Professional League Rangschikking & Statistieken
| Laatste 5 Thuis | Thuis | Vorm | Vorm | Uit | Laatste 5 Uit | |||
| 9/9 19:00 | Al Nassr FC Kansen | 3.00
1.13
| 11.00 | 0.00
13.00
| Abha Club | Stats | ||
| 8/9 19:00 | Al Ittihad FC Jeddah Kansen | 2.33
1.50
| 4.60 | 0.50
5.75
| Al Feiha | Stats | ||
| 8/9 19:00 | Al Quadisiya Al Khubar Kansen | 1.50
1.83
| 4.00 | 1.00
3.80
| Al Ahli SC Jeddah | Stats | ||
| 8/9 16:30 | Al Ittifaq FC Dammam Kansen | 1.00
1.91
| 3.80 | 0.00
3.70
| Al Faisaly FC | Stats | ||
| 7/9 19:00 | Al Hilal FC Riyadh | 3.00
| 1.50
| Al Suqoor | Stats | |||
| 9/9 16:55 | Al Kholood Club Kansen | 3.00
3.13
| 3.50 | 1.00
2.12
| Al Shabab FC Riyadh | Stats | ||
| 8/9 16:55 | Al Hazm Kansen | 0.50
3.20
| 3.25 | 0.00
1.95
| Al Taawon FC | Stats |
*Aangegeven tijd is in uw lokale tijdzone (+01:00)
Professional League Rangschikking (Saoedi-Arabië) - 2026/27
| Ploeg | WG | W | G | V | DV | DT | DS | Ptn | Laatste 5 | PPW | CS | BTS | FTS | 1.5+ | 2.5+ | Gem. | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Hilal FC Riyadh | 5 | 5 | 0 | 0 | 17 | 3 | +14 | 15 |
| 3.00 | 60% | 40% | 0% | 100% | 80% | 4.00 | |||
| 2 | Al Nassr FC | 5 | 4 | 0 | 1 | 13 | 5 | +8 | 12 |
| 2.40 | 40% | 60% | 0% | 100% | 100% | 3.60 | |||
| 3 | Al Quadisiya Al Khubar | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | 3 | +7 | 12 |
| 2.40 | 40% | 40% | 20% | 80% | 40% | 2.60 | |||
| 4 | Al Ittihad FC Jeddah | 5 | 3 | 2 | 0 | 7 | 4 | +3 | 11 |
| 2.20 | 40% | 60% | 20% | 60% | 40% | 2.20 | |||
| 5 | Al Ahli SC Jeddah | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | 6 | +5 | 9 |
| 1.80 | 60% | 20% | 20% | 80% | 80% | 3.40 | |||
| 6 | Al Suqoor | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 4 | +3 | 9 |
| 1.80 | 40% | 20% | 40% | 80% | 40% | 2.20 | |||
| 7 | Al Kholood Club | 5 | 2 | 3 | 0 | 10 | 7 | +3 | 9 |
| 1.80 | 0% | 100% | 0% | 100% | 60% | 3.40 | |||
| 8 | Al Ittifaq FC Dammam | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | 8 | 0 | 9 |
| 1.80 | 40% | 40% | 20% | 60% | 60% | 3.20 | |||
| 9 | Al Draih | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | 4 | +1 | 7 |
| 1.40 | 40% | 20% | 40% | 60% | 20% | 1.80 | |||
| 10 | Al Hazm | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 6 | -1 | 5 |
| 1.00 | 20% | 60% | 40% | 60% | 40% | 2.20 | |||
| 11 | Al Feiha | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 9 | -3 | 5 |
| 1.00 | 20% | 60% | 40% | 80% | 80% | 3.00 | |||
| 12 | Al Riyadh SC | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 16 | -10 | 4 |
| 0.80 | 20% | 40% | 40% | 80% | 80% | 4.40 | |||
| 13 | Al Taawon FC | 5 | 0 | 3 | 2 | 3 | 5 | -2 | 3 |
| 0.60 | 60% | 40% | 60% | 40% | 40% | 1.60 | |||
| 14 | Al Fateh SC | 5 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | -4 | 3 |
| 0.60 | 40% | 20% | 80% | 40% | 20% | 1.20 | |||
| 15 | Al Shabab FC Riyadh | 5 | 0 | 3 | 2 | 5 | 9 | -4 | 3 |
| 0.60 | 20% | 60% | 40% | 80% | 40% | 2.80 | |||
| 16 | Al Khaleej Saihat | 5 | 0 | 3 | 2 | 2 | 9 | -7 | 3 |
| 0.60 | 40% | 40% | 60% | 60% | 40% | 2.20 | |||
| 17 | Al Faisaly FC | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 10 | -6 | 2 |
| 0.40 | 20% | 60% | 40% | 80% | 40% | 2.80 | |||
| 18 | Abha Club | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 11 | -7 | 1 |
| 0.20 | 0% | 60% | 40% | 80% | 60% | 3.00 |
- AFC Champions League
- Degradatie
Terminologieën
PPW : Gemiddeld aantal punten per wedstrijd in de competitie.
Hoe hoger het getal hoe sterker de ploeg.
CS : Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
BTS : Lijst van ploegen met het hoogste aantal wedstrijden waar beide ploegen hebben gescoord. De statistieken gelden enkel voor de competitie.
*Ploegen moeten minimum 7 wedstrijden hebben afgewerkt om in deze tabel vermeld te worden.
FTS : Wedstrijden waar deze ploeg niet kon scoren.
Saoedi-Arabië - Professional League Gedetaileerde Stats
Professional LeagueStats (Saoedi-Arabië) - 2026/27
32.6min/Doelpunt
(124 Doelpunten in 45 wedstrijden)
+3% Aanvallend Thuisvoordeel
(Scoort 3% meer doelpunten dan gemiddeld)
67% Clean Sheets
(30 keer in 45 wedstrijden)
3% Defensief Thuisvoordeel
(Krijgt 3% minder doelpunten tegen dan normaal)
47% Beide Teams Scoren
(21 keer in 45 wedstrijden)
76% - Hoog Risico
(Scoreverloop is zeer onvoorspelbaar)
*De Doelpunten Heatmap toont aan wanneer de doelpunten vallen in deze competitie
Rood = Vaak Gescoord. Geel = Gemiddeld. Groen = Zelden Gescoord.
Professional League TRENDS (Saoedi-Arabië) - 2026/27
Thuiszege
Gelijk
Uitzege
Meer dan +
Minder dan -
Frequente Totaaldoelpunten - Full-Time
Frequente Uitslagen - Full-Time
RUST STATS (1E HELFT/2E HELFT)
EHG - Meer Dan X
THG - Meer Dan X
*EHG = Doelpunten uit de 1e Helft in Saoedi-Arabië - Professional League
*2HG = Doelpunten uit de 2e Helft in Saoedi-Arabië - Professional League


















