Мачове и резултати - Португалия Втора Лига

Нация
дивизия
2
Отбори
18
Сезон
Мачове
36/306 Изиграни
Прогрес
12% завършени
В момента Началото на сезона - 36 / 306 изиграни
| # | Отбор | Иг | Победа% | ЗГ | ПГ | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
FC Lusitania de Lourosa |
4 | 75% | 7 | 2 | 5 | 10 |
2 |
Associacao Academica de Coimbra OAF |
4 | 75% | 7 | 3 | 4 | 9 |
3 |
Sporting CP II |
4 | 75% | 4 | 3 | 1 | 9 |
4 |
FC Penafiel |
4 | 50% | 7 | 3 | 4 | 7 |
5 |
FC Vizela |
4 | 50% | 4 | 2 | 2 | 7 |
6 |
SC Farense |
4 | 50% | 7 | 5 | 2 | 7 |
7 |
SL Benfica II |
4 | 50% | 4 | 3 | 1 | 7 |
8 |
Portimonense SC |
4 | 50% | 4 | 3 | 1 | 7 |
9 |
UD Leiria |
4 | 50% | 7 | 5 | 2 | 6 |
10 |
FC Felgueiras 1932 |
4 | 25% | 4 | 3 | 1 | 6 |
11 |
Leixoes SC |
4 | 50% | 5 | 5 | 0 | 6 |
12 |
AVS Futebol |
4 | 25% | 5 | 4 | 1 | 5 |
13 |
Amarante FC |
4 | 25% | 2 | 3 | -1 | 4 |
14 |
CD Tondela |
4 | 25% | 2 | 6 | -4 | 3 |
15 |
Porto II |
4 | 25% | 2 | 8 | -6 | 3 |
16 |
SC Uniao Torreense |
4 | 0% | 5 | 9 | -4 | 2 |
17 |
CD Feirense |
4 | 0% | 0 | 4 | -4 | 1 |
18 |
GD Chaves |
4 | 0% | 4 | 9 | -5 | 1 |
Мачове и резултати
Всички мачове са показани
Предстоящи
Мач 5 - 06/9/2026
| Последни 5 като домакин | Домакин | Форма | Форма | Гост | Последните 5 като гост | |||
| 06/9 11:00 | FC Vizela | 2.00
| 1.00
| FC Felgueiras 1932 | Статистика | |||
| 05/9 15:30 | SL Benfica II Коефициенти | 2.00
2.45
| 3.25 | 0.50
2.50
| SC Uniao Torreense | Статистика | ||
| 05/9 11:00 | CD Tondela Коефициенти | 1.50
1.80
| 3.30 | 1.50
3.80
| Porto II | Статистика | ||
| 06/9 15:30 | Leixoes SC Коефициенти | 1.50
1.84
| 3.50 | 0.50
3.96
| Amarante FC | Статистика | ||
| 05/9 15:30 | CD Feirense Коефициенти | 0.50
2.50
| 2.90 | 1.50
2.60
| Sporting CP II | Статистика | ||
| 06/9 18:00 | UD Leiria Коефициенти | 1.50
1.85
| 3.40 | 2.00
3.50
| Portimonense SC | Статистика | ||
| 07/9 18:00 | FC Lusitania de Lourosa | 2.00
| 1.00
| AVS Futebol | Статистика | |||
| 05/9 14:00 | FC Penafiel | 1.50
| 3.00
| Associacao Academica de Coimbra OAF | Статистика | |||
| 06/9 14:00 | SC Farense Коефициенти | 2.00
2.05
| 3.25 | 0.00
3.10
| GD Chaves | Статистика |
Времето отговаря на Вашата времева зона (+01:00)
Резултати
Мач 4 - 30/8/2026
| Домакин | Гост | Общо голове | HT | BTTS | Над 1.5 | Над 2.5 | |||
| 30/8 14:00 | AVS Futebol Коефициенти | 2 - 03.00 | CD Feirense | 2 | (0 - 0) | • | Статистика | ||
| 30/8 18:00 | Porto II Коефициенти | 0 - 33.50 | FC Penafiel | 3 | (0 - 2) | • | • | Статистика | |
| 29/8 20:30 | SC Uniao Torreense Коефициенти | 0 - 33.10 | FC Vizela | 3 | (0 - 2) | • | • | Статистика | |
| 30/8 18:00 | Sporting CP II Коефициенти | 2 - 13.10 | SC Farense | 3 | (1 - 0) | • | • | • | Статистика |
| 29/8 14:00 | Associacao Academica de Coimbra OAF Коефициенти | 0 - 22.65 | FC Lusitania de Lourosa | 2 | (0 - 1) | • | Статистика | ||
| 30/8 18:00 | FC Felgueiras 1932 Коефициенти | 2 - 12.87 | GD Chaves | 3 | (1 - 0) | • | • | • | Статистика |
| 30/8 11:00 | Amarante FC Коефициенти | 1 - 03.10 | SL Benfica II | 1 | (1 - 0) | Статистика | |||
| 29/8 11:00 | Portimonense SC Коефициенти | 0 - 23.30 | Leixoes SC | 2 | (0 - 1) | • | Статистика | ||
| 28/8 18:00 | UD Leiria Коефициенти | 2 - 03.10 | CD Tondela | 2 | (0 - 0) | • | Статистика |
Мач 3 - 22/8/2026
| Домакин | Гост | Общо голове | HT | BTTS | Над 1.5 | Над 2.5 | |||
| 22/8 14:00 | FC Vizela Коефициенти | 0 - 03.50 | Amarante FC | 0 | (0 - 0) | Статистика | |||
| 22/8 11:00 | Leixoes SC Коефициенти | 2 - 43.25 | UD Leiria | 6 | (1 - 2) | • | • | • | Статистика |
| 23/8 14:00 | FC Penafiel Коефициенти | 2 - 03.00 | Sporting CP II | 2 | (1 - 0) | • | Статистика | ||
| 22/8 18:00 | FC Lusitania de Lourosa Коефициенти | 2 - 23.10 | SC Uniao Torreense | 4 | (1 - 0) | • | • | • | Статистика |
| 24/8 20:15 | CD Feirense Коефициенти | 0 - 13.00 | Porto II | 1 | (0 - 1) | Статистика | |||
| 21/8 18:00 | SL Benfica II Коефициенти | 1 - 13.30 | Portimonense SC | 2 | (0 - 1) | • | • | Статистика | |
| 24/8 18:00 | SC Farense Коефициенти | 1 - 12.90 | FC Felgueiras 1932 | 2 | (0 - 1) | • | • | Статистика | |
| 23/8 11:00 | GD Chaves Коефициенти | 2 - 23.20 | AVS Futebol | 4 | (1 - 0) | • | • | • | Статистика |
| 21/8 20:15 | CD Tondela Коефициенти | 0 - 23.30 | Associacao Academica de Coimbra OAF | 2 | (0 - 1) | • | Статистика |
Мач 2 - 17/8/2026
| Домакин | Гост | Общо голове | HT | BTTS | Над 1.5 | Над 2.5 | |||
| 17/8 18:00 | FC Felgueiras 1932 Коефициенти | 1 - 13.05 | AVS Futebol | 2 | (0 - 0) | • | • | Статистика | |
| 16/8 18:00 | Porto II Коефициенти | 1 - 33.10 | SC Farense | 4 | (1 - 1) | • | • | • | Статистика |
| 15/8 14:00 | UD Leiria Коефициенти | 1 - 23.25 | SL Benfica II | 3 | (1 - 1) | • | • | • | Статистика |
| 14/8 18:00 | Associacao Academica de Coimbra OAF Коефициенти | 1 - 03.10 | CD Feirense | 1 | (1 - 0) | Статистика | |||
| 16/8 14:00 | Amarante FC Коефициенти | 0 - 13.00 | FC Lusitania de Lourosa | 1 | (0 - 1) | Статистика | |||
| 15/8 18:00 | SC Uniao Torreense Коефициенти | 2 - 23.35 | FC Penafiel | 4 | (0 - 2) | • | • | • | Статистика |
| 16/8 11:00 | Portimonense SC Коефициенти | 2 - 03.15 | FC Vizela | 2 | (1 - 0) | • | Статистика | ||
| 16/8 15:30 | Leixoes SC Коефициенти | 1 - 03.00 | CD Tondela | 1 | (0 - 0) | Статистика | |||
| 15/8 15:30 | Sporting CP II Коефициенти | 1 - 03.10 | GD Chaves | 1 | (0 - 0) | Статистика |
Мач 1 - 10/8/2026
| Домакин | Гост | Общо голове | HT | BTTS | Над 1.5 | Над 2.5 | |||
| 10/8 18:00 | FC Lusitania de Lourosa Коефициенти | 2 - 03.20 | Porto II | 2 | (1 - 0) | • | Статистика | ||
| 09/8 14:00 | FC Vizela Коефициенти | 1 - 03.10 | UD Leiria | 1 | (1 - 0) | Статистика | |||
| 08/8 18:00 | CD Tondela Коефициенти | 2 - 13.60 | Amarante FC | 3 | (2 - 1) | • | • | • | Статистика |
| 09/8 11:00 | SC Farense Коефициенти | 2 - 13.00 | SC Uniao Torreense | 3 | (0 - 0) | • | • | • | Статистика |
| 09/8 15:30 | CD Feirense Коефициенти | 0 - 02.90 | FC Felgueiras 1932 | 0 | (0 - 0) | Статистика | |||
| 09/8 15:30 | AVS Futebol Коефициенти | 0 - 13.10 | Sporting CP II | 1 | (0 - 0) | Статистика | |||
| 08/8 11:00 | GD Chaves Коефициенти | 1 - 43.25 | Associacao Academica de Coimbra OAF | 5 | (0 - 2) | • | • | • | Статистика |
| 08/8 14:00 | FC Penafiel Коефициенти | 0 - 13.50 | Portimonense SC | 1 | (0 - 0) | Статистика | |||
| 10/8 18:00 | SL Benfica II Коефициенти | 1 - 03.65 | Leixoes SC | 1 | (1 - 0) | Статистика |

















