Callum Montgomery Portrait

Callum Montgomery İstatistik

Milli Takım : Cavalry FC
Pozisyon : Savunma Oyuncusu - Stoper
Uyruk : Canada
Birthplace : Canada - Canada
Forma Numarası : #4
Yaş (Doğum günü) : 29 (14/05 1997)
Boy : 188cm
Ağırlık : 86kg

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2020

2019

2026 & Kariyer İstatistikleri- Callum Montgomery

6.59
USL Şampiyonası'de Ortalama DerecelendirmeYenen Gol Sıralaması : 17 / 206 Oyuncu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

22

0

14

10

3

0

1764'

3

1

1

1

0

0

270'

Toplam 2026

28

1

17

12

3
0

2209'

Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

60

2

47

14

5

0

4008'

49

3

33

18

9

0

3666'

22

3

17

10

2

0

1958'

8

0

9

1

2

0

558'

3

1

1

1

0

0

270'

Toplam 6072

155

9

119

47

20
0

11352'

Yukarıdaki Callum Montgomery için kariyer istatistikleri. Callum Montgomery toplam 155 maçı oynadı, 9 goleri attı ve 1 asistleri biriktirdi. Callum Montgomery, Kanada'de 155 apperances ile Premier Lig'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

USL Şampiyonası'deki 90 dakikalık istatistikler başına

0.71Yenen Gol / 90'
14 Goller 22 Maçlarda
93rd Yüzdelik
45%Gol yememeden
10 / 22 Temiz Maçlar
91st Yüzdelik
0.1590 dk Ort Kart
3 Toplam Kartlar
41st Yüzdelik

Callum Montgomery İstatistikleri - Detaylı

USL Şampiyonası Callum Montgomery için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar22Yok
92
Dakika1764Maç başına 80 dakika
84
Maçlar Başladı20Yok
87
Maçta oyuncuyu maça sokmak2YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak1YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol140.71
93
Dakika Başına yenilen Gol126 Dk'Yok
92
Gol yememeden1045%
91
Müdahaleler160.82
33
Müdahaleler221.12
79
Düellolar1427.24
38
Düellolar Kazandı874.44
59
Hava Düelloları Kazandı613.11
92
çalım atmak30.15
83
Tehlikeyi uzalaştırmak1226.22
98
Engellenen şutlar170.87
95
Verilen Penaltılar00.00
99

Bir savunma oyuncusu olarak, Callum Montgomery 14 gollerini yedi ve USL Şampiyonası 2026 sezonunda 22 maçlarında 10 kalesini gole kapattı. Bu, Callum Montgomery sahadayken, takımlarının her 126 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.82 tackles ve 1.12 müdahaleler yaptılar. Callum Montgomery aynı zamanda 6.22 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar3YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar30.15
41
Dakika Başına Kart588 Dk' / KartYok
77
0.5'in Üzerindeki Kartlar314%
56
İşlenen Fauller130.66
19
Karşı Faul140.71
32

Callum Montgomery şu ana kadar USL Şampiyonası 2026 sezonunda 22 maçlarında 3 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 0.66 faul yaparlar.

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
46
Gol Katkısı00
28
Evdeki Goller00
59
Deplasman Golleri00
62
Beklenen Goller (xG)0.870.04
33
Penaltısız xG (npxG)0.870.04
34
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Callum Montgomery USL Şampiyonası 2026 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut140.71
45
Kaleyi bulan şut
2/ 14
0.10
31
Kaleyi bulmayan şut
12/ 14
0.61
50
Direğe takılmak0 kez0.00
74
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
46
Şut Doğruluğu14.29%Yok
26
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Callum Montgomery, 2026 USL Şampiyonası sezonunda 14 şu ana kadar 22 maçlarında 14 şut çekti. 2 atışları hedefteydi ve diğer 12 atışları hedef dışıydı. Bu, Callum Montgomery'in çekim doğruluğunun 14.29% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 0.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 0.71 şut atarlar.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
47
Beklenen Asistler (xA)1.920.10
39
Toplam pas105253.64
90
Başarılı Paslar
883/ 1052
45.03
90
Pas Tamamlama Oranı83.94%Yok
73
Tehlikeli Paslar40.20
16
Ortalar00.00
15
Başarılı Ortalar
0/ 0
0.00
26
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
26
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Callum Montgomery bu USL Şampiyonası sezonunda hiçbir gol atmadı.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme30.15
17
Başarılı Top Sürme10.05
19
Top Sürme Başarı Oranı33.33%Yok
38
Dağıtılmış30.15
77
Ofsaytlar10.05
53

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Callum Montgomery henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.

USL Cup Callum Montgomery için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar3Yok
0
Dakika270Maç başına 90 dakika
0
Maçlar Başladı3Yok
42
Maçta oyuncuyu maça sokmak0YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak0YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol10.33
88
Dakika Başına yenilen Gol270 Dk'Yok
89
Gol yememeden133%
57
Müdahaleler10.38
23
Müdahaleler10.38
35
Düellolar207.53
61
Düellolar Kazandı83.01
36
Hava Düelloları Kazandı62.26
86
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak134.90
94
Engellenen şutlar10.38
73
Verilen Penaltılar00.00
99

Bir savunma oyuncusu olarak, Callum Montgomery 14 gollerini yedi ve USL Şampiyonası 2026 sezonunda 3 maçlarında 10 kalesini gole kapattı. Bu, Callum Montgomery sahadayken, takımlarının her 270 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.38 tackles ve 0.38 müdahaleler yaptılar. Callum Montgomery aynı zamanda 4.90 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar0YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar00
56
Dakika Başına KartKartlar yokYok
56
0.5'in Üzerindeki Kartlar00%
58
İşlenen Fauller62.26
95
Karşı Faul20.75
46

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol10.33
89
Gol Katkısı10.33
82
Evdeki Goller11
96
Deplasman Golleri00
84
Beklenen Goller (xG)0.750.28
87
Penaltısız xG (npxG)0.750.28
87
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol270 Dakika başına GolYokYok

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut20.75
52
Kaleyi bulan şut
1/ 2
0.38
76
Kaleyi bulmayan şut
1/ 2
0.38
44
Direğe takılmak0 kez0.00
95
Şut Dönüşüm Oranı50.00%Yok
98
Şut Doğruluğu50.00%Yok
91
Gol Başına Çekilen Şut2.00YokYok

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
75
Beklenen Asistler (xA)0.310.12
65
Toplam pas17264.77
97
Başarılı Paslar
155/ 172
58.37
97
Pas Tamamlama Oranı90.12%Yok
93
Tehlikeli Paslar00.00
30
Ortalar00.00
33
Başarılı Ortalar
0/ 0
0.00
51
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
53
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme00.00
29
Başarılı Top Sürme00.00
47
Top Sürme Başarı Oranı0.00%Yok
47
Dağıtılmış00.00
99
Ofsaytlar00.00
73

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Amerika Açık Kupası Callum Montgomery için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar3Yok
88
Dakika175Maç başına 58 dakika
0
Maçlar Başladı1Yok
4
Maçta oyuncuyu maça sokmak2YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak1YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol21.03
43
Dakika Başına yenilen Gol88 Dk'Yok
54
Gol yememeden133%
54
Müdahaleler00.00
15
Müdahaleler10.51
43
Düellolar105.11
26
Düellolar Kazandı73.58
44
Hava Düelloları Kazandı63.07
94
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak52.56
76
Engellenen şutlar00.00
60
Verilen Penaltılar00.00
99

Bir savunma oyuncusu olarak, Callum Montgomery 14 gollerini yedi ve USL Şampiyonası 2026 sezonunda 3 maçlarında 10 kalesini gole kapattı. Bu, Callum Montgomery sahadayken, takımlarının her 88 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.00 tackles ve 0.51 müdahaleler yaptılar. Callum Montgomery aynı zamanda 2.56 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar0YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar00
63
Dakika Başına KartKartlar yokYok
63
0.5'in Üzerindeki Kartlar00%
64
İşlenen Fauller00.00
16
Karşı Faul10.51
35

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
68
Gol Katkısı00
51
Evdeki Goller00
85
Deplasman Golleri00
81
Beklenen Goller (xG)0.100.05
48
Penaltısız xG (npxG)0.100.05
48
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut21.02
60
Kaleyi bulan şut
0/ 2
0.00
48
Kaleyi bulmayan şut
2/ 2
1.02
76
Direğe takılmak0 kez0.00
93
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
71
Şut Doğruluğu0.00%Yok
48
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
74
Beklenen Asistler (xA)0.150.08
35
Toplam pas10654.20
82
Başarılı Paslar
76/ 106
38.86
72
Pas Tamamlama Oranı71.70%Yok
16
Tehlikeli Paslar00.00
27
Ortalar00.00
36
Başarılı Ortalar
0/ 0
0.00
59
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
59
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme00.00
33
Başarılı Top Sürme00.00
47
Top Sürme Başarı Oranı0.00%Yok
47
Dağıtılmış00.00
99
Ofsaytlar00.00
76

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Callum Montgomery'in İstatistiksel Analizi

Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Callum Montgomery bu sezon 22 matches USL Şampiyonası maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 1764 minutes dakika sahada kaldı. Callum Montgomery sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 0.71 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 45%. Yani Callum Montgomery forma giydiği 22 maçının 10 matches tanesinde gol yedi.

Callum Montgomery bu sezon ligde oynadığı maçlarda 0 goals gol attı. Bu da onu Detroit City FC kadroda golcüler listesinde 17 yapıyor.

Dakikalara Göre

Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)

Asistler yok

Kartlar yok

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 0 / 0 penaltılar
Kaçırılan 0 / 0 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : Yok
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

477 / 489 Oyuncu

Yenen Gol Sıralaması

17 / 206 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2025 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

24

1

24

6

3

0

2043'

Toplam 2025

27

1

27

6

3
0

2246'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.04 Goller

1.06
 Yenilen Gol

0.13  Kartlar

2024 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

23

1

16

4

1

0

1305'

Toplam 2024

27

1

20

5

3
0

1601'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.07 Goller

1.1
 Yenilen Gol

0.07  Kartlar

2023 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

13

0

7

4

1

0

660'

Toplam 2023

14

0

8

4

1
0

750'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.95
 Yenilen Gol

0.14  Kartlar

2022 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

8

0

9

1

2

0

558'

Toplam 2022

8

0

9

1

2
0

558'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.45
 Yenilen Gol

0.32  Kartlar

2021 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

18

1

13

4

3

0

1092'

Toplam 2021

18

1

13

4

3
0

1092'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.08 Goller

1.07
 Yenilen Gol

0.25  Kartlar

2020 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

Toplam 2020

11

2

8

5

3
0

938'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.22 Goller

0.67
 Yenilen Gol

0.33  Kartlar

2019 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

22

3

17

10

2

0

1958'

Toplam 2019

22

3

17

10

2
0

1958'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.14 Goller

0.78
 Yenilen Gol

0.09  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
Yakında
Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!