Unia Skierniewice - KS Ruch Wysokie Mazowieckie - Maç İstatistikleri

Polonya

3. Lig logo3. Lig

2. Hafta

7 October 2020

22:30

Stadyum : Stadion Miejski w Skierniewicach (Skierniewice)

Maçların saatleri lokal saat dilimine göredir. (+09:00)

Maç Skoru

5 - 0

İY

(5 - 0)

Maç Önü İstatistikleri

*Unia Skierniewice ve KS Ruch Wysokie Mazowieckie takımlarının bu sezonki maçlarından ortalama istatistikleri içerir

ORT Goller

0.00Lig : 0

Karşılıklı Gol

0%Lig : 0%

1.5 Üst

0%Lig : 0%

2.5 Üst

0%Lig : 0%

Kornerler


KİLİDİ AÇ

Unia Skierniewice iç saha istatistikleri KS Ruch Wysokie Mazowieckie deplasman istatistikleri üzerinden hesaplandı

Maç İstatistikleri

Ev Sahibi
Unia Skierniewice

Unia Skierniewice

Sıralama. 0 / 84

3. Lig

Form Son 5 MBP
Toplam
    0.00
    Ev Sahibi
      0.00
      Deplasman
        0.00
        İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
        Galibiyet % 0% 0% 0%
        ORT 0.00 0.00 0.00
        Atılan Gol 0.00 0.00 0.00
        Yenilen Gol 0.00 0.00 0.00
        Karşılıklı Gol 0% 0% 0%
        GYM 0% 0% 0%
        GAM 0% 0% 0%
        Deplasman
        Form Son 5 MBP
        Toplam
          0.00
          Ev Sahibi
            0.00
            Deplasman
              0.00
              İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
              Galibiyet % 0% 0% 0%
              ORT 0.00 0.00 0.00
              Atılan Gol 0.00 0.00 0.00
              Yenilen Gol 0.00 0.00 0.00
              Karşılıklı Gol 0% 0% 0%
              GYM 0% 0% 0%
              GAM 0% 0% 0%

              Form

              Form - İç Saha
               
              Form - Deplasman
              Unia Skierniewice Logo
              0.00
                • Tüm

                • Ev Sahibi

                • Deplasman

                • Önceki

                • Sonraki

                İki takım Form olarak eşit durumda

                0.00
                  KS Ruch Wysokie Mazowieckie Logo
                  • Tüm

                  • Ev Sahibi

                  • Deplasman

                  • Önceki

                  • Sonraki

                  Premium Burada!
                  İddaa oynarken kazandıran ve daha az takip edildiği bilinen 200 lig.

                  En çok kazandırma potansiyeli olan ligler hakkında araştırmamızı yaptık. Bu liglerden detaylı istatistiklerle birlikte tüm maçlar için korner, kart istatistikleri ve indirilebilir CSV dosyaları. FootyStats Premium'a bugün katıl!

                  Önceki Sonuçlar
                  * İki takım arasında önceki maçlar için data mevcut değil.
                  Atılan Goller
                   

                   

                  • KS Błonianka Błonie

                    1

                  • KS Pelikan Łowicz

                    4

                  • GKS Wikielec

                    4

                  Unia Skierniewice Logo

                  0.00

                  / maç
                  (Ev Sahibi)

                  İki takım Atılan Gol olarak eşit durumda

                  KS Ruch Wysokie Mazowieckie Logo

                  0.00

                  / maç
                  (Deplasman)

                   

                  • 0

                    GKS Wikielec

                  • 1

                    ZKS Olimpia Zambrów

                   
                  Yenen Goller
                   

                   

                  • KS Błonianka Błonie

                    0

                  • KS Pelikan Łowicz

                    2

                  • GKS Wikielec

                    1

                  Unia Skierniewice Logo

                  0.00

                  / maç
                  (Ev Sahibi)

                  İki takım Yenen Gol olarak eşit durumda

                  KS Ruch Wysokie Mazowieckie Logo

                  0.00

                  / maç
                  (Deplasman)

                   

                  • GKS Wikielec

                    0

                  • ZKS Olimpia Zambrów

                    4

                   
                  Kornerler

                  KİLİDİ AÇ

                  Korner / maç

                  Bu sezon Unia Skierniewice ve KS Ruch Wysokie Mazowieckie
                  maçlarındaki Ortalama Korner Sayısı

                  Unia Skierniewice

                  Korner / maç
                  Unia Skierniewice

                  KS Ruch Wysokie Mazowieckie

                  Korner / maç
                  KS Ruch Wysokie Mazowieckie

                   FootyStats
                  • 150+ Kazandıran Lig
                  • Korner İstatistikleri & Kart İstatistikleri
                  • FootyStats Premium Vazgeçilmez.

                  KİLİDİ AÇ
                  ŞİMDİ

                  Kartlar

                  KİLİDİ AÇ

                  Toplam Kartlar / Maç

                  Unia Skierniewice and KS Ruch Wysokie Mazowieckie arasında oynanan
                  maçların toplam kart sayısı.
                  Kırmızı kartlar 2 kart olarak değerlendirilir.

                  Unia Skierniewice

                  Kart / maç
                  Unia Skierniewice

                  KS Ruch Wysokie Mazowieckie

                  Kart / maç
                  KS Ruch Wysokie Mazowieckie

                  KART İSTATİSTİKLERİNİ GÖR

                  7.5 ~ 13.5 Üstü Kornerler

                   
                  Unia Skierniewice
                  KS Ruch Wysokie Mazowieckie
                  Ortalama
                  Üst 7.5
                  Üst 8.5
                  Üst 9.5
                  Üst 10.5
                  Üst 11.5
                  Üst 12.5
                  Üst 13.5

                  İlk kolon maç başı Unia Skierniewice korner ortalamasını ifade eder. İkinci kolon ise KS Ruch Wysokie Mazowieckie maçlarından. Son kolon 3. Lig 2020/21 sezonu için iki takımın maçlarındaki toplam korner sayılarının ortalaması üzerinden hesaplanır.

                  1.5 ~ 7.5 Üstü Kartlar

                   
                  Unia Skierniewice
                  KS Ruch Wysokie Mazowieckie
                  Ortalama
                  Üst 1.5
                  Üst 2.5
                  Üst 3.5
                  Üst 4.5
                  Üst 5.5
                  Üst 6.5
                  Üst 7.5

                  Birinci kolon Unia Skierniewice takımının dahil olduğu maçlardaki maç başı Ortalama Toplam Kartlar'ı gösteriyor.(Rakip takımın kartları da dahil) İkinci kolon aynı şekilde KS Ruch Wysokie Mazowieckie takımı için.

                  Son kolon Toplam Kart Üst için 3. Lig 2020/21 sezonunda Unia Skierniewice ve KS Ruch Wysokie Mazowieckie arasında oynanan maçlardaki gerçekleşme yüzdesidir.

                  Premium Burada!
                  İddaa oynarken kazandıran ve daha az takip edildiği bilinen 200 lig.

                  En çok kazandırma potansiyeli olan ligler hakkında araştırmamızı yaptık. Bu liglerden detaylı istatistiklerle birlikte tüm maçlar için korner, kart istatistikleri ve indirilebilir CSV dosyaları. FootyStats Premium'a bugün katıl!

                  Unia Skierniewice Gol Atacak Mı?
                  Unia Skierniewice
                   
                  KS Ruch Wysokie Mazowieckie
                  Unia Skierniewice

                  100%

                  iç saha maçında
                  gol attı

                  Çok Yüksek İhtimal

                  Elimizdeki verilere göre Unia Skierniewice takımının bu maçta gol atması Çok Yüksek İhtimal
                  KS Ruch Wysokie Mazowieckie

                  0%

                  deplasman maçında
                  gol yemedi
                  Unia Skierniewice
                   
                  KS Ruch Wysokie Mazowieckie
                  Unia Skierniewice

                  0%

                  iç saha maçında
                  gol yemedi

                  Çok Yüksek İhtimal

                  Elimizdeki verilere göre KS Ruch Wysokie Mazowieckie takımının bu maçta gol atması Çok Yüksek İhtimal
                  KS Ruch Wysokie Mazowieckie

                  100%

                  deplasman maçında
                  gol attı
                  İlk Golü Kim Atar?
                  Unia SkierniewiceUnia Skierniewice
                   
                  Unia Skierniewice

                  0%

                  0 / 0 maçta ilk golü attı

                  KS Ruch Wysokie MazowieckieKS Ruch Wysokie Mazowieckie
                   
                  KS Ruch Wysokie Mazowieckie

                  0%

                  0 / 0 maçta ilk golü attı

                  Üst +

                  0.5 Üst

                  Unia Skierniewice

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  KS Ruch Wysokie Mazowieckie

                  0%

                  1.5 Üst

                  Unia Skierniewice

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  KS Ruch Wysokie Mazowieckie

                  0%

                  2.5 Üst

                  Unia Skierniewice

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  KS Ruch Wysokie Mazowieckie

                  0%

                  3.5 Üst

                  Unia Skierniewice

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  KS Ruch Wysokie Mazowieckie

                  0%

                  4.5 Üst

                  Unia Skierniewice

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  KS Ruch Wysokie Mazowieckie

                  0%

                  5.5 Üst

                  Unia Skierniewice

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  KS Ruch Wysokie Mazowieckie

                  0%

                  Alt -

                  0,5 Alt

                  Unia Skierniewice

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  KS Ruch Wysokie Mazowieckie

                  0%

                  1.5 Alt

                  Unia Skierniewice

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  KS Ruch Wysokie Mazowieckie

                  0%

                  2.5 Alt

                  Unia Skierniewice

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  KS Ruch Wysokie Mazowieckie

                  0%

                  3.5 Alt

                  Unia Skierniewice

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  KS Ruch Wysokie Mazowieckie

                  0%

                  4.5 Alt

                  Unia Skierniewice

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  KS Ruch Wysokie Mazowieckie

                  0%

                  5.5 Alt

                  Unia Skierniewice

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  KS Ruch Wysokie Mazowieckie

                  0%

                  İlk Yarı İstatistikleri (1. Yarı)

                  Form - İlk Yarı

                  Form - İç Saha
                   
                  Form - Deplasman
                  Unia Skierniewice Logo
                  0.00
                  İlk Yarı

                  İki takım Form olarak eşit durumda

                  0.00
                  İlk Yarı
                  KS Ruch Wysokie Mazowieckie Logo

                  Üst + - İlk Yarı

                  0.5 Üst (İY)

                  Unia Skierniewice

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  KS Ruch Wysokie Mazowieckie

                  0%

                  1.5 Üst (İY)

                  Unia Skierniewice

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  KS Ruch Wysokie Mazowieckie

                  0%

                  2.5 Üst (İY)

                  Unia Skierniewice

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  KS Ruch Wysokie Mazowieckie

                  0%

                  *Daha fazla ilk yarı istatistiği için, İlk Yarı Tablosu sayfasını ziyaret et

                  İç Saha / Dış Saha

                  * İç Saha / Dış Saha da mevcut

                  3. Lig İç Saha

                  Şu an Sezon Ortası - 419 / 1518 maç oynandı

                  # Takım O
                  Bu sezon oynanan maç sayısı
                  Kazanma% A
                  Atılan Gol (A).
                  Takımın attığı gol sayısı
                  Y
                  Yenen Gol (Y).
                  Takımın yediği gol sayısı
                  AV
                  Averaj (AV).
                  Atılan Gol - Yenen Gol
                  P

                  1

                   KS Wisla Pulawy

                  7

                  86%

                  17

                  10

                  7

                  19

                  2

                   MKS Sokol Sieniawa

                  7

                  71%

                  18

                  2

                  16

                  17

                  3

                   Radunia Stezyca

                  6

                  83%

                  21

                  5

                  16

                  15

                  4

                   Polonia Sroda Wielkopolska

                  5

                  100%

                  15

                  5

                  10

                  15

                  5

                   Wisla Sandomierz

                  7

                  57%

                  13

                  5

                  8

                  15

                  6

                   GP TS Avia Swidnik

                  6

                  67%

                  22

                  8

                  14

                  13

                  7

                   OKS Swit Skolwin Szczecin

                  6

                  50%

                  13

                  2

                  11

                  12

                  8

                   MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki

                  5

                  80%

                  14

                  7

                  7

                  12

                  9

                   GKS Wikielec

                  5

                  60%

                  13

                  5

                  8

                  11

                  10

                   Ruch Chorzow

                  4

                  75%

                  13

                  3

                  10

                  10

                  11

                   LKS Wolczanka Wolka Pelkinska

                  5

                  60%

                  15

                  7

                  8

                  10

                  12

                   Sleza Wroclaw

                  4

                  75%

                  9

                  3

                  6

                  10

                  13

                   

                  4

                  75%

                  10

                  4

                  6

                  10

                  14

                   NKP Podhale Nowy Targ

                  4

                  75%

                  7

                  2

                  5

                  10

                  15

                   Podlasie Biala Podlaska

                  5

                  60%

                  9

                  6

                  3

                  10

                  16

                   Gwarek Tarnowskie Gory

                  5

                  60%

                  9

                  7

                  2

                  10

                  17

                   Stal Stalowa Wola

                  6

                  50%

                  9

                  7

                  2

                  10

                  18

                   

                  6

                  50%

                  10

                  9

                  1

                  10

                  19

                   Siarka Tarnobrzeg

                  7

                  43%

                  8

                  8

                  0

                  10

                  20

                   Orleta Radzyn Podlaski

                  7

                  43%

                  9

                  14

                  -5

                  10

                  21

                   Baltyk Koszalin

                  5

                  60%

                  22

                  11

                  11

                  9

                  22

                   Gornik Zabrze II

                  4

                  75%

                  14

                  4

                  10

                  9

                  23

                   

                  5

                  60%

                  18

                  10

                  8

                  9

                  24

                   GKS Pogon Grodzisk Mazowiecki

                  5

                  60%

                  11

                  4

                  7

                  9

                  25

                   ZKS Olimpia Zambrow

                  5

                  60%

                  12

                  6

                  6

                  9

                  26

                   Polonia Warsaw

                  4

                  75%

                  8

                  3

                  5

                  9

                  27

                   Unia Skierniewice

                  4

                  75%

                  10

                  5

                  5

                  9

                  28

                   MKS Nielba Wagrowiec

                  5

                  60%

                  13

                  12

                  1

                  9

                  29

                   Stal Brzeg

                  5

                  40%

                  14

                  6

                  8

                  8

                  30

                   Baltyk Gdynia

                  4

                  50%

                  8

                  1

                  7

                  8

                  31

                   Sokol Aleksandrow

                  4

                  50%

                  7

                  3

                  4

                  8

                  32

                   KS Pelikan Lowicz

                  5

                  40%

                  6

                  5

                  1

                  8

                  33

                   

                  5

                  40%

                  6

                  5

                  1

                  8

                  34

                   MKS Flota Świnoujście

                  5

                  40%

                  10

                  10

                  0

                  8

                  35

                   Pniowek Pawlowice Slaskie

                  6

                  33%

                  10

                  10

                  0

                  8

                  36

                   Zaglebie Lubin II

                  5

                  40%

                  14

                  8

                  6

                  7

                  37

                   

                  6

                  17%

                  9

                  7

                  2

                  7

                  38

                   

                  6

                  33%

                  7

                  7

                  0

                  7

                  39

                   Miedz Legnica II

                  5

                  40%

                  9

                  9

                  0

                  7

                  40

                   

                  5

                  40%

                  9

                  10

                  -1

                  7

                  41

                   RKS Radomsko

                  5

                  40%

                  7

                  10

                  -3

                  7

                  42

                   MKS Korona Kielce II

                  5

                  40%

                  13

                  6

                  7

                  6

                  43

                   Polonia Bytom

                  4

                  25%

                  7

                  4

                  3

                  6

                  44

                   Falubaz Zielona Gora

                  3

                  67%

                  9

                  6

                  3

                  6

                  45

                   Kluczbork

                  5

                  40%

                  11

                  9

                  2

                  6

                  46

                   CKS Chelmianka Chelm

                  5

                  20%

                  6

                  5

                  1

                  6

                  47

                   

                  4

                  50%

                  4

                  4

                  0

                  6

                  48

                   Ursus Warsawa

                  4

                  50%

                  5

                  5

                  0

                  6

                  49

                   KSZO Ostrowiec

                  6

                  33%

                  6

                  6

                  0

                  6

                  50

                   Unia Janikowo

                  4

                  50%

                  9

                  9

                  0

                  6

                  51

                   Pogon Szczecin II

                  3

                  67%

                  7

                  8

                  -1

                  6

                  52

                   Kotwica Kolobrzeg

                  5

                  20%

                  6

                  8

                  -2

                  6

                  53

                   Energetyk Row Rybnik

                  6

                  17%

                  7

                  10

                  -3

                  6

                  54

                   KP Starogard Gdanski

                  5

                  40%

                  10

                  13

                  -3

                  6

                  55

                   Lechia Tomaszow Mazowiecki

                  5

                  40%

                  5

                  11

                  -6

                  6

                  56

                   

                  8

                  25%

                  10

                  20

                  -10

                  6

                  57

                   KP Legia Warszawa II

                  4

                  25%

                  8

                  6

                  2

                  5

                  58

                   Jarota Jarocin

                  4

                  25%

                  5

                  4

                  1

                  5

                  59

                   Sokol Kleczew

                  4

                  25%

                  6

                  5

                  1

                  5

                  60

                   RKP Bron 1926 Radom

                  4

                  25%

                  4

                  4

                  0

                  5

                  61

                   KS Ruch Wysokie Mazowieckie

                  4

                  25%

                  7

                  8

                  -1

                  5

                  62

                   Rekord Bielsko-Biala

                  5

                  20%

                  8

                  9

                  -1

                  5

                  63

                   GKS Przodkowo

                  6

                  17%

                  7

                  9

                  -2

                  5

                  64

                   LKS Foto Higiena Gac Olawa

                  5

                  20%

                  7

                  10

                  -3

                  5

                  65

                   Jagiellonia Bialystok II

                  4

                  25%

                  3

                  5

                  -2

                  4

                  66

                   Legionovia Legionowo

                  4

                  25%

                  4

                  6

                  -2

                  4

                  67

                   KS Wisloka Debica

                  6

                  17%

                  4

                  8

                  -4

                  4

                  68

                   Gwardia Koszalin

                  6

                  17%

                  6

                  10

                  -4

                  4

                  69

                   Gryf Wejherowo

                  6

                  17%

                  7

                  13

                  -6

                  4

                  70

                   Chemik Police

                  5

                  20%

                  4

                  12

                  -8

                  4

                  71

                   Elana Torun

                  4

                  0%

                  4

                  7

                  -3

                  3

                  72

                   MMKS Concordia Elblag

                  4

                  25%

                  2

                  6

                  -4

                  3

                  73

                   

                  5

                  20%

                  8

                  12

                  -4

                  3

                  74

                   KP Warta Gorzow Wielkopolski

                  5

                  20%

                  3

                  11

                  -8

                  3

                  75

                   MLKS Znicz Biala Piska

                  4

                  0%

                  3

                  5

                  -2

                  2

                  76

                   Stal Krasnik

                  7

                  0%

                  8

                  15

                  -7

                  2

                  77

                   KS Hetman Zamosc

                  6

                  0%

                  3

                  14

                  -11

                  2

                  78

                   Huragan Morag

                  4

                  0%

                  5

                  9

                  -4

                  1

                  79

                   MKS Piast Zmigrod

                  5

                  0%

                  4

                  10

                  -6

                  1

                  80

                   KS Gornik Konin

                  5

                  0%

                  3

                  10

                  -7

                  1

                  81

                   Jutrzenka Giebultow

                  4

                  0%

                  2

                  14

                  -12

                  1

                  82

                   KS Wasilkow

                  4

                  0%

                  1

                  10

                  -9

                  0

                  83

                   

                  5

                  0%

                  6

                  17

                  -11

                  0

                  84

                   KS Mieszko Gniezno

                  4

                  0%

                  2

                  17

                  -15

                  0

                  VS

                  3. Lig Dış Saha

                  Şu an Sezon Ortası - 419 / 1518 maç oynandı

                  # Takım O
                  Bu sezon oynanan maç sayısı
                  Kazanma% A
                  Atılan Gol (A).
                  Takımın attığı gol sayısı
                  Y
                  Yenen Gol (Y).
                  Takımın yediği gol sayısı
                  AV
                  Averaj (AV).
                  Atılan Gol - Yenen Gol
                  P

                  1

                   Polonia Sroda Wielkopolska

                  5

                  100%

                  16

                  2

                  14

                  15

                  2

                   KS Wisla Pulawy

                  6

                  83%

                  18

                  6

                  12

                  15

                  3

                   Polonia Bytom

                  5

                  100%

                  14

                  6

                  8

                  15

                  4

                   Sleza Wroclaw

                  6

                  67%

                  16

                  7

                  9

                  13

                  5

                   

                  5

                  80%

                  11

                  4

                  7

                  13

                  6

                   Ruch Chorzow

                  6

                  67%

                  14

                  7

                  7

                  13

                  7

                   LKS Wolczanka Wolka Pelkinska

                  7

                  57%

                  19

                  12

                  7

                  13

                  8

                   Legionovia Legionowo

                  5

                  80%

                  6

                  0

                  6

                  13

                  9

                   Baltyk Gdynia

                  6

                  67%

                  12

                  7

                  5

                  13

                  10

                   Wisla Sandomierz

                  6

                  67%

                  10

                  6

                  4

                  13

                  11

                   Stal Krasnik

                  6

                  67%

                  8

                  5

                  3

                  13

                  12

                   GKS Pogon Grodzisk Mazowiecki

                  4

                  100%

                  7

                  2

                  5

                  12

                  13

                   Kotwica Kolobrzeg

                  5

                  60%

                  8

                  3

                  5

                  11

                  14

                   KS Wisloka Debica

                  6

                  50%

                  7

                  6

                  1

                  11

                  15

                   Kluczbork

                  6

                  50%

                  10

                  9

                  1

                  11

                  16

                   GP TS Avia Swidnik

                  6

                  50%

                  10

                  3

                  7

                  10

                  17

                   Sokol Aleksandrow

                  5

                  60%

                  8

                  2

                  6

                  10

                  18

                   Sokol Kleczew

                  6

                  50%

                  12

                  7

                  5

                  10

                  19

                   Stal Stalowa Wola

                  5

                  60%

                  10

                  6

                  4

                  10

                  20

                   MKS Sokol Sieniawa

                  6

                  33%

                  8

                  6

                  2

                  10

                  21

                   MLKS Znicz Biala Piska

                  5

                  60%

                  12

                  11

                  1

                  10

                  22

                   Elana Torun

                  5

                  40%

                  10

                  2

                  8

                  9

                  23

                   Radunia Stezyca

                  4

                  75%

                  8

                  3

                  5

                  9

                  24

                   KSZO Ostrowiec

                  6

                  50%

                  13

                  9

                  4

                  9

                  25

                   Lechia Tomaszow Mazowiecki

                  4

                  75%

                  11

                  8

                  3

                  9

                  26

                   

                  6

                  33%

                  8

                  7

                  1

                  9

                  27

                   OKS Swit Skolwin Szczecin

                  4

                  75%

                  9

                  8

                  1

                  9

                  28

                   KP Legia Warszawa II

                  5

                  60%

                  10

                  9

                  1

                  9

                  29

                   CKS Chelmianka Chelm

                  7

                  43%

                  8

                  13

                  -5

                  9

                  30

                   KP Warta Gorzow Wielkopolski

                  6

                  50%

                  10

                  15

                  -5

                  9

                  31

                   MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki

                  4

                  50%

                  8

                  2

                  6

                  8

                  32

                   MKS Nielba Wagrowiec

                  5

                  40%

                  12

                  6

                  6

                  8

                  33

                   Polonia Warsaw

                  5

                  40%

                  11

                  7

                  4

                  8

                  34

                   Baltyk Koszalin

                  5

                  40%

                  6

                  5

                  1

                  8

                  35

                   NKP Podhale Nowy Targ

                  6

                  33%

                  9

                  9

                  0

                  8

                  36

                   Unia Janikowo

                  6

                  33%

                  9

                  13

                  -4

                  8

                  37

                   Gwardia Koszalin

                  4

                  50%

                  8

                  3

                  5

                  7

                  38

                   Zaglebie Lubin II

                  4

                  50%

                  8

                  3

                  5

                  7

                  39

                   Jarota Jarocin

                  5

                  40%

                  14

                  11

                  3

                  7

                  40

                   Rekord Bielsko-Biala

                  5

                  40%

                  7

                  5

                  2

                  7

                  41

                   

                  5

                  40%

                  5

                  4

                  1

                  7

                  42

                   KS Pelikan Lowicz

                  4

                  50%

                  8

                  7

                  1

                  7

                  43

                   Pogon Szczecin II

                  6

                  33%

                  13

                  12

                  1

                  7

                  44

                   Jagiellonia Bialystok II

                  4

                  50%

                  5

                  6

                  -1

                  7

                  45

                   Falubaz Zielona Gora

                  6

                  33%

                  6

                  13

                  -7

                  7

                  46

                   Energetyk Row Rybnik

                  3

                  67%

                  8

                  4

                  4

                  6

                  47

                   GKS Przodkowo

                  4

                  25%

                  8

                  6

                  2

                  6

                  48

                   Huragan Morag

                  5

                  40%

                  8

                  11

                  -3

                  6

                  49

                   MKS Piast Zmigrod

                  6

                  17%

                  12

                  17

                  -5

                  6

                  50

                   Gryf Wejherowo

                  4

                  50%

                  6

                  12

                  -6

                  6

                  51

                   MKS Korona Kielce II

                  6

                  33%

                  8

                  16

                  -8

                  6

                  52

                   Jutrzenka Giebultow

                  5

                  40%

                  3

                  13

                  -10

                  6

                  53

                   Siarka Tarnobrzeg

                  4

                  25%

                  8

                  3

                  5

                  5

                  54

                   RKS Radomsko

                  3

                  33%

                  5

                  2

                  3

                  5

                  55

                   Stal Brzeg

                  4

                  25%

                  5

                  4

                  1

                  5

                  56

                   Gwarek Tarnowskie Gory

                  3

                  33%

                  6

                  5

                  1

                  5

                  57

                   

                  5

                  20%

                  6

                  7

                  -1

                  5

                  58

                   

                  4

                  25%

                  4

                  6

                  -2

                  5

                  59

                   

                  6

                  17%

                  6

                  9

                  -3

                  5

                  60

                   LKS Foto Higiena Gac Olawa

                  5

                  20%

                  6

                  11

                  -5

                  5

                  61

                   Orleta Radzyn Podlaski

                  6

                  17%

                  4

                  10

                  -6

                  5

                  62

                   MKS Flota Świnoujście

                  5

                  20%

                  5

                  13

                  -8

                  5

                  63

                   Pniowek Pawlowice Slaskie

                  3

                  33%

                  6

                  6

                  0

                  4

                  64

                   

                  4

                  25%

                  8

                  9

                  -1

                  4

                  65

                   Ursus Warsawa

                  5

                  20%

                  8

                  9

                  -1

                  4

                  66

                   KP Starogard Gdanski

                  4

                  25%

                  5

                  8

                  -3

                  4

                  67

                   MMKS Concordia Elblag

                  5

                  20%

                  6

                  11

                  -5

                  4

                  68

                   Gornik Zabrze II

                  5

                  20%

                  5

                  11

                  -6

                  4

                  69

                   RKP Bron 1926 Radom

                  5

                  20%

                  4

                  12

                  -8

                  4

                  70

                   

                  5

                  20%

                  8

                  16

                  -8

                  4

                  71

                   

                  8

                  0%

                  3

                  11

                  -8

                  2

                  72

                   KS Ruch Wysokie Mazowieckie

                  2

                  0%

                  1

                  4

                  -3

                  1

                  73

                   Unia Skierniewice

                  4

                  0%

                  2

                  6

                  -4

                  1

                  74

                   

                  4

                  0%

                  2

                  7

                  -5

                  1

                  75

                   Miedz Legnica II

                  4

                  0%

                  3

                  10

                  -7

                  1

                  76

                   Chemik Police

                  5

                  0%

                  1

                  14

                  -13

                  1

                  77

                   KS Wasilkow

                  5

                  0%

                  2

                  17

                  -15

                  1

                  78

                   Podlasie Biala Podlaska

                  6

                  0%

                  8

                  25

                  -17

                  1

                  79

                   ZKS Olimpia Zambrow

                  4

                  0%

                  4

                  9

                  -5

                  0

                  80

                   GKS Wikielec

                  4

                  0%

                  4

                  17

                  -13

                  0

                  81

                   

                  4

                  0%

                  3

                  18

                  -15

                  0

                  82

                   KS Gornik Konin

                  5

                  0%

                  2

                  18

                  -16

                  0

                  83

                   KS Hetman Zamosc

                  6

                  0%

                  5

                  21

                  -16

                  0

                  84

                   KS Mieszko Gniezno

                  6

                  0%

                  5

                  22

                  -17

                  0

                  3. Lig Tablo

                  Şu an Sezon Ortası - 419 / 1518 maç oynandı

                  # Takım O
                  Bu sezon oynanan maç sayısı
                  Kazanma% A
                  Atılan Gol (A).
                  Takımın attığı gol sayısı
                  Y
                  Yenen Gol (Y).
                  Takımın yediği gol sayısı
                  AV
                  Averaj (AV).
                  Atılan Gol - Yenen Gol
                  P

                  1

                   GKS Pogon Grodzisk Mazowiecki

                  9

                  78%

                  18

                  6

                  12

                  21

                  2

                   MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki

                  9

                  67%

                  22

                  9

                  13

                  20

                  3

                   Sokol Aleksandrow

                  9

                  56%

                  15

                  5

                  10

                  18

                  4

                   Polonia Warsaw

                  9

                  56%

                  19

                  10

                  9

                  17

                  5

                   

                  9

                  56%

                  15

                  8

                  7

                  17

                  6

                   Legionovia Legionowo

                  9

                  56%

                  10

                  6

                  4

                  17

                  7

                   KS Pelikan Lowicz

                  9

                  44%

                  14

                  12

                  2

                  15

                  8

                   Lechia Tomaszow Mazowiecki

                  9

                  56%

                  16

                  19

                  -3

                  15

                  9

                   KP Legia Warszawa II

                  9

                  44%

                  18

                  15

                  3

                  14

                  10

                   RKS Radomsko

                  8

                  38%

                  12

                  12

                  0

                  12

                  11

                   MLKS Znicz Biala Piska

                  9

                  33%

                  15

                  16

                  -1

                  12

                  12

                   Jagiellonia Bialystok II

                  8

                  38%

                  8

                  11

                  -3

                  11

                  13

                   GKS Wikielec

                  9

                  33%

                  17

                  22

                  -5

                  11

                  14

                   

                  9

                  33%

                  20

                  17

                  3

                  10

                  15

                   Unia Skierniewice

                  8

                  38%

                  12

                  11

                  1

                  10

                  16

                   Ursus Warsawa

                  9

                  33%

                  13

                  14

                  -1

                  10

                  17

                   ZKS Olimpia Zambrow

                  9

                  33%

                  16

                  15

                  1

                  9

                  18

                   RKP Bron 1926 Radom

                  9

                  22%

                  8

                  16

                  -8

                  9

                  19

                   Huragan Morag

                  9

                  22%

                  13

                  20

                  -7

                  7

                  20

                   MMKS Concordia Elblag

                  9

                  22%

                  8

                  17

                  -9

                  7

                  21

                   KS Ruch Wysokie Mazowieckie

                  6

                  17%

                  8

                  12

                  -4

                  6

                  22

                   KS Wasilkow

                  9

                  0%

                  3

                  27

                  -24

                  1

                  Oranlar

                  İstatistiklerOranlar
                  Unia Skierniewice
                  (Ev Sahibi Galibiyeti)
                  0%1.8
                  Beraberlik
                  0%3.7
                  KS Ruch Wysokie Mazowieckie
                  (Deplasman Galibiyeti)
                  0%3.86
                  0.5 Üst
                  0%-
                  1.5 Üst
                  0%-
                  2.5 Üst
                  0%-
                  3.5 Üst
                  0%-
                  4.5 Üst
                  0%-
                  Karşılıklı Gol
                  0%-

                  Analiz

                  7 October 2020 tarihinde, 3. Lig fikstüründe oynanan maçlardan biri Unia Skierniewice ile KS Ruch Wysokie Mazowieckie arasındaydı . Maç 5 - 0 beraberlikle sonuçlandı.

                  Artık önümüzdeki maçlara bakma zamanı. Tahminlerin için Unia Skierniewice ile KS Ruch Wysokie Mazowieckie arasında oynanacak sıradaki maçın istatistiklerini incele.

                  ×
                  Tahmin Ekle
                  /tr/
                  https://cdn.footystats.org/
                  - Başlıyor ###dk'
                  - Başlıyor###S'
                  - Başladı
                  Yakında
                  Başladı
                  no

                  İstatistikler Yükleniyor

                  JOIN PREMIUM. PROFIT NOW