Logan Pye İstatistik

Pozisyon : Savunma Oyuncusu - Sol Bek
Uyruk : England
Birthplace : England - England
Forma Numarası : #26
Yaş (Doğum günü) : 23 (26/10 2003)

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Daha Fazla

2018/2019

2026/2027 & Kariyer İstatistikleri- Logan Pye

6.19
Ulusal Kuzey Ligi'de Ortalama DerecelendirmeYenen Gol Sıralaması : -1 / 0 Oyuncu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

Toplam 2026/2027

1

0

5

0

0
0

90'

Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

34

1

65

7

4

0

2556'

4

0

5

1

1

0

325'

3

0

4

0

0

0

226'

2

0

1

0

1

0

137'

1

0

0

0

0

0

5'

Toplam 2021/2022

62

2

100

11

7
0

4376'

Yukarıdaki Logan Pye için kariyer istatistikleri. Logan Pye toplam 62 maçı oynadı, 2 goleri attı ve 6 asistleri biriktirdi. Logan Pye, İngiltere'de 62 apperances ile U18 Premier Lig'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

Ulusal Kuzey Ligi'deki 90 dakikalık istatistikler başına

5.00Yenen Gol / 90'
5 Goller 1 Maçlarda
-1 Yüzdelik
0%Gol yememeden
0 / 1 Temiz Maçlar
-1 Yüzdelik
0.0090 dk Ort Kart
0 Toplam Kartlar
-1 Yüzdelik

Logan Pye İstatistikleri - Detaylı

Ulusal Kuzey Ligi Logan Pye için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar1Yok
-1
Dakika90Maç başına 90 dakika
-1
Maçlar Başladı1Yok
89
Maçta oyuncuyu maça sokmak0YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak0YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol55
-1
Dakika Başına yenilen Gol18 Dk'Yok
-1
Gol yememeden00%
-1
Müdahaleler10.28
88
Müdahaleler10.28
14
Düellolar4312.21
42
Düellolar Kazandı257.10
55
Hava Düelloları Kazandı102.84
70
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak143.97
70
Engellenen şutlar00.00
30
Verilen Penaltılar00.00
99

Bir savunma oyuncusu olarak, Logan Pye 5 gollerini yedi ve Ulusal Kuzey Ligi 2026/2027 sezonunda 1 maçlarında 0 kalesini gole kapattı. Bu, Logan Pye sahadayken, takımlarının her 18 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.28 tackles ve 0.28 müdahaleler yaptılar. Logan Pye aynı zamanda 3.97 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar0YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar00
-1
Dakika Başına KartKartlar yokYok
-1
0.5'in Üzerindeki Kartlar00%
89
İşlenen Fauller51.42
73
Karşı Faul20.57
26

Logan Pye bu Ulusal Kuzey Ligi sezonu boyunca hiç kart (sarı kart veya kırmızı kart) almadı.

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
-1
Gol Katkısı00
-1
Evdeki Goller00
-1
Deplasman Golleri00
-1
Beklenen Goller (xG)0.060.02
30
Penaltısız xG (npxG)0.060.02
30
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Logan Pye Ulusal Kuzey Ligi 2026/2027 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut10.28
28
Kaleyi bulan şut
0/ 1
0.00
32
Kaleyi bulmayan şut
1/ 1
0.28
34
Direğe takılmak0 kez0.00
87
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
55
Şut Doğruluğu0.00%Yok
32
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Logan Pye, 2026/2027 Ulusal Kuzey Ligi sezonunda 1 şu ana kadar 1 maçlarında 1 şut çekti. 0 atışları hedefteydi ve diğer 1 atışları hedef dışıydı. Bu, Logan Pye'in çekim doğruluğunun 0.00% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 0.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 0.28 şut atarlar.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
-1
Beklenen Asistler (xA)0.190.05
24
Toplam pas10730.38
52
Başarılı Paslar
75/ 107
21.29
49
Pas Tamamlama Oranı70.09%Yok
37
Tehlikeli Paslar10.28
38
Ortalar30.85
46
Başarılı Ortalar
0/ 3
0.00
27
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
27
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Logan Pye bu Ulusal Kuzey Ligi sezonunda hiçbir gol atmadı.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme30.85
64
Başarılı Top Sürme10.28
48
Top Sürme Başarı Oranı33.33%Yok
27
Dağıtılmış20.57
40
Ofsaytlar10.28
78

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Logan Pye henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.

Logan Pye'in İstatistiksel Analizi

Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Logan Pye bu sezon 1 matches Ulusal Kuzey Ligi maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 90 minutes dakika sahada kaldı. Logan Pye sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 5 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 0%. Yani Logan Pye forma giydiği 1 maçının 0 matches tanesinde gol yedi.

Logan Pye bu sezon ligde oynadığı maçlarda 0 goals gol attı. Bu da onu Darlington 1883 FC kadroda golcüler listesinde 10 yapıyor.

Dakikalara Göre

Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)

Asistler yok

Kartlar yok

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 0 / 0 penaltılar
Kaçırılan 0 / 0 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : Yok
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

Yok / 0 Oyuncu

Yenen Gol Sıralaması

Yok / 0 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2025/2026 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

3

0

4

0

0

0

226'

2

0

1

0

1

0

137'

3

0

5

0

1

0

256'

Toplam 2025/2026

11

0

12

1

2
0

799'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.59
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2025 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

Toplam 2025

4

1

2

2

0
0

253'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.36 Goller

0.71
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2024 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

Toplam 2024

5

0

10

0

1
0

423'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

2.13
 Yenilen Gol

0.21  Kartlar

2022/2023 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

Toplam 2022/2023

5

0

6

0

0
0

181'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

3.28
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2021/2022 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

12

0

17

3

2

0

841'

1

0

0

0

0

0

5'

Toplam 2021/2022

13

0

17

3

2
0

846'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.82
 Yenilen Gol

0.21  Kartlar

2020/2021 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

10

0

11

4

2

0

867'

1

0

0

1

0

0

69'

Toplam 2020/2021

11

0

11

5

2
0

936'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.14
 Yenilen Gol

0.21  Kartlar

2019/2020 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

9

0

29

0

0

0

655'

Toplam 2019/2020

9

0

29

0

0
0

655'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

3.98
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2018/2019 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

3

1

8

0

0

0

193'

Toplam 2018/2019

3

1

8

0

0
0

193'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.47 Goller

3.73
 Yenilen Gol

0  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
●Yakında
●Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!