Luca Bonassi İstatistik

Pozisyon : Midfielder
Uyruk : İtalya
Forma Numarası : #44

2025/2026

2023/2024

2021/2022

2025/2026 & Kariyer İstatistikleri- Luca Bonassi

4.47
Serie C: Grup B'de Ortalama DerecelendirmeAsist Sıralaması : 306 / 459 Oyuncu
Turnuva
O
Goller
Asist
Sarı Kart
Kırmızı Kart
PEN
Penaltı Golleri
Dk'
Oynanan Dakika

25

2

0

8

0

0

1209'

Toplam 2025/2026

25

2

0

8
0

0

1209'

Turnuva
O
Goller
Asist
Sarı Kart
Kırmızı Kart
PEN
Penaltı Golleri
Dk'
Oynanan Dakika

25

2

0

8

0

0

1209'

Toplam 2025/2026

42

2

0

10
0

0

2087'

Yukarıdaki Luca Bonassi için kariyer istatistikleri. Luca Bonassi toplam 42 maçı oynadı, 2 goleri attı ve 0 asistleri biriktirdi. Luca Bonassi, İtalya'de 42 apperances ile Serie C: Grup B'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

Serie C: Grup B'deki 90 dakikalık istatistikler başına

0.1590 dk Ort Gol
2 Toplam Goller
74 Yüzdelik
0.0090 dk Ort Asist
0 Toplam Asistler
59 Yüzdelik
0.1590 başına G+A
2 toplam gol katkıları
65 Yüzdelik
0.0890' başına xG
1.03 Beklenen Goller
71 Yüzdelik
0.0090 Başına xA
0.01 Beklenen Asistler
71 Yüzdelik
0.6090 dk Ort Kart
8 Toplam Kartlar
99 Yüzdelik

Luca Bonassi İstatistikleri - Detaylı

Serie C: Grup B Luca Bonassi için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar25Yok
57
Dakika1209Maç başına 48 dakika
42
Maçlar Başladı11Yok
35
Maçta oyuncuyu maça sokmak14YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak11YokYok

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol20.15
74
Gol Katkısı20.15
65
Evdeki Goller10.17
75
Deplasman Golleri10.14
74
Beklenen Goller (xG)1.030.08
71
Penaltısız xG (npxG)1.030.08
74
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol605 Dakika başına GolYokYok

Luca Bonassi has skored 2 gol in 25 maçları şu ana kadar Serie C: Grup B 2025/2026 sezonunda. 2 golün 1'i evinde atıldı, gol attılar. deplasman maçlarında ise Genel olarak, Luca Bonassi'in 90 dakikada attığı goller 0.15'dır. Dahası, Luca Bonassi'in toplam G/A'sı (goller + asistler) bu sezon için 2. Skor katkıları, 90 dakikada 0.15'a eşittir. 90 dakikada penaltısız xG 0.08'dır. Bu, Luca Bonassi'in npxG çıktısını 1.03'a koyar ve bu da onları Serie C: Grup B oyuncularının en üst 74 yüzdelik dilimine koyar.

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut00.00
69
Kaleyi bulan şut
0/ 0
0.00
85
Kaleyi bulmayan şut
0/ 0
0.00
74
Direğe takılmak0 kez0.00
99
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
78
Şut Doğruluğu0.00%Yok
85
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Luca Bonassi henüz Serie C: Grup B 2025/2026 sezonunda hiç çekim yapmadı.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
59
Beklenen Asistler (xA)0.010.00
71
Toplam pas70.55
47
Başarılı Paslar
3/ 7
0.24
44
Pas Tamamlama Oranı42.86%Yok
41
Tehlikeli Paslar00.00
78
Ortalar00.00
72
Başarılı Ortalar
0/ 0
0.00
86
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
86
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Luca Bonassi bu Serie C: Grup B sezonunda hiçbir gol atmadı.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme00.00
67
Başarılı Top Sürme00.00
74
Top Sürme Başarı Oranı0.00%Yok
74
Dağıtılmış10.08
11
Ofsaytlar00.00
94

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar8YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar80.6
99
Dakika Başına Kart151 Dk' / KartYok
13
0.5'in Üzerindeki Kartlar832%
97
İşlenen Fauller30.24
96
Karşı Faul00.00
62

Luca Bonassi şu ana kadar Serie C: Grup B 2025/2026 sezonunda 25 maçlarında 8 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 0.24 faul yaparlar.

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol191.41
13
Dakika Başına yenilen Gol64 Dk'Yok
14
Gol yememeden728%
52
Müdahaleler00.00
90
Müdahaleler00.00
60
Düellolar90.71
71
Düellolar Kazandı10.08
49
Hava Düelloları Kazandı00.00
63
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak10.08
79
Engellenen şutlar10.08
97
Verilen Penaltılar00.00
99

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Luca Bonassi henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.

Luca Bonassi'in İstatistiksel Analizi

Orta Sahalar pozisyonunda oynayan Luca Bonassi bu sezon 25 matches Serie C: Grup B maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 1209 minutes dakika sahada kaldı. Luca Bonassi sahada kaldığı 90 dakika başına ortalama 0 asist yapıyor.

Luca Bonassi ligde bu sezon 2 goals gol attı. Bu da onu AS Livorno Calcio takımının en golcü oyuncular listesinde 9 sırada yapıyor.

Dakikalara Göre

Her 605 dakikada bir gol

Asistler yok

Kartlar yok

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 0 / 0 penaltılar
Kaçırılan 0 / 0 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : Yok
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

123 / 459 Oyuncu

Asist Sıralaması

306 / 459 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2023/2024 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Asist
Sarı Kart
Kırmızı Kart
PEN
Penaltı Golleri
Dk'
Oynanan Dakika

Toplam 2023/2024

4

0

0

0
0

0

225'

Goller / 90 dakika

Asist / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0  Asist

0  Kartlar

2021/2022 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Asist
Sarı Kart
Kırmızı Kart
PEN
Penaltı Golleri
Dk'
Oynanan Dakika

Toplam 2021/2022

13

0

0

2
0

0

653'

Goller / 90 dakika

Asist / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0  Asist

0.14  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
Yakında
Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!