Gabriele Berto Portrait

Gabriele Berto İstatistik

Pozisyon : Savunma Oyuncusu - Stoper
Uyruk : Italy
Birthplace : Padova - Italy
Forma Numarası : #4
Yaş (Doğum günü) : 23 (20/03 2003)
Boy : 186cm

2025/2026

2026/2027

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2025/2026 & Kariyer İstatistikleri- Gabriele Berto

5.59
Serie C: Grup C'de Ortalama DerecelendirmeYenen Gol Sıralaması : 145 / 211 Oyuncu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

29

1

31

6

5

0

2057'

Toplam 2025/2026

30

1

32

6

5
0

2147'

Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

49

2

51

10

5

0

3728'

12

0

4

5

3

0

541'

3

0

3

1

0

0

270'

Toplam 2025/2026

94

2

95

23

12
0

6941'

Yukarıdaki Gabriele Berto için kariyer istatistikleri. Gabriele Berto toplam 94 maçı oynadı, 2 goleri attı ve 2 asistleri biriktirdi. Gabriele Berto, İtalya'de 94 apperances ile Serie C: Grup C'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

Serie C: Grup C'deki 90 dakikalık istatistikler başına

1.36Yenen Gol / 90'
31 Goller 29 Maçlarda
28th Yüzdelik
21%Gol yememeden
6 / 29 Temiz Maçlar
30th Yüzdelik
0.2290 dk Ort Kart
5 Toplam Kartlar
61st Yüzdelik

Gabriele Berto İstatistikleri - Detaylı

Serie C: Grup C Gabriele Berto için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar29Yok
69
Dakika2057Maç başına 71 dakika
74
Maçlar Başladı22Yok
70
Maçta oyuncuyu maça sokmak7YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak2YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol311.36
28
Dakika Başına yenilen Gol66 Dk'Yok
29
Gol yememeden621%
30
Müdahaleler00.00
87
Müdahaleler40.17
91
Düellolar60.26
38
Düellolar Kazandı30.13
47
Hava Düelloları Kazandı10.04
62
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak10.04
64
Engellenen şutlar10.04
90
Verilen Penaltılar00.00
99

Bir savunma oyuncusu olarak, Gabriele Berto 31 gollerini yedi ve Serie C: Grup C 2025/2026 sezonunda 29 maçlarında 6 kalesini gole kapattı. Bu, Gabriele Berto sahadayken, takımlarının her 66 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.00 tackles ve 0.17 müdahaleler yaptılar. Gabriele Berto aynı zamanda 0.04 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar5YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar50.22
61
Dakika Başına Kart411 Dk' / KartYok
50
0.5'in Üzerindeki Kartlar517%
73
İşlenen Fauller10.04
58
Karşı Faul00.00
55

Gabriele Berto şu ana kadar Serie C: Grup C 2025/2026 sezonunda 29 maçlarında 5 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 0.04 faul yaparlar.

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol10.04
48
Gol Katkısı30.13
58
Evdeki Goller10.1
62
Deplasman Golleri00
63
Beklenen Goller (xG)0.560.02
46
Penaltısız xG (npxG)0.560.02
47
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol2057 Dakika başına GolYokYok

Gabriele Berto has skored 1 gol in 29 maçları şu ana kadar Serie C: Grup C 2025/2026 sezonunda. 1 golün 1'i evinde atıldı, gol attılar. deplasman maçlarında ise Genel olarak, Gabriele Berto'in 90 dakikada attığı goller 0.04'dır. Dahası, Gabriele Berto'in toplam G/A'sı (goller + asistler) bu sezon için 3. Skor katkıları, 90 dakikada 0.13'a eşittir. 90 dakikada penaltısız xG 0.02'dır. Bu, Gabriele Berto'in npxG çıktısını 0.56'a koyar ve bu da onları Serie C: Grup C oyuncularının en üst 47 yüzdelik dilimine koyar.

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut00.00
61
Kaleyi bulan şut
0/ 0
0.00
82
Kaleyi bulmayan şut
0/ 0
0.00
68
Direğe takılmak0 kez0.00
99
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
69
Şut Doğruluğu0.00%Yok
82
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Gabriele Berto henüz Serie C: Grup C 2025/2026 sezonunda hiç çekim yapmadı.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist20.09
78
Beklenen Asistler (xA)0.070.00
65
Toplam pas441.92
69
Başarılı Paslar
33/ 44
1.44
67
Pas Tamamlama Oranı75.00%Yok
55
Tehlikeli Paslar00.00
72
Ortalar10.04
67
Başarılı Ortalar
0/ 1
0.00
79
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
79
Dakika Başına Asist1029 Dakika Başına AsistYokYok

Gabriele Berto şu ana kadar Serie C: Grup C 2025/2026 sezonunda 29 maçlarında 2 asistleri yardımcı oldu. Oyunun geçen yönüne bakıldığında, Gabriele Berto, 75.00 pas tamamlama oranı ile bir oyun sırasında topu kabaca 1.92 kez geçer. Ayrıca her oyunda 0.00 tuş geçer ve bu da önemli puanlama şanslarına yol açar. Genel olarak, Gabriele Berto'in xA (Beklenen Asistler) çıkışı 90 dakikada 0.00'dir. Bu istatistik, Serie C: Grup C'deki oyuncuların 65 yüzdesinin üzerine koyar.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme10.04
68
Başarılı Top Sürme10.04
71
Top Sürme Başarı Oranı100.00%Yok
99
Dağıtılmış00.00
99
Ofsaytlar00.00
91

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Gabriele Berto henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.

Serie C İtalya Kupası Gabriele Berto için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar1Yok
0
Dakika90Maç başına 90 dakika
0
Maçlar Başladı1Yok
2
Maçta oyuncuyu maça sokmak0YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak0YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol11
41
Dakika Başına yenilen Gol90 Dk'Yok
42
Gol yememeden00%
25
Müdahaleler00.00
90
Müdahaleler10.76
92
Düellolar53.81
82
Düellolar Kazandı10.76
63
Hava Düelloları Kazandı00.00
69
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak00.00
63
Engellenen şutlar10.76
99
Verilen Penaltılar00.00
99

Bir savunma oyuncusu olarak, Gabriele Berto 31 gollerini yedi ve Serie C: Grup C 2025/2026 sezonunda 1 maçlarında 6 kalesini gole kapattı. Bu, Gabriele Berto sahadayken, takımlarının her 90 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.00 tackles ve 0.76 müdahaleler yaptılar. Gabriele Berto aynı zamanda 0.00 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar0YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar00
61
Dakika Başına KartKartlar yokYok
61
0.5'in Üzerindeki Kartlar00%
69
İşlenen Fauller10.76
87
Karşı Faul00.00
65

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
68
Gol Katkısı00
59
Evdeki Goller00
78
Deplasman Golleri00
87
Beklenen Goller (xG)0.000.00
58
Penaltısız xG (npxG)0.000.00
60
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut00.00
74
Kaleyi bulan şut
0/ 0
0.00
90
Kaleyi bulmayan şut
0/ 0
0.00
80
Direğe takılmak0 kez0.00
99
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
91
Şut Doğruluğu0.00%Yok
90
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
84
Beklenen Asistler (xA)0.050.04
88
Toplam pas2418.31
94
Başarılı Paslar
22/ 24
16.78
95
Pas Tamamlama Oranı91.67%Yok
87
Tehlikeli Paslar00.00
80
Ortalar00.00
77
Başarılı Ortalar
0/ 0
0.00
90
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
90
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme00.00
70
Başarılı Top Sürme00.00
74
Top Sürme Başarı Oranı0.00%Yok
74
Dağıtılmış00.00
99
Ofsaytlar00.00
95

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Gabriele Berto'in İstatistiksel Analizi

Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Gabriele Berto bu sezon 29 matches Serie C: Grup C maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 2057 minutes dakika sahada kaldı. Gabriele Berto sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 1.36 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 21%. Yani Gabriele Berto forma giydiği 29 maçının 6 matches tanesinde gol yedi.

Gabriele Berto bu sezon ligde oynadığı maçlarda 1 goals gol attı. Bu da onu Atalanta Bergamasca Calcio U23 kadroda golcüler listesinde 12 yapıyor.

Dakikalara Göre

Her 2057 dakikada bir gol

Her 1029 dakikada bir asist

Her 411 dakikada bir kart

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 0 / 0 penaltılar
Kaçırılan 0 / 0 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : Yok
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

262 / 489 Oyuncu

Yenen Gol Sıralaması

145 / 211 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2026/2027 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

3

0

3

1

0

0

270'

Toplam 2026/2027

4

0

7

1

0
0

360'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2024/2025 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

Toplam 2024/2025

4

0

1

0

0
0

44'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

2.05
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2023/2024 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

8

0

3

5

3

0

497'

Toplam 2023/2024

8

0

3

5

3
0

497'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.54
 Yenilen Gol

0.54  Kartlar

2022/2023 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

20

1

20

4

0

0

1671'

Toplam 2022/2023

22

1

20

5

1
0

1851'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0
 Yenilen Gol

0.5  Kartlar

2021/2022 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

Toplam 2021/2022

26

0

32

6

3
0

2042'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.3
 Yenilen Gol

0.06  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
Yakında
Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!