Paul Pius Scharner İstatistik

Milli Takım : Austria Under 17
Pozisyon : Goalkeeper
Uyruk : Austria
Birthplace : Austria - Austria
Forma Numarası : #1

2026/2027

2025

2026/2027 & Kariyer İstatistikleri- Paul Pius Scharner

6.69
2. Lig'de Ortalama DerecelendirmeYenen Gol Sıralaması : 62 / 100 Oyuncu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

11

0

17

4

0

0

990'

Toplam 2026/2027

13

0

18

5

0
0

1170'

Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

11

0

17

4

0

0

990'

Toplam 2026/2027

14

0

19

5

0
0

1260'

Yukarıdaki Paul Pius Scharner için kariyer istatistikleri. Paul Pius Scharner toplam 14 maçı oynadı, 0 goleri attı ve 0 asistleri biriktirdi. Paul Pius Scharner, Avusturya'de 14 apperances ile 2. Lig'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

2. Lig'deki 90 dakikalık istatistikler başına

75%Kurtarış Yüzdesi
41 Kurtarışlar / 55 Şutlar
72 Yüzdelik
1.55Yenen Gol / 90'
17 Goller 11 Maçlarda
42nd Yüzdelik
36%Gol yememeden
4 / 11 Temiz Maçlar
77th Yüzdelik

Paul Pius Scharner İstatistikleri - Detaylı

2. Lig Paul Pius Scharner için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar11Yok
99
Dakika990Maç başına 90 dakika
99
Maçlar Başladı11Yok
99
Maçta oyuncuyu maça sokmak0YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak0YokYok

Kalecilik İstatistikleri

KalecilikToplam90 veya % başınaYüzdelik
Kaleye gelen şutlar555.00
97
Kurtarışlar413.73
83
Kurtarış Yüzdesi41 Kurtarışlar / 55 Şutlar74.55%
72
Yumruklar00.00
0

Bir Kaleci olarak Paul Pius Scharner 2. Lig 2026/2027 sezonunda 17 goller yedi ve 11 maçlarında 4 gol yemedi. Bu, Paul Pius Scharner kalede olduğunda, takımının her 58 dakikada bir gol yediği anlamına gelir. Paul Pius Scharner'in 90 dakika başına yediği gol istatistiği 1.55.

Kalecilik açısından, 55 atışlarının 41'ını kurtardılar - yani Paul Pius Scharner's kurtarış yüzdesi 74.55%.

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol171.55
42
Dakika Başına yenilen Gol58 Dk'Yok
42
Gol yememeden436%
77
Müdahaleler00.00
44
Müdahaleler10.09
5
Düellolar60.55
7
Düellolar Kazandı50.45
6
Hava Düelloları Kazandı10.09
6
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak10.09
7
Engellenen şutlar00.00
27
Verilen Penaltılar00.00
99

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar0YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar00
26
Dakika Başına KartKartlar yokYok
26
0.5'in Üzerindeki Kartlar00%
27
İşlenen Fauller00.00
7
Karşı Faul60.55
22

Paul Pius Scharner bu 2. Lig sezonu boyunca hiç kart (sarı kart veya kırmızı kart) almadı.

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
52
Gol Katkısı00
35
Evdeki Goller00
62
Deplasman Golleri00
75
Beklenen Goller (xG)0.000.00
11
Penaltısız xG (npxG)0.000.00
11
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Paul Pius Scharner 2. Lig 2026/2027 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut00.00
11
Kaleyi bulan şut
0/ 0
0.00
25
Kaleyi bulmayan şut
0/ 0
0.00
15
Direğe takılmak0 kez0.00
86
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
51
Şut Doğruluğu0.00%Yok
25
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Paul Pius Scharner henüz 2. Lig 2026/2027 sezonunda hiç çekim yapmadı.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
56
Beklenen Asistler (xA)0.480.04
11
Toplam pas34030.91
45
Başarılı Paslar
267/ 340
24.27
51
Pas Tamamlama Oranı78.53%Yok
66
Tehlikeli Paslar00.00
17
Ortalar00.00
16
Başarılı Ortalar
0/ 0
0.00
30
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
30
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Paul Pius Scharner bu 2. Lig sezonunda hiçbir gol atmadı.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme00.00
14
Başarılı Top Sürme00.00
19
Top Sürme Başarı Oranı0.00%Yok
19
Dağıtılmış00.00
99
Ofsaytlar00.00
57

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Paul Pius Scharner henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.

Avusturya Kupası Paul Pius Scharner için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar2Yok
6
Dakika180Maç başına 90 dakika
0
Maçlar Başladı2Yok
59
Maçta oyuncuyu maça sokmak0YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak0YokYok

Kalecilik İstatistikleri

KalecilikToplam90 veya % başınaYüzdelik
Kaleye gelen şutlar62.25
87
Kurtarışlar51.88
46
Kurtarış Yüzdesi5 Kurtarışlar / 6 Şutlar83.33%
77
Yumruklar00.00
0

Bir Kaleci olarak Paul Pius Scharner 2. Lig 2026/2027 sezonunda 17 goller yedi ve 2 maçlarında 4 gol yemedi. Bu, Paul Pius Scharner kalede olduğunda, takımının her 180 dakikada bir gol yediği anlamına gelir. Paul Pius Scharner'in 90 dakika başına yediği gol istatistiği 1.55.

Kalecilik açısından, 6 atışlarının 5'ını kurtardılar - yani Paul Pius Scharner's kurtarış yüzdesi 83.33%.

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol10.5
63
Dakika Başına yenilen Gol180 Dk'Yok
73
Gol yememeden150%
57
Müdahaleler00.00
68
Müdahaleler00.00
19
Düellolar20.75
12
Düellolar Kazandı20.75
13
Hava Düelloları Kazandı10.38
30
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak00.00
29
Engellenen şutlar00.00
68
Verilen Penaltılar00.00
99

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar0YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar00
77
Dakika Başına KartKartlar yokYok
77
0.5'in Üzerindeki Kartlar00%
78
İşlenen Fauller00.00
27
Karşı Faul10.38
31

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
58
Gol Katkısı00
45
Evdeki Goller00
89
Deplasman Golleri00
63
Beklenen Goller (xG)0.000.00
24
Penaltısız xG (npxG)0.000.00
24
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut00.00
27
Kaleyi bulan şut
0/ 0
0.00
47
Kaleyi bulmayan şut
0/ 0
0.00
30
Direğe takılmak0 kez0.00
97
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
65
Şut Doğruluğu0.00%Yok
47
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
69
Beklenen Asistler (xA)0.060.02
12
Toplam pas4015.00
17
Başarılı Paslar
30/ 40
11.25
17
Pas Tamamlama Oranı75.00%Yok
27
Tehlikeli Paslar00.00
29
Ortalar00.00
35
Başarılı Ortalar
0/ 0
0.00
48
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
48
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme00.00
31
Başarılı Top Sürme00.00
40
Top Sürme Başarı Oranı0.00%Yok
40
Dağıtılmış00.00
99
Ofsaytlar00.00
73

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Paul Pius Scharner'in İstatistiksel Analizi

Kaleci pozisyonunda oynayan Paul Pius Scharner bu sezon 11 matches 2. Lig maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 990 minutes dakika sahada kaldı. Paul Pius Scharner sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 1.55 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 36%. Yani Paul Pius Scharner forma giydiği 11 maçının 4 matches tanesinde gol yedi.

Paul Pius Scharner bu sezon ligde oynadığı maçlarda 0 goals gol attı. Bu da onu Floridsdorfer AC kadroda golcüler listesinde 8 yapıyor.

Dakikalara Göre

Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)

Asistler yok

Kartlar yok

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 0 / 0 penaltılar
Kaçırılan 0 / 0 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : Yok
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

170 / 237 Oyuncu

Yenen Gol Sıralaması

62 / 100 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2025 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

Toplam 2025

1

0

1

0

0
0

90'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1
 Yenilen Gol

0  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
●Yakında
●Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!