Допуснати голове - Русия РПЛ (Руска Първа Лига)

Конкуренция
Голове
- Статистика в тази категория :
- AVG Общ брой голове -
- Отбелязани голове -
- Допуснати голове -
- Чисти мрежи -
- И двата отбора отбелязаха -
- Неуспешно отбелязване на гол -
- xG (Очаквани голове)
Допуснати голове - РПЛ (Руска Първа Лига)
| # | Отбор | Иг | Допуснати Голове | Домакин | Гост | Предимство на домакина | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | FK SKA Khabarovsk | 13 | 26 | 2.00 Допуснати / игра | 2.20 / игра | 1.88 / игра | -10% |
| 2 | ![]() | FK Yenisey Krasnoyarsk | 13 | 25 | 1.92 Допуснати / игра | 1.00 / игра | 2.71 / игра | +48% |
| 3 | ![]() | FK Arsenal Tula | 13 | 24 | 1.85 Допуснати / игра | 1.29 / игра | 2.50 / игра | +30% |
| 4 | ![]() | FK Leningradets Leningradskaya Oblast | 13 | 23 | 1.77 Допуснати / игра | 1.25 / игра | 2.60 / игра | +29% |
| 5 | ![]() | FK KAMAZ Naberezhnye Chelny | 13 | 22 | 1.69 Допуснати / игра | 1.83 / игра | 1.57 / игра | -8% |
| 6 | ![]() | FC Tekstilshchik Ivanovo | 13 | 21 | 1.62 Допуснати / игра | 2.00 / игра | 1.29 / игра | -23% |
| 7 | ![]() | FK Chelyabinsk | 13 | 21 | 1.62 Допуснати / игра | 1.67 / игра | 1.57 / игра | -3% |
| 8 | ![]() | FK Volga Ulyanovsk | 14 | 21 | 1.50 Допуснати / игра | 1.29 / игра | 1.71 / игра | +14% |
| 9 | ![]() | FK Neftekhimik Nizhnekamsk | 13 | 19 | 1.46 Допуснати / игра | 1.57 / игра | 1.33 / игра | -8% |
| 10 | ![]() | FK Rotor Volgograd | 13 | 16 | 1.23 Допуснати / игра | 0.83 / игра | 1.57 / игра | +33% |
| 11 | ![]() | Veles Moskva | 14 | 17 | 1.21 Допуснати / игра | 1.14 / игра | 1.29 / игра | +6% |
| 12 | ![]() | FK Ufa | 13 | 14 | 1.08 Допуснати / игра | 0.71 / игра | 1.50 / игра | +34% |
| 13 | ![]() | FK Olimpiyets Nizhny Novgorod | 13 | 14 | 1.08 Допуснати / игра | 1.00 / игра | 1.17 / игра | +7% |
| 14 | ![]() | FK Sochi | 13 | 14 | 1.08 Допуснати / игра | 0.71 / игра | 1.50 / игра | +34% |
| 15 | ![]() | FK Shinnik Yaroslavl | 13 | 13 | 1.00 Допуснати / игра | 1.00 / игра | 1.00 / игра | 0% |
| 16 | ![]() | FK Spartak Kostroma | 13 | 13 | 1.00 Допуснати / игра | 1.00 / игра | 1.00 / игра | 0% |
| 17 | ![]() | FK Torpedo Moskva | 13 | 10 | 0.77 Допуснати / игра | 1.17 / игра | 0.43 / игра | -52% |
| 18 | ![]() | FK Ural | 13 | 8 | 0.62 Допуснати / игра | 0.50 / игра | 0.71 / игра | +19% |
Домакин / Допуснати (РПЛ (Руска Първа Лига))
| # | Отбор | Иг | Домакин Допуснати | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | FK SKA Khabarovsk | 5 | 11 | 2.20 / игра |
| 2 | ![]() | FC Tekstilshchik Ivanovo | 6 | 12 | 2.00 / игра |
| 3 | ![]() | FK KAMAZ Naberezhnye Chelny | 6 | 11 | 1.83 / игра |
| 4 | ![]() | FK Chelyabinsk | 6 | 10 | 1.67 / игра |
| 5 | ![]() | FK Neftekhimik Nizhnekamsk | 7 | 11 | 1.57 / игра |
| 6 | ![]() | FK Arsenal Tula | 7 | 9 | 1.29 / игра |
| 7 | ![]() | FK Volga Ulyanovsk | 7 | 9 | 1.29 / игра |
| 8 | ![]() | FK Leningradets Leningradskaya Oblast | 8 | 10 | 1.25 / игра |
| 9 | ![]() | FK Torpedo Moskva | 6 | 7 | 1.17 / игра |
| 10 | ![]() | Veles Moskva | 7 | 8 | 1.14 / игра |
| 11 | ![]() | FK Yenisey Krasnoyarsk | 6 | 6 | 1.00 / игра |
| 12 | ![]() | FK Olimpiyets Nizhny Novgorod | 7 | 7 | 1.00 / игра |
| 13 | ![]() | FK Shinnik Yaroslavl | 8 | 8 | 1.00 / игра |
| 14 | ![]() | FK Spartak Kostroma | 6 | 6 | 1.00 / игра |
| 15 | ![]() | FK Rotor Volgograd | 6 | 5 | 0.83 / игра |
| 16 | ![]() | FK Ufa | 7 | 5 | 0.71 / игра |
| 17 | ![]() | FK Sochi | 7 | 5 | 0.71 / игра |
| 18 | ![]() | FK Ural | 6 | 3 | 0.50 / игра |
Гост / Допуснати (РПЛ (Руска Първа Лига))
| # | Отбор | Иг | Гост Допуснати | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | FK Yenisey Krasnoyarsk | 7 | 19 | 2.71 / игра |
| 2 | ![]() | FK Leningradets Leningradskaya Oblast | 5 | 13 | 2.60 / игра |
| 3 | ![]() | FK Arsenal Tula | 6 | 15 | 2.50 / игра |
| 4 | ![]() | FK SKA Khabarovsk | 8 | 15 | 1.88 / игра |
| 5 | ![]() | FK Volga Ulyanovsk | 7 | 12 | 1.71 / игра |
| 6 | ![]() | FK KAMAZ Naberezhnye Chelny | 7 | 11 | 1.57 / игра |
| 7 | ![]() | FK Chelyabinsk | 7 | 11 | 1.57 / игра |
| 8 | ![]() | FK Rotor Volgograd | 7 | 11 | 1.57 / игра |
| 9 | ![]() | FK Ufa | 6 | 9 | 1.50 / игра |
| 10 | ![]() | FK Sochi | 6 | 9 | 1.50 / игра |
| 11 | ![]() | FK Neftekhimik Nizhnekamsk | 6 | 8 | 1.33 / игра |
| 12 | ![]() | FC Tekstilshchik Ivanovo | 7 | 9 | 1.29 / игра |
| 13 | ![]() | Veles Moskva | 7 | 9 | 1.29 / игра |
| 14 | ![]() | FK Olimpiyets Nizhny Novgorod | 6 | 7 | 1.17 / игра |
| 15 | ![]() | FK Shinnik Yaroslavl | 5 | 5 | 1.00 / игра |
| 16 | ![]() | FK Spartak Kostroma | 7 | 7 | 1.00 / игра |
| 17 | ![]() | FK Ural | 7 | 5 | 0.71 / игра |
| 18 | ![]() | FK Torpedo Moskva | 7 | 3 | 0.43 / игра |
Кой отбор допуска най-много голове в РПЛ (Руска Първа Лига)?
FK SKA Khabarovsk има лоши резултати по отношение на допуснатите голове в РПЛ (Руска Първа Лига). Те допуснаха 26 гола в 13 мачове, което означава, че FK SKA Khabarovsk е допуснал средно 2 гола на среща. След FK SKA Khabarovsk в списъка е FK Yenisey Krasnoyarsk с 25 допуснати гола и след това FK Arsenal Tula с 24 гола допуснати. FK Yenisey Krasnoyarsk има средно 1.92 допуснати голове на мач, а FK Arsenal Tula се справя още по-зле с 1.85 допуснати голове на мач.
Кой отбор има най-добра защита и допуска най-малко голове в РПЛ (Руска Първа Лига)?
FK Ural и FK Torpedo Moskva са два от най-добре представящите се отбори по отношение на допуснати голове този сезон в РПЛ (Руска Първа Лига). FK Ural има стабилна защита с рекорд от 8 допуснати голове в 13 мачове. Това е средно 0.62 допуснати на мач и е най-доброто в РПЛ (Руска Първа Лига). FK Torpedo Moskva също е стабилен в защита. Те допускат средно 0.77 гола на мач и са вторият най-добър дефанзивен отбор в лигата.
Допуснати голове - Русия
- дивизия 1
- дивизия 2
- Купа
- Купа
- дивизия 3
- дивизия 1
- Купа
- дивизия 3
- дивизия 3
- дивизия 3
- дивизия 3
- дивизия 3

















