
Tim Chow İstatistik
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
Daha Fazla
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
Yukarıdaki Tim Chow için kariyer istatistikleri. Tim Chow toplam 263 maçı oynadı, 27 goleri attı ve 15 asistleri biriktirdi. Tim Chow, Çin'de 263 apperances ile Çin Süper Ligi'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
Çin Süper Ligi'deki 90 dakikalık istatistikler başına
Çin Süper Ligi Tim Chow için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 11 | Yok | 99 |
| Dakika | 622 | Maç başına 57 dakika | 43 |
| Maçlar Başladı | 6 | Yok | 36 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 5 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 2 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 1 | 0.14 | 70 |
| Gol Katkısı | 2 | 0.29 | 69 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 66 |
| Deplasman Golleri | 1 | 0.25 | 83 |
| Beklenen Goller (xG) | 1.05 | 0.15 | 64 |
| Penaltısız xG (npxG) | 1.05 | 0.15 | 66 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 622 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Tim Chow has skored 1 gol in 11 maçları şu ana kadar Çin Süper Ligi 2026 sezonunda. 1 golün 0'i evinde atıldı, gol attılar. deplasman maçlarında ise Genel olarak, Tim Chow'in 90 dakikada attığı goller 0.14'dır. Dahası, Tim Chow'in toplam G/A'sı (goller + asistler) bu sezon için 2. Skor katkıları, 90 dakikada 0.29'a eşittir. 90 dakikada penaltısız xG 0.15'dır. Bu, Tim Chow'in npxG çıktısını 1.05'a koyar ve bu da onları Çin Süper Ligi oyuncularının en üst 66 yüzdelik dilimine koyar.
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 8 | 1.17 | 65 |
| Kaleyi bulan şut | 1/ 8 | 0.15 | 42 |
| Kaleyi bulmayan şut | 7/ 8 | 1.02 | 76 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 79 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 12.50% | Yok | 72 |
| Şut Doğruluğu | 12.50% | Yok | 35 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 8.00 | Yok | Yok |
Tim Chow, 2026 Çin Süper Ligi sezonunda 8 şu ana kadar 11 maçlarında 8 şut çekti. 1 atışları hedefteydi ve diğer 7 atışları hedef dışıydı. Bu, Tim Chow'in çekim doğruluğunun 12.50% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 8.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 1.17 şut atarlar.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 1 | 0.14 | 70 |
| Beklenen Asistler (xA) | 1.09 | 0.16 | 67 |
| Toplam pas | 203 | 29.71 | 36 |
| Başarılı Paslar | 159/ 203 | 23.27 | 38 |
| Pas Tamamlama Oranı | 78.33% | Yok | 47 |
| Tehlikeli Paslar | 5 | 0.73 | 56 |
| Ortalar | 6 | 0.88 | 48 |
| Başarılı Ortalar | 1/ 6 | 0.15 | 46 |
| Orta Tamamlama Oranı | 16.67% | Yok | 49 |
| Dakika Başına Asist | 622 Dakika Başına Asist | Yok | Yok |
Tim Chow şu ana kadar Çin Süper Ligi 2026 sezonunda 11 maçlarında 1 asistleri yardımcı oldu. Oyunun geçen yönüne bakıldığında, Tim Chow, 78.33 pas tamamlama oranı ile bir oyun sırasında topu kabaca 29.71 kez geçer. Ayrıca her oyunda 0.73 tuş geçer ve bu da önemli puanlama şanslarına yol açar. Genel olarak, Tim Chow'in xA (Beklenen Asistler) çıkışı 90 dakikada 0.16'dir. Bu istatistik, Çin Süper Ligi'deki oyuncuların 67 yüzdesinin üzerine koyar.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 6 | 0.88 | 43 |
| Başarılı Top Sürme | 3 | 0.44 | 49 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 50.00% | Yok | 59 |
| Dağıtılmış | 2 | 0.29 | 68 |
| Ofsaytlar | 1 | 0.15 | 68 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 1 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 1 | 0.14 | 49 |
| Dakika Başına Kart | 622 Dk' / Kart | Yok | 83 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 1 | 9% | 43 |
| İşlenen Fauller | 8 | 1.17 | 48 |
| Karşı Faul | 1 | 0.15 | 4 |
Tim Chow şu ana kadar Çin Süper Ligi 2026 sezonunda 11 maçlarında 1 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 1.17 faul yaparlar.
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 14 | 2.03 | 5 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 44 Dk' | Yok | 6 |
| Gol yememeden | 2 | 18% | 49 |
| Müdahaleler | 14 | 2.05 | 75 |
| Müdahaleler | 5 | 0.73 | 53 |
| Düellolar | 47 | 6.88 | 26 |
| Düellolar Kazandı | 24 | 3.51 | 29 |
| Hava Düelloları Kazandı | 6 | 0.88 | 45 |
| çalım atmak | 5 | 0.73 | 39 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 22 | 3.22 | 72 |
| Engellenen şutlar | 7 | 1.02 | 97 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Tim Chow henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.
AFC Şampiyonlar Ligi Tim Chow için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 7 | Yok | 51 |
| Dakika | 630 | Maç başına 90 dakika | 71 |
| Maçlar Başladı | 7 | Yok | 72 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 0 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 1 | 0.14 | 67 |
| Gol Katkısı | 2 | 0.29 | 71 |
| Evdeki Goller | 1 | 0.25 | 77 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 77 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.90 | 0.15 | 63 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.90 | 0.15 | 64 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 630 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 5 | 0.83 | 51 |
| Kaleyi bulan şut | 1/ 5 | 0.17 | 41 |
| Kaleyi bulmayan şut | 4/ 5 | 0.67 | 59 |
| Direğe takılmak | 1 kez | 0.17 | 89 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 20.00% | Yok | 84 |
| Şut Doğruluğu | 20.00% | Yok | 42 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 5.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 1 | 0.14 | 73 |
| Beklenen Asistler (xA) | 1.05 | 0.18 | 72 |
| Toplam pas | 217 | 36.17 | 46 |
| Başarılı Paslar | 165/ 217 | 27.50 | 42 |
| Pas Tamamlama Oranı | 76.04% | Yok | 27 |
| Tehlikeli Paslar | 3 | 0.50 | 41 |
| Ortalar | 2 | 0.33 | 36 |
| Başarılı Ortalar | 1/ 2 | 0.17 | 51 |
| Orta Tamamlama Oranı | 50.00% | Yok | 95 |
| Dakika Başına Asist | 630 Dakika Başına Asist | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 0 | 0.00 | 14 |
| Başarılı Top Sürme | 0 | 0.00 | 19 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 0.00% | Yok | 19 |
| Dağıtılmış | 2 | 0.33 | 65 |
| Ofsaytlar | 1 | 0.17 | 69 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 2 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 2 | 0.29 | 79 |
| Dakika Başına Kart | 315 Dk' / Kart | Yok | 65 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 2 | 29% | 88 |
| İşlenen Fauller | 8 | 1.33 | 71 |
| Karşı Faul | 3 | 0.50 | 28 |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 5 | 0.71 | 77 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 126 Dk' | Yok | 77 |
| Gol yememeden | 3 | 43% | 75 |
| Müdahaleler | 11 | 1.83 | 75 |
| Müdahaleler | 11 | 1.83 | 96 |
| Düellolar | 34 | 5.67 | 20 |
| Düellolar Kazandı | 17 | 2.83 | 23 |
| Hava Düelloları Kazandı | 4 | 0.67 | 38 |
| çalım atmak | 4 | 0.67 | 36 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 12 | 2.00 | 61 |
| Engellenen şutlar | 5 | 0.83 | 92 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Orta Sahalar pozisyonunda oynayan Tim Chow bu sezon 11 matches Çin Süper Ligi maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 622 minutes dakika sahada kaldı. Tim Chow sahada kaldığı 90 dakika başına ortalama 0.14 asist
yapıyor.
Tim Chow ligde bu sezon 1 goals gol attı. Bu da onu Sichuan Jiuniu FC takımının en golcü oyuncular listesinde 5 sırada yapıyor.
Dakikalara Göre
Her 622 dakikada bir gol
Her 622 dakikada bir asist
Her 622 dakikada bir kart
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Asist Sıralaması
2025 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.19 Goller
0.11 Asist
0.45 Kartlar
2024 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.28 Goller
0.11 Asist
0.21 Kartlar
2023 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.11 Goller
0 Asist
0.25 Kartlar
2022 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.12 Goller
0.16 Asist
0.27 Kartlar
2021 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0.46 Kartlar
2020 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0.06 Asist
0.55 Kartlar
2019 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.08 Goller
0.12 Asist
0.32 Kartlar
2017/2018 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.09 Goller
0 Asist
0.64 Kartlar
2016/2017 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0 Kartlar
2015/2016 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0 Kartlar
2014/2015 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.37 Goller
0 Asist
0 Kartlar