Josep Martínez Portrait

Josep Martínez İstatistik

Kulüp : Inter
Milli Takım : İspanya U21
Pozisyon : Kaleci - Kaleci
Uyruk : Spain
Ayak : Sağ ayaklı
Forma Numarası : #1
Yaş (Doğum günü) : 28 (27/05 1998)
Boy : 191cm
Ağırlık : 78kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Daha Fazla

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2026/2027 & Kariyer İstatistikleri- Josep Martínez

6.75
Serie A'de Ortalama DerecelendirmeYenen Gol Sıralaması : 68 / 133 Oyuncu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

8

0

11

2

0

0

720'

Toplam 2026/2027

12

0

17

4

0
0

1080'

Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

55

0

48

21

9

1

4950'

54

0

54

16

4

1

4860'

30

0

22

17

3

0

2700'

28

0

26

11

2

0

2476'

11

0

10

4

0

0

990'

2

0

4

0

0

0

180'

2

0

2

1

1

1

180'

1

0

1

0

0

0

90'

Toplam 2018/2019

195

0

175

78

19
3

17506'

Yukarıdaki Josep Martínez için kariyer istatistikleri. Josep Martínez toplam 195 maçı oynadı, 0 goleri attı ve 0 asistleri biriktirdi. Josep Martínez, İspanya'de 195 apperances ile 2. Lig B'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

Serie A'deki 90 dakikalık istatistikler başına

60%Kurtarış Yüzdesi
18 Kurtarışlar / 30 Şutlar
14 Yüzdelik
1.38Yenen Gol / 90'
11 Goller 8 Maçlarda
52nd Yüzdelik
25%Gol yememeden
2 / 8 Temiz Maçlar
63rd Yüzdelik

Josep Martínez İstatistikleri - Detaylı

Serie A Josep Martínez için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar8Yok
48
Dakika720Maç başına 90 dakika
71
Maçlar Başladı8Yok
72
Maçta oyuncuyu maça sokmak0YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak0YokYok

Kalecilik İstatistikleri

KalecilikToplam90 veya % başınaYüzdelik
Kaleye gelen şutlar303.75
94
Kurtarışlar182.25
14
Kurtarış Yüzdesi18 Kurtarışlar / 30 Şutlar60.00%
14
Yumruklar60.75
95

Bir Kaleci olarak Josep Martínez Serie A 2026/2027 sezonunda 11 goller yedi ve 8 maçlarında 2 gol yemedi. Bu, Josep Martínez kalede olduğunda, takımının her 65 dakikada bir gol yediği anlamına gelir. Josep Martínez'in 90 dakika başına yediği gol istatistiği 1.38.

Kalecilik açısından, 30 atışlarının 18'ını kurtardılar - yani Josep Martínez's kurtarış yüzdesi 60.00%.

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol111.38
52
Dakika Başına yenilen Gol65 Dk'Yok
53
Gol yememeden225%
63
Müdahaleler00.00
6
Müdahaleler00.00
13
Düellolar10.12
1
Düellolar Kazandı10.12
1
Hava Düelloları Kazandı00.00
6
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak121.50
51
Engellenen şutlar00.00
33
Verilen Penaltılar00.00
99

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar0YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar00
45
Dakika Başına KartKartlar yokYok
45
0.5'in Üzerindeki Kartlar00%
46
İşlenen Fauller00.00
8
Karşı Faul10.12
8

Josep Martínez bu Serie A sezonu boyunca hiç kart (sarı kart veya kırmızı kart) almadı.

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
53
Gol Katkısı00
33
Evdeki Goller00
68
Deplasman Golleri00
71
Beklenen Goller (xG)0.000.00
9
Penaltısız xG (npxG)0.000.00
9
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Josep Martínez Serie A 2026/2027 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut00.00
9
Kaleyi bulan şut
0/ 0
0.00
24
Kaleyi bulmayan şut
0/ 0
0.00
10
Direğe takılmak0 kez0.00
79
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
53
Şut Doğruluğu0.00%Yok
24
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Josep Martínez henüz Serie A 2026/2027 sezonunda hiç çekim yapmadı.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
58
Beklenen Asistler (xA)0.420.05
9
Toplam pas25531.88
28
Başarılı Paslar
221/ 255
27.62
35
Pas Tamamlama Oranı86.67%Yok
59
Tehlikeli Paslar00.00
10
Ortalar00.00
21
Başarılı Ortalar
0/ 0
0.00
40
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
40
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Josep Martínez bu Serie A sezonunda hiçbir gol atmadı.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme00.00
13
Başarılı Top Sürme00.00
21
Top Sürme Başarı Oranı0.00%Yok
21
Dağıtılmış00.00
99
Ofsaytlar00.00
51

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Josep Martínez henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.

UEFA Şampiyonlar Ligi Josep Martínez için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar4Yok
2
Dakika360Maç başına 90 dakika
0
Maçlar Başladı4Yok
17
Maçta oyuncuyu maça sokmak0YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak0YokYok

Kalecilik İstatistikleri

KalecilikToplam90 veya % başınaYüzdelik
Kaleye gelen şutlar225.50
99
Kurtarışlar164.00
99
Kurtarış Yüzdesi16 Kurtarışlar / 22 Şutlar72.73%
99
Yumruklar10.25
75

Bir Kaleci olarak Josep Martínez Serie A 2026/2027 sezonunda 11 goller yedi ve 4 maçlarında 2 gol yemedi. Bu, Josep Martínez kalede olduğunda, takımının her 60 dakikada bir gol yediği anlamına gelir. Josep Martínez'in 90 dakika başına yediği gol istatistiği 1.38.

Kalecilik açısından, 22 atışlarının 16'ını kurtardılar - yani Josep Martínez's kurtarış yüzdesi 72.73%.

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol61.5
43
Dakika Başına yenilen Gol60 Dk'Yok
43
Gol yememeden250%
91
Müdahaleler00.00
25
Müdahaleler00.00
36
Düellolar30.75
25
Düellolar Kazandı20.50
26
Hava Düelloları Kazandı10.25
46
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak30.75
48
Engellenen şutlar00.00
50
Verilen Penaltılar00.00
99

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar0YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar00
40
Dakika Başına KartKartlar yokYok
40
0.5'in Üzerindeki Kartlar00%
42
İşlenen Fauller00.00
28
Karşı Faul10.25
42

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
54
Gol Katkısı00
38
Evdeki Goller00
65
Deplasman Golleri00
73
Beklenen Goller (xG)0.000.00
21
Penaltısız xG (npxG)0.000.00
21
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut00.00
26
Kaleyi bulan şut
0/ 0
0.00
46
Kaleyi bulmayan şut
0/ 0
0.00
30
Direğe takılmak0 kez0.00
88
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
60
Şut Doğruluğu0.00%Yok
46
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
57
Beklenen Asistler (xA)0.230.06
41
Toplam pas12832.00
70
Başarılı Paslar
108/ 128
27.00
72
Pas Tamamlama Oranı84.38%Yok
58
Tehlikeli Paslar00.00
28
Ortalar00.00
42
Başarılı Ortalar
0/ 0
0.00
62
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
62
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme00.00
32
Başarılı Top Sürme00.00
42
Top Sürme Başarı Oranı0.00%Yok
42
Dağıtılmış10.25
46
Ofsaytlar00.00
72

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Josep Martínez'in İstatistiksel Analizi

Kaleci pozisyonunda oynayan Josep Martínez bu sezon 8 matches Serie A maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 720 minutes dakika sahada kaldı. Josep Martínez sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 1.38 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 25%. Yani Josep Martínez forma giydiği 8 maçının 2 matches tanesinde gol yedi.

Josep Martínez bu sezon ligde oynadığı maçlarda 0 goals gol attı. Bu da onu Inter kadroda golcüler listesinde 12 yapıyor.

Dakikalara Göre

Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)

Asistler yok

Kartlar yok

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 0 / 0 penaltılar
Kaçırılan 0 / 0 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : Yok
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

156 / 299 Oyuncu

Yenen Gol Sıralaması

68 / 133 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2025/2026 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

5

0

4

3

0

0

450'

5

0

4

2

0

0

450'

1

0

1

0

0

0

90'

Toplam 2025/2026

15

0

10

6

0
0

1194'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.8
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2024/2025 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

5

0

3

3

0

0

450'

4

0

4

2

0

0

360'

Toplam 2024/2025

12

0

10

6

0
0

1080'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.6
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2023/2024 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

36

0

36

8

4

1

3240'

Toplam 2023/2024

40

0

37

9

4
1

3520'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1
 Yenilen Gol

0.11  Kartlar

2022/2023 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

30

0

22

17

3

0

2700'

2

0

2

0

0

0

180'

Toplam 2022/2023

32

0

24

17

3
0

2880'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.73
 Yenilen Gol

0.1  Kartlar

2021/2022 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

1

0

3

0

0

0

90'

Toplam 2021/2022

3

0

3

2

0
0

270'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

3
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2020/2021 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

1

0

1

0

0

0

90'

Toplam 2020/2021

5

0

1

4

0
0

382'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2019/2020 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

21

0

19

9

2

0

1846'

2

0

2

1

1

1

180'

Toplam 2019/2020

23

0

21

10

3
1

2026'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.93
 Yenilen Gol

0.1  Kartlar

2018/2019 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

7

0

7

2

0

0

630'

30

0

24

14

4

0

2700'

Toplam 2018/2019

37

0

31

16

4
0

3330'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2017/2018 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

25

0

24

7

5

1

2250'

Toplam 2017/2018

25

0

24

7

5
1

2250'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.96
 Yenilen Gol

0.24  Kartlar

2017 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

Toplam 2017

2

0

2

0

0
0

180'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1
 Yenilen Gol

0  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
●Yakında
●Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!