Unia Skierniewice - GKS Wikielec - Maç İstatistikleri

Polonya

3. Lig logo3. Lig

6. Hafta

12 September 2020

18:00

Stadyum : Stadion Miejski w Skierniewicach (Skierniewice)

Maçların saatleri lokal saat dilimine göredir. (+09:00)

Maç Skoru

4 - 1

İY

(2 - 0)

GKS Wikielec logo

GKS Wikielec

Deplasman

Maç Sonu Data

Topla Oynama
55%
45%
Şut
13
9
Kartlar
2
2
Korner
5
5
Faul
15
20
Ofsaytlar
0
3

Maç Önü İstatistikleri

*Unia Skierniewice ve GKS Wikielec takımlarının bu sezonki maçlarından ortalama istatistikleri içerir

ORT Goller

0.00Lig : 0

Karşılıklı Gol

0%Lig : 0%

1.5 Üst

0%Lig : 0%

2.5 Üst

0%Lig : 0%

Kornerler


KİLİDİ AÇ

Unia Skierniewice iç saha istatistikleri GKS Wikielec deplasman istatistikleri üzerinden hesaplandı

Maç İstatistikleri

Ev Sahibi
Unia Skierniewice

Unia Skierniewice

Sıralama. 0 / 84

3. Lig

Form Son 5 MBP
Toplam
    0.00
    Ev Sahibi
      0.00
      Deplasman
        0.00
        İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
        Galibiyet % 0% 0% 0%
        ORT 0.00 0.00 0.00
        Atılan Gol 0.00 0.00 0.00
        Yenilen Gol 0.00 0.00 0.00
        Karşılıklı Gol 0% 0% 0%
        GYM 0% 0% 0%
        GAM 0% 0% 0%
        Deplasman
        GKS Wikielec

        GKS Wikielec

        Sıralama. 0 / 84

        3. Lig

        Form Son 5 MBP
        Toplam
          0.00
          Ev Sahibi
            0.00
            Deplasman
              0.00
              İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
              Galibiyet % 0% 0% 0%
              ORT 0.00 0.00 0.00
              Atılan Gol 0.00 0.00 0.00
              Yenilen Gol 0.00 0.00 0.00
              Karşılıklı Gol 0% 0% 0%
              GYM 0% 0% 0%
              GAM 0% 0% 0%

              Form

              Form - İç Saha
               
              Form - Deplasman
              Unia Skierniewice Logo
              0.00
                • Tüm

                • Ev Sahibi

                • Deplasman

                • Önceki

                • Sonraki

                İki takım Form olarak eşit durumda

                0.00
                  GKS Wikielec Logo
                  • Tüm

                  • Ev Sahibi

                  • Deplasman

                  • Önceki

                  • Sonraki

                  Premium Burada!
                  İddaa oynarken kazandıran ve daha az takip edildiği bilinen 200 lig.

                  En çok kazandırma potansiyeli olan ligler hakkında araştırmamızı yaptık. Bu liglerden detaylı istatistiklerle birlikte tüm maçlar için korner, kart istatistikleri ve indirilebilir CSV dosyaları. FootyStats Premium'a bugün katıl!

                  Önceki Sonuçlar
                  * İki takım arasında önceki maçlar için data mevcut değil.
                  Atılan Goller
                   

                   

                  • Jagiellonia Białystok II

                    1

                  Unia Skierniewice Logo

                  0.00

                  / maç
                  (Ev Sahibi)

                  İki takım Atılan Gol olarak eşit durumda

                  GKS Wikielec Logo

                  0.00

                  / maç
                  (Deplasman)

                   

                  • 1

                    KP Legia Warszawa II

                  • 1

                    TS Sokół Aleksandrów Łódzki

                   
                  Yenen Goller
                   

                   

                  • Jagiellonia Białystok II

                    2

                  Unia Skierniewice Logo

                  0.00

                  / maç
                  (Ev Sahibi)

                  İki takım Yenen Gol olarak eşit durumda

                  GKS Wikielec Logo

                  0.00

                  / maç
                  (Deplasman)

                   

                  • KP Legia Warszawa II

                    6

                  • TS Sokół Aleksandrów Łódzki

                    3

                   
                  Kornerler

                  KİLİDİ AÇ

                  Korner / maç

                  Bu sezon Unia Skierniewice ve GKS Wikielec
                  maçlarındaki Ortalama Korner Sayısı

                  Unia Skierniewice

                  Korner / maç
                  Unia Skierniewice

                  GKS Wikielec

                  Korner / maç
                  GKS Wikielec

                   FootyStats
                  • 150+ Kazandıran Lig
                  • Korner İstatistikleri & Kart İstatistikleri
                  • FootyStats Premium Vazgeçilmez.

                  KİLİDİ AÇ
                  ŞİMDİ

                  Kartlar

                  KİLİDİ AÇ

                  Toplam Kartlar / Maç

                  Unia Skierniewice and GKS Wikielec arasında oynanan
                  maçların toplam kart sayısı.
                  Kırmızı kartlar 2 kart olarak değerlendirilir.

                  Unia Skierniewice

                  Kart / maç
                  Unia Skierniewice

                  GKS Wikielec

                  Kart / maç
                  GKS Wikielec

                  KART İSTATİSTİKLERİNİ GÖR

                  7.5 ~ 13.5 Üstü Kornerler

                   
                  Unia Skierniewice
                  GKS Wikielec
                  Ortalama
                  Üst 7.5
                  Üst 8.5
                  Üst 9.5
                  Üst 10.5
                  Üst 11.5
                  Üst 12.5
                  Üst 13.5

                  İlk kolon maç başı Unia Skierniewice korner ortalamasını ifade eder. İkinci kolon ise GKS Wikielec maçlarından. Son kolon 3. Lig 2020/21 sezonu için iki takımın maçlarındaki toplam korner sayılarının ortalaması üzerinden hesaplanır.

                  1.5 ~ 7.5 Üstü Kartlar

                   
                  Unia Skierniewice
                  GKS Wikielec
                  Ortalama
                  Üst 1.5
                  Üst 2.5
                  Üst 3.5
                  Üst 4.5
                  Üst 5.5
                  Üst 6.5
                  Üst 7.5

                  Birinci kolon Unia Skierniewice takımının dahil olduğu maçlardaki maç başı Ortalama Toplam Kartlar'ı gösteriyor.(Rakip takımın kartları da dahil) İkinci kolon aynı şekilde GKS Wikielec takımı için.

                  Son kolon Toplam Kart Üst için 3. Lig 2020/21 sezonunda Unia Skierniewice ve GKS Wikielec arasında oynanan maçlardaki gerçekleşme yüzdesidir.

                  Premium Burada!
                  İddaa oynarken kazandıran ve daha az takip edildiği bilinen 200 lig.

                  En çok kazandırma potansiyeli olan ligler hakkında araştırmamızı yaptık. Bu liglerden detaylı istatistiklerle birlikte tüm maçlar için korner, kart istatistikleri ve indirilebilir CSV dosyaları. FootyStats Premium'a bugün katıl!

                  Unia Skierniewice Gol Atacak Mı?
                  Unia Skierniewice
                   
                  GKS Wikielec
                  Unia Skierniewice

                  100%

                  iç saha maçında
                  gol attı

                  Çok Yüksek İhtimal

                  Elimizdeki verilere göre Unia Skierniewice takımının bu maçta gol atması Çok Yüksek İhtimal
                  GKS Wikielec

                  0%

                  deplasman maçında
                  gol yemedi
                  GKS Wikielec Gol Atacak Mı?
                  Unia Skierniewice
                   
                  GKS Wikielec
                  Unia Skierniewice

                  0%

                  iç saha maçında
                  gol yemedi

                  Çok Yüksek İhtimal

                  Elimizdeki verilere göre GKS Wikielec takımının bu maçta gol atması Çok Yüksek İhtimal
                  GKS Wikielec

                  100%

                  deplasman maçında
                  gol attı
                  İlk Golü Kim Atar?
                  Unia SkierniewiceUnia Skierniewice
                   
                  Unia Skierniewice

                  0%

                  0 / 0 maçta ilk golü attı

                  GKS WikielecGKS Wikielec
                   
                  GKS Wikielec

                  0%

                  0 / 0 maçta ilk golü attı

                  Üst +

                  0.5 Üst

                  Unia Skierniewice

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  GKS Wikielec

                  0%

                  1.5 Üst

                  Unia Skierniewice

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  GKS Wikielec

                  0%

                  2.5 Üst

                  Unia Skierniewice

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  GKS Wikielec

                  0%

                  3.5 Üst

                  Unia Skierniewice

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  GKS Wikielec

                  0%

                  4.5 Üst

                  Unia Skierniewice

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  GKS Wikielec

                  0%

                  5.5 Üst

                  Unia Skierniewice

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  GKS Wikielec

                  0%

                  Alt -

                  0,5 Alt

                  Unia Skierniewice

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  GKS Wikielec

                  0%

                  1.5 Alt

                  Unia Skierniewice

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  GKS Wikielec

                  0%

                  2.5 Alt

                  Unia Skierniewice

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  GKS Wikielec

                  0%

                  3.5 Alt

                  Unia Skierniewice

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  GKS Wikielec

                  0%

                  4.5 Alt

                  Unia Skierniewice

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  GKS Wikielec

                  0%

                  5.5 Alt

                  Unia Skierniewice

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  GKS Wikielec

                  0%

                  İlk Yarı İstatistikleri (1. Yarı)

                  Form - İlk Yarı

                  Form - İç Saha
                   
                  Form - Deplasman
                  Unia Skierniewice Logo
                  0.00
                  İlk Yarı

                  İki takım Form olarak eşit durumda

                  0.00
                  İlk Yarı
                  GKS Wikielec Logo

                  Üst + - İlk Yarı

                  0.5 Üst (İY)

                  Unia Skierniewice

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  GKS Wikielec

                  0%

                  1.5 Üst (İY)

                  Unia Skierniewice

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  GKS Wikielec

                  0%

                  2.5 Üst (İY)

                  Unia Skierniewice

                  0%

                  0%

                  Ortalama

                  GKS Wikielec

                  0%

                  *Daha fazla ilk yarı istatistiği için, İlk Yarı Tablosu sayfasını ziyaret et

                  İç Saha / Dış Saha

                  * İç Saha / Dış Saha da mevcut

                  3. Lig İç Saha

                  Şu an Sezon Başı - 248 / 1518 maç oynandı

                  # Takım O
                  Bu sezon oynanan maç sayısı
                  Kazanma% A
                  Atılan Gol (A).
                  Takımın attığı gol sayısı
                  Y
                  Yenen Gol (Y).
                  Takımın yediği gol sayısı
                  AV
                  Averaj (AV).
                  Atılan Gol - Yenen Gol
                  P

                  1

                   KS Wisla Pulawy

                  5

                  100%

                  13

                  8

                  5

                  15

                  2

                   MKS Sokol Sieniawa

                  4

                  75%

                  8

                  2

                  6

                  10

                  3

                   

                  3

                  100%

                  16

                  5

                  11

                  9

                  4

                   GP TS Avia Swidnik

                  4

                  75%

                  17

                  7

                  10

                  9

                  5

                   Radunia Stezyca

                  3

                  100%

                  12

                  3

                  9

                  9

                  6

                   MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki

                  3

                  100%

                  10

                  3

                  7

                  9

                  7

                   Polonia Sroda Wielkopolska

                  3

                  100%

                  8

                  4

                  4

                  9

                  8

                   Orleta Radzyn Podlaski

                  4

                  75%

                  7

                  5

                  2

                  9

                  9

                   Wisla Sandomierz

                  4

                  50%

                  9

                  3

                  6

                  8

                  10

                   Stal Brzeg

                  3

                  67%

                  11

                  2

                  9

                  7

                  11

                   OKS Swit Skolwin Szczecin

                  3

                  67%

                  8

                  2

                  6

                  7

                  12

                   GKS Wikielec

                  3

                  67%

                  11

                  5

                  6

                  7

                  13

                   

                  3

                  67%

                  6

                  3

                  3

                  7

                  14

                   

                  4

                  50%

                  6

                  4

                  2

                  7

                  15

                   

                  4

                  50%

                  6

                  4

                  2

                  7

                  16

                   MKS Flota Świnoujście

                  4

                  50%

                  9

                  9

                  0

                  7

                  17

                   Baltyk Koszalin

                  3

                  67%

                  14

                  6

                  8

                  6

                  18

                   Gornik Zabrze II

                  3

                  67%

                  10

                  4

                  6

                  6

                  19

                   Kluczbork

                  3

                  67%

                  10

                  5

                  5

                  6

                  20

                   Sleza Wroclaw

                  2

                  100%

                  4

                  0

                  4

                  6

                  21

                   Sokol Aleksandrow

                  2

                  100%

                  6

                  2

                  4

                  6

                  22

                   ZKS Olimpia Zambrow

                  3

                  67%

                  7

                  3

                  4

                  6

                  23

                   NKP Podhale Nowy Targ

                  2

                  100%

                  3

                  0

                  3

                  6

                  24

                   Stal Stalowa Wola

                  3

                  67%

                  6

                  4

                  2

                  6

                  25

                   

                  5

                  20%

                  8

                  6

                  2

                  6

                  26

                   Miedz Legnica II

                  3

                  67%

                  5

                  4

                  1

                  6

                  27

                   KP Starogard Gdanski

                  3

                  67%

                  7

                  6

                  1

                  6

                  28

                   

                  4

                  50%

                  4

                  4

                  0

                  6

                  29

                   Podlasie Biala Podlaska

                  3

                  67%

                  4

                  4

                  0

                  6

                  30

                   KS Pelikan Lowicz

                  3

                  33%

                  4

                  2

                  2

                  5

                  31

                   Jarota Jarocin

                  3

                  33%

                  5

                  3

                  2

                  5

                  32

                   GKS Przodkowo

                  4

                  25%

                  6

                  5

                  1

                  5

                  33

                   KP Legia Warszawa II

                  2

                  50%

                  7

                  2

                  5

                  4

                  34

                   Polonia Bytom

                  2

                  50%

                  5

                  2

                  3

                  4

                  35

                   RKP Bron 1926 Radom

                  2

                  50%

                  3

                  1

                  2

                  4

                  36

                   KS Ruch Wysokie Mazowieckie

                  2

                  50%

                  3

                  1

                  2

                  4

                  37

                   Ruch Chorzow

                  2

                  50%

                  5

                  3

                  2

                  4

                  38

                   Baltyk Gdynia

                  2

                  50%

                  1

                  0

                  1

                  4

                  39

                   Rekord Bielsko-Biala

                  2

                  50%

                  4

                  3

                  1

                  4

                  40

                   Pniowek Pawlowice Slaskie

                  3

                  33%

                  5

                  5

                  0

                  4

                  41

                   LKS Wolczanka Wolka Pelkinska

                  3

                  33%

                  6

                  6

                  0

                  4

                  42

                   Siarka Tarnobrzeg

                  4

                  25%

                  3

                  4

                  -1

                  4

                  43

                   Kotwica Kolobrzeg

                  3

                  33%

                  3

                  5

                  -2

                  4

                  44

                   RKS Radomsko

                  3

                  33%

                  4

                  6

                  -2

                  4

                  45

                   Gwarek Tarnowskie Gory

                  3

                  33%

                  3

                  6

                  -3

                  4

                  46

                   GKS Pogon Grodzisk Mazowiecki

                  3

                  33%

                  6

                  4

                  2

                  3

                  47

                   Polonia Warsaw

                  2

                  50%

                  2

                  1

                  1

                  3

                  48

                   Ursus Warsawa

                  2

                  50%

                  4

                  3

                  1

                  3

                  49

                   Zaglebie Lubin II

                  2

                  50%

                  4

                  3

                  1

                  3

                  50

                   MMKS Concordia Elblag

                  2

                  50%

                  2

                  2

                  0

                  3

                  51

                   KSZO Ostrowiec

                  3

                  33%

                  2

                  2

                  0

                  3

                  52

                   

                  2

                  50%

                  3

                  3

                  0

                  3

                  53

                   MKS Korona Kielce II

                  3

                  33%

                  4

                  4

                  0

                  3

                  54

                   CKS Chelmianka Chelm

                  4

                  0%

                  3

                  4

                  -1

                  3

                  55

                   Jagiellonia Bialystok II

                  3

                  33%

                  2

                  4

                  -2

                  3

                  56

                   Gwardia Koszalin

                  4

                  25%

                  4

                  6

                  -2

                  3

                  57

                   Energetyk Row Rybnik

                  4

                  0%

                  4

                  6

                  -2

                  3

                  58

                   KS Wisloka Debica

                  4

                  25%

                  4

                  6

                  -2

                  3

                  59

                   MKS Nielba Wagrowiec

                  3

                  33%

                  7

                  9

                  -2

                  3

                  60

                   

                  3

                  33%

                  5

                  8

                  -3

                  3

                  61

                   

                  4

                  25%

                  6

                  9

                  -3

                  3

                  62

                   Lechia Tomaszow Mazowiecki

                  3

                  33%

                  3

                  7

                  -4

                  3

                  63

                   Pogon Szczecin II

                  2

                  50%

                  4

                  8

                  -4

                  3

                  64

                   

                  4

                  25%

                  6

                  11

                  -5

                  3

                  65

                   KS Hetman Zamosc

                  4

                  0%

                  2

                  7

                  -5

                  2

                  66

                   Sokol Kleczew

                  2

                  0%

                  2

                  3

                  -1

                  1

                  67

                   MLKS Znicz Biala Piska

                  2

                  0%

                  2

                  3

                  -1

                  1

                  68

                   Huragan Morag

                  2

                  0%

                  3

                  5

                  -2

                  1

                  69

                   Legionovia Legionowo

                  2

                  0%

                  1

                  4

                  -3

                  1

                  70

                   Elana Torun

                  2

                  0%

                  2

                  5

                  -3

                  1

                  71

                   KS Gornik Konin

                  3

                  0%

                  3

                  6

                  -3

                  1

                  72

                   MKS Piast Zmigrod

                  3

                  0%

                  2

                  6

                  -4

                  1

                  73

                   LKS Foto Higiena Gac Olawa

                  3

                  0%

                  2

                  7

                  -5

                  1

                  74

                   Gryf Wejherowo

                  3

                  0%

                  3

                  8

                  -5

                  1

                  75

                   Stal Krasnik

                  5

                  0%

                  7

                  13

                  -6

                  1

                  76

                   Unia Skierniewice

                  1

                  0%

                  1

                  2

                  -1

                  0

                  77

                   Falubaz Zielona Gora

                  1

                  0%

                  1

                  3

                  -2

                  0

                  78

                   KS Wasilkow

                  2

                  0%

                  1

                  5

                  -4

                  0

                  79

                   Unia Janikowo

                  2

                  0%

                  2

                  7

                  -5

                  0

                  80

                   KP Warta Gorzow Wielkopolski

                  3

                  0%

                  2

                  8

                  -6

                  0

                  81

                   Jutrzenka Giebultow

                  2

                  0%

                  1

                  9

                  -8

                  0

                  82

                   

                  4

                  0%

                  6

                  14

                  -8

                  0

                  83

                   Chemik Police

                  3

                  0%

                  3

                  12

                  -9

                  0

                  84

                   KS Mieszko Gniezno

                  3

                  0%

                  1

                  13

                  -12

                  0

                  VS

                  3. Lig Dış Saha

                  Şu an Sezon Başı - 248 / 1518 maç oynandı

                  # Takım O
                  Bu sezon oynanan maç sayısı
                  Kazanma% A
                  Atılan Gol (A).
                  Takımın attığı gol sayısı
                  Y
                  Yenen Gol (Y).
                  Takımın yediği gol sayısı
                  AV
                  Averaj (AV).
                  Atılan Gol - Yenen Gol
                  P

                  1

                   Baltyk Gdynia

                  4

                  100%

                  11

                  5

                  6

                  12

                  2

                   Kluczbork

                  4

                  75%

                  7

                  4

                  3

                  10

                  3

                   KS Wisloka Debica

                  5

                  60%

                  7

                  6

                  1

                  10

                  4

                   Polonia Sroda Wielkopolska

                  3

                  100%

                  13

                  2

                  11

                  9

                  5

                   Sleza Wroclaw

                  4

                  75%

                  13

                  5

                  8

                  9

                  6

                   KS Wisla Pulawy

                  4

                  75%

                  11

                  4

                  7

                  9

                  7

                   Radunia Stezyca

                  3

                  100%

                  7

                  1

                  6

                  9

                  8

                   

                  3

                  100%

                  8

                  2

                  6

                  9

                  9

                   Ruch Chorzow

                  4

                  75%

                  11

                  5

                  6

                  9

                  10

                   Legionovia Legionowo

                  3

                  100%

                  4

                  0

                  4

                  9

                  11

                   Wisla Sandomierz

                  4

                  75%

                  9

                  6

                  3

                  9

                  12

                   CKS Chelmianka Chelm

                  5

                  60%

                  7

                  6

                  1

                  9

                  13

                   MKS Sokol Sieniawa

                  4

                  50%

                  8

                  6

                  2

                  8

                  14

                   Elana Torun

                  3

                  67%

                  9

                  1

                  8

                  7

                  15

                   Sokol Aleksandrow

                  3

                  67%

                  5

                  1

                  4

                  7

                  16

                   Kotwica Kolobrzeg

                  3

                  67%

                  7

                  3

                  4

                  7

                  17

                   NKP Podhale Nowy Targ

                  3

                  67%

                  4

                  2

                  2

                  7

                  18

                   Stal Krasnik

                  3

                  67%

                  4

                  2

                  2

                  7

                  19

                   Jarota Jarocin

                  3

                  67%

                  12

                  7

                  5

                  6

                  20

                   GP TS Avia Swidnik

                  4

                  50%

                  7

                  3

                  4

                  6

                  21

                   KP Legia Warszawa II

                  3

                  67%

                  9

                  5

                  4

                  6

                  22

                   Jutrzenka Giebultow

                  2

                  100%

                  3

                  0

                  3

                  6

                  23

                   GKS Pogon Grodzisk Mazowiecki

                  2

                  100%

                  4

                  1

                  3

                  6

                  24

                   Polonia Bytom

                  2

                  100%

                  5

                  2

                  3

                  6

                  25

                   Lechia Tomaszow Mazowiecki

                  2

                  100%

                  6

                  3

                  3

                  6

                  26

                   

                  4

                  25%

                  6

                  4

                  2

                  6

                  27

                   LKS Wolczanka Wolka Pelkinska

                  4

                  50%

                  9

                  8

                  1

                  6

                  28

                   OKS Swit Skolwin Szczecin

                  3

                  67%

                  5

                  6

                  -1

                  6

                  29

                   Gryf Wejherowo

                  3

                  67%

                  6

                  7

                  -1

                  6

                  30

                   KP Warta Gorzow Wielkopolski

                  4

                  50%

                  7

                  10

                  -3

                  6

                  31

                   Siarka Tarnobrzeg

                  4

                  25%

                  8

                  3

                  5

                  5

                  32

                   MKS Piast Zmigrod

                  4

                  25%

                  8

                  11

                  -3

                  5

                  33

                   MKS Nielba Wagrowiec

                  3

                  33%

                  8

                  3

                  5

                  4

                  34

                   MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki

                  2

                  50%

                  4

                  1

                  3

                  4

                  35

                   Sokol Kleczew

                  4

                  25%

                  10

                  7

                  3

                  4

                  36

                   KS Pelikan Lowicz

                  2

                  50%

                  4

                  2

                  2

                  4

                  37

                   

                  2

                  50%

                  4

                  2

                  2

                  4

                  38

                   GKS Przodkowo

                  2

                  50%

                  5

                  3

                  2

                  4

                  39

                   Jagiellonia Bialystok II

                  2

                  50%

                  3

                  2

                  1

                  4

                  40

                   Stal Brzeg

                  3

                  33%

                  4

                  3

                  1

                  4

                  41

                   Pogon Szczecin II

                  4

                  25%

                  8

                  7

                  1

                  4

                  42

                   Baltyk Koszalin

                  3

                  33%

                  3

                  3

                  0

                  4

                  43

                   Rekord Bielsko-Biala

                  3

                  33%

                  4

                  4

                  0

                  4

                  44

                   MLKS Znicz Biala Piska

                  3

                  33%

                  9

                  10

                  -1

                  4

                  45

                   LKS Foto Higiena Gac Olawa

                  3

                  33%

                  3

                  5

                  -2

                  4

                  46

                   

                  3

                  33%

                  4

                  6

                  -2

                  4

                  47

                   Falubaz Zielona Gora

                  4

                  25%

                  4

                  8

                  -4

                  4

                  48

                   Zaglebie Lubin II

                  1

                  100%

                  4

                  0

                  4

                  3

                  49

                   Gwardia Koszalin

                  2

                  50%

                  6

                  2

                  4

                  3

                  50

                   Energetyk Row Rybnik

                  2

                  50%

                  5

                  2

                  3

                  3

                  51

                   Polonia Warsaw

                  2

                  50%

                  3

                  3

                  0

                  3

                  52

                   Huragan Morag

                  3

                  33%

                  2

                  5

                  -3

                  3

                  53

                   KSZO Ostrowiec

                  4

                  25%

                  5

                  8

                  -3

                  3

                  54

                   

                  4

                  25%

                  6

                  9

                  -3

                  3

                  55

                   Unia Janikowo

                  3

                  33%

                  3

                  10

                  -7

                  3

                  56

                   MKS Korona Kielce II

                  5

                  20%

                  6

                  15

                  -9

                  3

                  57

                   RKS Radomsko

                  2

                  0%

                  1

                  1

                  0

                  2

                  58

                   

                  3

                  0%

                  3

                  6

                  -3

                  2

                  59

                   Gwarek Tarnowskie Gory

                  1

                  0%

                  2

                  2

                  0

                  1

                  60

                   

                  2

                  0%

                  1

                  2

                  -1

                  1

                  61

                   MKS Flota Świnoujście

                  2

                  0%

                  2

                  4

                  -2

                  1

                  62

                   Stal Stalowa Wola

                  2

                  0%

                  2

                  4

                  -2

                  1

                  63

                   

                  2

                  0%

                  2

                  4

                  -2

                  1

                  64

                   Ursus Warsawa

                  3

                  0%

                  5

                  7

                  -2

                  1

                  65

                   Pniowek Pawlowice Slaskie

                  2

                  0%

                  2

                  5

                  -3

                  1

                  66

                   Unia Skierniewice

                  3

                  0%

                  2

                  5

                  -3

                  1

                  67

                   KP Starogard Gdanski

                  2

                  0%

                  2

                  6

                  -4

                  1

                  68

                   

                  4

                  0%

                  0

                  5

                  -5

                  1

                  69

                   Orleta Radzyn Podlaski

                  3

                  0%

                  0

                  5

                  -5

                  1

                  70

                   Gornik Zabrze II

                  3

                  0%

                  2

                  7

                  -5

                  1

                  71

                   Chemik Police

                  3

                  0%

                  1

                  7

                  -6

                  1

                  72

                   Podlasie Biala Podlaska

                  3

                  0%

                  5

                  11

                  -6

                  1

                  73

                   RKP Bron 1926 Radom

                  3

                  0%

                  1

                  8

                  -7

                  1

                  74

                   KS Ruch Wysokie Mazowieckie

                  1

                  0%

                  1

                  4

                  -3

                  0

                  75

                   ZKS Olimpia Zambrow

                  2

                  0%

                  3

                  6

                  -3

                  0

                  76

                   

                  2

                  0%

                  1

                  5

                  -4

                  0

                  77

                   Miedz Legnica II

                  2

                  0%

                  2

                  7

                  -5

                  0

                  78

                   KS Mieszko Gniezno

                  3

                  0%

                  3

                  9

                  -6

                  0

                  79

                   GKS Wikielec

                  2

                  0%

                  2

                  9

                  -7

                  0

                  80

                   

                  2

                  0%

                  3

                  10

                  -7

                  0

                  81

                   MMKS Concordia Elblag

                  3

                  0%

                  2

                  10

                  -8

                  0

                  82

                   KS Hetman Zamosc

                  4

                  0%

                  2

                  10

                  -8

                  0

                  83

                   KS Gornik Konin

                  3

                  0%

                  1

                  10

                  -9

                  0

                  84

                   KS Wasilkow

                  3

                  0%

                  1

                  14

                  -13

                  0

                  3. Lig Tablo

                  Şu an Sezon Başı - 248 / 1518 maç oynandı

                  # Takım O
                  Bu sezon oynanan maç sayısı
                  Kazanma% A
                  Atılan Gol (A).
                  Takımın attığı gol sayısı
                  Y
                  Yenen Gol (Y).
                  Takımın yediği gol sayısı
                  AV
                  Averaj (AV).
                  Atılan Gol - Yenen Gol
                  P

                  1

                   MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki

                  5

                  80%

                  14

                  4

                  10

                  13

                  2

                   Sokol Aleksandrow

                  5

                  80%

                  11

                  3

                  8

                  13

                  3

                   KP Legia Warszawa II

                  5

                  60%

                  16

                  7

                  9

                  10

                  4

                   Legionovia Legionowo

                  5

                  60%

                  5

                  4

                  1

                  10

                  5

                   

                  5

                  60%

                  17

                  10

                  7

                  9

                  6

                   GKS Pogon Grodzisk Mazowiecki

                  5

                  60%

                  10

                  5

                  5

                  9

                  7

                   KS Pelikan Lowicz

                  5

                  40%

                  8

                  4

                  4

                  9

                  8

                   Lechia Tomaszow Mazowiecki

                  5

                  60%

                  9

                  10

                  -1

                  9

                  9

                   

                  5

                  40%

                  7

                  5

                  2

                  8

                  10

                   Jagiellonia Bialystok II

                  5

                  40%

                  5

                  6

                  -1

                  7

                  11

                   GKS Wikielec

                  5

                  40%

                  13

                  14

                  -1

                  7

                  12

                   Polonia Warsaw

                  4

                  50%

                  5

                  4

                  1

                  6

                  13

                   ZKS Olimpia Zambrow

                  5

                  40%

                  10

                  9

                  1

                  6

                  14

                   RKS Radomsko

                  5

                  20%

                  5

                  7

                  -2

                  6

                  15

                   MLKS Znicz Biala Piska

                  5

                  20%

                  11

                  13

                  -2

                  5

                  16

                   RKP Bron 1926 Radom

                  5

                  20%

                  4

                  9

                  -5

                  5

                  17

                   KS Ruch Wysokie Mazowieckie

                  3

                  33%

                  4

                  5

                  -1

                  4

                  18

                   Ursus Warsawa

                  5

                  20%

                  9

                  10

                  -1

                  4

                  19

                   Huragan Morag

                  5

                  20%

                  5

                  10

                  -5

                  4

                  20

                   MMKS Concordia Elblag

                  5

                  20%

                  4

                  12

                  -8

                  3

                  21

                   Unia Skierniewice

                  4

                  0%

                  3

                  7

                  -4

                  1

                  22

                   KS Wasilkow

                  5

                  0%

                  2

                  19

                  -17

                  0

                  Oranlar

                  İstatistiklerOranlar
                  Unia Skierniewice
                  (Ev Sahibi Galibiyeti)
                  0%2.05
                  Beraberlik
                  0%3.52
                  GKS Wikielec
                  (Deplasman Galibiyeti)
                  0%3.13
                  0.5 Üst
                  0%-
                  1.5 Üst
                  0%-
                  2.5 Üst
                  0%1.22
                  3.5 Üst
                  0%-
                  4.5 Üst
                  0%-
                  Karşılıklı Gol
                  0%-

                  Analiz

                  12 September 2020 tarihinde, 3. Lig fikstüründe oynanan maçlardan biri Unia Skierniewice ile GKS Wikielec arasındaydı . Maç 4 - 1 beraberlikle sonuçlandı.

                  Artık önümüzdeki maçlara bakma zamanı. Tahminlerin için Unia Skierniewice ile GKS Wikielec arasında oynanacak sıradaki maçın istatistiklerini incele.

                  ×
                  Tahmin Ekle
                  /tr/
                  https://cdn.footystats.org/
                  - Başlıyor ###dk'
                  - Başlıyor###S'
                  - Başladı
                  Yakında
                  Başladı
                  no

                  İstatistikler Yükleniyor

                  JOIN PREMIUM. PROFIT NOW