Průměr celkového počtu gólů - Bermudské ostrovy Bermudská Premier Division

Soutěž
Góly
- Statistika v této kategorii :
- Průměr celkového počtu gólů -
- Střelené góly -
- Inkasované góly -
- Čisté konto -
- Oba týmy skórovaly -
- Nepodařilo se skórovat -
- xG (očekávané góly)
Průměr celkového počtu gólů - Bermudská Premier Division
| # | Tým | MP | Celkový počet gólů | Ø | Domácí | Hosté | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Young Mens Social Club Inc FC | 17 | 83 | 4.88 / zápas | 4.25 | 5.44 |
| 2 | ![]() | Devonshire Recreation Club | 17 | 77 | 4.53 / zápas | 4.33 | 4.75 |
| 3 | ![]() | Boulevard Community Club | 17 | 72 | 4.24 / zápas | 4.22 | 4.25 |
| 4 | ![]() | X Roads Warriors FC | 18 | 74 | 4.11 / zápas | 4.67 | 3.56 |
| 5 | ![]() | St Georges Cricket Club | 18 | 70 | 3.89 / zápas | 3.44 | 4.33 |
| 6 | ![]() | Devonshire Colts FC | 17 | 66 | 3.88 / zápas | 3.78 | 4.00 |
| 7 | ![]() | North Village Community Club | 18 | 65 | 3.61 / zápas | 3.89 | 3.33 |
| 8 | ![]() | Dandy Town Hornets | 17 | 52 | 3.06 / zápas | 3.25 | 2.89 |
| 9 | ![]() | Paget Lions Community Club | 15 | 39 | 2.60 / zápas | 2.57 | 2.63 |
| 10 | ![]() | Pembroke Hamilton Club Zebras | 18 | 44 | 2.44 / zápas | 2.67 | 2.22 |
Domácí / AVG celkový počet gólů (Bermudská Premier Division)
| # | Tým | MP | Domácí Celkový počet gólů | Domácí Ø | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | X Roads Warriors FC | 9 | 42 | 4.67 / zápas |
| 2 | ![]() | Devonshire Recreation Club | 9 | 39 | 4.33 / zápas |
| 3 | ![]() | Young Mens Social Club Inc FC | 8 | 34 | 4.25 / zápas |
| 4 | ![]() | Boulevard Community Club | 9 | 38 | 4.22 / zápas |
| 5 | ![]() | North Village Community Club | 9 | 35 | 3.89 / zápas |
| 6 | ![]() | Devonshire Colts FC | 9 | 34 | 3.78 / zápas |
| 7 | ![]() | St Georges Cricket Club | 9 | 31 | 3.44 / zápas |
| 8 | ![]() | Dandy Town Hornets | 8 | 26 | 3.25 / zápas |
| 9 | ![]() | Pembroke Hamilton Club Zebras | 9 | 24 | 2.67 / zápas |
| 10 | ![]() | Paget Lions Community Club | 7 | 18 | 2.57 / zápas |
Hosté / AVG celkový počet gólů (Bermudská Premier Division)
| # | Tým | MP | Hosté Celkový počet gólů | Hosté Ø | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Young Mens Social Club Inc FC | 9 | 49 | 5.44 / zápas |
| 2 | ![]() | Devonshire Recreation Club | 8 | 38 | 4.75 / zápas |
| 3 | ![]() | St Georges Cricket Club | 9 | 39 | 4.33 / zápas |
| 4 | ![]() | Boulevard Community Club | 8 | 34 | 4.25 / zápas |
| 5 | ![]() | Devonshire Colts FC | 8 | 32 | 4.00 / zápas |
| 6 | ![]() | X Roads Warriors FC | 9 | 32 | 3.56 / zápas |
| 7 | ![]() | North Village Community Club | 9 | 30 | 3.33 / zápas |
| 8 | ![]() | Dandy Town Hornets | 9 | 26 | 2.89 / zápas |
| 9 | ![]() | Paget Lions Community Club | 8 | 21 | 2.63 / zápas |
| 10 | ![]() | Pembroke Hamilton Club Zebras | 9 | 20 | 2.22 / zápas |
Který tým dostal nejvíce gólů v Bermudská Premier Division?
Pro 2025/26 sezónu, nejvyšší počet gólů v celé lize zažil Young Mens Social Club Inc FC s 83 góly v 17 odehraných zápasů. Tato metrika zahrnuje jak vstřelené, tak inkasované góly daného týmu. Young Mens Social Club Inc FC si udržel průměr 4.88 celkových gólů na zápas. Když hrají jako hostující, tak je průměr 4.25 vstřelených a inkasovaných gólů - což je pro domácí fanoušky, kteří navštěvují zápasy Young Mens Social Club Inc FC, intenzivní zážitek.
Góly vstřelené v zápasech, které odehrál Devonshire Recreation Club a Boulevard Community Club po celou dobu této
Bermudská Premier Division sezóny jsou také vysoké. Devonshire Recreation Club a Boulevard Community Club měly 83 gólů a 77 celkových gólů. Oba týmy si udržovaly přibližně 4.53 vstřelených a inkasovaných gólů v každém odehraném zápase.
Naopak, Pembroke Hamilton Club Zebras má nejnižší brankovou účast ze všech týmů v Bermudská Premier Division. Během jejich zápasů v Bermudská Premier Division padlo celkem 44 gólů, což je v průměru 2.44 gólů na zápas.









