Loading

H2H Resultater / Tidligere Resultater - UD Las Palmas vs SD Eibar

17
Kampe

35%
18%
47%

6 Sejre

3 Uafgjorte(18%)

8 Sejre

UD Las Palmas vs SD Eibar's indbyrdes opgør viser at 17 opgør spillet, UD Las Palmas har vundet 6 gange og SD Eibar har vundet 8 gange. 3 opgør mellem UD Las Palmas og SD Eibar endte i uafgjort.

65%Over 1,5
11 / 17 Kampe
47%Over 2,5
8 / 17 Kampe
41%Over 3,5
7 / 17 Kampe
59%BHS
10 / 17 Kampe
18%Clean Sheets
UD Las Palmas
24%Clean Sheets
SD Eibar

Alle Forudsigelser- UD Las Palmas vs SD Eibar

80%Over 2,5
Ligagennemsnit : 49%
80%Over 1,5
Ligagennemsnit : 73%
60%BHS
Ligagennemsnit : 50%
2.90Mål / Kamp
Ligagennemsnit : 2.65
Over 1.5, 1H/2H & mere
Over 8.5, 9.5 & mere

* Gennemsnitlige stats mellem UD Las Palmas og SD Eibar over nuværende sæson

Hvad betyder disse statistikker? Læs mere
Form - Hjemme
 
Form - Ude
UD Las Palmas Logo
1.00
  • V
    UD Las Palmas

    UD Las Palmas

    Segunda División

    16/08 12:30

    2 - 1

    FT

    ( Halvleg : 1 - 0 )

    Albacete Balompié

    Albacete Balompie

  • U
    UD Las Palmas

    UD Las Palmas

    Segunda División

    04/09 11:30

    0 - 0

    FT

    ( Halvleg : 0 - 0 )

    CD Leganés

    CD Leganes

  • T
    UD Las Palmas

    UD Las Palmas

    Segunda División

    20/09 09:30

    1 - 2

    FT

    ( Halvleg : 1 - 0 )

    Burgos CF

    Burgos CF

  • U
    UD Las Palmas

    UD Las Palmas

    Segunda División

    04/10 09:30

    2 - 2

    FT

    ( Halvleg : 1 - 2 )

    Real Valladolid Club de Fútbol

    Real Valladolid Club de Futbol

  • T
    UD Las Palmas

    UD Las Palmas

    Segunda División

    17/10 12:00

    0 - 3

    FT

    ( Halvleg : 0 - 2 )

    CD Castellón

    CD Castellon

  • Alle

  • Hjemme

  • Ude

UD Las Palmas
CD Castellon
UD Las Palmas
Real Valladolid Club de Futbol
UD Las Palmas
Burgos CF
UD Las Palmas
CD Leganes
UD Las Palmas
Albacete Balompie
  • Tidligere

  • Næste

SD Eibar logoSD Eibar er +140% bedre i form af Point Per Kamp

2.40
  • V
    FC Andorra

    FC Andorra

    Segunda División

    30/08 08:00

    0 - 1

    FT

    ( Halvleg : 0 - 0 )

    SD Eibar

    SD Eibar

  • V
    Real Club Celta de Vigo II

    Real Club Celta de Vigo II

    Segunda División

    14/09 11:30

    0 - 4

    FT

    ( Halvleg : 0 - 4 )

    SD Eibar

    SD Eibar

  • V
    CD Eldense

    CD Eldense

    Segunda División

    19/09 09:30

    1 - 2

    FT

    ( Halvleg : 0 - 1 )

    SD Eibar

    SD Eibar

  • V
    Albacete Balompié

    Albacete Balompie

    Segunda División

    03/10 05:00

    1 - 3

    FT

    ( Halvleg : 1 - 0 )

    SD Eibar

    SD Eibar

  • T
    Real Oviedo

    Real Oviedo

    Segunda División

    12/10 09:30

    3 - 1

    FT

    ( Halvleg : 2 - 0 )

    SD Eibar

    SD Eibar

SD Eibar Logo
  • Alle

  • Hjemme

  • Ude

Real Oviedo
SD Eibar
Albacete Balompie
SD Eibar
CD Eldense
SD Eibar
Real Club Celta de Vigo II
SD Eibar
FC Andorra
SD Eibar
  • Tidligere

  • Næste

Få gratis tips hver dag!

Tilmeld dig FootyStats Predictions og få 3 ~ 10 gratis brugertips hver dag. Vi tracker profitten!

Indtast din email for at abonnere *

Mål Scoret Hvem vil scorer flest mål?

SD Eibar er +120% bedre i form af Mål Scoret

UD Las Palmas
1 Mål / Kamp

UD Las Palmas (Hjemme)

SD Eibar
2.2 Mål / Kamp

SD Eibar (Ude)

Scoret Per KampUD Las PalmasSD Eibar
Over 0,560%100%
Over 1,540%60%
Over 2,50%40%
Over 3,50%20%
Kunne ikke Score40%0%
Scorede i 1H/2HUD Las PalmasSD Eibar
Scoret i 1H60%40%
Scoret i 2H40%80%
Scorede i Begge Halvlege40%20%
Scoret i Gennemsnit 1H0.61
Scoret i Gennemsnit 2H0.401.20

* Statistik for UD Las Palmas's mål scoret på hjemmebane og SD Eibar's mål scoret på udebane.

Mål Lukket Ind Hvem vil indkassere mål?

SD Eibar er +37% bedre i form af Mål Lukket Ind

UD Las Palmas
1.6 Mål Lukket Ind / Kamp

UD Las Palmas (Hjemme)

SD Eibar
1 Mål Lukket Ind / Kamp

SD Eibar (Ude)

Sluppet Ind / KampUD Las PalmasSD Eibar
Over 0,580%60%
Over 1,560%20%
Over 2,520%20%
Over 3,50%0%
Clean Sheets20%40%
Indkasserede 1./2. halvlegUD Las PalmasSD Eibar
1H Rent Bur60%60%
2H Rent Bur40%60%
1H Lukket Ind i Gennemsnit0.80.6
2H Lukket Ind i Gennemsnit0.800.40

* Statistikker for UD Las Palmas's mål indkasseret på hjemmebane og SD Eibar's mål indkasseret på ude bane

Over 2.5 & begge hold scorer forudsigelser Hvor mange mål i denne kamp?

UD Las Palmas og SD Eibar's Over 0.5 ~ 4.5 og begge hold scorer data.

Kampens MålUD Las PalmasSD EibarGennemsnit
Over 0,580%100%90%
Over 1,580%80%80%
Over 2,580%80%80%
Over 3,520%60%40%
Over 4,50%0%0%
BHS60%60%60%
BHS & Sejr20%40%30%
BHS og Uafgjort20%0%10%
Begge Hold Scorer & Over 2.560%60%60%
Begge Hold Scorer Ikke & Over 2.520%20%20%
1. Halvleg MålUD Las PalmasSD EibarGennemsnit
Begge Hold Scorer 1H
1H Over 0.5
1H Over 1.5
1H Over 2.5
2. Halvleg MålUD Las PalmasSD EibarGennemsnit
Begge Hold Scorer 2H
BHS Begge Halvlege
2H Over 0.5
2H Over 1.5
2H Over 2.5
Mål (Under)UD Las PalmasSD EibarGennemsnit
Under 0,520%0%10%
Under 1,520%20%20%
Under 2,520%20%20%
Under 3,580%40%60%
Under 4,5100%100%100%
1H/2HUD Las PalmasSD EibarGennemsnit
1H Under 0.520%20%20%
1H Under 1.560%60%60%
1H Under 2.580%80%80%
2H Under 0.520%20%20%
2H Under 1.560%40%50%
2H Under 2.5100%80%90%

Seneste bruger forudsigelser

Ingen bruger forudsigelser endnu. Du kan slå en op, efter odds er blevet slået op.

Hjørnespark Stats Hvor mange hjørnespark vil der være?

UNLOCKHjørnespark / kamp

* Gennemsnitligt hjørnespark pr. kamp mellem UD Las Palmas og SD Eibar

/ kamp
Hjørnespark Tildelt
/ kamp
Hjørnespark Tildelt
Hjørnespark i KampenUD Las PalmasSD EibarGennemsnit
Over 6
Over 7
Over 8
Over 9
Over 10
Over 11
Over 12
Over 13
1. HalvlegUD Las PalmasSD EibarGennemsnit
1H Gennemsnit
Over 4 1H
Over 5 1H
Over 6 1H
2. HalvlegUD Las PalmasSD EibarGennemsnit
2H Gennemsnit
Over 4 2H
Over 5 2H
Over 6 2H

Kampens totale hjørnespark for UD Las Palmas og SD Eibar. Liga Gennemsnittet er Segunda División's gennemsnit på tværs af 110 kampe i 2026/2027 sæson.

Segunda División Hjørnespark Stats

Holds Hjørnespark Hjørne Tildelt/Modstander

UD Las Palmas og SD Eibar's individuelle hold data for hjørnespark.

Holds HjørnesparkUD Las PalmasSD EibarGennemsnit
Vundet hjørnespark / kamp
Hjørnespark mod sig / kamp
Over 2,5 - Hjørnespark Tildelt
Over 3,5 - Hjørnespark Tildelt
Over 4,5 - Hjørnespark Tildelt
Over 2,5 - Hjørnespark Mod
Over 3,5 - Hjørnespark Mod
Over 4,5 - Hjørnespark Mod

Kan UD Las Palmas Score?

UD Las Palmas
Scoret i
60%
af kampene (Hjemme)

Usikker

Det er Usikkert om UD Las Palmas kan score et mål, baseret på vores data.
SD Eibar
Clean Sheets i
40%
af kampene (Ude)

Kan SD Eibar Score?

UD Las Palmas
Clean Sheets i
20%
af kampene (Hjemme)

Høj Chance

Der er en Høj Chancechance at SD Eibar vil score et mål, baseret på vores data.
SD Eibar
Scoret i
100%
af kampene (Ude)
Opgrader til Premium! Ekstra 500 profitable ligaer.

Premium vil give dig flere gevinster. 500 ekstra ligaer, kendt for at være profitable og mindre sporet af bookmakerne. Plus, du får hjørnespark statistik og kort statistik sammen med CSV-downloads. Tilmeld i dag!

UNLOCKSamlede Kort / kamp

* Summen af ​​kort pr. kamp mellem UD Las Palmas og SD Eibar

Kort
/ kamp
UD Las Palmas
Kort
/ kamp
SD Eibar
Kampens KortUD Las PalmasSD EibarGennemsnit
Over 2,5
Over 3,5
Over 4,5
Over 5,5
Over 6,5
Kort ModtagetUD Las PalmasSD EibarGennemsnit
Kort modtaget i gennemsnit
Over 0,5
Over 1,5
Over 2,5
Over 3,5
Kort ModstanderUD Las PalmasSD EibarGennemsnit
Over 0,5
Over 1,5
Over 2,5
Over 3,5

Samlede kort i kampen for UD Las Palmas og SD Eibar. Liga Gennemsnittet er Segunda División's gennemsnit. Der var 602 kort i 110 kampe i 2026/2027 sæsonen.

Segunda División Gult / Rødt Kort Stats

Første/anden halvleg vinder-uafgjort-tab

Halvleg Form
 
Halvleg Form
UD Las Palmas Logo
1.40
Halvleg

Begge Hold står lige i forhold til Halvleg Form

1.40
Halvleg
SD Eibar Logo
1H/2H FormUD Las PalmasSD Eibar
1H Sejre40%40%
2H Sejre20%40%
1H Uafgjorte20%20%
2H Uafgjorte40%60%
1H Tab40%40%
2H Tab40%0%

UD Las Palmas og SD Eibar's første halvleg og anden halvleg kort stats, til dine forudsigelser.

Kort (1./2. Halvleg)UD Las PalmasSD EibarGennemsnit
1H kort modtaget i gennemsnit
2H kort modtaget i gennemsnit
Gennemsnit kort (1H)
Gennemsnit kort (2H)
1H havde flere kort %
2H havde flere kort %
1H/2H OverUD Las PalmasSD EibarGennemsnit
1H Over 0,5 kort modtaget
2H Over 0,5 kort modtaget
1H Over 0,5 kort modtaget
2H Over 0,5 kort modtaget
1H er 2~3 kort totalt
2H er 2~3 kort totalt
1H Total Over 3
2H Total Over 3

Hvem Scorer Først?

UD Las PalmasUD Las Palmas
 
UD Las Palmas

50%

Scorede først i 5 / 10 kampe

SD EibarSD Eibar
 
SD Eibar

60%

Scorede først i 6 / 10 kampe

Mål Efter Minutter
UD Las Palmas og SD Eibar's mål ved 10 minutter og 15 minutter.

Per 10 Min'UD Las PalmasSD Eibar
1-10Min'13%23%
11-20Min'3%6%
21-31Min'22%6%
31-40Min'3%3%
41-50Min'3%19%
51-60Min'22%6%
61-70Min'6%13%
71-80Min'6%10%
81-90Min'22%13%
Per 15 Min'UD Las PalmasSD Eibar
0-15Min13%26%
16-30Min25%10%
31-45Min'3%16%
46-60Min'25%13%
61-75Min'13%19%
76-90Min'22%16%
Mål Scoret På 10 min'UD Las PalmasSD Eibar
1-10Min'8%20%
11-20Min'0%10%
21-31Min'23%5%
31-40Min'8%5%
41-50Min'8%20%
51-60Min'15%5%
61-70Min'8%20%
71-80Min'8%5%
81-90Min'23%10%
Mål Scoret Ved 15 min'UD Las PalmasSD Eibar
0-15Min8%25%
16-30Min23%10%
31-45Min'8%15%
46-60Min'23%15%
61-75Min'15%25%
76-90Min'23%10%
Mål Sluppet Ind På 10 min'UD Las PalmasSD Eibar
1-10Min'16%27%
11-20Min'5%0%
21-31Min'21%9%
31-40Min'0%0%
41-50Min'0%18%
51-60Min'26%9%
61-70Min'5%0%
71-80Min'5%18%
81-90Min'21%18%
Mål Lukket Ind Ved 15 min'UD Las PalmasSD Eibar
0-15Min16%27%
16-30Min26%9%
31-45Min'0%18%
46-60Min'26%9%
61-75Min'11%9%
76-90Min'21%27%

45' og 90' inkluderer mål om overtid.

Skud, offsides, frispark og mere

Skud HoldUD Las PalmasSD EibarGennemsnit
Skud pr. Kamp9.0010.0010.00
Skud Målprocent11%22%17%
Skud På Mål / Kamp2.604.804.00
Skud Forbi Mål / Kamp6.405.206.00
Skud Per Mål Scoret9.004.557
Hold Skud Over 10.560%40%50%
Hold Skud Over 11.560%40%50%
Hold Skud Over 12.520%20%20%
Hold Skud Over 13.50%20%10%
Hold Skud Over 14.50%20%10%
Hold Skud Over 15.50%20%10%
Hold skud på mål 3.5+40%80%60%
Hold skud på mål 4.5+0%60%30%
Hold skud på mål 5.5+0%60%30%
Hold skud på mål 6.5+0%20%10%
Kampens SkudUD Las PalmasSD EibarGennemsnit
Kampens Skud Over 23.540%100%70%
Kampens Skud Over 24.520%100%60%
Kampens Skud Over 25.520%100%60%
Kampens Skud Over 26.520%100%60%
Kampens Skud På Mål Over 7.560%80%70%
Kampens Skud På Mål Over 8.520%80%50%
Kampens Skud På Mål Over 9.520%80%40%
Offside StatsUD Las PalmasSD EibarGennemsnit
Offsides / kamp6.601.604.00
Over 2,5 Offsides100%20%60%
Over 3,5 Offsides100%0%50%
Andre StatistikkerUD Las PalmasSD EibarGennemsnit
Fejl Begået / kamp12.0011.6012.00
Modstanders Fejl / Kamp19.410.815.00
Gennemsnitlig Boldbesiddelse55%40%48%
Uafgjort%FT40%0%20%

Noget data rundes op eller ned til nærmeste procentdel og kan derfor svare til 101 %, når de lægges sammen.

Frispark, Målspark & Indkast

FrisparkUD Las PalmasSD EibarGennemsnit
Kamp Frispark Gennemsnit29.622.426
Frispark totalt 20.5+100%80%90%
Frispark totalt 21.5+100%40%70%
Frispark totalt 22.5+80%20%50%
Frispark totalt 23.5+80%20%50%
Frispark totalt 24.5+80%20%50%
Frispark totalt 25.5+80%20%50%
MålsparkUD Las PalmasSD EibarGennemsnit
Kamp Målspark Gennemsnit13.220.617
Målspark total 8.5+100%100%100%
Målspark total 9.5+100%100%100%
Målspark total 10.5+100%100%100%
Målspark total 11.5+80%100%90%
Målspark total 12.5+40%100%70%
Målspark total 13.5+40%100%70%
IndkastUD Las PalmasSD EibarGennemsnit
Kamp Indkast Gennemsnit39.638.639
Indkast totalt 37.5+80%40%60%
Indkast totalt 38.5+60%40%50%
Indkast totalt 39.5+40%20%30%
Indkast totalt 40.5+40%20%30%
Indkast totalt 41.5+40%20%30%
Indkast totalt 42.5+20%20%20%
Indkast totalt 43.5+20%20%20%
Indkast totalt 44.5+0%20%10%
   Hold K Sejr % MF
Mål Til (MF).
Antal mål dette
hold har scoret.
MM
Mål Mod (MM).
Antal mål dette
hold har lukket ind.
MFskl.
Mål Forskel (MFskl.).
Mål Scoret - Mål Lukket Ind
PGNS.
Gns. Mål Pr. Kamp (GNS.).
Det gennemsnitlige antal mål per kamp.
Beregnet gennem sæsonnen.

1

 UD Almeria

5

100%

13

3

10

15

3.20

2

 Burgos CF

6

67%

10

6

4

13

2.67

3

 Real Club Deportivo Mallorca

5

80%

10

2

8

12

2.40

4

 Girona FC

6

50%

11

5

6

11

2.67

5

 CE Sabadell FC

4

75%

7

3

4

10

2.50

6

 SD Eibar

5

60%

9

6

3

10

3.00

7

 Real Sporting de Gijon

6

50%

6

6

0

10

2.00

8

 Real Valladolid Club de Futbol

5

60%

11

7

4

9

3.60

9

 CD Castellon

4

50%

8

1

7

8

2.25

10

 Real Oviedo

5

40%

5

2

3

8

1.40

11

 CD Eldense

5

40%

9

6

3

8

3.00

12

 CD Tenerife

5

40%

5

3

2

8

1.60

13

 Real Club Celta de Vigo II

6

33%

11

11

0

8

3.67

14

 Granada CF

4

50%

7

4

3

7

2.75

15

 FC Andorra

5

40%

8

8

0

6

3.20

16

 CD Leganes

4

50%

4

5

-1

6

2.25

17

 Cordoba CF

4

50%

6

8

-2

6

3.50

18

 Cadiz CF

6

17%

6

5

1

5

1.83

19

 UD Las Palmas

5

20%

5

8

-3

5

2.60

20

 Agrupacion Deportiva Ceuta FC

6

17%

6

10

-4

4

2.67

21

 Real Sociedad de Futbol II

5

0%

5

10

-5

1

3.00

22

 Albacete Balompie

4

0%

3

8

-5

0

2.75

   Hold K Sejr % MF
Mål Til (MF).
Antal mål dette
hold har scoret.
MM
Mål Mod (MM).
Antal mål dette
hold har lukket ind.
MFskl.
Mål Forskel (MFskl.).
Mål Scoret - Mål Lukket Ind
PGNS.
Gns. Mål Pr. Kamp (GNS.).
Det gennemsnitlige antal mål per kamp.
Beregnet gennem sæsonnen.

1

 CD Castellon

6

83%

10

3

7

15

2.17

2

 SD Eibar

5

80%

11

5

6

12

3.20

3

 Granada CF

6

50%

9

9

0

10

3.00

4

 UD Almeria

5

60%

7

4

3

9

2.20

5

 Real Sporting de Gijon

4

75%

5

3

2

9

2.00

6

 Real Oviedo

5

60%

8

8

0

9

3.20

7

 Girona FC

4

50%

6

4

2

7

2.50

8

 Real Sociedad de Futbol II

5

40%

9

11

-2

7

4.00

9

 Real Club Deportivo Mallorca

5

20%

2

3

-1

6

1.00

10

 CE Sabadell FC

6

17%

3

5

-2

6

1.33

11

 CD Eldense

5

40%

4

7

-3

6

2.20

12

 UD Las Palmas

5

40%

8

11

-3

6

3.80

13

 Cordoba CF

6

33%

9

12

-3

6

3.50

14

 CD Tenerife

5

20%

7

11

-4

5

3.60

15

 CD Leganes

6

17%

2

10

-8

5

2.00

16

 Burgos CF

4

25%

3

4

-1

4

1.75

17

 Real Club Celta de Vigo II

4

25%

4

5

-1

4

2.25

18

 FC Andorra

5

20%

5

9

-4

4

2.80

19

 Real Valladolid Club de Futbol

5

0%

4

7

-3

3

2.20

20

 Cadiz CF

4

0%

5

8

-3

2

3.25

21

 Agrupacion Deportiva Ceuta FC

4

0%

3

12

-9

1

3.75

22

 Albacete Balompie

6

0%

3

14

-11

1

2.83

* Segunda División Hjemme Tabel og Ude Tabeller er også tilgængelige.

Hvilken spiller vil score?

Hvem vil få et gult- eller rødt kort?

Kort / 90 min.

×
Tilføj Forudsigelser
/dk/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om### min.'
- Starter om### timer'
Åbent spil / Live odds'
- Begyndt
●Snart
●Begyndt
no

Loader Stats

JOIN PREMIUM. PROFITER NU.