Στατιστικά Κόρνερ - State Leagues Bayern Mitte

 ΟμάδαMP
Αγώνες που Παίχτηκαν
Πάνω από 9.5Πάνω από 7.5Πάνω από 8.5Πάνω από 10.5Πάνω από 11.5Πάνω από 12.5Πάνω από 13.5Μέσος Όρος
1FC AmbergFC Amberg
FC Amberg

FC Amberg

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 12 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • W
  • L
  • L
  • D
1.20
Εντός Έδρας
  • L
  • D
  • W
  • L
  • D
1.33
Εκτός Έδρας
  • W
  • W
  • L
  • D
  • L
1.11
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 33% 33% 33%
ΜΟ 3.33 2.00 4.22
Σκόραραν 1.53 1.00 1.89
Δέχτηκαν 1.80 1.00 2.33
BTTS 47% 33% 56%
CS 33% 50% 22%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

2ASV BurglengenfeldASV Burglengenfeld
ASV Burglengenfeld

ASV Burglengenfeld

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 2 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • W
  • L
  • D
  • W
2.00
Εντός Έδρας
  • W
  • W
  • D
  • W
  • D
2.00
Εκτός Έδρας
  • W
  • L
  • D
  • L
  • W
2.00
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 60% 57% 63%
ΜΟ 3.67 3.43 3.88
Σκόραραν 2.53 2.43 2.63
Δέχτηκαν 1.13 1.00 1.25
BTTS 53% 57% 50%
CS 33% 29% 38%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

3TSV BogenTSV Bogen
TSV Bogen

TSV Bogen

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 16 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • L
  • D
  • W
  • L
0.87
Εντός Έδρας
  • L
  • L
  • W
  • W
  • L
1.25
Εκτός Έδρας
  • L
  • L
  • L
  • L
  • D
0.43
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 20% 38% 0%
ΜΟ 3.13 3.25 3.00
Σκόραραν 1.00 1.13 0.86
Δέχτηκαν 2.13 2.13 2.14
BTTS 40% 25% 57%
CS 27% 38% 14%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

4Μπαντ ΚέτσλινγκΜπαντ Κέτσλινγκ
Μπαντ Κέτσλινγκ

Μπαντ Κέτσλινγκ

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 5 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • L
  • W
  • W
  • D
1.80
Εντός Έδρας
  • L
  • W
  • L
  • W
  • D
1.75
Εκτός Έδρας
  • L
  • W
  • D
  • W
  • W
1.86
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 53% 50% 57%
ΜΟ 3.47 3.25 3.71
Σκόραραν 1.93 1.75 2.14
Δέχτηκαν 1.53 1.50 1.57
BTTS 60% 50% 71%
CS 20% 25% 14%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

5ΠασάουΠασάου
Πασάου

Πασάου

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 7 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • D
  • D
  • D
  • L
1.57
Εντός Έδρας
  • W
  • W
  • L
  • W
  • D
1.67
Εκτός Έδρας
  • L
  • D
  • D
  • D
  • L
1.50
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 43% 50% 38%
ΜΟ 2.79 2.50 3.00
Σκόραραν 1.57 1.50 1.63
Δέχτηκαν 1.21 1.00 1.38
BTTS 71% 67% 75%
CS 29% 33% 25%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

6SC EttmannsdorfSC Ettmannsdorf
SC Ettmannsdorf

SC Ettmannsdorf

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 14 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • L
  • W
  • D
  • L
1.00
Εντός Έδρας
  • L
  • L
  • L
  • D
  • L
0.89
Εκτός Έδρας
  • L
  • L
  • W
  • L
  • W
1.20
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 29% 22% 40%
ΜΟ 3.79 4.00 3.40
Σκόραραν 1.43 1.56 1.20
Δέχτηκαν 2.36 2.44 2.20
BTTS 50% 56% 40%
CS 21% 11% 40%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

7FC TegernheimFC Tegernheim
FC Tegernheim

FC Tegernheim

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 13 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • W
  • D
  • L
  • W
1.07
Εντός Έδρας
  • L
  • W
  • L
  • W
  • L
1.29
Εκτός Έδρας
  • W
  • L
  • L
  • D
  • W
0.88
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 33% 43% 25%
ΜΟ 4.33 6.43 2.50
Σκόραραν 1.67 2.57 0.88
Δέχτηκαν 2.67 3.86 1.63
BTTS 60% 86% 38%
CS 20% 14% 25%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

8TSV SeebachTSV Seebach
TSV Seebach

TSV Seebach

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 15 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • W
  • L
  • D
  • D
1.00
Εντός Έδρας
  • L
  • L
  • D
  • W
  • L
1.14
Εκτός Έδρας
  • L
  • L
  • D
  • D
  • D
0.86
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 21% 29% 14%
ΜΟ 3.00 2.86 3.14
Σκόραραν 1.00 1.00 1.00
Δέχτηκαν 2.00 1.86 2.14
BTTS 50% 29% 71%
CS 36% 43% 29%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

9TSV Kareth LappersdorfTSV Kareth Lappersdorf
TSV Kareth Lappersdorf

TSV Kareth Lappersdorf

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 9 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • D
  • L
  • W
  • W
1.33
Εντός Έδρας
  • W
  • L
  • D
  • D
  • W
2.00
Εκτός Έδρας
  • W
  • L
  • L
  • L
  • W
0.75
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 40% 57% 25%
ΜΟ 4.20 3.43 4.88
Σκόραραν 2.00 1.86 2.13
Δέχτηκαν 2.20 1.57 2.75
BTTS 67% 86% 50%
CS 13% 14% 13%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

10SC Luhe WildenauSC Luhe Wildenau
SC Luhe Wildenau

SC Luhe Wildenau

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 10 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • L
  • D
  • L
  • W
1.27
Εντός Έδρας
  • W
  • D
  • W
  • D
  • W
2.13
Εκτός Έδρας
  • D
  • L
  • D
  • L
  • L
0.29
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 33% 63% 0%
ΜΟ 3.20 3.25 3.14
Σκόραραν 1.60 2.13 1.00
Δέχτηκαν 1.60 1.13 2.14
BTTS 60% 63% 57%
CS 20% 25% 14%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

11FC Sturm HauzenbergFC Sturm Hauzenberg
FC Sturm Hauzenberg

FC Sturm Hauzenberg

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 3 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • D
  • D
  • W
  • L
1.87
Εντός Έδρας
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.71
Εκτός Έδρας
  • L
  • W
  • D
  • D
  • L
1.13
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 53% 86% 25%
ΜΟ 4.07 4.57 3.63
Σκόραραν 2.80 3.86 1.88
Δέχτηκαν 1.27 0.71 1.75
BTTS 67% 57% 75%
CS 20% 43% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

12SpVgg Lam 1923SpVgg Lam 1923
SpVgg Lam 1923

SpVgg Lam 1923

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 6 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • D
  • W
  • W
  • W
1.71
Εντός Έδρας
  • D
  • D
  • W
  • W
  • W
2.22
Εκτός Έδρας
  • L
  • D
  • W
  • L
  • L
0.80
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 50% 67% 20%
ΜΟ 4.21 4.00 4.60
Σκόραραν 2.64 2.89 2.20
Δέχτηκαν 1.57 1.11 2.40
BTTS 71% 56% 100%
CS 21% 33% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

13FC DingolfingFC Dingolfing
FC Dingolfing

FC Dingolfing

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 1 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • D
  • W
  • W
  • D
2.20
Εντός Έδρας
  • W
  • W
  • D
  • D
  • W
2.13
Εκτός Έδρας
  • L
  • W
  • W
  • W
  • D
2.29
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 67% 63% 71%
ΜΟ 3.40 3.13 3.71
Σκόραραν 2.40 2.25 2.57
Δέχτηκαν 1.00 0.88 1.14
BTTS 47% 50% 43%
CS 40% 38% 43%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

14Bad AbbachBad Abbach
Bad Abbach

Bad Abbach

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 8 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • D
  • D
  • D
  • W
1.47
Εντός Έδρας
  • W
  • W
  • W
  • D
  • D
2.00
Εκτός Έδρας
  • W
  • L
  • L
  • D
  • W
1.00
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 40% 57% 25%
ΜΟ 2.93 2.86 3.00
Σκόραραν 1.53 1.86 1.25
Δέχτηκαν 1.40 1.00 1.75
BTTS 40% 43% 38%
CS 33% 43% 25%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

15DJK VornbachDJK Vornbach
DJK Vornbach

DJK Vornbach

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 17 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • L
  • D
  • D
  • L
0.80
Εντός Έδρας
  • L
  • W
  • L
  • D
  • L
1.00
Εκτός Έδρας
  • L
  • L
  • L
  • L
  • D
0.57
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 20% 25% 14%
ΜΟ 3.27 3.38 3.14
Σκόραραν 1.00 1.25 0.71
Δέχτηκαν 2.27 2.13 2.43
BTTS 53% 63% 43%
CS 20% 25% 14%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

16WenzenbachWenzenbach
Wenzenbach

Wenzenbach

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 11 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • D
  • D
  • L
  • L
1.27
Εντός Έδρας
  • W
  • W
  • L
  • W
  • D
2.17
Εκτός Έδρας
  • D
  • L
  • D
  • L
  • L
0.67
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 33% 67% 11%
ΜΟ 4.13 3.83 4.33
Σκόραραν 1.87 2.50 1.44
Δέχτηκαν 2.27 1.33 2.89
BTTS 67% 83% 56%
CS 7% 0% 11%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

17GrainetGrainet
Grainet

Grainet

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 18 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • L
  • L
  • L
  • L
0.67
Εντός Έδρας
  • W
  • D
  • L
  • L
  • L
0.75
Εκτός Έδρας
  • L
  • L
  • D
  • W
  • L
0.57
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 13% 13% 14%
ΜΟ 2.60 2.63 2.57
Σκόραραν 0.80 1.00 0.57
Δέχτηκαν 1.80 1.63 2.00
BTTS 40% 50% 29%
CS 27% 25% 29%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

18Turk Gucu StraubingTurk Gucu Straubing
Turk Gucu Straubing

Turk Gucu Straubing

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 4 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • W
  • D
  • D
  • W
1.87
Εντός Έδρας
  • W
  • W
  • L
  • W
  • D
2.29
Εκτός Έδρας
  • L
  • D
  • W
  • D
  • W
1.50
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 53% 71% 38%
ΜΟ 3.93 4.43 3.50
Σκόραραν 2.40 3.00 1.88
Δέχτηκαν 1.53 1.43 1.63
BTTS 47% 43% 50%
CS 47% 57% 38%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

Ο μέσος όρος για Πάνω από 9.5 Κόρνερ για το Γερμανία State Leagues Bayern Mitte είναι %.

Αυτός ο πίνακας κόρνερ δείχνει τον αριθμό των αγώνων κάθε ομάδας που έχουν λήξει με Πάνω από 9.5 συνολικά κόρνερ. Αυτός ο πίνακας αντιστοιχεί σεΚόρνερ που σημειώθηκαν την σεζόν 2026/27 του Γερμανία State Leagues Bayern Mitte. Οι ομάδες με το υψηλότερο αριθμό αγώνων με Πάνω από 9.5 Κόρνερ βρίσκονται στην κορυφή του πίνακα, ενώ χαμηλότερα βρίσκονται οι ομάδες με τους λιγότερους αγώνες με Πάνω από 9.5 Κόρνερ. Στο Πάνω από 9.5 Κόρνερ μετράνε τα κόρνερ μεταξύ και των δύο ομάδων στη λήξη του αγώνα (90 λεπτά). Στο State Leagues Bayern Mitte, σχεδόν το % των αγώνων έληξαν με Πάνω από 9.5 Κόρνερ.

ΚΟΡΝΕΡ ΥΠΕΡ (State Leagues Bayern Mitte)

 ΟμάδαMP
Αγώνες που Παίχτηκαν
Πάνω από 4.5 Υπέρ2.5+ Υπέρ3.5+ Υπέρ5.5+ Υπέρ6.5+ Υπέρ7.5+ Υπέρ8.5+ ΥπέρΜέσος Όρος
1FC AmbergFC Amberg
FC Amberg

FC Amberg

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 12 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • W
  • L
  • L
  • D
1.20
Εντός Έδρας
  • L
  • D
  • W
  • L
  • D
1.33
Εκτός Έδρας
  • W
  • W
  • L
  • D
  • L
1.11
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 33% 33% 33%
ΜΟ 3.33 2.00 4.22
Σκόραραν 1.53 1.00 1.89
Δέχτηκαν 1.80 1.00 2.33
BTTS 47% 33% 56%
CS 33% 50% 22%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

2ASV BurglengenfeldASV Burglengenfeld
ASV Burglengenfeld

ASV Burglengenfeld

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 2 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • W
  • L
  • D
  • W
2.00
Εντός Έδρας
  • W
  • W
  • D
  • W
  • D
2.00
Εκτός Έδρας
  • W
  • L
  • D
  • L
  • W
2.00
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 60% 57% 63%
ΜΟ 3.67 3.43 3.88
Σκόραραν 2.53 2.43 2.63
Δέχτηκαν 1.13 1.00 1.25
BTTS 53% 57% 50%
CS 33% 29% 38%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

3TSV BogenTSV Bogen
TSV Bogen

TSV Bogen

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 16 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • L
  • D
  • W
  • L
0.87
Εντός Έδρας
  • L
  • L
  • W
  • W
  • L
1.25
Εκτός Έδρας
  • L
  • L
  • L
  • L
  • D
0.43
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 20% 38% 0%
ΜΟ 3.13 3.25 3.00
Σκόραραν 1.00 1.13 0.86
Δέχτηκαν 2.13 2.13 2.14
BTTS 40% 25% 57%
CS 27% 38% 14%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

4Μπαντ ΚέτσλινγκΜπαντ Κέτσλινγκ
Μπαντ Κέτσλινγκ

Μπαντ Κέτσλινγκ

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 5 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • L
  • W
  • W
  • D
1.80
Εντός Έδρας
  • L
  • W
  • L
  • W
  • D
1.75
Εκτός Έδρας
  • L
  • W
  • D
  • W
  • W
1.86
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 53% 50% 57%
ΜΟ 3.47 3.25 3.71
Σκόραραν 1.93 1.75 2.14
Δέχτηκαν 1.53 1.50 1.57
BTTS 60% 50% 71%
CS 20% 25% 14%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

5ΠασάουΠασάου
Πασάου

Πασάου

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 7 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • D
  • D
  • D
  • L
1.57
Εντός Έδρας
  • W
  • W
  • L
  • W
  • D
1.67
Εκτός Έδρας
  • L
  • D
  • D
  • D
  • L
1.50
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 43% 50% 38%
ΜΟ 2.79 2.50 3.00
Σκόραραν 1.57 1.50 1.63
Δέχτηκαν 1.21 1.00 1.38
BTTS 71% 67% 75%
CS 29% 33% 25%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

6SC EttmannsdorfSC Ettmannsdorf
SC Ettmannsdorf

SC Ettmannsdorf

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 14 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • L
  • W
  • D
  • L
1.00
Εντός Έδρας
  • L
  • L
  • L
  • D
  • L
0.89
Εκτός Έδρας
  • L
  • L
  • W
  • L
  • W
1.20
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 29% 22% 40%
ΜΟ 3.79 4.00 3.40
Σκόραραν 1.43 1.56 1.20
Δέχτηκαν 2.36 2.44 2.20
BTTS 50% 56% 40%
CS 21% 11% 40%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

7FC TegernheimFC Tegernheim
FC Tegernheim

FC Tegernheim

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 13 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • W
  • D
  • L
  • W
1.07
Εντός Έδρας
  • L
  • W
  • L
  • W
  • L
1.29
Εκτός Έδρας
  • W
  • L
  • L
  • D
  • W
0.88
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 33% 43% 25%
ΜΟ 4.33 6.43 2.50
Σκόραραν 1.67 2.57 0.88
Δέχτηκαν 2.67 3.86 1.63
BTTS 60% 86% 38%
CS 20% 14% 25%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

8TSV SeebachTSV Seebach
TSV Seebach

TSV Seebach

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 15 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • W
  • L
  • D
  • D
1.00
Εντός Έδρας
  • L
  • L
  • D
  • W
  • L
1.14
Εκτός Έδρας
  • L
  • L
  • D
  • D
  • D
0.86
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 21% 29% 14%
ΜΟ 3.00 2.86 3.14
Σκόραραν 1.00 1.00 1.00
Δέχτηκαν 2.00 1.86 2.14
BTTS 50% 29% 71%
CS 36% 43% 29%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

9TSV Kareth LappersdorfTSV Kareth Lappersdorf
TSV Kareth Lappersdorf

TSV Kareth Lappersdorf

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 9 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • D
  • L
  • W
  • W
1.33
Εντός Έδρας
  • W
  • L
  • D
  • D
  • W
2.00
Εκτός Έδρας
  • W
  • L
  • L
  • L
  • W
0.75
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 40% 57% 25%
ΜΟ 4.20 3.43 4.88
Σκόραραν 2.00 1.86 2.13
Δέχτηκαν 2.20 1.57 2.75
BTTS 67% 86% 50%
CS 13% 14% 13%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

10SC Luhe WildenauSC Luhe Wildenau
SC Luhe Wildenau

SC Luhe Wildenau

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 10 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • L
  • D
  • L
  • W
1.27
Εντός Έδρας
  • W
  • D
  • W
  • D
  • W
2.13
Εκτός Έδρας
  • D
  • L
  • D
  • L
  • L
0.29
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 33% 63% 0%
ΜΟ 3.20 3.25 3.14
Σκόραραν 1.60 2.13 1.00
Δέχτηκαν 1.60 1.13 2.14
BTTS 60% 63% 57%
CS 20% 25% 14%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

11FC Sturm HauzenbergFC Sturm Hauzenberg
FC Sturm Hauzenberg

FC Sturm Hauzenberg

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 3 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • D
  • D
  • W
  • L
1.87
Εντός Έδρας
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.71
Εκτός Έδρας
  • L
  • W
  • D
  • D
  • L
1.13
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 53% 86% 25%
ΜΟ 4.07 4.57 3.63
Σκόραραν 2.80 3.86 1.88
Δέχτηκαν 1.27 0.71 1.75
BTTS 67% 57% 75%
CS 20% 43% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

12SpVgg Lam 1923SpVgg Lam 1923
SpVgg Lam 1923

SpVgg Lam 1923

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 6 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • D
  • W
  • W
  • W
1.71
Εντός Έδρας
  • D
  • D
  • W
  • W
  • W
2.22
Εκτός Έδρας
  • L
  • D
  • W
  • L
  • L
0.80
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 50% 67% 20%
ΜΟ 4.21 4.00 4.60
Σκόραραν 2.64 2.89 2.20
Δέχτηκαν 1.57 1.11 2.40
BTTS 71% 56% 100%
CS 21% 33% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

13FC DingolfingFC Dingolfing
FC Dingolfing

FC Dingolfing

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 1 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • D
  • W
  • W
  • D
2.20
Εντός Έδρας
  • W
  • W
  • D
  • D
  • W
2.13
Εκτός Έδρας
  • L
  • W
  • W
  • W
  • D
2.29
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 67% 63% 71%
ΜΟ 3.40 3.13 3.71
Σκόραραν 2.40 2.25 2.57
Δέχτηκαν 1.00 0.88 1.14
BTTS 47% 50% 43%
CS 40% 38% 43%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

14Bad AbbachBad Abbach
Bad Abbach

Bad Abbach

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 8 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • D
  • D
  • D
  • W
1.47
Εντός Έδρας
  • W
  • W
  • W
  • D
  • D
2.00
Εκτός Έδρας
  • W
  • L
  • L
  • D
  • W
1.00
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 40% 57% 25%
ΜΟ 2.93 2.86 3.00
Σκόραραν 1.53 1.86 1.25
Δέχτηκαν 1.40 1.00 1.75
BTTS 40% 43% 38%
CS 33% 43% 25%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

15DJK VornbachDJK Vornbach
DJK Vornbach

DJK Vornbach

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 17 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • L
  • D
  • D
  • L
0.80
Εντός Έδρας
  • L
  • W
  • L
  • D
  • L
1.00
Εκτός Έδρας
  • L
  • L
  • L
  • L
  • D
0.57
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 20% 25% 14%
ΜΟ 3.27 3.38 3.14
Σκόραραν 1.00 1.25 0.71
Δέχτηκαν 2.27 2.13 2.43
BTTS 53% 63% 43%
CS 20% 25% 14%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

16WenzenbachWenzenbach
Wenzenbach

Wenzenbach

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 11 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • D
  • D
  • L
  • L
1.27
Εντός Έδρας
  • W
  • W
  • L
  • W
  • D
2.17
Εκτός Έδρας
  • D
  • L
  • D
  • L
  • L
0.67
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 33% 67% 11%
ΜΟ 4.13 3.83 4.33
Σκόραραν 1.87 2.50 1.44
Δέχτηκαν 2.27 1.33 2.89
BTTS 67% 83% 56%
CS 7% 0% 11%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

17GrainetGrainet
Grainet

Grainet

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 18 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • L
  • L
  • L
  • L
0.67
Εντός Έδρας
  • W
  • D
  • L
  • L
  • L
0.75
Εκτός Έδρας
  • L
  • L
  • D
  • W
  • L
0.57
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 13% 13% 14%
ΜΟ 2.60 2.63 2.57
Σκόραραν 0.80 1.00 0.57
Δέχτηκαν 1.80 1.63 2.00
BTTS 40% 50% 29%
CS 27% 25% 29%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

18Turk Gucu StraubingTurk Gucu Straubing
Turk Gucu Straubing

Turk Gucu Straubing

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 4 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • W
  • D
  • D
  • W
1.87
Εντός Έδρας
  • W
  • W
  • L
  • W
  • D
2.29
Εκτός Έδρας
  • L
  • D
  • W
  • D
  • W
1.50
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 53% 71% 38%
ΜΟ 3.93 4.43 3.50
Σκόραραν 2.40 3.00 1.88
Δέχτηκαν 1.53 1.43 1.63
BTTS 47% 43% 50%
CS 47% 57% 38%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

ΚΟΡΝΕΡ ΚΑΤΑ (State Leagues Bayern Mitte)

 ΟμάδαMP
Αγώνες που Παίχτηκαν
Πάνω από 4.5 Κατά2.5+
Κατά
3.5+
Κατά
5.5+
Κατά
6.5+
Κατά
7.5+
Κατά
8.5+
Κατά
Average
1FC AmbergFC Amberg
FC Amberg

FC Amberg

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 12 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • W
  • L
  • L
  • D
1.20
Εντός Έδρας
  • L
  • D
  • W
  • L
  • D
1.33
Εκτός Έδρας
  • W
  • W
  • L
  • D
  • L
1.11
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 33% 33% 33%
ΜΟ 3.33 2.00 4.22
Σκόραραν 1.53 1.00 1.89
Δέχτηκαν 1.80 1.00 2.33
BTTS 47% 33% 56%
CS 33% 50% 22%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

2ASV BurglengenfeldASV Burglengenfeld
ASV Burglengenfeld

ASV Burglengenfeld

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 2 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • W
  • L
  • D
  • W
2.00
Εντός Έδρας
  • W
  • W
  • D
  • W
  • D
2.00
Εκτός Έδρας
  • W
  • L
  • D
  • L
  • W
2.00
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 60% 57% 63%
ΜΟ 3.67 3.43 3.88
Σκόραραν 2.53 2.43 2.63
Δέχτηκαν 1.13 1.00 1.25
BTTS 53% 57% 50%
CS 33% 29% 38%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

3TSV BogenTSV Bogen
TSV Bogen

TSV Bogen

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 16 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • L
  • D
  • W
  • L
0.87
Εντός Έδρας
  • L
  • L
  • W
  • W
  • L
1.25
Εκτός Έδρας
  • L
  • L
  • L
  • L
  • D
0.43
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 20% 38% 0%
ΜΟ 3.13 3.25 3.00
Σκόραραν 1.00 1.13 0.86
Δέχτηκαν 2.13 2.13 2.14
BTTS 40% 25% 57%
CS 27% 38% 14%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

4Μπαντ ΚέτσλινγκΜπαντ Κέτσλινγκ
Μπαντ Κέτσλινγκ

Μπαντ Κέτσλινγκ

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 5 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • L
  • W
  • W
  • D
1.80
Εντός Έδρας
  • L
  • W
  • L
  • W
  • D
1.75
Εκτός Έδρας
  • L
  • W
  • D
  • W
  • W
1.86
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 53% 50% 57%
ΜΟ 3.47 3.25 3.71
Σκόραραν 1.93 1.75 2.14
Δέχτηκαν 1.53 1.50 1.57
BTTS 60% 50% 71%
CS 20% 25% 14%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

5ΠασάουΠασάου
Πασάου

Πασάου

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 7 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • D
  • D
  • D
  • L
1.57
Εντός Έδρας
  • W
  • W
  • L
  • W
  • D
1.67
Εκτός Έδρας
  • L
  • D
  • D
  • D
  • L
1.50
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 43% 50% 38%
ΜΟ 2.79 2.50 3.00
Σκόραραν 1.57 1.50 1.63
Δέχτηκαν 1.21 1.00 1.38
BTTS 71% 67% 75%
CS 29% 33% 25%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

6SC EttmannsdorfSC Ettmannsdorf
SC Ettmannsdorf

SC Ettmannsdorf

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 14 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • L
  • W
  • D
  • L
1.00
Εντός Έδρας
  • L
  • L
  • L
  • D
  • L
0.89
Εκτός Έδρας
  • L
  • L
  • W
  • L
  • W
1.20
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 29% 22% 40%
ΜΟ 3.79 4.00 3.40
Σκόραραν 1.43 1.56 1.20
Δέχτηκαν 2.36 2.44 2.20
BTTS 50% 56% 40%
CS 21% 11% 40%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

7FC TegernheimFC Tegernheim
FC Tegernheim

FC Tegernheim

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 13 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • W
  • D
  • L
  • W
1.07
Εντός Έδρας
  • L
  • W
  • L
  • W
  • L
1.29
Εκτός Έδρας
  • W
  • L
  • L
  • D
  • W
0.88
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 33% 43% 25%
ΜΟ 4.33 6.43 2.50
Σκόραραν 1.67 2.57 0.88
Δέχτηκαν 2.67 3.86 1.63
BTTS 60% 86% 38%
CS 20% 14% 25%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

8TSV SeebachTSV Seebach
TSV Seebach

TSV Seebach

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 15 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • W
  • L
  • D
  • D
1.00
Εντός Έδρας
  • L
  • L
  • D
  • W
  • L
1.14
Εκτός Έδρας
  • L
  • L
  • D
  • D
  • D
0.86
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 21% 29% 14%
ΜΟ 3.00 2.86 3.14
Σκόραραν 1.00 1.00 1.00
Δέχτηκαν 2.00 1.86 2.14
BTTS 50% 29% 71%
CS 36% 43% 29%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

9TSV Kareth LappersdorfTSV Kareth Lappersdorf
TSV Kareth Lappersdorf

TSV Kareth Lappersdorf

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 9 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • D
  • L
  • W
  • W
1.33
Εντός Έδρας
  • W
  • L
  • D
  • D
  • W
2.00
Εκτός Έδρας
  • W
  • L
  • L
  • L
  • W
0.75
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 40% 57% 25%
ΜΟ 4.20 3.43 4.88
Σκόραραν 2.00 1.86 2.13
Δέχτηκαν 2.20 1.57 2.75
BTTS 67% 86% 50%
CS 13% 14% 13%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

10SC Luhe WildenauSC Luhe Wildenau
SC Luhe Wildenau

SC Luhe Wildenau

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 10 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • L
  • D
  • L
  • W
1.27
Εντός Έδρας
  • W
  • D
  • W
  • D
  • W
2.13
Εκτός Έδρας
  • D
  • L
  • D
  • L
  • L
0.29
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 33% 63% 0%
ΜΟ 3.20 3.25 3.14
Σκόραραν 1.60 2.13 1.00
Δέχτηκαν 1.60 1.13 2.14
BTTS 60% 63% 57%
CS 20% 25% 14%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

11FC Sturm HauzenbergFC Sturm Hauzenberg
FC Sturm Hauzenberg

FC Sturm Hauzenberg

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 3 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • D
  • D
  • W
  • L
1.87
Εντός Έδρας
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.71
Εκτός Έδρας
  • L
  • W
  • D
  • D
  • L
1.13
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 53% 86% 25%
ΜΟ 4.07 4.57 3.63
Σκόραραν 2.80 3.86 1.88
Δέχτηκαν 1.27 0.71 1.75
BTTS 67% 57% 75%
CS 20% 43% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

12SpVgg Lam 1923SpVgg Lam 1923
SpVgg Lam 1923

SpVgg Lam 1923

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 6 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • D
  • W
  • W
  • W
1.71
Εντός Έδρας
  • D
  • D
  • W
  • W
  • W
2.22
Εκτός Έδρας
  • L
  • D
  • W
  • L
  • L
0.80
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 50% 67% 20%
ΜΟ 4.21 4.00 4.60
Σκόραραν 2.64 2.89 2.20
Δέχτηκαν 1.57 1.11 2.40
BTTS 71% 56% 100%
CS 21% 33% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

13FC DingolfingFC Dingolfing
FC Dingolfing

FC Dingolfing

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 1 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • D
  • W
  • W
  • D
2.20
Εντός Έδρας
  • W
  • W
  • D
  • D
  • W
2.13
Εκτός Έδρας
  • L
  • W
  • W
  • W
  • D
2.29
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 67% 63% 71%
ΜΟ 3.40 3.13 3.71
Σκόραραν 2.40 2.25 2.57
Δέχτηκαν 1.00 0.88 1.14
BTTS 47% 50% 43%
CS 40% 38% 43%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

14Bad AbbachBad Abbach
Bad Abbach

Bad Abbach

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 8 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • D
  • D
  • D
  • W
1.47
Εντός Έδρας
  • W
  • W
  • W
  • D
  • D
2.00
Εκτός Έδρας
  • W
  • L
  • L
  • D
  • W
1.00
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 40% 57% 25%
ΜΟ 2.93 2.86 3.00
Σκόραραν 1.53 1.86 1.25
Δέχτηκαν 1.40 1.00 1.75
BTTS 40% 43% 38%
CS 33% 43% 25%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

15DJK VornbachDJK Vornbach
DJK Vornbach

DJK Vornbach

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 17 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • L
  • D
  • D
  • L
0.80
Εντός Έδρας
  • L
  • W
  • L
  • D
  • L
1.00
Εκτός Έδρας
  • L
  • L
  • L
  • L
  • D
0.57
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 20% 25% 14%
ΜΟ 3.27 3.38 3.14
Σκόραραν 1.00 1.25 0.71
Δέχτηκαν 2.27 2.13 2.43
BTTS 53% 63% 43%
CS 20% 25% 14%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

16WenzenbachWenzenbach
Wenzenbach

Wenzenbach

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 11 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • D
  • D
  • L
  • L
1.27
Εντός Έδρας
  • W
  • W
  • L
  • W
  • D
2.17
Εκτός Έδρας
  • D
  • L
  • D
  • L
  • L
0.67
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 33% 67% 11%
ΜΟ 4.13 3.83 4.33
Σκόραραν 1.87 2.50 1.44
Δέχτηκαν 2.27 1.33 2.89
BTTS 67% 83% 56%
CS 7% 0% 11%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

17GrainetGrainet
Grainet

Grainet

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 18 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • L
  • L
  • L
  • L
0.67
Εντός Έδρας
  • W
  • D
  • L
  • L
  • L
0.75
Εκτός Έδρας
  • L
  • L
  • D
  • W
  • L
0.57
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 13% 13% 14%
ΜΟ 2.60 2.63 2.57
Σκόραραν 0.80 1.00 0.57
Δέχτηκαν 1.80 1.63 2.00
BTTS 40% 50% 29%
CS 27% 25% 29%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

18Turk Gucu StraubingTurk Gucu Straubing
Turk Gucu Straubing

Turk Gucu Straubing

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 4 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • W
  • D
  • D
  • W
1.87
Εντός Έδρας
  • W
  • W
  • L
  • W
  • D
2.29
Εκτός Έδρας
  • L
  • D
  • W
  • D
  • W
1.50
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 53% 71% 38%
ΜΟ 3.93 4.43 3.50
Σκόραραν 2.40 3.00 1.88
Δέχτηκαν 1.53 1.43 1.63
BTTS 47% 43% 50%
CS 47% 57% 38%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

Εντός Έδρας - ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΥΝΟΛΙΚΩΝ ΚΟΡΝΕΡ (State Leagues Bayern Mitte)

 ΟμάδαMP
Αγώνες που Παίχτηκαν
Πάνω από 9.57.5+ (Εντός Έδρας)8.5+ (Εντός Έδρας)10.5+ (Εντός Έδρας)11.5+ (Εντός Έδρας)12.5+ (Εντός Έδρας)13.5+ (Εντός Έδρας)ΜΟ (Εντός Έδρας)
1FC AmbergFC Amberg
FC Amberg

FC Amberg

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 12 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • W
  • L
  • L
  • D
1.20
Εντός Έδρας
  • L
  • D
  • W
  • L
  • D
1.33
Εκτός Έδρας
  • W
  • W
  • L
  • D
  • L
1.11
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 33% 33% 33%
ΜΟ 3.33 2.00 4.22
Σκόραραν 1.53 1.00 1.89
Δέχτηκαν 1.80 1.00 2.33
BTTS 47% 33% 56%
CS 33% 50% 22%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

2ASV BurglengenfeldASV Burglengenfeld
ASV Burglengenfeld

ASV Burglengenfeld

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 2 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • W
  • L
  • D
  • W
2.00
Εντός Έδρας
  • W
  • W
  • D
  • W
  • D
2.00
Εκτός Έδρας
  • W
  • L
  • D
  • L
  • W
2.00
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 60% 57% 63%
ΜΟ 3.67 3.43 3.88
Σκόραραν 2.53 2.43 2.63
Δέχτηκαν 1.13 1.00 1.25
BTTS 53% 57% 50%
CS 33% 29% 38%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

3TSV BogenTSV Bogen
TSV Bogen

TSV Bogen

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 16 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • L
  • D
  • W
  • L
0.87
Εντός Έδρας
  • L
  • L
  • W
  • W
  • L
1.25
Εκτός Έδρας
  • L
  • L
  • L
  • L
  • D
0.43
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 20% 38% 0%
ΜΟ 3.13 3.25 3.00
Σκόραραν 1.00 1.13 0.86
Δέχτηκαν 2.13 2.13 2.14
BTTS 40% 25% 57%
CS 27% 38% 14%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

4Μπαντ ΚέτσλινγκΜπαντ Κέτσλινγκ
Μπαντ Κέτσλινγκ

Μπαντ Κέτσλινγκ

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 5 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • L
  • W
  • W
  • D
1.80
Εντός Έδρας
  • L
  • W
  • L
  • W
  • D
1.75
Εκτός Έδρας
  • L
  • W
  • D
  • W
  • W
1.86
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 53% 50% 57%
ΜΟ 3.47 3.25 3.71
Σκόραραν 1.93 1.75 2.14
Δέχτηκαν 1.53 1.50 1.57
BTTS 60% 50% 71%
CS 20% 25% 14%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

5ΠασάουΠασάου
Πασάου

Πασάου

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 7 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • D
  • D
  • D
  • L
1.57
Εντός Έδρας
  • W
  • W
  • L
  • W
  • D
1.67
Εκτός Έδρας
  • L
  • D
  • D
  • D
  • L
1.50
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 43% 50% 38%
ΜΟ 2.79 2.50 3.00
Σκόραραν 1.57 1.50 1.63
Δέχτηκαν 1.21 1.00 1.38
BTTS 71% 67% 75%
CS 29% 33% 25%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

6SC EttmannsdorfSC Ettmannsdorf
SC Ettmannsdorf

SC Ettmannsdorf

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 14 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • L
  • W
  • D
  • L
1.00
Εντός Έδρας
  • L
  • L
  • L
  • D
  • L
0.89
Εκτός Έδρας
  • L
  • L
  • W
  • L
  • W
1.20
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 29% 22% 40%
ΜΟ 3.79 4.00 3.40
Σκόραραν 1.43 1.56 1.20
Δέχτηκαν 2.36 2.44 2.20
BTTS 50% 56% 40%
CS 21% 11% 40%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

7FC TegernheimFC Tegernheim
FC Tegernheim

FC Tegernheim

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 13 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • W
  • D
  • L
  • W
1.07
Εντός Έδρας
  • L
  • W
  • L
  • W
  • L
1.29
Εκτός Έδρας
  • W
  • L
  • L
  • D
  • W
0.88
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 33% 43% 25%
ΜΟ 4.33 6.43 2.50
Σκόραραν 1.67 2.57 0.88
Δέχτηκαν 2.67 3.86 1.63
BTTS 60% 86% 38%
CS 20% 14% 25%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

8TSV SeebachTSV Seebach
TSV Seebach

TSV Seebach

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 15 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • W
  • L
  • D
  • D
1.00
Εντός Έδρας
  • L
  • L
  • D
  • W
  • L
1.14
Εκτός Έδρας
  • L
  • L
  • D
  • D
  • D
0.86
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 21% 29% 14%
ΜΟ 3.00 2.86 3.14
Σκόραραν 1.00 1.00 1.00
Δέχτηκαν 2.00 1.86 2.14
BTTS 50% 29% 71%
CS 36% 43% 29%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

9TSV Kareth LappersdorfTSV Kareth Lappersdorf
TSV Kareth Lappersdorf

TSV Kareth Lappersdorf

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 9 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • D
  • L
  • W
  • W
1.33
Εντός Έδρας
  • W
  • L
  • D
  • D
  • W
2.00
Εκτός Έδρας
  • W
  • L
  • L
  • L
  • W
0.75
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 40% 57% 25%
ΜΟ 4.20 3.43 4.88
Σκόραραν 2.00 1.86 2.13
Δέχτηκαν 2.20 1.57 2.75
BTTS 67% 86% 50%
CS 13% 14% 13%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

10SC Luhe WildenauSC Luhe Wildenau
SC Luhe Wildenau

SC Luhe Wildenau

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 10 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • L
  • D
  • L
  • W
1.27
Εντός Έδρας
  • W
  • D
  • W
  • D
  • W
2.13
Εκτός Έδρας
  • D
  • L
  • D
  • L
  • L
0.29
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 33% 63% 0%
ΜΟ 3.20 3.25 3.14
Σκόραραν 1.60 2.13 1.00
Δέχτηκαν 1.60 1.13 2.14
BTTS 60% 63% 57%
CS 20% 25% 14%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

11FC Sturm HauzenbergFC Sturm Hauzenberg
FC Sturm Hauzenberg

FC Sturm Hauzenberg

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 3 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • D
  • D
  • W
  • L
1.87
Εντός Έδρας
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.71
Εκτός Έδρας
  • L
  • W
  • D
  • D
  • L
1.13
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 53% 86% 25%
ΜΟ 4.07 4.57 3.63
Σκόραραν 2.80 3.86 1.88
Δέχτηκαν 1.27 0.71 1.75
BTTS 67% 57% 75%
CS 20% 43% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

12SpVgg Lam 1923SpVgg Lam 1923
SpVgg Lam 1923

SpVgg Lam 1923

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 6 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • D
  • W
  • W
  • W
1.71
Εντός Έδρας
  • D
  • D
  • W
  • W
  • W
2.22
Εκτός Έδρας
  • L
  • D
  • W
  • L
  • L
0.80
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 50% 67% 20%
ΜΟ 4.21 4.00 4.60
Σκόραραν 2.64 2.89 2.20
Δέχτηκαν 1.57 1.11 2.40
BTTS 71% 56% 100%
CS 21% 33% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

13FC DingolfingFC Dingolfing
FC Dingolfing

FC Dingolfing

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 1 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • D
  • W
  • W
  • D
2.20
Εντός Έδρας
  • W
  • W
  • D
  • D
  • W
2.13
Εκτός Έδρας
  • L
  • W
  • W
  • W
  • D
2.29
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 67% 63% 71%
ΜΟ 3.40 3.13 3.71
Σκόραραν 2.40 2.25 2.57
Δέχτηκαν 1.00 0.88 1.14
BTTS 47% 50% 43%
CS 40% 38% 43%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

14Bad AbbachBad Abbach
Bad Abbach

Bad Abbach

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 8 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • D
  • D
  • D
  • W
1.47
Εντός Έδρας
  • W
  • W
  • W
  • D
  • D
2.00
Εκτός Έδρας
  • W
  • L
  • L
  • D
  • W
1.00
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 40% 57% 25%
ΜΟ 2.93 2.86 3.00
Σκόραραν 1.53 1.86 1.25
Δέχτηκαν 1.40 1.00 1.75
BTTS 40% 43% 38%
CS 33% 43% 25%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

15DJK VornbachDJK Vornbach
DJK Vornbach

DJK Vornbach

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 17 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • L
  • D
  • D
  • L
0.80
Εντός Έδρας
  • L
  • W
  • L
  • D
  • L
1.00
Εκτός Έδρας
  • L
  • L
  • L
  • L
  • D
0.57
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 20% 25% 14%
ΜΟ 3.27 3.38 3.14
Σκόραραν 1.00 1.25 0.71
Δέχτηκαν 2.27 2.13 2.43
BTTS 53% 63% 43%
CS 20% 25% 14%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

16WenzenbachWenzenbach
Wenzenbach

Wenzenbach

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 11 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • D
  • D
  • L
  • L
1.27
Εντός Έδρας
  • W
  • W
  • L
  • W
  • D
2.17
Εκτός Έδρας
  • D
  • L
  • D
  • L
  • L
0.67
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 33% 67% 11%
ΜΟ 4.13 3.83 4.33
Σκόραραν 1.87 2.50 1.44
Δέχτηκαν 2.27 1.33 2.89
BTTS 67% 83% 56%
CS 7% 0% 11%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

17GrainetGrainet
Grainet

Grainet

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 18 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • L
  • L
  • L
  • L
0.67
Εντός Έδρας
  • W
  • D
  • L
  • L
  • L
0.75
Εκτός Έδρας
  • L
  • L
  • D
  • W
  • L
0.57
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 13% 13% 14%
ΜΟ 2.60 2.63 2.57
Σκόραραν 0.80 1.00 0.57
Δέχτηκαν 1.80 1.63 2.00
BTTS 40% 50% 29%
CS 27% 25% 29%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

18Turk Gucu StraubingTurk Gucu Straubing
Turk Gucu Straubing

Turk Gucu Straubing

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 4 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • W
  • D
  • D
  • W
1.87
Εντός Έδρας
  • W
  • W
  • L
  • W
  • D
2.29
Εκτός Έδρας
  • L
  • D
  • W
  • D
  • W
1.50
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 53% 71% 38%
ΜΟ 3.93 4.43 3.50
Σκόραραν 2.40 3.00 1.88
Δέχτηκαν 1.53 1.43 1.63
BTTS 47% 43% 50%
CS 47% 57% 38%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

Εκτός Έδρας - ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΥΝΟΛΙΚΩΝ ΚΟΡΝΕΡ (State Leagues Bayern Mitte)

 ΟμάδαMP
Αγώνες που Παίχτηκαν
Πάνω από 9.5 Εκτός Έδρας7.5+
(Εκτός Έδρας)
8.5+
(Εκτός Έδρας)
10.5+
(Εκτός Έδρας)
11.5+
(Εκτός Έδρας)
12.5+
(Εκτός Έδρας)
13.5+
(Εκτός Έδρας)
ΜΟ (Εκτός Έδρας)
1FC AmbergFC Amberg
FC Amberg

FC Amberg

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 12 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • W
  • L
  • L
  • D
1.20
Εντός Έδρας
  • L
  • D
  • W
  • L
  • D
1.33
Εκτός Έδρας
  • W
  • W
  • L
  • D
  • L
1.11
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 33% 33% 33%
ΜΟ 3.33 2.00 4.22
Σκόραραν 1.53 1.00 1.89
Δέχτηκαν 1.80 1.00 2.33
BTTS 47% 33% 56%
CS 33% 50% 22%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

2ASV BurglengenfeldASV Burglengenfeld
ASV Burglengenfeld

ASV Burglengenfeld

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 2 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • W
  • L
  • D
  • W
2.00
Εντός Έδρας
  • W
  • W
  • D
  • W
  • D
2.00
Εκτός Έδρας
  • W
  • L
  • D
  • L
  • W
2.00
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 60% 57% 63%
ΜΟ 3.67 3.43 3.88
Σκόραραν 2.53 2.43 2.63
Δέχτηκαν 1.13 1.00 1.25
BTTS 53% 57% 50%
CS 33% 29% 38%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

3TSV BogenTSV Bogen
TSV Bogen

TSV Bogen

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 16 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • L
  • D
  • W
  • L
0.87
Εντός Έδρας
  • L
  • L
  • W
  • W
  • L
1.25
Εκτός Έδρας
  • L
  • L
  • L
  • L
  • D
0.43
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 20% 38% 0%
ΜΟ 3.13 3.25 3.00
Σκόραραν 1.00 1.13 0.86
Δέχτηκαν 2.13 2.13 2.14
BTTS 40% 25% 57%
CS 27% 38% 14%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

4Μπαντ ΚέτσλινγκΜπαντ Κέτσλινγκ
Μπαντ Κέτσλινγκ

Μπαντ Κέτσλινγκ

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 5 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • L
  • W
  • W
  • D
1.80
Εντός Έδρας
  • L
  • W
  • L
  • W
  • D
1.75
Εκτός Έδρας
  • L
  • W
  • D
  • W
  • W
1.86
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 53% 50% 57%
ΜΟ 3.47 3.25 3.71
Σκόραραν 1.93 1.75 2.14
Δέχτηκαν 1.53 1.50 1.57
BTTS 60% 50% 71%
CS 20% 25% 14%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

5ΠασάουΠασάου
Πασάου

Πασάου

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 7 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • D
  • D
  • D
  • L
1.57
Εντός Έδρας
  • W
  • W
  • L
  • W
  • D
1.67
Εκτός Έδρας
  • L
  • D
  • D
  • D
  • L
1.50
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 43% 50% 38%
ΜΟ 2.79 2.50 3.00
Σκόραραν 1.57 1.50 1.63
Δέχτηκαν 1.21 1.00 1.38
BTTS 71% 67% 75%
CS 29% 33% 25%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

6SC EttmannsdorfSC Ettmannsdorf
SC Ettmannsdorf

SC Ettmannsdorf

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 14 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • L
  • W
  • D
  • L
1.00
Εντός Έδρας
  • L
  • L
  • L
  • D
  • L
0.89
Εκτός Έδρας
  • L
  • L
  • W
  • L
  • W
1.20
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 29% 22% 40%
ΜΟ 3.79 4.00 3.40
Σκόραραν 1.43 1.56 1.20
Δέχτηκαν 2.36 2.44 2.20
BTTS 50% 56% 40%
CS 21% 11% 40%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

7FC TegernheimFC Tegernheim
FC Tegernheim

FC Tegernheim

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 13 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • W
  • D
  • L
  • W
1.07
Εντός Έδρας
  • L
  • W
  • L
  • W
  • L
1.29
Εκτός Έδρας
  • W
  • L
  • L
  • D
  • W
0.88
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 33% 43% 25%
ΜΟ 4.33 6.43 2.50
Σκόραραν 1.67 2.57 0.88
Δέχτηκαν 2.67 3.86 1.63
BTTS 60% 86% 38%
CS 20% 14% 25%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

8TSV SeebachTSV Seebach
TSV Seebach

TSV Seebach

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 15 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • D
  • W
  • L
  • D
  • D
1.00
Εντός Έδρας
  • L
  • L
  • D
  • W
  • L
1.14
Εκτός Έδρας
  • L
  • L
  • D
  • D
  • D
0.86
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 21% 29% 14%
ΜΟ 3.00 2.86 3.14
Σκόραραν 1.00 1.00 1.00
Δέχτηκαν 2.00 1.86 2.14
BTTS 50% 29% 71%
CS 36% 43% 29%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

9TSV Kareth LappersdorfTSV Kareth Lappersdorf
TSV Kareth Lappersdorf

TSV Kareth Lappersdorf

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 9 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • D
  • L
  • W
  • W
1.33
Εντός Έδρας
  • W
  • L
  • D
  • D
  • W
2.00
Εκτός Έδρας
  • W
  • L
  • L
  • L
  • W
0.75
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 40% 57% 25%
ΜΟ 4.20 3.43 4.88
Σκόραραν 2.00 1.86 2.13
Δέχτηκαν 2.20 1.57 2.75
BTTS 67% 86% 50%
CS 13% 14% 13%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

10SC Luhe WildenauSC Luhe Wildenau
SC Luhe Wildenau

SC Luhe Wildenau

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 10 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • L
  • D
  • L
  • W
1.27
Εντός Έδρας
  • W
  • D
  • W
  • D
  • W
2.13
Εκτός Έδρας
  • D
  • L
  • D
  • L
  • L
0.29
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 33% 63% 0%
ΜΟ 3.20 3.25 3.14
Σκόραραν 1.60 2.13 1.00
Δέχτηκαν 1.60 1.13 2.14
BTTS 60% 63% 57%
CS 20% 25% 14%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

11FC Sturm HauzenbergFC Sturm Hauzenberg
FC Sturm Hauzenberg

FC Sturm Hauzenberg

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 3 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • D
  • D
  • W
  • L
1.87
Εντός Έδρας
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.71
Εκτός Έδρας
  • L
  • W
  • D
  • D
  • L
1.13
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 53% 86% 25%
ΜΟ 4.07 4.57 3.63
Σκόραραν 2.80 3.86 1.88
Δέχτηκαν 1.27 0.71 1.75
BTTS 67% 57% 75%
CS 20% 43% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

12SpVgg Lam 1923SpVgg Lam 1923
SpVgg Lam 1923

SpVgg Lam 1923

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 6 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • D
  • W
  • W
  • W
1.71
Εντός Έδρας
  • D
  • D
  • W
  • W
  • W
2.22
Εκτός Έδρας
  • L
  • D
  • W
  • L
  • L
0.80
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 50% 67% 20%
ΜΟ 4.21 4.00 4.60
Σκόραραν 2.64 2.89 2.20
Δέχτηκαν 1.57 1.11 2.40
BTTS 71% 56% 100%
CS 21% 33% 0%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

13FC DingolfingFC Dingolfing
FC Dingolfing

FC Dingolfing

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 1 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • D
  • W
  • W
  • D
2.20
Εντός Έδρας
  • W
  • W
  • D
  • D
  • W
2.13
Εκτός Έδρας
  • L
  • W
  • W
  • W
  • D
2.29
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 67% 63% 71%
ΜΟ 3.40 3.13 3.71
Σκόραραν 2.40 2.25 2.57
Δέχτηκαν 1.00 0.88 1.14
BTTS 47% 50% 43%
CS 40% 38% 43%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

14Bad AbbachBad Abbach
Bad Abbach

Bad Abbach

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 8 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • D
  • D
  • D
  • W
1.47
Εντός Έδρας
  • W
  • W
  • W
  • D
  • D
2.00
Εκτός Έδρας
  • W
  • L
  • L
  • D
  • W
1.00
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 40% 57% 25%
ΜΟ 2.93 2.86 3.00
Σκόραραν 1.53 1.86 1.25
Δέχτηκαν 1.40 1.00 1.75
BTTS 40% 43% 38%
CS 33% 43% 25%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

15DJK VornbachDJK Vornbach
DJK Vornbach

DJK Vornbach

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 17 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • L
  • D
  • D
  • L
0.80
Εντός Έδρας
  • L
  • W
  • L
  • D
  • L
1.00
Εκτός Έδρας
  • L
  • L
  • L
  • L
  • D
0.57
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 20% 25% 14%
ΜΟ 3.27 3.38 3.14
Σκόραραν 1.00 1.25 0.71
Δέχτηκαν 2.27 2.13 2.43
BTTS 53% 63% 43%
CS 20% 25% 14%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

16WenzenbachWenzenbach
Wenzenbach

Wenzenbach

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 11 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • L
  • D
  • D
  • L
  • L
1.27
Εντός Έδρας
  • W
  • W
  • L
  • W
  • D
2.17
Εκτός Έδρας
  • D
  • L
  • D
  • L
  • L
0.67
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 33% 67% 11%
ΜΟ 4.13 3.83 4.33
Σκόραραν 1.87 2.50 1.44
Δέχτηκαν 2.27 1.33 2.89
BTTS 67% 83% 56%
CS 7% 0% 11%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

17GrainetGrainet
Grainet

Grainet

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 18 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • L
  • L
  • L
  • L
0.67
Εντός Έδρας
  • W
  • D
  • L
  • L
  • L
0.75
Εκτός Έδρας
  • L
  • L
  • D
  • W
  • L
0.57
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 13% 13% 14%
ΜΟ 2.60 2.63 2.57
Σκόραραν 0.80 1.00 0.57
Δέχτηκαν 1.80 1.63 2.00
BTTS 40% 50% 29%
CS 27% 25% 29%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

18Turk Gucu StraubingTurk Gucu Straubing
Turk Gucu Straubing

Turk Gucu Straubing

State Leagues Bayern Mitte (Κατηγορία -1)

Θέση στο Πρωτάθλημα 4 / 18

Γερμανία

Φόρμα Τελευταία 5 PPG
Συνολικά
  • W
  • W
  • D
  • D
  • W
1.87
Εντός Έδρας
  • W
  • W
  • L
  • W
  • D
2.29
Εκτός Έδρας
  • L
  • D
  • W
  • D
  • W
1.50
Στατιστικά Συνολικά Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
% Νίκης 53% 71% 38%
ΜΟ 3.93 4.43 3.50
Σκόραραν 2.40 3.00 1.88
Δέχτηκαν 1.53 1.43 1.63
BTTS 47% 43% 50%
CS 47% 57% 38%

Θέλετε να δείτε Στατιστικά Κόρνερ, Στατιστικά Καρτών, Αγώνες Χωρίς να Σκοράρουν (FTS) και Πάνω από 2.5~3.5;
Αναβαθμίστε σε FootyStats Premium!

Ποιος είναι ο μέσος όρος κόρνερ σε έναν αγώνα του State Leagues Bayern Mitte;

Ο μέσος όρος χτυπημάτων κόρνερ ανά αγώνα στο State Leagues Bayern Mitte είναι 0 κόρνερ. 0 κόρνερ για τη γηπεδούχο ομάδα και 0 για τη φιλοξενούμενη ομάδα. Συνολικά σημειώθηκαν 0 κόρνερ σε 0 αγώνες στους οποίους καταγράφονταν τα κόρνερ. Τα στατιστικά αυτά είναι για τη σεζόν 2026/27.

Ποια ομάδα έχει τα περισσότερα κόρνερ στο State Leagues Bayern Mitte;

Η FC Amberg είναι η ομάδα με τα περισσότερα χτυπήματα κόρνερ στο State Leagues Bayern Mitte. FC Amberg εκτελεί 0 χτυπήματα κόρνερ και δέχεται 0 κόρνερ κατά μέσο όρο. Αυτό σημαίνει ότι συνολικά στους αγώνες της FC Amberg σημειώνονται 0 κόρνερ ανά αγώνα. Συνολικά ,0 χτυπήματα κόρνερ σημειώθηκαν σε 0 αγώνες για την FC Amberg.

Οι άλλες ομάδες με τα περισσότερα κόρνερ στο State Leagues Bayern Mitte είναι οι ASV Burglengenfeld και TSV Bogen με 0 κόρνερ και 0 κόρνερ ανά αγώνα αντίστοιχα. Τέλος, η ομάδα με τα λιγότερα χτυπήματα κόρνερ είναι η Turk Gucu Straubing με μόνο 0 κόρνερ ανά αγώνα.

Στατιστικά Κόρνερ - Γερμανία

/gr/
https://cdn.footystats.org/
- Ξεκινάει σε### λεπτά'
- Ξεκινάει σε### Ώρες'
In-Play'
- Ξεκίνησε
●Σύντομα
●Ξεκίνησε
no

Φόρτωση Στατιστικών

ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΣΤΟ PREMIUM. ΕΠΩΦΕΛΗΘΕΙΤΕ ΤΩΡΑ.
Εγγραφείτε

Λάβετε Κερδοφόρες Προβλέψεις στο Email σας!