Rafal Grzelak İstatistik

Kulüp : Wigry Suwalki
Pozisyon : Defender
Uyruk : Polonya
Birthplace : Mława - Poland
Yaş (Doğum günü) : 35 (7 August 1988)
Boy : 187cm
Ağırlık : 83kg

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

Daha Fazla

2013/2014

2012/2013

2011/2012

2009/2010

2021/2022 & Kariyer İstatistikleri- Rafal Grzelak

Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

5

0

1

3

0

0

78'

Toplam 2021/2022

5

0

1

3

0
0

78'

Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

184

19

201

49

52

4

15065'

70

3

102

17

28

1

6050'

23

0

13

9

9

2

1451'

13

0

11

6

4

0

750'

6

1

6

2

1

0

478'

Toplam 2020/2021

299

23

334

85

96
7

24036'

Yukarıdaki Rafal Grzelak için kariyer istatistikleri. Rafal Grzelak toplam 299 maçı oynadı, 23 goleri attı ve 0 asistleri biriktirdi. Rafal Grzelak, Polonya'de 299 apperances ile 1. Lig'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

2. Lig'deki 90 dakikalık istatistikler başına

1.15Yenen Gol / 90'
1 Goller 5 Maçlarda
60%Gol yememeden
3 / 5 Temiz Maçlar
0.0090 dk Ort Kart
0 Toplam Kartlar
-1 Yüzdelik

Rafal Grzelak İstatistikleri - Detaylı

2. Lig Rafal Grzelak için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika Başına
Oynanan Maçlar5Yok
Dakika78Maç başına 16 dakika

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başına
Yenen Gol11.15
Dakika Başına yenilen Gol78 Dk'Yok
Gol yememeden360%

Bir savunma oyuncusu olarak, Rafal Grzelak 1 gollerini yedi ve 2. Lig 2021/2022 sezonunda 5 maçlarında 3 kalesini gole kapattı. Bu, Rafal Grzelak sahadayken, takımlarının her 78 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika Başına
Sarı Kartlar0Yok
Kırmızı Kartlar0Yok
Toplam Kartlar00
Dakika Başına KartKartlar yokYok

Rafal Grzelak bu 2. Lig sezonu boyunca hiç kart (sarı kart veya kırmızı kart) almadı.

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika Başına
Atılan Gol00
Gol Katkısı00
Evdeki Goller00
Deplasman Golleri00
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYok

Rafal Grzelak 2. Lig 2021/2022 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika Başına
Asist00
Dakika Başına AsistAsistler yokYok

Rafal Grzelak bu 2. Lig sezonunda hiçbir gol atmadı.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika Başına
Top SürmeKaydedilmediYok
Başarılı Top SürmeYokYok
Top Sürme Başarı OranıYokYok
OfsaytlarYokYok

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yok100%
Kullanılan Penaltılar01
Penaltı Golleri01
Kaçan Penaltılar00

Rafal Grzelak kariyerlerinde şu ana kadar 1 penaltı vuruşları aldı. Bunlardan 0 eksikken Rafal Grzelak 1 kalemleri aldı. Rafal Grzelak için genel ceza dönüşüm oranı 100%'tir.

Rafal Grzelak'in İstatistiksel Analizi

Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Rafal Grzelak bu sezon 5 matches 2. Lig maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 78 minutes dakika sahada kaldı. Rafal Grzelak sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 1.15 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 60%. Yani Rafal Grzelak forma giydiği 5 maçının 3 matches tanesinde gol yedi.

Rafal Grzelak bu sezon ligde oynadığı maçlarda 0 goals gol attı. Bu da onu Wigry Suwalki kadroda golcüler listesinde 29 yapıyor.

Dakikalara Göre

Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)

Asistler yok

Kartlar yok

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 1 / 1 penaltılar
Kaçırılan 0 / 1 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : 100%
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

Yok / 418 Oyuncu

Yenen Gol Sıralaması

Yok / 167 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2020/2021 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

10

0

8

5

3

0

739'

18

0

12

6

9

2

1373'

Toplam 2020/2021

28

0

20

11

12
2

2112'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.97
 Yenilen Gol

0.37  Kartlar

2019/2020 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

23

3

34

4

7

1

1792'

Toplam 2019/2020

24

3

37

4

8
1

1882'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.15 Goller

1.71
 Yenilen Gol

0.35  Kartlar

2018/2019 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

23

2

26

7

5

1

2014'

3

0

3

1

0

0

208'

Toplam 2018/2019

26

2

29

8

5
1

2222'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.09 Goller

1.16
 Yenilen Gol

0.27  Kartlar

2017/2018 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

14

1

26

3

8

0

1260'

13

0

11

6

4

0

750'

Toplam 2017/2018

30

1

38

11

14
0

2252'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.07 Goller

1.86
 Yenilen Gol

0.57  Kartlar

2016/2017 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

31

2

55

5

13

1

2768'

Toplam 2016/2017

32

2

55

5

13
1

2858'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.07 Goller

1.79
 Yenilen Gol

0.42  Kartlar

2015/2016 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

25

0

21

9

7

0

2022'

Toplam 2015/2016

26

1

21

10

7
0

2112'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.93
 Yenilen Gol

0.31  Kartlar

2014/2015 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

22

5

21

7

6

0

1702'

Toplam 2014/2015

22

5

21

7

6
0

1702'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.26 Goller

1.11
 Yenilen Gol

0.32  Kartlar

2013/2014 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

30

2

29

10

8

0

2656'

Toplam 2013/2014

30

2

29

10

8
0

2656'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.07 Goller

0.98
 Yenilen Gol

0.27  Kartlar

2012/2013 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

31

1

29

9

8

1

2746'

Toplam 2012/2013

31

1

29

9

8
1

2746'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.03 Goller

0.95
 Yenilen Gol

0.26  Kartlar

2011/2012 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

27

4

37

5

9

1

2280'

Toplam 2011/2012

27

4

37

5

9
1

2280'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.16 Goller

1.46
 Yenilen Gol

0.36  Kartlar

2009/2010 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

18

2

17

2

6

0

1136'

Toplam 2009/2010

18

2

17

2

6
0

1136'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.16 Goller

1.35
 Yenilen Gol

0.48  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
Yakında
Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!