Moldova Ulusal Lig Puan Durumu & İstatistik

Moldovan National Division Logo
Ülke
Seviye
1
Takımlar
8
Maçlar
56/84 Oynanan
İlerleme
 
67% tamamlandı
İçerde Son 5Ev Sahibi Form
Form
DeplasmanDeplasmanda Son 5
17/10 5:00
  • B
    FK Sheriff Tiraspol

    FK Sheriff Tiraspol

    Moldova Ulusal Lig

    26/7 10:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FC Milsami Orhei

    FC Milsami Orhei

  • G
    FK Sheriff Tiraspol

    FK Sheriff Tiraspol

    Moldova Ulusal Lig

    9/8 10:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    CSCA Buiucani

    CSCA Buiucani

  • G
    FK Sheriff Tiraspol

    FK Sheriff Tiraspol

    Moldova Ulusal Lig

    23/8 10:00

    4 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    CSM Politehnica Iaşi

    CSM Politehnica Iaşi

  • B
    FK Sheriff Tiraspol

    FK Sheriff Tiraspol

    Moldova Ulusal Lig

    5/9 10:00

    2 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    CS Petrocub Hînceşti

    CS Petrocub Hînceşti

  • G
    FK Sheriff Tiraspol

    FK Sheriff Tiraspol

    Moldova Ulusal Lig

    20/9 9:00

    7 - 0

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    CSF Bălți

    CSF Balti

FK Sheriff Tiraspol
FK Sheriff Tiraspol

FK Sheriff Tiraspol

Moldova Ulusal Lig ( 1 Sev.)

Sıralama 1 / 8

Moldova

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • B
  • G
  • G
  • G
2.21
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • G
  • B
  • G
2.43
Deplasman
  • G
  • B
  • M
  • G
  • G
2.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 64% 71% 57%
ORT 3.50 3.57 3.43
Atılan Gol 2.64 3.00 2.29
Yenilen Gol 0.86 0.57 1.14
KG 50% 29% 71%
GYM 50% 71% 29%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

2.43
0.86
FC Sireți
FC Sireți

FC Sireți

Moldova Ulusal Lig ( 1 Sev.)

Sıralama 7 / 8

Moldova

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • M
  • M
  • M
  • G
0.71
Ev Sahibi
  • B
  • B
  • B
  • M
  • M
0.57
Deplasman
  • B
  • B
  • B
  • M
  • G
0.86
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 7% 0% 14%
ORT 2.14 1.71 2.57
Atılan Gol 0.79 0.57 1.00
Yenilen Gol 1.36 1.14 1.57
KG 50% 57% 43%
GYM 29% 29% 29%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

  • B
    FC Zimbru Chişinău

    FC Zimbru Chisinau

    Moldova Ulusal Lig

    18/7 10:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FC Sireți

    FC Sireți

  • B
    FC Milsami Orhei

    FC Milsami Orhei

    Moldova Ulusal Lig

    1/8 10:00

    2 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FC Sireți

    FC Sireți

  • B
    CSM Politehnica Iaşi

    CSM Politehnica Iaşi

    Moldova Ulusal Lig

    29/8 7:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FC Sireți

    FC Sireți

  • M
    CS Petrocub Hînceşti

    CS Petrocub Hînceşti

    Moldova Ulusal Lig

    12/9 9:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FC Sireți

    FC Sireți

  • G
    CSF Bălți

    CSF Balti

    Moldova Ulusal Lig

    10/10 5:00

    0 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FC Sireți

    FC Sireți

18/10 7:00
  • G
    FC Milsami Orhei

    FC Milsami Orhei

    Moldova Ulusal Lig

    19/7 8:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    CSF Bălți

    CSF Balti

  • B
    FC Milsami Orhei

    FC Milsami Orhei

    Moldova Ulusal Lig

    1/8 10:00

    2 - 2

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    FC Sireți

    FC Sireți

  • G
    FC Milsami Orhei

    FC Milsami Orhei

    Moldova Ulusal Lig

    22/8 10:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    CS Petrocub Hînceşti

    CS Petrocub Hînceşti

  • M
    FC Milsami Orhei

    FC Milsami Orhei

    Moldova Ulusal Lig

    13/9 9:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FK Sheriff Tiraspol

    FK Sheriff Tiraspol

  • B
    FC Milsami Orhei

    FC Milsami Orhei

    Moldova Ulusal Lig

    11/10 5:00

    3 - 3

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    CSM Politehnica Iaşi

    CSM Politehnica Iaşi

FC Milsami Orhei
FC Milsami Orhei

FC Milsami Orhei

Moldova Ulusal Lig ( 1 Sev.)

Sıralama 5 / 8

Moldova

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • M
  • G
  • B
1.29
Ev Sahibi
  • G
  • B
  • G
  • M
  • B
1.29
Deplasman
  • B
  • M
  • B
  • G
  • G
1.29
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 29% 29% 29%
ORT 2.57 2.29 2.86
Atılan Gol 1.14 1.14 1.14
Yenilen Gol 1.43 1.14 1.71
KG 50% 43% 57%
GYM 29% 29% 29%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

1.29
2.00
FC Zimbru Chisinau
FC Zimbru Chisinau

FC Zimbru Chisinau

Moldova Ulusal Lig ( 1 Sev.)

Sıralama 2 / 8

Moldova

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • G
  • M
  • B
1.93
Ev Sahibi
  • M
  • G
  • G
  • G
  • M
1.86
Deplasman
  • G
  • G
  • G
  • G
  • B
2.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 57% 57% 57%
ORT 2.93 3.00 2.86
Atılan Gol 2.00 1.86 2.14
Yenilen Gol 0.93 1.14 0.71
KG 50% 71% 29%
GYM 43% 14% 71%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

  • G
    CSM Politehnica Iaşi

    CSM Politehnica Iaşi

    Moldova Ulusal Lig

    26/7 8:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 2 )

    FC Zimbru Chişinău

    FC Zimbru Chisinau

  • G
    CSCA Buiucani

    CSCA Buiucani

    Moldova Ulusal Lig

    2/8 10:00

    0 - 4

    MS

    ( İY : 0 - 3 )

    FC Zimbru Chişinău

    FC Zimbru Chisinau

  • G
    CSF Bălți

    CSF Balti

    Moldova Ulusal Lig

    22/8 8:00

    0 - 4

    MS

    ( İY : 0 - 2 )

    FC Zimbru Chişinău

    FC Zimbru Chisinau

  • G
    FC Sireți

    FC Sireți

    Moldova Ulusal Lig

    6/9 8:00

    0 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FC Zimbru Chişinău

    FC Zimbru Chisinau

  • B
    CS Petrocub Hînceşti

    CS Petrocub Hînceşti

    Moldova Ulusal Lig

    11/10 7:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FC Zimbru Chişinău

    FC Zimbru Chisinau

17/10 7:00
  • M
    CS Petrocub Hînceşti

    CS Petrocub Hînceşti

    Moldova Ulusal Lig

    19/7 10:00

    2 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FK Sheriff Tiraspol

    FK Sheriff Tiraspol

  • G
    CS Petrocub Hînceşti

    CS Petrocub Hînceşti

    Moldova Ulusal Lig

    2/8 10:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    CSM Politehnica Iaşi

    CSM Politehnica Iaşi

  • G
    CS Petrocub Hînceşti

    CS Petrocub Hînceşti

    Moldova Ulusal Lig

    30/8 8:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    CSF Bălți

    CSF Balti

  • G
    CS Petrocub Hînceşti

    CS Petrocub Hînceşti

    Moldova Ulusal Lig

    12/9 9:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FC Sireți

    FC Sireți

  • B
    CS Petrocub Hînceşti

    CS Petrocub Hînceşti

    Moldova Ulusal Lig

    11/10 7:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    FC Zimbru Chişinău

    FC Zimbru Chisinau

CS Petrocub Hînceşti
CS Petrocub Hînceşti

CS Petrocub Hînceşti

Moldova Ulusal Lig ( 1 Sev.)

Sıralama 3 / 8

Moldova

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • B
  • G
  • G
  • B
1.79
Ev Sahibi
  • M
  • G
  • G
  • G
  • B
2.29
Deplasman
  • G
  • M
  • M
  • B
  • G
1.29
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 50% 71% 29%
ORT 2.79 3.57 2.00
Atılan Gol 1.79 2.57 1.00
Yenilen Gol 1.00 1.00 1.00
KG 64% 71% 57%
GYM 29% 29% 29%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

2.29
1.43
CSCA Buiucani
CSCA Buiucani

CSCA Buiucani

Moldova Ulusal Lig ( 1 Sev.)

Sıralama 4 / 8

Moldova

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • M
  • G
  • G
  • M
1.43
Ev Sahibi
  • M
  • G
  • B
  • G
  • M
1.43
Deplasman
  • G
  • M
  • B
  • M
  • G
1.43
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 43% 43% 43%
ORT 2.86 3.71 2.00
Atılan Gol 1.36 1.57 1.14
Yenilen Gol 1.50 2.14 0.86
KG 43% 43% 43%
GYM 43% 43% 43%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

  • G
    CSF Bălți

    CSF Balti

    Moldova Ulusal Lig

    25/7 10:00

    1 - 4

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    CSCA Buiucani

    CSCA Buiucani

  • M
    FK Sheriff Tiraspol

    FK Sheriff Tiraspol

    Moldova Ulusal Lig

    9/8 10:00

    1 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    CSCA Buiucani

    CSCA Buiucani

  • B
    FC Sireți

    FC Sireți

    Moldova Ulusal Lig

    23/8 8:00

    0 - 0

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    CSCA Buiucani

    CSCA Buiucani

  • M
    CSM Politehnica Iaşi

    CSM Politehnica Iaşi

    Moldova Ulusal Lig

    5/9 7:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    CSCA Buiucani

    CSCA Buiucani

  • G
    FC Zimbru Chişinău

    FC Zimbru Chisinau

    Moldova Ulusal Lig

    19/9 9:00

    0 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    CSCA Buiucani

    CSCA Buiucani

18/10 5:00
  • M
    CSF Bălți

    CSF Balti

    Moldova Ulusal Lig

    25/7 10:00

    1 - 4

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    CSCA Buiucani

    CSCA Buiucani

  • M
    CSF Bălți

    CSF Balti

    Moldova Ulusal Lig

    2/8 10:00

    1 - 5

    MS

    ( İY : 1 - 3 )

    FK Sheriff Tiraspol

    FK Sheriff Tiraspol

  • M
    CSF Bălți

    CSF Balti

    Moldova Ulusal Lig

    22/8 8:00

    0 - 4

    MS

    ( İY : 0 - 2 )

    FC Zimbru Chişinău

    FC Zimbru Chisinau

  • M
    CSF Bălți

    CSF Balti

    Moldova Ulusal Lig

    6/9 10:00

    1 - 3

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    FC Milsami Orhei

    FC Milsami Orhei

  • M
    CSF Bălți

    CSF Balti

    Moldova Ulusal Lig

    10/10 5:00

    0 - 3

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    FC Sireți

    FC Sireți

CSF Balti
CSF Balti

CSF Balti

Moldova Ulusal Lig ( 1 Sev.)

Sıralama 8 / 8

Moldova

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
0.36
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
0.57
Deplasman
  • B
  • M
  • M
  • M
  • M
0.14
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 7% 14% 0%
ORT 3.86 3.86 3.86
Atılan Gol 0.64 1.00 0.29
Yenilen Gol 3.21 2.86 3.57
KG 43% 57% 29%
GYM 7% 14% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

0.57
1.00
CSM Politehnica Iaşi
CSM Politehnica Iaşi

CSM Politehnica Iaşi

Moldova Ulusal Lig ( 1 Sev.)

Sıralama 6 / 8

Moldova

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • M
  • M
  • B
1.14
Ev Sahibi
  • B
  • G
  • B
  • G
  • M
1.29
Deplasman
  • G
  • M
  • M
  • M
  • B
1.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 29% 29% 29%
ORT 3.07 2.00 4.14
Atılan Gol 1.50 1.29 1.71
Yenilen Gol 1.57 0.71 2.43
KG 50% 29% 71%
GYM 21% 43% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

  • G
    CSCA Buiucani

    CSCA Buiucani

    Moldova Ulusal Lig

    18/7 8:00

    1 - 5

    MS

    ( İY : 1 - 3 )

    CSM Politehnica Iaşi

    CSM Politehnica Iaşi

  • M
    CS Petrocub Hînceşti

    CS Petrocub Hînceşti

    Moldova Ulusal Lig

    2/8 10:00

    3 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    CSM Politehnica Iaşi

    CSM Politehnica Iaşi

  • M
    FK Sheriff Tiraspol

    FK Sheriff Tiraspol

    Moldova Ulusal Lig

    23/8 10:00

    4 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    CSM Politehnica Iaşi

    CSM Politehnica Iaşi

  • M
    FC Zimbru Chişinău

    FC Zimbru Chisinau

    Moldova Ulusal Lig

    12/9 7:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 1 - 1 )

    CSM Politehnica Iaşi

    CSM Politehnica Iaşi

  • B
    FC Milsami Orhei

    FC Milsami Orhei

    Moldova Ulusal Lig

    11/10 5:00

    3 - 3

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    CSM Politehnica Iaşi

    CSM Politehnica Iaşi

* Maç saati yerel saat diliminizde gösterilmiştir. (-07:00)

Moldova Ulusal Lig Tablo (Moldova) - 2026/27

 TakımO
Bu sezon oynanan maç sayısı
G
Galibiyet
B
Beraberlik
M
Yenilgi
A
Atılan Gol (A).
Takımın attığı gol sayısı
Y
Yenen Gol (Y).
Takımın yediği gol sayısı
AV
Averaj (AV).
Atılan Gol - Yenen Gol
PSon 5MBP
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
KG
Karşılıklı Gol (KG).
Maçlarındaki en çok karşılıklı gol atılan takımların listesi. İstatistikler yalnızca takımların yerel liglerinde oynadığı maçları kapsar.
* Bir takımın listeye girmek için en az 7 maç yapmış olması gerekir.
GAM
Gol Atılamayan Maç (GAM).
Takımın gol atamadığı maç sayısını ifade eder.
Sarı Kart / Kırmızı Kart
Kornerler / maç
1.5+
1.5 Üst (1.5+).
Atılan gollerin 1,5 üstü olduğu maçların yüzdesi.(örn: 2, 3 veya 4 gol)
2.5+
2.5 Üst (2.5+).
Atılan gollerin 2,5 üstü olduğu maçların yüzdesi.(örn: 3, 4 veya 5 gol)
ORT
MAÇ BAŞINA ORTALAMA GOL(ORT).
Maç başına ortalama atılan toplam golü gösterir.
İstatistik sezon boyunca oynanan tüm maçları kapsar.
1
FK Sheriff Tiraspol İstatistikFK Sheriff Tiraspol149413712+2531
  • M
  • B
  • G
  • G
  • G
2.21
50%50%14%71%64%3.50
2
FC Zimbru Chişinău İstatistikFC Zimbru Chisinau148332813+1527
  • G
  • G
  • G
  • M
  • B
1.93
43%50%14%86%57%2.93
3
CS Petrocub Hînceşti İstatistikCS Petrocub Hînceşti147432514+1125
  • G
  • B
  • G
  • G
  • B
1.79
29%64%14%79%64%2.79
4
CSCA Buiucani İstatistikCSCA Buiucani146261921-220
  • B
  • M
  • G
  • G
  • M
1.43
43%43%29%64%64%2.86
5
FC Milsami Orhei İstatistikFC Milsami Orhei144641620-418
  • B
  • G
  • M
  • G
  • B
1.29
29%50%43%57%50%2.57
6
CSM Politehnica Iaşi İstatistikCSM Politehnica Iaşi144462122-116
  • B
  • G
  • M
  • M
  • B
1.14
21%50%43%79%64%3.07
7
FC Sireți İstatistikFC Sireți141761119-810
  • B
  • M
  • M
  • M
  • G
0.71
29%50%43%79%50%2.14
8
CSF Bălți İstatistikCSF Balti141211945-365
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
0.36
7%43%50%100%86%3.86
  • UEFA Şampiyonlar Ligi Elemeleri
Terimler

MBP : Maç başı alınan ortalama puanları gösterir.
Yüksek olması takımın güçlü olduğunu işaret eder.

GYM : Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.

KG : Maçlarındaki en çok karşılıklı gol atılan takımların listesi. İstatistikler yalnızca takımların yerel liglerinde oynadığı maçları kapsar.
* Bir takımın listeye girmek için en az 7 maç yapmış olması gerekir.

GAM : Takımın gol atamadığı maç sayısını ifade eder.

Moldova Ulusal Lig İstatistikler (Moldova) - 2026/27

Gol Isı Haritası

2.96
Goller / Maç

1.63 Goller (Ev Sahibi)

1.34 Goller (Deplasman)

  • 15'
  • 30'
HT
  • 60'
  • 75'
FT

38%

İlk Yarı

62%

2. Yarı

30.4 dk/Gol

(166 56 maçtaki goller)

+22% Ev Hücum Avantajı

(Atılan gol normale göre %22 daha çok)

%63 Kaleyi Gole Kapatma

(56 karşılaşmanın 35 katı)

% 18 Ev Savunma Avantajı

(Yenen gol normale göre %18 daha az)

%50 Karşılıklı Gol Var

(56 maçta 28 kez KG VAR)

80% - Yüksek Risk

(Skorun tahmin edilemezliği yüksek)

*Gol Isı Haritası bu ligde gollerin hangi dakikalarda atıldığını gösteriyor.
Kırmızı=Yüksek Skor, Sarı=Ortalama, Yeşil= Düşük Skor

Moldova Ulusal Lig TRENDLER (Moldova) - 2026/27

Ev Sahibi Galibiyeti

Beraberlik

Deplasman Galibiyeti

39%
29%
32%

Üst +

0.5 Üst
88%
1.5 Üst
77%
2.5 Üst
63%
3.5 Üst
32%
4.5 Üst
20%

Alt -

0,5 Alt
13%
1.5 Alt
23%
2.5 Alt
38%
3.5 Alt
68%
4.5 Alt
80%

En Yaygın Toplam Gol Sayıları - Maç Skoru

3 Goller
30.4%  /  17 kez
2 Goller
14.3%  /  8 kez
0 Goller
12.5%  /  7 kez
4 Goller
12.5%  /  7 kez
1 Goller
10.7%  /  6 kez
6 Goller
10.7%  /  6 kez
5 Goller
5.4%  /  3 kez
7 Goller
3.6%  /  2 kez
Tümünü gösterDaha az göster

En Sık Gerçekleşen Skorlar - Maç Skoru

2-1
12.5%  /  7 kez
0-0
12.5%  /  7 kez
3-0
10.7%  /  6 kez
1-1
10.7%  /  6 kez
0-1
7.1%  /  4 kez
1-2
5.4%  /  3 kez
4-2
3.6%  /  2 kez
1-5
3.6%  /  2 kez
2-2
3.6%  /  2 kez
1-0
3.6%  /  2 kez
0-4
3.6%  /  2 kez
0-2
3.6%  /  2 kez
5-0
1.8%  /  1 kez
2-3
1.8%  /  1 kez
3-1
1.8%  /  1 kez
1-4
1.8%  /  1 kez
6-0
1.8%  /  1 kez
4-0
1.8%  /  1 kez
0-3
1.8%  /  1 kez
1-3
1.8%  /  1 kez
3-3
1.8%  /  1 kez
7-0
1.8%  /  1 kez
2-5
1.8%  /  1 kez
Tümünü gösterDaha az göster

10 dk Başına Goller

6%
10 / 166 Goller
5%
8 / 166 Goller
7%
12 / 166 Goller
12%
20 / 166 Goller
10%
16 / 166 Goller
13%
22 / 166 Goller
13%
22 / 166 Goller
13%
22 / 166 Goller
20%
34 / 166 Goller

0' - 10'

11' - 20'

21' - 30'

31' - 40'

41' - 50'

51' - 60'

61' - 70'

71' - 80'

81' - 90'

15 dk Başına Goller

10%
17 / 166 Goller
8%
13 / 166 Goller
20%
33 / 166 Goller
15%
25 / 166 Goller
20%
33 / 166 Goller
27%
45 / 166 Goller

0' - 15'

16' - 30'

31' - 45'

46' - 60'

61' - 75'

76' - 90'

Maç İstatistikleri - 2026/2027

Maç Başı Şut
19.02
Şut / Maç (Ev)
9.70
Şut / Maç (Deplasman)
9.32
Topla Oynama (Ev)
51%
Topla Oynama (Deplasman)
50%
Maç Başı Fauller
24.48
Faul / Maç (Ev)
12.45
Faul / Maç (Deplasman)
12.04
Ofsayt / Maç
2.98
Katılan Oyuncular
211
Kornerler

KİLİDİ AÇ

Korner / maç


Ev Sahibi


Deplasman

* Toplam Korner / Maç

Kartlar

KİLİDİ AÇ

Kart / maç


Ev Sahibi


Deplasman

* Kırmızı Kart = 2 kart

Üst - Kornerler

Üst 7.5
Üst 8.5
Üst 9.5
Üst 10.5
Üst 11.5
Üst 12.5

Üst - Kartlar

Üst 0.5
Üst 1.5
Üst 2.5
Üst 3.5
Üst 4.5
Üst 5.5

Devre İstatistikleri (1. Yarı / 2. Yarı)

İYG - X Üst

Üst 0.5
66%
Üst 1.5
27%
Üst 2.5
13%
Üst 3.5
5%

2YG - X Üst

Üst 0.5
80%
Üst 1.5
59%
Üst 2.5
30%
Üst 3.5
11%

* İYG = İlk Yarı Golleri (Moldova-Moldova Ulusal Lig)

* 2YG = İkinci Yarı Golleri (Moldova-Moldova Ulusal Lig)

En Yaygın Toplam Gol Sayıları - İlk Yarı

1 Goller
39.3%  /  22 kez
0 Goller
33.9%  /  19 kez
2 Goller
14.3%  /  8 kez
3 Goller
7.1%  /  4 kez
4 Goller
3.6%  /  2 kez
5 Goller
1.8%  /  1 kez

En Sık Gerçekleşen Skorlar - İlk Yarı

0-0
33.9%  /  19 kez
1-0
26.8%  /  15 kez
0-1
12.5%  /  7 kez
2-0
5.4%  /  3 kez
0-2
5.4%  /  3 kez
2-1
3.6%  /  2 kez
1-3
3.6%  /  2 kez
1-1
3.6%  /  2 kez
0-3
1.8%  /  1 kez
5-0
1.8%  /  1 kez
3-0
1.8%  /  1 kez
Tümünü gösterDaha az göster

Moldova Ulusal Lig Oyuncu İstatistikleri

Gol Krallığı

  18
Jayder Asprilla Moreno  8
Yannick Isidore  6
Nicolae Rotaru  6
Samuel Armanki Gandi  5
Abimael Jonathas Da Silva Conceicao  4
Alexandru Bețivu  4
Dan Puscas  4
Ion Jardan  4
Eugeniu Borovschi  4
Mihail Ghecev  3
Caio Dantas Batista de Maria  3

2026/27 sezonundan Moldova Ulusal Lig istatistikleri

Asist Krallığı

Ahmed Bonnah  1
Thiago Ceijas  1
Denis Baciu  1
Serghei Țurcan  1
Daniel Popovici  1

2026/27 sezonundan Moldova Ulusal Lig istatistikleri

En Çok Maçta Kalesini Gole Kapatan

Emil Tîmbur  5
Filip Dujmović  4
Ivan Dokić  4
Roman Dumenco  4
Pavel Socolov  3
Sebastian Agachi  3
Victor Dodon  2
Artur Nazarciuc  1
Artem Odintsov  1
Cristian Avram  1
Aleksandar Angelov  1
Ciprian Tuhar  1

2026/27 sezonundan Moldova Ulusal Lig istatistikleri

90 dakika başına atılan gol

Vlad Lupașco  5
Victor Stînă  4.5
Daniel Dosca  1.68
Nicolae Rotaru  1.27
Antonii Josan  1.26
Alexandru Bețivu  1.18
Jayder Asprilla Moreno  1
Yannick Isidore  0.92
Sibiry Keita  0.67
Dan Puscas  0.67
Vladimir Fratea  0.54
Konan Jaures-Ulrich Loukou  0.51

2026/27 sezonundan Moldova Ulusal Lig istatistikleri

90 dakika başına yapılan asist

Daniel Popovici  1
Denis Baciu  0.25
Ahmed Bonnah  0.14
Thiago Ceijas  0.12
Serghei Țurcan  0.1

2026/27 sezonundan Moldova Ulusal Lig istatistikleri

Atılan Penaltı Golü

2026/27 sezonundan Moldova Ulusal Lig istatistikleri

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
●Yakında
●Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!