Adam Lund İstatistik
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2020/2021
Yukarıdaki Adam Lund için kariyer istatistikleri. Adam Lund toplam 27 maçı oynadı, 2 goleri attı ve 0 asistleri biriktirdi. Adam Lund, İngiltere'de 27 apperances ile Ulusal Kuzey Ligi'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
Ulusal Kuzey Ligi'deki 90 dakikalık istatistikler başına
Ulusal Kuzey Ligi Adam Lund için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 22 | Yok | 80 |
| Dakika | 1976 | Maç başına 90 dakika | 82 |
| Maçlar Başladı | 20 | Yok | 87 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 2 | Yok | Yok |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 34 | 1.55 | 35 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 58 Dk' | Yok | 36 |
| Gol yememeden | 3 | 14% | 31 |
| Müdahaleler | 15 | 0.42 | 81 |
| Müdahaleler | 63 | 1.75 | 75 |
| Düellolar | 717 | 19.93 | 74 |
| Düellolar Kazandı | 346 | 9.62 | 92 |
| Hava Düelloları Kazandı | 241 | 6.70 | 97 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 89 | 2.47 | 74 |
| Engellenen şutlar | 25 | 0.69 | 89 |
| Verilen Penaltılar | 1 | 0.03 | 15 |
Bir savunma oyuncusu olarak, Adam Lund 34 gollerini yedi ve Ulusal Kuzey Ligi 2025/2026 sezonunda 22 maçlarında 3 kalesini gole kapattı. Bu, Adam Lund sahadayken, takımlarının her 58 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.42 tackles ve 1.75 müdahaleler yaptılar. Adam Lund aynı zamanda 2.47 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 4 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 4 | 0.18 | 68 |
| Dakika Başına Kart | 494 Dk' / Kart | Yok | 56 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 4 | 18% | 85 |
| İşlenen Fauller | 44 | 1.22 | 66 |
| Karşı Faul | 37 | 1.03 | 62 |
Adam Lund şu ana kadar Ulusal Kuzey Ligi 2025/2026 sezonunda 22 maçlarında 4 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 1.22 faul yaparlar.
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 2 | 0.09 | 54 |
| Gol Katkısı | 2 | 0.09 | 42 |
| Evdeki Goller | 1 | 0.1 | 59 |
| Deplasman Golleri | 1 | 0.08 | 63 |
| Beklenen Goller (xG) | 4.04 | 0.11 | 51 |
| Penaltısız xG (npxG) | 4.04 | 0.11 | 51 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 988 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Adam Lund has skored 2 gol in 22 maçları şu ana kadar Ulusal Kuzey Ligi 2025/2026 sezonunda. 2 golün 1'i evinde atıldı, gol attılar. deplasman maçlarında ise Genel olarak, Adam Lund'in 90 dakikada attığı goller 0.09'dır. Dahası, Adam Lund'in toplam G/A'sı (goller + asistler) bu sezon için 2. Skor katkıları, 90 dakikada 0.09'a eşittir. 90 dakikada penaltısız xG 0.11'dır. Bu, Adam Lund'in npxG çıktısını 4.04'a koyar ve bu da onları Ulusal Kuzey Ligi oyuncularının en üst 51 yüzdelik dilimine koyar.
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 31 | 0.86 | 50 |
| Kaleyi bulan şut | 10/ 31 | 0.28 | 50 |
| Kaleyi bulmayan şut | 21/ 31 | 0.58 | 51 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 72 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 9.68% | Yok | 56 |
| Şut Doğruluğu | 32.26% | Yok | 44 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 10.33 | Yok | Yok |
Adam Lund, 2025/2026 Ulusal Kuzey Ligi sezonunda 31 şu ana kadar 22 maçlarında 31 şut çekti. 10 atışları hedefteydi ve diğer 21 atışları hedef dışıydı. Bu, Adam Lund'in çekim doğruluğunun 32.26% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 10.33 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 0.86 şut atarlar.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 50 |
| Beklenen Asistler (xA) | 2.81 | 0.08 | 41 |
| Toplam pas | 1015 | 28.21 | 45 |
| Başarılı Paslar | 676/ 1015 | 18.79 | 40 |
| Pas Tamamlama Oranı | 66.60% | Yok | 22 |
| Tehlikeli Paslar | 35 | 0.97 | 77 |
| Ortalar | 68 | 1.89 | 71 |
| Başarılı Ortalar | 23/ 68 | 0.64 | 77 |
| Orta Tamamlama Oranı | 33.82% | Yok | 69 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Adam Lund bu Ulusal Kuzey Ligi sezonunda hiçbir gol atmadı.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 18 | 0.50 | 32 |
| Başarılı Top Sürme | 16 | 0.44 | 36 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 88.89% | Yok | 86 |
| Dağıtılmış | 6 | 0.17 | 72 |
| Ofsaytlar | 1 | 0.03 | 42 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Adam Lund henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.
Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Adam Lund bu sezon 22 matches Ulusal Kuzey Ligi maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 1976 minutes dakika sahada kaldı. Adam Lund sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 1.55 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 14%. Yani Adam Lund forma giydiği 22 maçının 3 matches tanesinde gol yedi.
Adam Lund bu sezon ligde oynadığı maçlarda 2 goals gol attı. Bu da onu Alfreton Town FC kadroda golcüler listesinde 5 yapıyor.
Dakikalara Göre
Her 988 dakikada bir gol
Asistler yok
Kartlar yok
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Yenen Gol Sıralaması
2025 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
1.71
Yenilen Gol
0 Kartlar
2024 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
4
Yenilen Gol
0 Kartlar
2023 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
3.55
Yenilen Gol
2.37 Kartlar
2021 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
3
Yenilen Gol
0 Kartlar