Callum Tripp İstatistik
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
Yukarıdaki Callum Tripp için kariyer istatistikleri. Callum Tripp toplam 23 maçı oynadı, 1 goleri attı ve 0 asistleri biriktirdi. Callum Tripp, İngiltere'de 23 apperances ile Ulusal Lig'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
Ulusal Lig'deki 90 dakikalık istatistikler başına
Ulusal Lig Callum Tripp için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 8 | Yok | 8 |
| Dakika | 603 | Maç başına 75 dakika | 14 |
| Maçlar Başladı | 7 | Yok | 17 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 1 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 7 | Yok | Yok |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 10 | 1.49 | 37 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 60 Dk' | Yok | 37 |
| Gol yememeden | 1 | 13% | 20 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 71 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 46 |
| Düellolar | 0 | 0.00 | 35 |
| Düellolar Kazandı | 0 | 0.00 | 36 |
| Hava Düelloları Kazandı | 0 | 0.00 | 42 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 0 | 0.00 | 45 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 72 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Bir savunma oyuncusu olarak, Callum Tripp 10 gollerini yedi ve Ulusal Lig 2025/2026 sezonunda 8 maçlarında 1 kalesini gole kapattı. Bu, Callum Tripp sahadayken, takımlarının her 60 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.00 tackles ve 0.00 müdahaleler yaptılar. Callum Tripp aynı zamanda 0.00 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 15 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 15 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 15 |
| İşlenen Fauller | 0 | 0.00 | 45 |
| Karşı Faul | 0 | 0.00 | 45 |
Callum Tripp bu Ulusal Lig sezonu boyunca hiç kart (sarı kart veya kırmızı kart) almadı.
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 35 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | 20 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 49 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 52 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.00 | 0.00 | 30 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 31 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Callum Tripp Ulusal Lig 2025/2026 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 0 | 0.00 | 50 |
| Kaleyi bulan şut | 0/ 0 | 0.00 | 68 |
| Kaleyi bulmayan şut | 0/ 0 | 0.00 | 55 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 96 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 60 |
| Şut Doğruluğu | 0.00% | Yok | 68 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Callum Tripp henüz Ulusal Lig 2025/2026 sezonunda hiç çekim yapmadı.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 37 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.00 | 0.00 | 23 |
| Toplam pas | 0 | 0.00 | 34 |
| Başarılı Paslar | 0/ 0 | 0.00 | 34 |
| Pas Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 34 |
| Tehlikeli Paslar | 0 | 0.00 | 57 |
| Ortalar | 0 | 0.00 | 52 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 0 | 0.00 | 65 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 65 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Callum Tripp bu Ulusal Lig sezonunda hiçbir gol atmadı.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 0 | 0.00 | 51 |
| Başarılı Top Sürme | 0 | 0.00 | 55 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 0.00% | Yok | 55 |
| Dağıtılmış | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 83 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Callum Tripp henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.
Ulusal Kuzey Ligi Callum Tripp için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 6 | Yok | 7 |
| Dakika | 540 | Maç başına 90 dakika | 13 |
| Maçlar Başladı | 5 | Yok | 27 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 0 | Yok | Yok |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 7 | 1.17 | 77 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 77 Dk' | Yok | 77 |
| Gol yememeden | 2 | 33% | 88 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 21 |
| Müdahaleler | 8 | 1.77 | 76 |
| Düellolar | 67 | 14.85 | 35 |
| Düellolar Kazandı | 23 | 5.10 | 28 |
| Hava Düelloları Kazandı | 10 | 2.22 | 62 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 11 | 2.44 | 73 |
| Engellenen şutlar | 1 | 0.22 | 53 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Bir savunma oyuncusu olarak, Callum Tripp 10 gollerini yedi ve Ulusal Lig 2025/2026 sezonunda 6 maçlarında 1 kalesini gole kapattı. Bu, Callum Tripp sahadayken, takımlarının her 77 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.00 tackles ve 1.77 müdahaleler yaptılar. Callum Tripp aynı zamanda 2.44 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 23 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 23 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 38 |
| İşlenen Fauller | 2 | 0.44 | 13 |
| Karşı Faul | 0 | 0.00 | 1 |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 1 | 0.17 | 71 |
| Gol Katkısı | 1 | 0.17 | 56 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 52 |
| Deplasman Golleri | 1 | 0.25 | 79 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.77 | 0.17 | 62 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.77 | 0.17 | 62 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 540 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 2 | 0.44 | 28 |
| Kaleyi bulan şut | 1/ 2 | 0.22 | 44 |
| Kaleyi bulmayan şut | 1/ 2 | 0.22 | 22 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 72 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 50.00% | Yok | 99 |
| Şut Doğruluğu | 50.00% | Yok | 86 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 2.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 50 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.20 | 0.04 | 13 |
| Toplam pas | 101 | 22.39 | 25 |
| Başarılı Paslar | 65/ 101 | 14.41 | 21 |
| Pas Tamamlama Oranı | 64.36% | Yok | 13 |
| Tehlikeli Paslar | 1 | 0.22 | 24 |
| Ortalar | 4 | 0.89 | 46 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 4 | 0.00 | 20 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 20 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 8 | 1.77 | 62 |
| Başarılı Top Sürme | 6 | 1.33 | 64 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 75.00% | Yok | 57 |
| Dağıtılmış | 2 | 0.44 | 52 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 40 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
FA Kupası Callum Tripp için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 1 | Yok | 0 |
| Dakika | 31 | Maç başına 31 dakika | 0 |
| Maçlar Başladı | 0 | Yok | 0 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 1 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 0 | Yok | Yok |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 0 | 0 | 99 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 0 Dk' | Yok | 0 |
| Gol yememeden | 0 | 0% | 22 |
| Müdahaleler | 2 | 2.95 | 94 |
| Müdahaleler | 1 | 1.48 | 92 |
| Düellolar | 6 | 8.85 | 64 |
| Düellolar Kazandı | 3 | 4.43 | 75 |
| Hava Düelloları Kazandı | 0 | 0.00 | 6 |
| çalım atmak | 2 | 2.95 | 0 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 8 | 11.80 | 99 |
| Engellenen şutlar | 1 | 1.48 | 97 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Bir savunma oyuncusu olarak, Callum Tripp 10 gollerini yedi ve Ulusal Lig 2025/2026 sezonunda 1 maçlarında 1 kalesini gole kapattı. Bu, Callum Tripp sahadayken, takımlarının her 0 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 2.95 tackles ve 1.48 müdahaleler yaptılar. Callum Tripp aynı zamanda 11.80 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 48 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 48 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 50 |
| İşlenen Fauller | 1 | 1.48 | 92 |
| Karşı Faul | 0 | 0.00 | 19 |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 57 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | 35 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 74 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 70 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.00 | 0.00 | 25 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 25 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 0 | 0.00 | 25 |
| Kaleyi bulan şut | 0/ 0 | 0.00 | 42 |
| Kaleyi bulmayan şut | 0/ 0 | 0.00 | 28 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 94 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 56 |
| Şut Doğruluğu | 0.00% | Yok | 42 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 65 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.02 | 0.03 | 22 |
| Toplam pas | 23 | 33.93 | 67 |
| Başarılı Paslar | 10/ 23 | 14.75 | 44 |
| Pas Tamamlama Oranı | 43.48% | Yok | 6 |
| Tehlikeli Paslar | 0 | 0.00 | 36 |
| Ortalar | 0 | 0.00 | 33 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 0 | 0.00 | 56 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 56 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 1 | 1.48 | 78 |
| Başarılı Top Sürme | 1 | 1.48 | 89 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 100.00% | Yok | 99 |
| Dağıtılmış | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 72 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
EFL Kupası Callum Tripp için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 3 | Yok | 0 |
| Dakika | 270 | Maç başına 90 dakika | 0 |
| Maçlar Başladı | 3 | Yok | 8 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 0 | Yok | Yok |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 9 | 3 | 0 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 30 Dk' | Yok | 0 |
| Gol yememeden | 0 | 0% | 13 |
| Müdahaleler | 7 | 2.33 | 82 |
| Müdahaleler | 7 | 2.33 | 99 |
| Düellolar | 30 | 10.00 | 66 |
| Düellolar Kazandı | 18 | 6.00 | 76 |
| Hava Düelloları Kazandı | 10 | 3.33 | 87 |
| çalım atmak | 4 | 1.33 | 7 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 16 | 5.33 | 85 |
| Engellenen şutlar | 1 | 0.33 | 61 |
| Verilen Penaltılar | 1 | 0.33 | 0 |
Bir savunma oyuncusu olarak, Callum Tripp 10 gollerini yedi ve Ulusal Lig 2025/2026 sezonunda 3 maçlarında 1 kalesini gole kapattı. Bu, Callum Tripp sahadayken, takımlarının her 30 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 2.33 tackles ve 2.33 müdahaleler yaptılar. Callum Tripp aynı zamanda 5.33 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 62 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 62 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 63 |
| İşlenen Fauller | 2 | 0.67 | 49 |
| Karşı Faul | 1 | 0.33 | 27 |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 52 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | 29 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 63 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 79 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.00 | 0.00 | 17 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 17 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 0 | 0.00 | 17 |
| Kaleyi bulan şut | 0/ 0 | 0.00 | 41 |
| Kaleyi bulmayan şut | 0/ 0 | 0.00 | 23 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 90 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 63 |
| Şut Doğruluğu | 0.00% | Yok | 41 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 54 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.34 | 0.11 | 55 |
| Toplam pas | 93 | 31.00 | 37 |
| Başarılı Paslar | 68/ 93 | 22.67 | 35 |
| Pas Tamamlama Oranı | 73.12% | Yok | 30 |
| Tehlikeli Paslar | 6 | 2.00 | 97 |
| Ortalar | 2 | 0.67 | 41 |
| Başarılı Ortalar | 1/ 2 | 0.33 | 68 |
| Orta Tamamlama Oranı | 50.00% | Yok | 96 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 1 | 0.33 | 41 |
| Başarılı Top Sürme | 0 | 0.00 | 35 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 0.00% | Yok | 35 |
| Dağıtılmış | 1 | 0.33 | 58 |
| Ofsaytlar | 1 | 0.33 | 90 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Callum Tripp bu sezon 8 matches Ulusal Lig maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 603 minutes dakika sahada kaldı. Callum Tripp sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 1.49 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 13%. Yani Callum Tripp forma giydiği 8 maçının 1 matches tanesinde gol yedi.
Callum Tripp bu sezon ligde oynadığı maçlarda 0 goals gol attı. Bu da onu Brackley Town FC kadroda golcüler listesinde 27 yapıyor.
Dakikalara Göre
Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)
Asistler yok
Kartlar yok
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Yenen Gol Sıralaması
2024/2025 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
0
Yenilen Gol
0 Kartlar
2024 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
0.67
Yenilen Gol
0.67 Kartlar
2023 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
2.05
Yenilen Gol
0 Kartlar