρος Γκόλ Ανά Αγώνα (ΜΟ).
Ο μέσος όρος τών συνολικών γκόλ ανά αγώνα.
Υπολογισμένος κατά τη διάρκεια αυτής της σεζόν.

1

 SpVgg Landshut

16

69%

36

16

20

36

3.25

2

 ASV Burglengenfeld

16

63%

34

22

12

32

3.50

3

 FC Dingolfing

16

50%

32

19

13

28

3.19

4

 TSV Seebach

15

60%

28

18

10

28

3.07

5

 Πασάου

16

44%

25

16

9

25

2.56

6

 SC Ettmannsdorf

15

47%

35

26

9

25

4.07

7

 SpVgg Lam 1923

15

47%

32

28

4

22

4.00

8

 SC Luhe Wildenau

15

40%

24

26

-2

21

3.33

9

 Bad Abbach

16

25%

18

20

-2

19

2.38

10

 TSV Bogen

15

27%

17

20

-3

18

2.47

11

 DJK Vornbach

16

25%

20

24

-4

18

2.75

12

 SSV Eggenfelden

15

27%

24

37

-13

16

4.07

13

 Μπαντ Κέτσλινγκ

15

27%

15

33

-18

14

3.20

14

 Etzenricht

16

13%

15

37

-22

12

3.25

15

 FC Tegernheim

15

20%

19

36

-17

11

3.67

16

 TB 03 Roding

16

13%

12

42

-30

8

3.38

17

 FC Teisbach

16

6%

11

35

-24

6

2.88

18

 FSV Regensburg Prüfening

15

7%

9

56

-47

3

4.33

* State Leagues Bayern Mitte Πίνακες Εντός και Εκτός Έδρας είναι διαθέσιμοι.

×
Προσθέστε Προβλέψεις
/gr/
https://cdn.footystats.org/
- Ξεκινάει σε### λεπτά'
- Ξεκινάει σε### Ώρες'
In-Play'
- Ξεκίνησε
Σύντομα
Ξεκίνησε
no

Φόρτωση Στατιστικών

ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΣΤΟ PREMIUM. ΕΠΩΦΕΛΗΘΕΙΤΕ ΤΩΡΑ.
Εγγραφείτε

Λάβετε Κερδοφόρες Προβλέψεις στο Email σας!