
Devon Amoo-Mensah İstatistik
2026
2025
2024
2023
2022
Yukarıdaki Devon Amoo-Mensah için kariyer istatistikleri. Devon Amoo-Mensah toplam 150 maçı oynadı, 4 goleri attı ve 7 asistleri biriktirdi. Devon Amoo-Mensah, ABD'de 150 apperances ile USL Şampiyonası'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
USL Şampiyonası'deki 90 dakikalık istatistikler başına
USL Şampiyonası Devon Amoo-Mensah için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 21 | Yok | 88 |
| Dakika | 1890 | Maç başına 90 dakika | 95 |
| Maçlar Başladı | 21 | Yok | 95 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 0 | Yok | Yok |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 17 | 0.81 | 88 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 111 Dk' | Yok | 88 |
| Gol yememeden | 10 | 48% | 93 |
| Müdahaleler | 8 | 0.38 | 13 |
| Müdahaleler | 18 | 0.86 | 62 |
| Düellolar | 144 | 6.86 | 30 |
| Düellolar Kazandı | 77 | 3.67 | 38 |
| Hava Düelloları Kazandı | 46 | 2.19 | 80 |
| çalım atmak | 3 | 0.14 | 85 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 125 | 5.95 | 96 |
| Engellenen şutlar | 22 | 1.05 | 97 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Bir savunma oyuncusu olarak, Devon Amoo-Mensah 17 gollerini yedi ve USL Şampiyonası 2026 sezonunda 21 maçlarında 10 kalesini gole kapattı. Bu, Devon Amoo-Mensah sahadayken, takımlarının her 111 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.38 tackles ve 0.86 müdahaleler yaptılar. Devon Amoo-Mensah aynı zamanda 5.95 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 3 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 3 | 0.14 | 39 |
| Dakika Başına Kart | 630 Dk' / Kart | Yok | 81 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 3 | 14% | 54 |
| İşlenen Fauller | 24 | 1.14 | 48 |
| Karşı Faul | 21 | 1.00 | 50 |
Devon Amoo-Mensah şu ana kadar USL Şampiyonası 2026 sezonunda 21 maçlarında 3 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 1.14 faul yaparlar.
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 46 |
| Gol Katkısı | 1 | 0.05 | 34 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 59 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 62 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.19 | 0.01 | 15 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.19 | 0.01 | 15 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Devon Amoo-Mensah USL Şampiyonası 2026 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 4 | 0.19 | 12 |
| Kaleyi bulan şut | 0/ 4 | 0.00 | 21 |
| Kaleyi bulmayan şut | 4/ 4 | 0.19 | 15 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 75 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 47 |
| Şut Doğruluğu | 0.00% | Yok | 21 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Devon Amoo-Mensah, 2026 USL Şampiyonası sezonunda 4 şu ana kadar 21 maçlarında 4 şut çekti. 0 atışları hedefteydi ve diğer 4 atışları hedef dışıydı. Bu, Devon Amoo-Mensah'in çekim doğruluğunun 0.00% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 0.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 0.19 şut atarlar.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 1 | 0.05 | 52 |
| Beklenen Asistler (xA) | 2.60 | 0.12 | 51 |
| Toplam pas | 1140 | 54.29 | 91 |
| Başarılı Paslar | 973/ 1140 | 46.33 | 92 |
| Pas Tamamlama Oranı | 85.35% | Yok | 82 |
| Tehlikeli Paslar | 5 | 0.24 | 20 |
| Ortalar | 1 | 0.05 | 17 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 1 | 0.00 | 26 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 26 |
| Dakika Başına Asist | 1890 Dakika Başına Asist | Yok | Yok |
Devon Amoo-Mensah şu ana kadar USL Şampiyonası 2026 sezonunda 21 maçlarında 1 asistleri yardımcı oldu. Oyunun geçen yönüne bakıldığında, Devon Amoo-Mensah, 85.35 pas tamamlama oranı ile bir oyun sırasında topu kabaca 54.29 kez geçer. Ayrıca her oyunda 0.24 tuş geçer ve bu da önemli puanlama şanslarına yol açar. Genel olarak, Devon Amoo-Mensah'in xA (Beklenen Asistler) çıkışı 90 dakikada 0.12'dir. Bu istatistik, USL Şampiyonası'deki oyuncuların 51 yüzdesinin üzerine koyar.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 2 | 0.10 | 14 |
| Başarılı Top Sürme | 1 | 0.05 | 19 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 50.00% | Yok | 70 |
| Dağıtılmış | 2 | 0.10 | 82 |
| Ofsaytlar | 3 | 0.14 | 67 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Devon Amoo-Mensah henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.
USL Cup Devon Amoo-Mensah için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 3 | Yok | 0 |
| Dakika | 270 | Maç başına 90 dakika | 0 |
| Maçlar Başladı | 3 | Yok | 42 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 0 | Yok | Yok |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 0 | 0 | 99 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 0 Dk' | Yok | 1 |
| Gol yememeden | 2 | 67% | 93 |
| Müdahaleler | 3 | 1.00 | 58 |
| Müdahaleler | 4 | 1.34 | 84 |
| Düellolar | 28 | 9.37 | 83 |
| Düellolar Kazandı | 20 | 6.69 | 97 |
| Hava Düelloları Kazandı | 8 | 2.68 | 92 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 8 | 2.68 | 74 |
| Engellenen şutlar | 3 | 1.00 | 95 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Bir savunma oyuncusu olarak, Devon Amoo-Mensah 17 gollerini yedi ve USL Şampiyonası 2026 sezonunda 3 maçlarında 10 kalesini gole kapattı. Bu, Devon Amoo-Mensah sahadayken, takımlarının her 0 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 1.00 tackles ve 1.34 müdahaleler yaptılar. Devon Amoo-Mensah aynı zamanda 2.68 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 2 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 2 | 0.67 | 96 |
| Dakika Başına Kart | 135 Dk' / Kart | Yok | 60 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 2 | 67% | 99 |
| İşlenen Fauller | 3 | 1.00 | 55 |
| Karşı Faul | 9 | 3.01 | 99 |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 71 |
| Gol Katkısı | 1 | 0.33 | 82 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 79 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 84 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.04 | 0.01 | 29 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.04 | 0.01 | 29 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 1 | 0.33 | 35 |
| Kaleyi bulan şut | 0/ 1 | 0.00 | 52 |
| Kaleyi bulmayan şut | 1/ 1 | 0.33 | 43 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 95 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 75 |
| Şut Doğruluğu | 0.00% | Yok | 52 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 1 | 0.33 | 92 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.99 | 0.33 | 94 |
| Toplam pas | 189 | 63.23 | 96 |
| Başarılı Paslar | 160/ 189 | 53.53 | 96 |
| Pas Tamamlama Oranı | 84.66% | Yok | 64 |
| Tehlikeli Paslar | 2 | 0.67 | 69 |
| Ortalar | 0 | 0.00 | 33 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 0 | 0.00 | 51 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 53 |
| Dakika Başına Asist | 270 Dakika Başına Asist | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 0 | 0.00 | 29 |
| Başarılı Top Sürme | 0 | 0.00 | 47 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 0.00% | Yok | 47 |
| Dağıtılmış | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 73 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Amerika Açık Kupası Devon Amoo-Mensah için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 3 | Yok | 88 |
| Dakika | 182 | Maç başına 61 dakika | 3 |
| Maçlar Başladı | 3 | Yok | 96 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 1 | Yok | Yok |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 3 | 1.48 | 26 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 61 Dk' | Yok | 36 |
| Gol yememeden | 1 | 33% | 54 |
| Müdahaleler | 3 | 1.48 | 69 |
| Müdahaleler | 3 | 1.48 | 81 |
| Düellolar | 21 | 10.38 | 84 |
| Düellolar Kazandı | 16 | 7.91 | 98 |
| Hava Düelloları Kazandı | 7 | 3.46 | 96 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 6 | 2.97 | 80 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 60 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Bir savunma oyuncusu olarak, Devon Amoo-Mensah 17 gollerini yedi ve USL Şampiyonası 2026 sezonunda 3 maçlarında 10 kalesini gole kapattı. Bu, Devon Amoo-Mensah sahadayken, takımlarının her 61 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 1.48 tackles ve 1.48 müdahaleler yaptılar. Devon Amoo-Mensah aynı zamanda 2.97 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 63 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 63 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 64 |
| İşlenen Fauller | 3 | 1.48 | 75 |
| Karşı Faul | 6 | 2.97 | 94 |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 68 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | 51 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 85 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 81 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.04 | 0.02 | 35 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.04 | 0.02 | 35 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 1 | 0.49 | 41 |
| Kaleyi bulan şut | 0/ 1 | 0.00 | 48 |
| Kaleyi bulmayan şut | 1/ 1 | 0.49 | 54 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 93 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 71 |
| Şut Doğruluğu | 0.00% | Yok | 48 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 74 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.30 | 0.15 | 69 |
| Toplam pas | 133 | 65.77 | 93 |
| Başarılı Paslar | 122/ 133 | 60.33 | 94 |
| Pas Tamamlama Oranı | 91.73% | Yok | 94 |
| Tehlikeli Paslar | 0 | 0.00 | 27 |
| Ortalar | 0 | 0.00 | 36 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 0 | 0.00 | 59 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 59 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 0 | 0.00 | 33 |
| Başarılı Top Sürme | 0 | 0.00 | 47 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 0.00% | Yok | 47 |
| Dağıtılmış | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 76 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Devon Amoo-Mensah bu sezon 21 matches USL Şampiyonası maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 1890 minutes dakika sahada kaldı. Devon Amoo-Mensah sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 0.81 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 48%. Yani Devon Amoo-Mensah forma giydiği 21 maçının 10 matches tanesinde gol yedi.
Devon Amoo-Mensah bu sezon ligde oynadığı maçlarda 0 goals gol attı. Bu da onu Detroit City FC kadroda golcüler listesinde 19 yapıyor.
Dakikalara Göre
Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)
Her 1890 dakikada bir asist
Her 630 dakikada bir kart
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Yenen Gol Sıralaması
2025 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
1.07
Yenilen Gol
0.18 Kartlar
2024 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0.03 Goller
0.85
Yenilen Gol
0.29 Kartlar
2023 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0.07 Goller
1.29
Yenilen Gol
0.15 Kartlar
2022 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
0.86
Yenilen Gol
0.27 Kartlar