Divizia Națională Tabell og statistikk

Moldovan National Division Logo
Land
Divisjon
1
Lag
8
Kamper
40/84 Spilt
Fremgang
 
48% fullført
Siste 5 hjemmeHjemme Form
Form
BorteSiste 5 borte
05/09 15:00
  • U
    CSM Politehnica Iaşi

    CSM Politehnica Iasi

    Divizia Națională

    04/07 16:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FK Sheriff Tiraspol

    FK Sheriff Tiraspol

  • T
    CSM Politehnica Iaşi

    CSM Politehnica Iasi

    Divizia Națională

    26/07 16:00

    0 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 2 )

    FC Zimbru Chişinău

    FC Zimbru Chisinau

  • U
    CSM Politehnica Iaşi

    CSM Politehnica Iasi

    Divizia Națională

    08/08 16:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    FC Milsami Orhei

    FC Milsami Orhei

  • V
    CSM Politehnica Iaşi

    CSM Politehnica Iasi

    Divizia Națională

    15/08 16:00

    6 - 0

    FT

    ( HT : 5 - 0 )

    CSF Bălți

    CSF Balti

  • U
    CSM Politehnica Iaşi

    CSM Politehnica Iasi

    Divizia Națională

    29/08 15:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Sireți

    FC Sireti

CSM Politehnica Iasi
CSM Politehnica Iasi

CSM Politehnica Iasi

Divizia Națională (1. div)

Ligaplassering 5 / 8

Moldova

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • T
  • U
  • V
  • T
  • U
1.20
Hjemme
  • U
  • T
  • U
  • V
  • U
1.20
Borte
  • T
  • V
  • V
  • T
  • T
1.20
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 30% 20% 40%
Gj. 3.00 2.00 4.00
Scoret 1.50 1.40 1.60
Innsluppet 1.50 0.60 2.40
BTTS 40% 20% 60%
HN 30% 60% 0%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

1.20
1.40
CSCA Buiucani
CSCA Buiucani

CSCA Buiucani

Divizia Națională (1. div)

Ligaplassering 4 / 8

Moldova

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • T
  • T
  • V
  • U
  • U
1.40
Hjemme
  • V
  • T
  • T
  • V
  • U
1.40
Borte
  • T
  • V
  • V
  • T
  • U
1.40
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 40% 40% 40%
Gj. 2.60 3.20 2.00
Scoret 1.20 1.20 1.20
Innsluppet 1.40 2.00 0.80
BTTS 40% 40% 40%
HN 40% 40% 40%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

  • T
    CS Petrocub Hînceşti

    CS Petrocub Hincesti

    Divizia Națională

    28/06 18:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CSCA Buiucani

    CSCA Buiucani

  • V
    FC Milsami Orhei

    FC Milsami Orhei

    Divizia Națională

    12/07 18:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CSCA Buiucani

    CSCA Buiucani

  • V
    CSF Bălți

    CSF Balti

    Divizia Națională

    25/07 18:00

    1 - 4

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    CSCA Buiucani

    CSCA Buiucani

  • T
    FK Sheriff Tiraspol

    FK Sheriff Tiraspol

    Divizia Națională

    09/08 18:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    CSCA Buiucani

    CSCA Buiucani

  • U
    FC Sireți

    FC Sireti

    Divizia Națională

    23/08 16:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CSCA Buiucani

    CSCA Buiucani

05/09 18:00
  • V
    FK Sheriff Tiraspol

    FK Sheriff Tiraspol

    Divizia Națională

    28/06 16:00

    3 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    FC Sireți

    FC Sireti

  • V
    FK Sheriff Tiraspol

    FK Sheriff Tiraspol

    Divizia Națională

    12/07 18:00

    4 - 2

    FT

    ( HT : 2 - 1 )

    FC Zimbru Chişinău

    FC Zimbru Chisinau

  • U
    FK Sheriff Tiraspol

    FK Sheriff Tiraspol

    Divizia Națională

    26/07 18:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Milsami Orhei

    FC Milsami Orhei

  • V
    FK Sheriff Tiraspol

    FK Sheriff Tiraspol

    Divizia Națională

    09/08 18:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    CSCA Buiucani

    CSCA Buiucani

  • V
    FK Sheriff Tiraspol

    FK Sheriff Tiraspol

    Divizia Națională

    23/08 18:00

    4 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    CSM Politehnica Iaşi

    CSM Politehnica Iasi

FK Sheriff Tiraspol
FK Sheriff Tiraspol

FK Sheriff Tiraspol

Divizia Națională (1. div)

Ligaplassering 1 / 8

Moldova

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • V
  • V
  • U
  • V
  • T
2.10
Hjemme
  • V
  • V
  • U
  • V
  • V
2.60
Borte
  • U
  • V
  • V
  • U
  • T
1.60
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 60% 80% 40%
Gj. 3.00 2.80 3.20
Scoret 2.20 2.40 2.00
Innsluppet 0.80 0.40 1.20
BTTS 50% 20% 80%
HN 50% 80% 20%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

2.60
1.00
CS Petrocub Hincesti
CS Petrocub Hincesti

CS Petrocub Hincesti

Divizia Națională (1. div)

Ligaplassering 3 / 8

Moldova

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • V
  • V
  • T
  • T
  • V
1.70
Hjemme
  • V
  • V
  • T
  • V
  • V
2.40
Borte
  • U
  • U
  • V
  • T
  • T
1.00
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 50% 80% 20%
Gj. 2.90 4.00 1.80
Scoret 1.90 3.00 0.80
Innsluppet 1.00 1.00 1.00
BTTS 60% 60% 60%
HN 30% 40% 20%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

  • U
    CSF Bălți

    CSF Balti

    Divizia Națională

    11/07 18:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    CS Petrocub Hînceşti

    CS Petrocub Hincesti

  • U
    FC Sireți

    FC Sireti

    Divizia Națională

    26/07 18:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CS Petrocub Hînceşti

    CS Petrocub Hincesti

  • V
    FC Zimbru Chişinău

    FC Zimbru Chisinau

    Divizia Națională

    09/08 18:00

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CS Petrocub Hînceşti

    CS Petrocub Hincesti

  • T
    CSCA Buiucani

    CSCA Buiucani

    Divizia Națională

    15/08 18:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    CS Petrocub Hînceşti

    CS Petrocub Hincesti

  • T
    FC Milsami Orhei

    FC Milsami Orhei

    Divizia Națională

    22/08 18:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    CS Petrocub Hînceşti

    CS Petrocub Hincesti

06/09 16:00
  • T
    FC Sireți

    FC Sireti

    Divizia Națională

    11/07 16:00

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CSM Politehnica Iaşi

    CSM Politehnica Iasi

  • U
    FC Sireți

    FC Sireti

    Divizia Națională

    26/07 18:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CS Petrocub Hînceşti

    CS Petrocub Hincesti

  • U
    FC Sireți

    FC Sireti

    Divizia Națională

    08/08 18:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CSF Bălți

    CSF Balti

  • U
    FC Sireți

    FC Sireti

    Divizia Națională

    16/08 18:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    FK Sheriff Tiraspol

    FK Sheriff Tiraspol

  • U
    FC Sireți

    FC Sireti

    Divizia Națională

    23/08 16:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CSCA Buiucani

    CSCA Buiucani

FC Sireti
FC Sireti

FC Sireti

Divizia Națională (1. div)

Ligaplassering 7 / 8

Moldova

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • U
  • U
  • U
  • U
  • U
0.70
Hjemme
  • T
  • U
  • U
  • U
  • U
0.80
Borte
  • T
  • T
  • U
  • U
  • U
0.60
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 0% 0% 0%
Gj. 1.90 1.40 2.40
Scoret 0.60 0.60 0.60
Innsluppet 1.30 0.80 1.80
BTTS 50% 60% 40%
HN 30% 40% 20%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

0.80
2.00
FC Zimbru Chisinau
FC Zimbru Chisinau

FC Zimbru Chisinau

Divizia Națională (1. div)

Ligaplassering 2 / 8

Moldova

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • V
  • T
  • V
  • V
  • V
2.00
Hjemme
  • V
  • U
  • T
  • V
  • V
2.00
Borte
  • U
  • T
  • V
  • V
  • V
2.00
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 60% 60% 60%
Gj. 3.30 3.40 3.20
Scoret 2.30 2.20 2.40
Innsluppet 1.00 1.20 0.80
BTTS 50% 80% 20%
HN 50% 20% 80%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

  • U
    FC Milsami Orhei

    FC Milsami Orhei

    Divizia Națională

    27/06 18:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Zimbru Chişinău

    FC Zimbru Chisinau

  • T
    FK Sheriff Tiraspol

    FK Sheriff Tiraspol

    Divizia Națională

    12/07 18:00

    4 - 2

    FT

    ( HT : 2 - 1 )

    FC Zimbru Chişinău

    FC Zimbru Chisinau

  • V
    CSM Politehnica Iaşi

    CSM Politehnica Iasi

    Divizia Națională

    26/07 16:00

    0 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 2 )

    FC Zimbru Chişinău

    FC Zimbru Chisinau

  • V
    CSCA Buiucani

    CSCA Buiucani

    Divizia Națională

    02/08 18:00

    0 - 4

    FT

    ( HT : 0 - 3 )

    FC Zimbru Chişinău

    FC Zimbru Chisinau

  • V
    CSF Bălți

    CSF Balti

    Divizia Națională

    22/08 16:00

    0 - 4

    FT

    ( HT : 0 - 2 )

    FC Zimbru Chişinău

    FC Zimbru Chisinau

06/09 18:00
  • V
    CSF Bălți

    CSF Balti

    Divizia Națională

    27/06 16:00

    3 - 0

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    CSM Politehnica Iaşi

    CSM Politehnica Iasi

  • U
    CSF Bălți

    CSF Balti

    Divizia Națională

    11/07 18:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    CS Petrocub Hînceşti

    CS Petrocub Hincesti

  • T
    CSF Bălți

    CSF Balti

    Divizia Națională

    25/07 18:00

    1 - 4

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    CSCA Buiucani

    CSCA Buiucani

  • T
    CSF Bălți

    CSF Balti

    Divizia Națională

    02/08 18:00

    1 - 5

    FT

    ( HT : 1 - 3 )

    FK Sheriff Tiraspol

    FK Sheriff Tiraspol

  • T
    CSF Bălți

    CSF Balti

    Divizia Națională

    22/08 16:00

    0 - 4

    FT

    ( HT : 0 - 2 )

    FC Zimbru Chişinău

    FC Zimbru Chisinau

CSF Balti
CSF Balti

CSF Balti

Divizia Națională (1. div)

Ligaplassering 8 / 8

Moldova

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • T
  • U
  • T
  • T
  • T
0.50
Hjemme
  • V
  • U
  • T
  • T
  • T
0.80
Borte
  • T
  • T
  • U
  • T
  • T
0.20
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 10% 20% 0%
Gj. 3.70 4.00 3.40
Scoret 0.80 1.20 0.40
Innsluppet 2.90 2.80 3.00
BTTS 50% 60% 40%
HN 10% 20% 0%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

0.80
0.60
FC Milsami Orhei
FC Milsami Orhei

FC Milsami Orhei

Divizia Națională (1. div)

Ligaplassering 6 / 8

Moldova

Form Siste 5 PPK
Totalt
  • U
  • U
  • T
  • V
  • U
1.10
Hjemme
  • U
  • T
  • V
  • U
  • V
1.60
Borte
  • T
  • U
  • U
  • T
  • U
0.60
Statistikker Totalt Hjemme Borte
Seier % 20% 40% 0%
Gj. 2.20 1.80 2.60
Scoret 0.80 1.00 0.60
Innsluppet 1.40 0.80 2.00
BTTS 40% 40% 40%
HN 40% 40% 40%

Vil du se cornerstatistikk, kortstatistikk, scorer først, Over 2.5 ~ 3.5 her?
Oppgrader til FootyStats Premium!

  • T
    CS Petrocub Hînceşti

    CS Petrocub Hincesti

    Divizia Națională

    04/07 18:00

    5 - 0

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    FC Milsami Orhei

    FC Milsami Orhei

  • U
    FK Sheriff Tiraspol

    FK Sheriff Tiraspol

    Divizia Națională

    26/07 18:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Milsami Orhei

    FC Milsami Orhei

  • U
    CSM Politehnica Iaşi

    CSM Politehnica Iasi

    Divizia Națională

    08/08 16:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    FC Milsami Orhei

    FC Milsami Orhei

  • T
    FC Zimbru Chişinău

    FC Zimbru Chisinau

    Divizia Națională

    16/08 18:00

    4 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    FC Milsami Orhei

    FC Milsami Orhei

  • U
    CSCA Buiucani

    CSCA Buiucani

    Divizia Națională

    30/08 18:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Milsami Orhei

    FC Milsami Orhei

* Tiden er i din lokale tidssone (+01:00)

Divizia Națională Tabell (Moldova) - 2026/27

 LagKS
Kamper spilt denne sesongen
V
Seier
U
Uavgjort
T
Tap
MF
Mål for (MF).
Antallet mål dette
laget har scoret.
MM
Mål imot (MM).
Antallet mål dette
laget har sluppet inn.
MF
Målforskjell (MF).
Scorede mål - innslupne mål
PoengSiste 5PPK
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
BTTS
Begge lag scorer (BTTS).
Liste over lag med høyest antall kamper der begge lag scoret. Statistikk kun fra lagets nasjonale liga.
* Laget må ha spilt minst 7 kamper før de kvalifiserer for denne Begge lag scorer-tabellen.
Scoret ikke
Scoret ikke (Scoret ikke).
Kamper der laget ikke har scoret.
Gult kort / Rødt kort
Cornere / kamp
1.5+
Over 1.5 (1.5+).
Antallet eller prosenten av kamper der det totale antallet mål endte over 1.5 (dvs.: 2, 3 eller 4 mål)
2.5+
Over 2.5 (2.5+).
Antallet eller prosenten av kamper der det totale antallet mål endte over 2.5 (dvs.: 3, 4 eller 5 mål)
Gj.
Gjennomsnittlig mål per kamp (gj.snitt).
Gjennomsnittlig antall mål totalt per kamp.
Beregnet over denne sesongen.
1
FK Sheriff Tiraspol StatistikkFK Sheriff Tiraspol10631228+1421
  • V
  • V
  • U
  • V
  • T
2.10
50%50%20%70%60%3.00
2
FC Zimbru Chişinău StatistikkFC Zimbru Chisinau106222310+1320
  • V
  • T
  • V
  • V
  • V
2.00
50%50%10%90%70%3.30
3
CS Petrocub Hînceşti StatistikkCS Petrocub Hincesti105231910+917
  • V
  • V
  • T
  • T
  • V
1.70
30%60%20%80%70%2.90
4
CSCA Buiucani StatistikkCSCA Buiucani104241214-214
  • T
  • T
  • V
  • U
  • U
1.40
40%40%40%60%60%2.60
5
CSM Politehnica Iaşi StatistikkCSM Politehnica Iasi103341515012
  • T
  • U
  • V
  • T
  • U
1.20
30%40%50%80%60%3.00
6
FC Milsami Orhei StatistikkFC Milsami Orhei10253814-611
  • U
  • U
  • T
  • V
  • U
1.10
40%40%50%50%40%2.20
7
FC Sireți StatistikkFC Sireti10073613-77
  • U
  • U
  • U
  • U
  • U
0.70
30%50%50%70%40%1.90
8
CSF Bălți StatistikkCSF Balti10127829-215
  • T
  • U
  • T
  • T
  • T
0.50
10%50%40%100%80%3.70
  • UEFA Champions League Qualifiers
  • Kvalifisering til UEFA Conference League
Terminologi

PPK : Gjennomsnittlig poeng per kamp tatt i turneringen.
Høyere tall indikerer et sterkere lag.

HN : Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen

BTTS : Liste over lag med høyest antall kamper der begge lag scoret. Statistikk kun fra lagets nasjonale liga.
* Laget må ha spilt minst 7 kamper før de kvalifiserer for denne Begge lag scorer-tabellen.

Scoret ikke : Kamper der laget ikke har scoret.

Divizia NaționalăStatistikk (Moldova) - 2026/27

Varmekart over mål

2.83
Mål / kamp

1.63 Mål (Hjemme)

1.2 Mål (Borte)

  • 15'
  • 30'
HT
  • 60'
  • 75'
FT

40%

Første omgang

60%

Andre omgang

31.8min/mål

(113 mål på 40 kamper)

+36% angrepsfordel hjemme

(Scorer 36% flere mål enn vanlig)

70% holdt nullen

(28 ganger på 40 kamper)

26% Forsvarsfordel hjemme

(Slipper inn 26% færre mål enn vanlig)

48% begge lag scorer

(19 ganger på 40 kamper)

75% - Høy Risiko

(Resultatet er veldig uforutsigbart)

*Varmekart over mål viser når målene forekommer i denne ligaen.
Rød = høytscoreende. Gul = gjennomsnittlig. Grønn = lavtscorende

Divizia Națională-TRENDER (Moldova) - 2026/27

Hjemmeseier

Uavgjort

Borteseier

43%
33%
24%

Over +

Over 0.5
83%
Over 1.5
75%
Over 2.5
60%
Over 3.5
33%
Over 4.5
20%

Under-

Under 0.5
18%
Under 1.5
25%
Under 2.5
40%
Under 3.5
68%
Under 4.5
80%

Hyppige måltotaler - Fulltid

3 Mål
27.5%  /  11 ganger
0 Mål
17.5%  /  7 ganger
2 Mål
15%  /  6 ganger
6 Mål
12.5%  /  5 ganger
4 Mål
12.5%  /  5 ganger
5 Mål
7.5%  /  3 ganger
1 Mål
7.5%  /  3 ganger
Vis alleVis færre

Hyppige resultater - Fulltid

0-0
17.5%  /  7 ganger
3-0
12.5%  /  5 ganger
1-1
12.5%  /  5 ganger
2-1
10%  /  4 ganger
1-2
5%  /  2 ganger
4-2
5%  /  2 ganger
1-5
5%  /  2 ganger
1-0
5%  /  2 ganger
0-4
5%  /  2 ganger
5-0
2.5%  /  1 ganger
0-1
2.5%  /  1 ganger
2-3
2.5%  /  1 ganger
2-2
2.5%  /  1 ganger
3-1
2.5%  /  1 ganger
0-2
2.5%  /  1 ganger
1-4
2.5%  /  1 ganger
6-0
2.5%  /  1 ganger
4-0
2.5%  /  1 ganger
Vis alleVis færre

Mål per 10 min.

4%
5 / 113 Mål
5%
6 / 113 Mål
8%
9 / 113 Mål
13%
15 / 113 Mål
11%
12 / 113 Mål
11%
12 / 113 Mål
12%
14 / 113 Mål
12%
14 / 113 Mål
23%
26 / 113 Mål

0' - 10'

11' - 20'

21' - 30'

31' - 40'

41' - 50'

51' - 60'

61' - 70'

71' - 80'

81' - 90'

Mål per 15. min.

9%
10 / 113 Mål
9%
10 / 113 Mål
22%
25 / 113 Mål
12%
14 / 113 Mål
19%
22 / 113 Mål
28%
32 / 113 Mål

0' - 15'

16' - 30'

31' - 45'

46' - 60'

61' - 75'

76' - 90'

Kampstatistikk - 2026/2027

Skudd per kamp
19.50
Skudd/kamp (hjemme)
10.28
Skudd/kamp (borte)
9.23
Ballbesittelse (hjemme)
50%
Ballbesittelse (borte)
50%
Forseelser per kamp
24.43
Forseelser/kamp (hjemme)
12.38
Forseelser/kamp (borte)
12.05
Offsider/kamp
2.97
Spillere deltatt
191
Cornere

LÅS OPP

Cornere / kamp


Hjemme


Borte

* Totalt antall cornere / kamp

Kort

LÅS OPP

Kort / kamp


Hjemme


Borte

* Rødt kort = 2 kort.

Over - cornere

Over 7.5
Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5
Over 11.5
Over 12.5

Over - kort

Over 0.5
Over 1.5
Over 2.5
Over 3.5
Over 4.5
Over 5.5

Pausestatistikk (1. omg / 2. omg)

Mål i 1. omg - Over X

Over 0.5
65%
Over 1.5
25%
Over 2.5
13%
Over 3.5
8%

Mål i 2. omg. - Over X

Over 0.5
75%
Over 1.5
55%
Over 2.5
30%
Over 3.5
8%

* Mål i 1. omg = Mål i første omgang i Moldova-Divizia Națională

* Mål i 2. omg = Mål i andre omgang i Moldova-Divizia Națională

Hyppige måltotaler - Halvtid

1 Mål
40%  /  16 ganger
0 Mål
35%  /  14 ganger
2 Mål
12.5%  /  5 ganger
3 Mål
5%  /  2 ganger
4 Mål
5%  /  2 ganger
5 Mål
2.5%  /  1 ganger

Hyppige resultater - Halvtid

0-0
35%  /  14 ganger
1-0
30%  /  12 ganger
0-1
10%  /  4 ganger
2-0
7.5%  /  3 ganger
1-3
5%  /  2 ganger
0-2
5%  /  2 ganger
2-1
2.5%  /  1 ganger
0-3
2.5%  /  1 ganger
5-0
2.5%  /  1 ganger
Vis alleVis færre

Divizia Națională Spillerstatistikk

Toppscorere

  18
Jayder Asprilla Moreno  6
Yannick Isidore  6
Nicolae Rotaru  6
Samuel Armanki Gandi  4
Mihail Ghecev  3
Caio Dantas Batista de Maria  3
Abimael Jonathas Da Silva Conceicao  3
Alexandru Bețivu  3
Dan Puscas  3
Ion Jardan  3
Daniel Dosca  3

* Statistikk fra 2026/27-sesongen i Divizia Națională

Assistkonger

Ahmed Bonnah  1
Thiago Ceijas  1
Denis Baciu  1
Serghei Țurcan  1
Daniel Popovici  1

* Statistikk fra 2026/27-sesongen i Divizia Națională

Flest kamper uten baklengs

Filip Dujmović  4
Pavel Socolov  3
Ivan Dokić  3
Emil Tîmbur  3
Roman Dumenco  3
Victor Dodon  2
Sebastian Agachi  2
Artur Nazarciuc  1
Artem Odintsov  1
Cristian Avram  1
Aleksandar Angelov  1

* Statistikk fra 2026/27-sesongen i Divizia Națională

Mål per 90. minutt

Victor Stînă  4.5
Daniel Dosca  3.8
Alexandru Bețivu  1.59
Nicolae Rotaru  1.27
Jayder Asprilla Moreno  1.14
Yannick Isidore  1.09
Antonii Josan  0.91
Dan Puscas  0.76
Sibiry Keita  0.67
Valeriu Gurgurov  0.59
Matteo Amaral Amoroso dos Santos  0.5
Vitor Hugo Morais de Oliveira  0.46

* Statistikk fra 2026/27-sesongen i Divizia Națională

Assists per 90. minutt

Daniel Popovici  1.1
Denis Baciu  0.26
Ahmed Bonnah  0.18
Thiago Ceijas  0.18
Serghei Țurcan  0.13

* Statistikk fra 2026/27-sesongen i Divizia Națională

Straffespark scoret

* Statistikk fra 2026/27-sesongen i Divizia Națională

/no/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om###min.'
- Starter om###t'
Live'
- Startet
Snart
Startet
no

Laster inn statistikk

BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.