Jesse Curran Portrait

Jesse Curran İstatistik

Pozisyon : Savunma Oyuncusu - Sağ Bek
Uyruk : Australia
Birthplace : Australia - Australia
Forma Numarası : #27
Yaş (Doğum günü) : 30 (16/07 1996)
Boy : 182cm
Ağırlık : 78kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020

2018/2019

Daha Fazla

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2026/2027 & Kariyer İstatistikleri- Jesse Curran

6.69
Thai T1 Ligi'de Ortalama DerecelendirmeYenen Gol Sıralaması : 25 / 77 Oyuncu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

7

0

7

2

1

0

591'

Toplam 2026/2027

11

0

12

3

2
0

850'

Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

132

6

107

40

9

0

9017'

46

1

69

5

5

0

2806'

12

0

14

3

0

0

1051'

12

0

15

5

1

0

1016'

5

0

6

1

1

0

345'

4

0

4

1

1

0

371'

3

0

8

0

0

0

222'

Toplam 2020

233

7

251

61

19
0

16103'

Yukarıdaki Jesse Curran için kariyer istatistikleri. Jesse Curran toplam 233 maçı oynadı, 7 goleri attı ve 17 asistleri biriktirdi. Jesse Curran, Tayland'de 233 apperances ile Thai T1 Ligi'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

Thai T1 Ligi'deki 90 dakikalık istatistikler başına

1.07Yenen Gol / 90'
7 Goller 7 Maçlarda
63rd Yüzdelik
28%Gol yememeden
2 / 7 Temiz Maçlar
75th Yüzdelik
0.1590 dk Ort Kart
1 Toplam Kartlar
54th Yüzdelik

Jesse Curran İstatistikleri - Detaylı

Thai T1 Ligi Jesse Curran için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar7Yok
99
Dakika591Maç başına 84 dakika
81
Maçlar Başladı7Yok
99
Maçta oyuncuyu maça sokmak0YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak1YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol71.07
63
Dakika Başına yenilen Gol84 Dk'Yok
64
Gol yememeden228%
75
Müdahaleler111.68
74
Müdahaleler30.46
48
Düellolar487.32
59
Düellolar Kazandı263.97
62
Hava Düelloları Kazandı50.76
67
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak121.83
67
Engellenen şutlar10.15
45
Verilen Penaltılar00.00
99

Bir savunma oyuncusu olarak, Jesse Curran 7 gollerini yedi ve Thai T1 Ligi 2026/2027 sezonunda 7 maçlarında 2 kalesini gole kapattı. Bu, Jesse Curran sahadayken, takımlarının her 84 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 1.68 tackles ve 0.46 müdahaleler yaptılar. Jesse Curran aynı zamanda 1.83 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar1YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar10.15
54
Dakika Başına Kart591 Dk' / KartYok
94
0.5'in Üzerindeki Kartlar114%
65
İşlenen Fauller50.76
40
Karşı Faul50.76
46

Jesse Curran şu ana kadar Thai T1 Ligi 2026/2027 sezonunda 7 maçlarında 1 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 0.76 faul yaparlar.

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
65
Gol Katkısı00
50
Evdeki Goller00
77
Deplasman Golleri00
78
Beklenen Goller (xG)0.090.01
16
Penaltısız xG (npxG)0.090.01
16
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Jesse Curran Thai T1 Ligi 2026/2027 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut20.31
18
Kaleyi bulan şut
0/ 2
0.00
35
Kaleyi bulmayan şut
2/ 2
0.31
23
Direğe takılmak2 kez0.31
97
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
65
Şut Doğruluğu0.00%Yok
35
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Jesse Curran, 2026/2027 Thai T1 Ligi sezonunda 2 şu ana kadar 7 maçlarında 2 şut çekti. 0 atışları hedefteydi ve diğer 2 atışları hedef dışıydı. Bu, Jesse Curran'in çekim doğruluğunun 0.00% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 0.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 0.31 şut atarlar.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
69
Beklenen Asistler (xA)0.560.09
45
Toplam pas25939.51
75
Başarılı Paslar
218/ 259
33.25
75
Pas Tamamlama Oranı84.17%Yok
71
Tehlikeli Paslar40.61
35
Ortalar284.27
89
Başarılı Ortalar
6/ 28
0.92
81
Orta Tamamlama Oranı21.43%Yok
54
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Jesse Curran bu Thai T1 Ligi sezonunda hiçbir gol atmadı.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme131.98
82
Başarılı Top Sürme50.76
81
Top Sürme Başarı Oranı38.46%Yok
51
Dağıtılmış00.00
99
Ofsaytlar00.00
74

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Jesse Curran henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.

AFC Şampiyonlar Ligi Jesse Curran için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar3Yok
66
Dakika235Maç başına 78 dakika
36
Maçlar Başladı3Yok
93
Maçta oyuncuyu maça sokmak0YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak1YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol51.91
26
Dakika Başına yenilen Gol47 Dk'Yok
29
Gol yememeden133%
91
Müdahaleler51.91
78
Müdahaleler20.77
51
Düellolar134.98
25
Düellolar Kazandı83.06
44
Hava Düelloları Kazandı10.38
31
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak31.15
46
Engellenen şutlar10.38
75
Verilen Penaltılar00.00
99

Bir savunma oyuncusu olarak, Jesse Curran 7 gollerini yedi ve Thai T1 Ligi 2026/2027 sezonunda 3 maçlarında 2 kalesini gole kapattı. Bu, Jesse Curran sahadayken, takımlarının her 47 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 1.91 tackles ve 0.77 müdahaleler yaptılar. Jesse Curran aynı zamanda 1.15 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar1YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar10.38
88
Dakika Başına Kart235 Dk' / KartYok
83
0.5'in Üzerindeki Kartlar133%
96
İşlenen Fauller10.38
30
Karşı Faul10.38
41

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
76
Gol Katkısı00
64
Evdeki Goller00
86
Deplasman Golleri00
87
Beklenen Goller (xG)0.000.00
25
Penaltısız xG (npxG)0.000.00
25
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut00.00
25
Kaleyi bulan şut
0/ 0
0.00
58
Kaleyi bulmayan şut
0/ 0
0.00
29
Direğe takılmak0 kez0.00
91
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
78
Şut Doğruluğu0.00%Yok
58
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
78
Beklenen Asistler (xA)0.280.11
58
Toplam pas11845.19
70
Başarılı Paslar
100/ 118
38.30
67
Pas Tamamlama Oranı84.75%Yok
55
Tehlikeli Paslar10.38
44
Ortalar20.77
59
Başarılı Ortalar
2/ 2
0.77
88
Orta Tamamlama Oranı100.00%Yok
99
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme31.15
60
Başarılı Top Sürme10.38
52
Top Sürme Başarı Oranı33.33%Yok
54
Dağıtılmış00.00
99
Ofsaytlar00.00
78

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Asian Cup Qualification Jesse Curran için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika Başına
Oynanan Maçlar1Yok
Dakika24Maç başına 24 dakika

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başına
Yenen Gol00
Dakika Başına yenilen Gol0 Dk'Yok
Gol yememeden00%

Bir savunma oyuncusu olarak, Jesse Curran 7 gollerini yedi ve Thai T1 Ligi 2026/2027 sezonunda 1 maçlarında 2 kalesini gole kapattı. Bu, Jesse Curran sahadayken, takımlarının her 0 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika Başına
Sarı Kartlar0Yok
Kırmızı Kartlar0Yok
Toplam Kartlar00
Dakika Başına KartKartlar yokYok

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika Başına
Atılan Gol00
Gol Katkısı00
Evdeki Goller00
Deplasman Golleri00
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYok

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika Başına
Asist00
Dakika Başına AsistAsistler yokYok

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika Başına
Top SürmeKaydedilmediYok
Başarılı Top SürmeYokYok
Top Sürme Başarı OranıYokYok
OfsaytlarYokYok

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Jesse Curran'in İstatistiksel Analizi

Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Jesse Curran bu sezon 7 matches Thai T1 Ligi maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 591 minutes dakika sahada kaldı. Jesse Curran sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 1.07 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 28%. Yani Jesse Curran forma giydiği 7 maçının 2 matches tanesinde gol yedi.

Jesse Curran bu sezon ligde oynadığı maçlarda 0 goals gol attı. Bu da onu Ratchaburi Mitr Phol FC kadroda golcüler listesinde 12 yapıyor.

Dakikalara Göre

Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)

Asistler yok

Kartlar yok

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 0 / 0 penaltılar
Kaçırılan 0 / 0 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : Yok
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

155 / 180 Oyuncu

Yenen Gol Sıralaması

25 / 77 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2025/2026 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

28

1

19

9

1

0

2273'

10

0

9

3

0

0

871'

1

0

1

0

0

0

44'

Toplam 2025/2026

43

1

36

12

2
0

3523'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.04 Goller

0.75
 Yenilen Gol

0.04  Kartlar

2024/2025 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

28

3

37

8

1

0

2262'

2

0

1

0

1

0

191'

2

0

4

0

0

0

180'

Toplam 2024/2025

32

3

42

8

2
0

2633'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.12 Goller

1.47
 Yenilen Gol

0.04  Kartlar

2023/2024 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

28

0

20

8

2

0

1942'

2

0

3

1

0

0

180'

Toplam 2023/2024

30

0

23

9

2
0

2122'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.93
 Yenilen Gol

0.09  Kartlar

2022/2023 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

15

2

10

3

3

0

641'

1

0

1

0

0

0

31'

Toplam 2022/2023

22

2

22

5

3
0

1104'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.28 Goller

1.4
 Yenilen Gol

0.42  Kartlar

2021/2022 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

13

0

6

2

1

0

375'

2

0

5

0

0

0

180'

1

0

0

1

1

0

90'

Toplam 2021/2022

17

0

16

3

2
0

735'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.44
 Yenilen Gol

0.24  Kartlar

2020 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

13

0

8

8

0

0

933'

Toplam 2020

13

0

8

8

0
0

933'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.77
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2018/2019 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

34

1

59

3

4

0

2268'

Toplam 2018/2019

39

1

62

6

4
0

2597'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.04 Goller

2.34
 Yenilen Gol

0.16  Kartlar

2017/2018 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

8

0

8

1

1

0

419'

Toplam 2017/2018

9

0

11

1

1
0

509'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.72
 Yenilen Gol

0.21  Kartlar

2016/2017 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

1

0

0

1

0

0

58'

12

0

15

5

1

0

1016'

Toplam 2016/2017

14

0

15

7

1
0

1084'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2015/2016 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

3

0

2

0

0

0

61'

3

0

8

0

0

0

222'

Toplam 2015/2016

6

0

10

0

0
0

283'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

2.95
 Yenilen Gol

0  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
●Yakında
●Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!