
Daniel Arzani İstatistik
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Daha Fazla
2018/2019
2017/2018
2016/2017
Yukarıdaki Daniel Arzani için kariyer istatistikleri. Daniel Arzani toplam 187 maçı oynadı, 20 goleri attı ve 22 asistleri biriktirdi. Daniel Arzani, Avustralya'de 187 apperances ile A Lig'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
NB I 'deki 90 dakikalık istatistikler başına
NB I Daniel Arzani için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 7 | Yok | 35 |
| Dakika | 425 | Maç başına 61 dakika | 32 |
| Maçlar Başladı | 6 | Yok | 50 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 1 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 2 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 56 |
| Gol Katkısı | 3 | 0.64 | 90 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 70 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 70 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.51 | 0.11 | 49 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.51 | 0.11 | 49 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Daniel Arzani NB I 2026/2027 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 9 | 1.91 | 72 |
| Kaleyi bulan şut | 2/ 9 | 0.42 | 59 |
| Kaleyi bulmayan şut | 7/ 9 | 1.49 | 82 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 79 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 56 |
| Şut Doğruluğu | 22.22% | Yok | 43 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Daniel Arzani, 2026/2027 NB I sezonunda 9 şu ana kadar 7 maçlarında 9 şut çekti. 2 atışları hedefteydi ve diğer 7 atışları hedef dışıydı. Bu, Daniel Arzani'in çekim doğruluğunun 22.22% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 0.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 1.91 şut atarlar.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 3 | 0.64 | 97 |
| Beklenen Asistler (xA) | 2.82 | 0.60 | 98 |
| Toplam pas | 213 | 45.21 | 77 |
| Başarılı Paslar | 169/ 213 | 35.87 | 77 |
| Pas Tamamlama Oranı | 79.34% | Yok | 60 |
| Tehlikeli Paslar | 19 | 4.03 | 99 |
| Ortalar | 43 | 9.13 | 99 |
| Başarılı Ortalar | 11/ 43 | 2.33 | 97 |
| Orta Tamamlama Oranı | 25.58% | Yok | 60 |
| Dakika Başına Asist | 142 Dakika Başına Asist | Yok | Yok |
Daniel Arzani şu ana kadar NB I 2026/2027 sezonunda 7 maçlarında 3 asistleri yardımcı oldu. Oyunun geçen yönüne bakıldığında, Daniel Arzani, 79.34 pas tamamlama oranı ile bir oyun sırasında topu kabaca 45.21 kez geçer. Ayrıca her oyunda 4.03 tuş geçer ve bu da önemli puanlama şanslarına yol açar. Genel olarak, Daniel Arzani'in xA (Beklenen Asistler) çıkışı 90 dakikada 0.60'dir. Bu istatistik, NB I 'deki oyuncuların 98 yüzdesinin üzerine koyar.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 29 | 6.16 | 99 |
| Başarılı Top Sürme | 18 | 3.82 | 99 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 62.07% | Yok | 81 |
| Dağıtılmış | 9 | 1.91 | 6 |
| Ofsaytlar | 1 | 0.21 | 73 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 33 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 33 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 33 |
| İşlenen Fauller | 7 | 1.49 | 63 |
| Karşı Faul | 8 | 1.70 | 74 |
Daniel Arzani bu NB I sezonu boyunca hiç kart (sarı kart veya kırmızı kart) almadı.
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 5 | 1.06 | 70 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 85 Dk' | Yok | 71 |
| Gol yememeden | 2 | 28% | 65 |
| Müdahaleler | 11 | 2.33 | 83 |
| Müdahaleler | 3 | 0.64 | 40 |
| Düellolar | 76 | 16.13 | 94 |
| Düellolar Kazandı | 40 | 8.49 | 96 |
| Hava Düelloları Kazandı | 3 | 0.64 | 33 |
| çalım atmak | 3 | 0.64 | 47 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 2 | 0.42 | 9 |
| Engellenen şutlar | 1 | 0.21 | 50 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | 100% |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 2 |
| Penaltı Golleri | 0 | 2 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Daniel Arzani kariyerlerinde şu ana kadar 2 penaltı vuruşları aldı. Bunlardan 0 eksikken Daniel Arzani 2 kalemleri aldı. Daniel Arzani için genel ceza dönüşüm oranı 100%'tir.
UEFA Avrupa Ligi Daniel Arzani için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 5 | Yok | 28 |
| Dakika | 199 | Maç başına 40 dakika | 0 |
| Maçlar Başladı | 2 | Yok | 0 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 3 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 2 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 1 | 0.45 | 88 |
| Gol Katkısı | 1 | 0.45 | 78 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 65 |
| Deplasman Golleri | 1 | 1.36 | 99 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.88 | 0.40 | 90 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.88 | 0.40 | 91 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 199 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 3 | 1.36 | 78 |
| Kaleyi bulan şut | 2/ 3 | 0.90 | 91 |
| Kaleyi bulmayan şut | 1/ 3 | 0.45 | 62 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 94 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 33.33% | Yok | 92 |
| Şut Doğruluğu | 66.67% | Yok | 90 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 3.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 52 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.38 | 0.17 | 69 |
| Toplam pas | 118 | 53.37 | 89 |
| Başarılı Paslar | 98/ 118 | 44.32 | 87 |
| Pas Tamamlama Oranı | 83.05% | Yok | 55 |
| Tehlikeli Paslar | 3 | 1.36 | 84 |
| Ortalar | 7 | 3.17 | 95 |
| Başarılı Ortalar | 2/ 7 | 0.90 | 92 |
| Orta Tamamlama Oranı | 28.57% | Yok | 67 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 1 | 0.45 | 74 |
| Başarılı Top Sürme | 1 | 0.45 | 88 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 100.00% | Yok | 99 |
| Dağıtılmış | 4 | 1.81 | 1 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 79 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 41 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 41 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 43 |
| İşlenen Fauller | 3 | 1.36 | 89 |
| Karşı Faul | 6 | 2.71 | 99 |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 2 | 0.9 | 56 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 100 Dk' | Yok | 57 |
| Gol yememeden | 2 | 40% | 47 |
| Müdahaleler | 2 | 0.90 | 62 |
| Müdahaleler | 1 | 0.45 | 53 |
| Düellolar | 27 | 12.21 | 97 |
| Düellolar Kazandı | 11 | 4.97 | 93 |
| Hava Düelloları Kazandı | 2 | 0.90 | 73 |
| çalım atmak | 5 | 2.26 | 0 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 1 | 0.45 | 37 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 52 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | 100% |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 2 |
| Penaltı Golleri | 0 | 2 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Macaristan Kupası Daniel Arzani için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına |
|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 1 | Yok |
| Dakika | 78 | Maç başına 78 dakika |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına |
|---|---|---|
| Atılan Gol | 1 | 1.15 |
| Gol Katkısı | 1 | 1.15 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 |
| Deplasman Golleri | 1 | 1.15 |
| Dakika başına Gol | 78 Dakika başına Gol | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına |
|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına |
|---|---|---|
| Top Sürme | Kaydedilmedi | Yok |
| Başarılı Top Sürme | Yok | Yok |
| Top Sürme Başarı Oranı | Yok | Yok |
| Ofsaytlar | Yok | Yok |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına |
|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına |
|---|---|---|
| Yenen Gol | 1 | 1.15 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 78 Dk' | Yok |
| Gol yememeden | 0 | 0% |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | 100% |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 2 |
| Penaltı Golleri | 0 | 2 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Forvet pozisyonunda oynayan Daniel Arzani bu sezon 7 matches NB I maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 425 minutes dakika sahada kaldı. Daniel Arzani sahada kaldığı her 90 dakika başına0 goals gol attı. NB I içinde bu performansla 187 players hücum oyuncusu arasında 173 sırada. En az 3 maçta oynayan oyuncular dikkate alınmıştır.
Bu sezon 0 gol attı. Attığı goller açısından NB I performansı onu takımında en golcü 25. oyuncu yapıyor.
Dakikalara Göre
Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)
Her 142 dakikada bir asist
Her 0 dakikada bir kart
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Asist Sıralaması
2025/2026 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0 Kartlar
2024/2025 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.16 Goller
0.32 Asist
0.21 Kartlar
2023/2024 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.17 Goller
0.26 Asist
0.3 Kartlar
2022/2023 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.09 Goller
0.44 Asist
0.44 Kartlar
2021/2022 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.11 Goller
0 Asist
0.44 Kartlar
2020/2021 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
1.55 Asist
0 Kartlar
2020 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0 Kartlar
2018/2019 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0 Kartlar
2017/2018 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.15 Goller
0.23 Asist
0.38 Kartlar
2016/2017 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0 Kartlar