Допуснати голове - Русия Second League A

Конкуренция
Голове
- Статистика в тази категория :
- AVG Общ брой голове -
- Отбелязани голове -
- Допуснати голове -
- Чисти мрежи -
- И двата отбора отбелязаха -
- Неуспешно отбелязване на гол -
- xG (Очаквани голове)
Допуснати голове - Second League A
| # | Отбор | Иг | Допуснати Голове | Домакин | Гост | Предимство на домакина | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | FK Irtysh Omsk | 6 | 16 | 2.67 Допуснати / игра | 1.50 / игра | 3.25 / игра | +44% |
| 2 | ![]() | FK Dinamo GTS Stavropol | 6 | 13 | 2.17 Допуснати / игра | 1.25 / игра | 4.00 / игра | +42% |
| 3 | ![]() | FK Dinamo Moskva II | 6 | 12 | 2.00 Допуснати / игра | 1.67 / игра | 2.33 / игра | +17% |
| 4 | ![]() | FK Torpedo Miass | 7 | 12 | 1.71 Допуснати / игра | 1.00 / игра | 2.25 / игра | +42% |
| 5 | ![]() | FK Sokol Saratov | 7 | 11 | 1.57 Допуснати / игра | 1.25 / игра | 2.00 / игра | +20% |
| 6 | ![]() | FK Sibir Novosibirsk | 7 | 10 | 1.43 Допуснати / игра | 2.00 / игра | 1.00 / игра | -40% |
| 7 | ![]() | FK Amkar Perm | 6 | 8 | 1.33 Допуснати / игра | 1.50 / игра | 1.25 / игра | -13% |
| 8 | ![]() | Dinamo Bryansk | 7 | 9 | 1.29 Допуснати / игра | 1.67 / игра | 1.00 / игра | -29% |
| 9 | ![]() | FK Tyumen | 6 | 7 | 1.17 Допуснати / игра | 1.67 / игра | 0.67 / игра | -43% |
| 10 | ![]() | FK Volgar Astrakhan | 7 | 7 | 1.00 Допуснати / игра | 1.00 / игра | 1.00 / игра | 0% |
| 11 | ![]() | FK Kaluga | 7 | 6 | 0.86 Допуснати / игра | 0.75 / игра | 1.00 / игра | +13% |
| 12 | ![]() | FK Spartak Vladikavkaz 2019 | 7 | 6 | 0.86 Допуснати / игра | 0.50 / игра | 1.00 / игра | +42% |
| 13 | ![]() | FK Dinamo Vladivostok | 7 | 6 | 0.86 Допуснати / игра | 1.00 / игра | 0.67 / игра | -16% |
| 14 | ![]() | FK Zenit St Petersburg II | 7 | 4 | 0.57 Допуснати / игра | 0.40 / игра | 1.00 / игра | +30% |
| 15 | ![]() | Mashuk KMV | 7 | 4 | 0.57 Допуснати / игра | 0.50 / игра | 0.67 / игра | +12% |
| 16 | ![]() | FK Dinamo Kirov | 7 | 4 | 0.57 Допуснати / игра | 0.50 / игра | 0.67 / игра | +12% |
| 17 | ![]() | FK Rodina Moskva II | 7 | 3 | 0.43 Допуснати / игра | 0.50 / игра | 0.33 / игра | -16% |
Домакин / Допуснати (Second League A)
| # | Отбор | Иг | Домакин Допуснати | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | FK Sibir Novosibirsk | 3 | 6 | 2.00 / игра |
| 2 | ![]() | FK Dinamo Moskva II | 3 | 5 | 1.67 / игра |
| 3 | ![]() | Dinamo Bryansk | 3 | 5 | 1.67 / игра |
| 4 | ![]() | FK Tyumen | 3 | 5 | 1.67 / игра |
| 5 | ![]() | FK Irtysh Omsk | 2 | 3 | 1.50 / игра |
| 6 | ![]() | FK Amkar Perm | 2 | 3 | 1.50 / игра |
| 7 | ![]() | FK Dinamo GTS Stavropol | 4 | 5 | 1.25 / игра |
| 8 | ![]() | FK Sokol Saratov | 4 | 5 | 1.25 / игра |
| 9 | ![]() | FK Torpedo Miass | 3 | 3 | 1.00 / игра |
| 10 | ![]() | FK Volgar Astrakhan | 3 | 3 | 1.00 / игра |
| 11 | ![]() | FK Dinamo Vladivostok | 4 | 4 | 1.00 / игра |
| 12 | ![]() | FK Kaluga | 4 | 3 | 0.75 / игра |
| 13 | ![]() | FK Spartak Vladikavkaz 2019 | 2 | 1 | 0.50 / игра |
| 14 | ![]() | Mashuk KMV | 4 | 2 | 0.50 / игра |
| 15 | ![]() | FK Dinamo Kirov | 4 | 2 | 0.50 / игра |
| 16 | ![]() | FK Rodina Moskva II | 4 | 2 | 0.50 / игра |
| 17 | ![]() | FK Zenit St Petersburg II | 5 | 2 | 0.40 / игра |
Гост / Допуснати (Second League A)
| # | Отбор | Иг | Гост Допуснати | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | FK Dinamo GTS Stavropol | 2 | 8 | 4.00 / игра |
| 2 | ![]() | FK Irtysh Omsk | 4 | 13 | 3.25 / игра |
| 3 | ![]() | FK Dinamo Moskva II | 3 | 7 | 2.33 / игра |
| 4 | ![]() | FK Torpedo Miass | 4 | 9 | 2.25 / игра |
| 5 | ![]() | FK Sokol Saratov | 3 | 6 | 2.00 / игра |
| 6 | ![]() | FK Amkar Perm | 4 | 5 | 1.25 / игра |
| 7 | ![]() | FK Sibir Novosibirsk | 4 | 4 | 1.00 / игра |
| 8 | ![]() | Dinamo Bryansk | 4 | 4 | 1.00 / игра |
| 9 | ![]() | FK Volgar Astrakhan | 4 | 4 | 1.00 / игра |
| 10 | ![]() | FK Kaluga | 3 | 3 | 1.00 / игра |
| 11 | ![]() | FK Spartak Vladikavkaz 2019 | 5 | 5 | 1.00 / игра |
| 12 | ![]() | FK Zenit St Petersburg II | 2 | 2 | 1.00 / игра |
| 13 | ![]() | FK Tyumen | 3 | 2 | 0.67 / игра |
| 14 | ![]() | FK Dinamo Vladivostok | 3 | 2 | 0.67 / игра |
| 15 | ![]() | Mashuk KMV | 3 | 2 | 0.67 / игра |
| 16 | ![]() | FK Dinamo Kirov | 3 | 2 | 0.67 / игра |
| 17 | ![]() | FK Rodina Moskva II | 3 | 1 | 0.33 / игра |
Кой отбор допуска най-много голове в Second League A?
FK Irtysh Omsk има лоши резултати по отношение на допуснатите голове в Second League A. Те допуснаха 16 гола в 6 мачове, което означава, че FK Irtysh Omsk е допуснал средно 2.67 гола на среща. След FK Irtysh Omsk в списъка е FK Dinamo GTS Stavropol с 13 допуснати гола и след това FK Dinamo Moskva II с 12 гола допуснати. FK Dinamo GTS Stavropol има средно 2.17 допуснати голове на мач, а FK Dinamo Moskva II се справя още по-зле с 2 допуснати голове на мач.
Кой отбор има най-добра защита и допуска най-малко голове в Second League A?
FK Rodina Moskva II и FK Dinamo Kirov са два от най-добре представящите се отбори по отношение на допуснати голове този сезон в Second League A. FK Rodina Moskva II има стабилна защита с рекорд от 3 допуснати голове в 7 мачове. Това е средно 0.43 допуснати на мач и е най-доброто в Second League A. FK Dinamo Kirov също е стабилен в защита. Те допускат средно 0.57 гола на мач и са вторият най-добър дефанзивен отбор в лигата.
Допуснати голове - Русия
- дивизия 1
- дивизия 2
- Купа
- Купа
- дивизия 3
- дивизия 1
- Купа
- дивизия 3
- дивизия 3
- дивизия 3
- дивизия 3
- дивизия 3
















