Paide Linnameeskond U21

Paide Linnameeskond U21 Logo

Form - İyi

1.90
Maç Sonuçları
  • B
    FC Hiiumaa

    FC Hiiumaa

    II liiga

    1/8 11:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Paide Linnameeskond U21

    Paide Linnameeskond U21

  • M
    Placet

    Placet

    II liiga

    9/8 13:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Paide Linnameeskond U21

    Paide Linnameeskond U21

  • G
    Paide Linnameeskond U21

    Paide Linnameeskond U21

    II liiga

    14/8 17:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    FA Tartu Kalev II

    FA Tartu Kalev II

  • G
    Paide Linnameeskond U21

    Paide Linnameeskond U21

    II liiga

    22/8 11:00

    4 - 0

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    FC Helios

    FC Helios

  • B
    Saue JK Laagri

    Saue JK Laagri

    II liiga

    5/9 10:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Paide Linnameeskond U21

    Paide Linnameeskond U21

Atılan Gol - Ortalama

2.40

Atılan Gol / Maç

Yenilen Gol - Ortalama

1.65

Yenen Gol / Maç

Tahmin Riski - 155% - Çok Yüksek Risk

Sezon :

II liiga Tablo

Şu an Sezon Ortası - 164 / 240 maç oynandı

# Takım O
Bu sezon oynanan maç sayısı
Kazanma% A
Atılan Gol (A).
Takımın attığı gol sayısı
Y
Yenen Gol (Y).
Takımın yediği gol sayısı
AV
Averaj (AV).
Atılan Gol - Yenen Gol
P

1

 Harju JK Laagri II

20

75%

85

31

54

47

2

 Rakvere JK Tarvas

21

67%

61

25

36

46

3

 FC Hiiumaa

20

65%

60

24

36

43

4

 Viimsi MRJK II

20

65%

62

33

29

40

5

 Placet

20

65%

54

30

24

40

6

 Paide Linnameeskond U21

20

60%

48

33

15

38

7

 FC Flora Tallinn III

20

50%

58

53

5

32

8

 Tabasalu Ulasabat CF

21

43%

39

30

9

31

9

 FC Kuressaare II

20

40%

36

46

-10

29

10

 FC Tallinn II

20

40%

41

32

9

27

11

 Tartu JK Welco II

21

33%

40

49

-9

25

12

 Saue JK Laagri

21

29%

32

52

-20

21

13

 Keila JK

21

24%

32

67

-35

17

14

 FA Tartu Kalev II

21

24%

42

67

-25

15

15

 FC Helios

21

14%

21

66

-45

11

16

 Läänemaa JK Haapsalu

21

14%

18

91

-73

10

Paide Linnameeskond U21 II liiga Puan Tablosunda 6. sırada.

Paide Linnameeskond U21 Club Lineup Paide Linnameeskond U21 Kadro

Forvetler

Pozisyon

/ 90 dakika

Henri Lehtmaa

F

1.04

Henri Lehtmaa

F

1.04

Henri Lehtmaa

F

1.04

Pa Assan Corr

F

1.03

Pa Assan Corr

F

1.03

Pa Assan Corr

F

1.03

Sten Reinkort

F

0.78

Sten Reinkort

F

0.78

Sten Reinkort

F

0.78

Abdourahman Badamosi

F

0.68

Abdourahman Badamosi

F

0.68

Abdourahman Badamosi

F

0.68

Kevin Joshua Kanne

F

0.19

Kevin Joshua Kanne

F

0.19

Robin Murulaid

F

0.15

Robin Murulaid

F

0.15

Robin Murulaid

F

0.15

Mechini Gomis

F

0.14

Mechini Gomis

F

0.14

Mechini Gomis

F

0.14

Orta Sahalar

Pozisyon

/ 90 dakika

Kert Kiik

OS

0.00

Kert Kiik

OS

0.00

Kert Kiik

OS

0.00

Kardo Kallas

OS

0.00

Kardo Kallas

OS

0.00

Kardo Kallas

OS

0.00

Mouhamed Gueye

OS

0.00

Mouhamed Gueye

OS

0.00

Sander Soo

OS

0.00

Sander Soo

OS

0.00

Sander Soo

OS

0.00

Romet Nigula

OS

0.00

Romet Nigula

OS

0.00

Romet Nigula

OS

0.00

Defans Oyuncuları

Pozisyon

/ 90 dakika

Rafael Luts

S

1.65

Rafael Luts

S

1.65

Rafael Luts

S

1.65

Kaspar-Markus Reivik

S

1.86

Kaspar-Markus Reivik

S

1.86

Kaspar-Markus Reivik

S

1.86

Gerdo Juhkam

S

2.26

Gerdo Juhkam

S

2.26

Gerdo Juhkam

S

2.26

Kaleciler

Pozisyon

/ 90 dakika

Rando Isakar

K

1.62

Rando Isakar

K

1.62

Rando Isakar

K

1.62

Carlis Rak

K

2.01

Carlis Rak

K

2.01

Carlis Rak

K

2.01

Kristen Käärmann

K

2.33

Kristen Käärmann

K

2.33

Kristen Käärmann

K

2.33

Teknik Direktör

Yaş

Kazanma %

Meelis Rooba

49

56%

*Paide Linnameeskond U21 Kadrosu ve istatistikleri 2026 Sezonundan alınmıştır

Paide Linnameeskond U21 LogoPaide Linnameeskond U21 Sezon Sonuçları

Bu sezon II liiga (Estonya) Paide Linnameeskond U21 istatistikleri, genel olarak İyi performans sergilediklerini gösteriyor ve şu anda onları sıralamasında 6/16 konumuna yerleştiriyor. II liiga tablosu, maçların 60%'ini kazanıyor.

Paide Linnameeskond U21 bu sezon maçlarında maç başı ortalama 2.4 gol atarken 1.65 gol yedi. Maçları 70% oranında karşılıklı gol var şeklinde sona erdi. Dahil oldukları maçlarda ortalama maç başı 4.05 gol oldu.

Paide Linnameeskond U21 logoPaide Linnameeskond U21 Özet Bilgiler

İngilizce İsim

Paide Linnameeskond U21

Stadyum

Paide linnastaadion kunstmuruväljak

Şehir

Paide linnastaadion kunstmuruväljak

Ülke

Estonya

Paide Linnameeskond U21 bu sezon toplam 48 gol attı.

Paide Linnameeskond U21 bu sezon toplam 33 gol yedi.

Paide Linnameeskond U21 bu sezon 38 dakikada bir gol attı.

Paide Linnameeskond U21 bu sezon 55 dakikada bir gol yedi.

Paide Linnameeskond U21 bu sezon maç başı ortalama 2.4 gol attı.

Paide Linnameeskond U21 bu sezon maç başı ortalama 1.65 gol yedi.

  • Tüm İstatistikler

  • İç Saha İstatistikleri

  • Deplasman İstatistikleri

Paide Linnameeskond U21 İstatistik 2026 İSTATİSTİKLER - Paide Linnameeskond U21

Yıkılma
O
Bu sezon oynanan maç sayısı
G
Galibiyet
B
Beraberlik
M
Yenilgi
Son 5MBP
Toplam201226
  • B
    FC Hiiumaa

    FC Hiiumaa

    II liiga

    1/8 11:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Paide Linnameeskond U21

    Paide Linnameeskond U21

  • M
    Placet

    Placet

    II liiga

    9/8 13:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Paide Linnameeskond U21

    Paide Linnameeskond U21

  • G
    Paide Linnameeskond U21

    Paide Linnameeskond U21

    II liiga

    14/8 17:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    FA Tartu Kalev II

    FA Tartu Kalev II

  • G
    Paide Linnameeskond U21

    Paide Linnameeskond U21

    II liiga

    22/8 11:00

    4 - 0

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    FC Helios

    FC Helios

  • B
    Saue JK Laagri

    Saue JK Laagri

    II liiga

    5/9 10:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Paide Linnameeskond U21

    Paide Linnameeskond U21

1.90
Ev Sahibi10703
  • M
    Paide Linnameeskond U21

    Paide Linnameeskond U21

    II liiga

    24/5 11:00

    1 - 4

    MS

    ( İY : 0 - 3 )

    Rakvere JK Tarvas

    Rakvere JK Tarvas

  • G
    Paide Linnameeskond U21

    Paide Linnameeskond U21

    II liiga

    6/6 11:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    Keila JK

    Keila JK

  • G
    Paide Linnameeskond U21

    Paide Linnameeskond U21

    II liiga

    20/6 11:00

    2 - 1

    MS

    ( İY : 2 - 0 )

    Tartu JK Welco II

    Tartu JK Welco II

  • G
    Paide Linnameeskond U21

    Paide Linnameeskond U21

    II liiga

    14/8 17:00

    3 - 2

    MS

    ( İY : 2 - 1 )

    FA Tartu Kalev II

    FA Tartu Kalev II

  • G
    Paide Linnameeskond U21

    Paide Linnameeskond U21

    II liiga

    22/8 11:00

    4 - 0

    MS

    ( İY : 3 - 0 )

    FC Helios

    FC Helios

2.10
Deplasman10523
  • G
    Läänemaa JK

    Läänemaa JK Haapsalu

    II liiga

    13/6 13:00

    0 - 5

    MS

    ( İY : 0 - 3 )

    Paide Linnameeskond U21

    Paide Linnameeskond U21

  • G
    FC Flora Tallinn III

    FC Flora Tallinn III

    II liiga

    25/7 11:00

    1 - 2

    MS

    ( İY : 0 - 1 )

    Paide Linnameeskond U21

    Paide Linnameeskond U21

  • B
    FC Hiiumaa

    FC Hiiumaa

    II liiga

    1/8 11:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Paide Linnameeskond U21

    Paide Linnameeskond U21

  • M
    Placet

    Placet

    II liiga

    9/8 13:00

    3 - 0

    MS

    ( İY : 1 - 0 )

    Paide Linnameeskond U21

    Paide Linnameeskond U21

  • B
    Saue JK Laagri

    Saue JK Laagri

    II liiga

    5/9 10:00

    1 - 1

    MS

    ( İY : 0 - 0 )

    Paide Linnameeskond U21

    Paide Linnameeskond U21

1.70
Ev Sahibi Avantajı+10%
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
KG
Karşılıklı Gol (KG).
Maçlarındaki en çok karşılıklı gol atılan takımların listesi. İstatistikler yalnızca takımların yerel liglerinde oynadığı maçları kapsar.
* Bir takımın listeye girmek için en az 7 maç yapmış olması gerekir.
GAM
Gol Atılamayan Maç (GAM).
Takımın gol atamadığı maç sayısını ifade eder.
Toplam20%
(4 / 20 Maçlar)
70%
(14 / 20 Maçlar)
10%
(2 / 20 Maçlar)
Ev Sahibi30%70%0%
Deplasman10%70%20%
Kornerler

KİLİDİ AÇ

Korner / maç


İçin


Karşı

* Toplam Korner / Maç

Kartlar

KİLİDİ AÇ

Kart / maç


En Yüksek


En Düşük

* Kırmızı Kart = 2 kart

Paide Linnameeskond U21 İstatistikFİKSTÜR & MAÇ SONUÇLARI - Paide Linnameeskond U21

Yıkılma

4.05 Goller / Maç

  • 15'
  • 30'
HT
  • 60'
  • 75'
FT

54%

İlk Yarı

46%

İkinci Yarı

Paide Linnameeskond U21
Canlı Maç Analizi

0 dakikaArdından maksimum 0 gol
Öncesinde %0 golArdından %0 gol
Öncesinde ORT 0 golSorasında ORT 0 gol
Tarih
Ev Sahibi
Deplasman
Atılan Gol  |  Yenilen Gol
Toplam
  • 7 Nov

    Paide Linnameeskond U21

    vs

    FC Flora Tallinn III

    Today Paide Linnameeskond U21 host Flora III in the II liiga from Estonya.
    Paide linnastaadion kunstmuruväljak Paide linnastaadion kunstmuruväljak
    • ORT Goller: 4.70
    • KG: 65%
    • 2.5 Üst: 95%
  • 1 Nov

    Tartu JK Welco II

    vs

    Paide Linnameeskond U21

    Today Tartu Welco II host Paide Linnameeskond U21 in the II liiga from Estonya.
    TBD TBD
    • ORT Goller: 3.71
    • KG: 57%
    • 2.5 Üst: 74%
  • 24 Oct

    Paide Linnameeskond U21

    vs

    Läänemaa JK Haapsalu

    Today Paide Linnameeskond U21 host Läänemaa Haapsalu in the II liiga from Estonya.
    Paide linnastaadion kunstmuruväljak Paide linnastaadion kunstmuruväljak
    • ORT Goller: 5.12
    • KG: 46%
    • 2.5 Üst: 100%
  • 21 Oct

    Harju JK Laagri II

    vs

    Paide Linnameeskond U21

    Today Laagri II host Paide Linnameeskond U21 in the II liiga from Estonya.
    TBD TBD
    • ORT Goller: 4.88
    • KG: 69%
    • 2.5 Üst: 80%
  • 17 Oct

    Keila JK

    vs

    Paide Linnameeskond U21

    Today Keila host Paide Linnameeskond U21 in the II liiga from Estonya.
    TBD TBD
    • ORT Goller: 4.03
    • KG: 71%
    • 2.5 Üst: 85%
  • 10 Oct

    Paide Linnameeskond U21

    vs

    Tabasalu Ulasabat CF

    Today Paide Linnameeskond U21 host Tabasalu Ulasabat in the II liiga from Estonya.
    Paide linnastaadion kunstmuruväljak Paide linnastaadion kunstmuruväljak
    • ORT Goller: 4.18
    • KG: 63%
    • 2.5 Üst: 87%
  • 4 Oct

    Rakvere JK Tarvas

    vs

    Paide Linnameeskond U21

    Today Rakvere Tarvas host Paide Linnameeskond U21 in the II liiga from Estonya.
    Rakvere linnastaadion Kastani puiestee 12
    • ORT Goller: 3.28
    • KG: 58%
    • 2.5 Üst: 76%
  • 26 Sep

    Paide Linnameeskond U21

    vs

    FC Tallinn II

    Today Paide Linnameeskond U21 host FC Tallinn II in the II liiga from Estonya.
    Paide linnastaadion kunstmuruväljak Paide linnastaadion kunstmuruväljak
    • ORT Goller: 3.79
    • KG: 63%
    • 2.5 Üst: 89%
  • 20 Sep

    FC Kuressaare II

    vs

    Paide Linnameeskond U21

    Today Kuressaare II host Paide Linnameeskond U21 in the II liiga from Estonya.
    TBD TBD
    • ORT Goller: 3.19
    • KG: 63%
    • 2.5 Üst: 76%
  • 11 Sep

    Paide Linnameeskond U21

    vs

    Viimsi MRJK II

    Today Paide Linnameeskond U21 host Viimsi II in the II liiga from Estonya.
    Paide linnastaadion kunstmuruväljak Paide linnastaadion kunstmuruväljak
    • ORT Goller: 4.99
    • KG: 70%
    • 2.5 Üst: 89%
  • 5 Sep

    Saue JK Laagri

    vs

    Paide Linnameeskond U21

    Today

    Saue JK Laagri

    host

    Paide Linnameeskond U21

    in the II liiga from Estonia.
    Laagri kunstmuru Veskitammi 22

    *Gol zamanlaması mevcut değil

    2
  • 22 Aug

    Paide Linnameeskond U21

    vs

    FC Helios

    Today

    Paide Linnameeskond U21

    host

    FC Helios

    in the II liiga from Estonia.
    Paide linnastaadion kunstmuruväljak Paide linnastaadion kunstmuruväljak
    29'34'43'90+2'
    HT
    FT
    4
  • 14 Aug

    Paide Linnameeskond U21

    vs

    FA Tartu Kalev II

    Today

    Paide Linnameeskond U21

    host

    FA Tartu Kalev II

    in the II liiga from Estonia.
    Paide linnastaadion kunstmuruväljak Paide linnastaadion kunstmuruväljak
    37'44'58'Karşı 9'Karşı 72'
    HT
    FT
    5
  • 9 Aug

    Placet

    vs

    Paide Linnameeskond U21

    Today

    Placet

    host

    Paide Linnameeskond U21

    in the II liiga from Estonia.
    TBD TBD
    Karşı 35'Karşı 53'Karşı 71'
    HT
    FT
    3
  • 1 Aug

    FC Hiiumaa

    vs

    Paide Linnameeskond U21

    Today

    FC Hiiumaa

    host

    Paide Linnameeskond U21

    in the II liiga from Estonia.
    TBD TBD

    *Gol zamanlaması mevcut değil

    2
  • 25 Jul

    FC Flora Tallinn III

    vs

    Paide Linnameeskond U21

    Today

    FC Flora Tallinn III

    host

    Paide Linnameeskond U21

    in the II liiga from Estonia.
    TBD TBD
    Karşı 71'17'64'
    HT
    FT
    3
  • 20 Jun

    Paide Linnameeskond U21

    vs

    Tartu JK Welco II

    Today

    Paide Linnameeskond U21

    host

    Tartu JK Welco II

    in the II liiga from Estonia.
    Paide linnastaadion kunstmuruväljak Paide linnastaadion kunstmuruväljak
    11'38'Karşı 73'
    HT
    FT
    3
  • 13 Jun

    Läänemaa JK Haapsalu

    vs

    Paide Linnameeskond U21

    Today

    Läänemaa JK Haapsalu

    host

    Paide Linnameeskond U21

    in the II liiga from Estonia.
    Hiiu staadion Pidu tänav 11
    9'45'45+1'56'87'
    HT
    FT
    5
  • 6 Jun

    Paide Linnameeskond U21

    vs

    Keila JK

    Today

    Paide Linnameeskond U21

    host

    Keila JK

    in the II liiga from Estonia.
    Paide linnastaadion kunstmuruväljak Paide linnastaadion kunstmuruväljak
    4'31'67'Karşı 73'Karşı 90+4'
    HT
    FT
    5
  • 30 May

    Tabasalu Ulasabat CF

    vs

    Paide Linnameeskond U21

    Today

    Tabasalu Ulasabat CF

    host

    Paide Linnameeskond U21

    in the II liiga from Estonia.
    TBD TBD
    Karşı 44'Karşı 74'
    HT
    FT
    2
  • 24 May

    Paide Linnameeskond U21

    vs

    Rakvere JK Tarvas

    Today

    Paide Linnameeskond U21

    host

    Rakvere JK Tarvas

    in the II liiga from Estonia.
    Paide linnastaadion kunstmuruväljak Paide linnastaadion kunstmuruväljak
    66'Karşı 18'Karşı 26'Karşı 35'Karşı 62'
    HT
    FT
    5
  • 16 May

    FC Tallinn II

    vs

    Paide Linnameeskond U21

    Today

    FC Tallinn II

    host

    Paide Linnameeskond U21

    in the II liiga from Estonia.
    TBD TBD
    Karşı 17'79'90+2'
    HT
    FT
    3
  • 9 May

    Paide Linnameeskond U21

    vs

    FC Kuressaare II

    Today

    Paide Linnameeskond U21

    host

    FC Kuressaare II

    in the II liiga from Estonia.
    Paide linnastaadion kunstmuruväljak Paide linnastaadion kunstmuruväljak

    *Gol zamanlaması mevcut değil

    4
  • 3 May

    Viimsi MRJK II

    vs

    Paide Linnameeskond U21

    Today

    Viimsi MRJK II

    host

    Paide Linnameeskond U21

    in the II liiga from Estonia.
    TBD TBD
    Karşı 50'Karşı 68'Karşı 79'89'
    HT
    FT
    4
  • 25 Apr

    Paide Linnameeskond U21

    vs

    Saue JK Laagri

    Today

    Paide Linnameeskond U21

    host

    Saue JK Laagri

    in the II liiga from Estonia.
    Paide linnastaadion kunstmuruväljak Paide linnastaadion kunstmuruväljak
    11'78'84'88'
    HT
    FT
    4
  • 17 Apr

    Paide Linnameeskond U21

    vs

    Harju JK Laagri II

    Today

    Paide Linnameeskond U21

    host

    Harju JK Laagri II

    in the II liiga from Estonia.
    Paide linnastaadion kunstmuruväljak Paide linnastaadion kunstmuruväljak
    14'44'56'67'75'Karşı 24'
    HT
    FT
    6
  • 11 Apr

    FC Helios

    vs

    Paide Linnameeskond U21

    Today

    FC Helios

    host

    Paide Linnameeskond U21

    in the II liiga from Estonia.
    TBD TBD
    Karşı 74'17'23'
    HT
    FT
    3
  • 4 Apr

    FA Tartu Kalev II

    vs

    Paide Linnameeskond U21

    Today

    FA Tartu Kalev II

    host

    Paide Linnameeskond U21

    in the II liiga from Estonia.
    TBD TBD
    Karşı 34'Karşı 50'11'27'88'
    HT
    FT
    5
  • 28 Mar

    Paide Linnameeskond U21

    vs

    Placet

    Today

    Paide Linnameeskond U21

    host

    Placet

    in the II liiga from Estonia.
    Paide linnastaadion kunstmuruväljak Paide linnastaadion kunstmuruväljak
    3'11'13'19'38'45+1'54'
    HT
    FT
    7
  • 21 Mar

    Paide Linnameeskond U21

    vs

    FC Hiiumaa

    Today

    Paide Linnameeskond U21

    host

    FC Hiiumaa

    in the II liiga from Estonia.
    Paide linnastaadion kunstmuruväljak Paide linnastaadion kunstmuruväljak
    11'Karşı 53'Karşı 60'Karşı 69'Karşı 72'Karşı 81'
    HT
    FT
    6

Paide Linnameeskond U21 İstatistikMaç Skoru (MS) İstatistikler - Paide Linnameeskond U21

Yıkılma
Premium Burada!
İddaa'dan kazanmanızı sağlayacak az takip edilen 200+ lig.

En çok kazandırma potansiyeli olan ligler hakkında araştırmamızı yaptık. Bu liglerden detaylı istatistiklerle birlikte tüm maçlar için korner, kart istatistikleri ve indirilebilir CSV dosyaları. FootyStats Premium'a bugün katıl!

Michael Owen : 'Premium Almalısınız'

A
Atılan Gol (A).
Takımın attığı gol sayısı
Y
Yenen Gol (Y).
Takımın yediği gol sayısı
ORT
MAÇ BAŞINA ORTALAMA GOL(ORT).
Maç başına ortalama atılan toplam golü gösterir.
İstatistik sezon boyunca oynanan tüm maçları kapsar.
Toplam2.40
/ maç
1.65
/ maç
4.05
/ maç
Ev Sahibi3.101.804.90
Deplasman1.701.503.20

Üst +

0.5 Üst
100%
1.5 Üst
100%
2.5 Üst
85%
3.5 Üst
60%
4.5 Üst
40%

Alt -

0,5 Alt
0%
1.5 Alt
0%
2.5 Alt
15%
3.5 Alt
40%
4.5 Alt
60%

En Sık Gerçekleşen Skorlar - Maç Skoru

1-2
15%  /  3 kez
1-1
10%  /  2 kez
4-0
10%  /  2 kez
3-2
10%  /  2 kez
1-5
5%  /  1 kez
3-0
5%  /  1 kez
2-1
5%  /  1 kez
0-5
5%  /  1 kez
2-0
5%  /  1 kez
1-4
5%  /  1 kez
3-1
5%  /  1 kez
1-3
5%  /  1 kez
5-1
5%  /  1 kez
7-0
5%  /  1 kez
2-3
5%  /  1 kez
Tümünü gösterDaha az göster

En Yaygın Toplam Gol Sayıları - Maç Skoru

3 Goller
25%  /  5 kez
5 Goller
25%  /  5 kez
4 Goller
20%  /  4 kez
2 Goller
15%  /  3 kez
6 Goller
10%  /  2 kez
7 Goller
5%  /  1 kez

10 dakika başına Toplam Goller

5%
4 / 73 Goller
16%
12 / 73 Goller
7%
5 / 73 Goller
11%
8 / 73 Goller
12%
9 / 73 Goller
10%
7 / 73 Goller
10%
7 / 73 Goller
16%
12 / 73 Goller
12%
9 / 73 Goller

0' - 10'

11' - 20'

21' - 30'

31' - 40'

41' - 50'

51' - 60'

61' - 70'

71' - 80'

81' - 90'

15 dk başına Toplam Goller

15%
11 / 73 Goller
14%
10 / 73 Goller
21%
15 / 73 Goller
12%
9 / 73 Goller
22%
16 / 73 Goller
16%
12 / 73 Goller

0' - 15'

16' - 30'

31' - 45'

46' - 60'

61' - 75'

76' - 90'

Üst - Kornerler

Üst 7.5
Üst 8.5
Üst 9.5
Üst 10.5
Üst 11.5
Üst 12.5
Üst 13.5

Üst - Kartlar

Üst 0.5
Üst 1.5
Üst 2.5
Üst 3.5
Üst 4.5
Üst 5.5
Üst 6.5
  • 7.5 ~ 13.5 Korner Üst istatistiği Paide Linnameeskond U21 takımının II liiga'de 2026 sezonunda oynadığı maçlardaki verilerden elde edilmiştir
  • Paide Linnameeskond U21 istatistikleri takımın maçlarında çıkan toplam 9.5 üst korner yüzdesinin ?% olduğunu gösteriyor. Bu süreçte II liiga 2026 sezonunda 9.5 korer üst oranı ?%.
  • Paide Linnameeskond U21 maçlarının 3,5 kart üst bitme yüzdesi%?'Buna karşılık II liiga maçlarının 3.5 kart üst bitme yüzdesi ise %?.

Paide Linnameeskond U21 İstatistik Kullanılan Korner

Üst 2.5
Üst 3.5
Üst 4.5
Üst 5.5
Üst 6.5
Üst 7.5
Üst 8.5

Paide Linnameeskond U21 İstatistik Görülen Kartlar

Üst 0.5
Üst 1.5
Üst 2.5
Üst 3.5
Üst 4.5
Üst 5.5
Üst 6.5
  • Atılan Korner 2.5 ~ 8.5 Üst istatistikleri Paide Linnameeskond U21 takımının maçlarda kazandığı kornerler üzerinden hesaplanmıştır.
  • Paide Linnameeskond U21 takımının 4.5 üst korner kullandığı maçların oranı %?
  • Görülen Kart 0.5 ~ 6.5 Üst istatistikleri Paide Linnameeskond U21 takımının maçlarda gördüğü kartlar üzerinden hesaplanmıştır.
  • Paide Linnameeskond U21 takımının 2.5 üst kart gördüğü maçların oranı %?

Rakip Kornerleri

Üst 2.5
Üst 3.5
Üst 4.5
Üst 5.5
Üst 6.5
Üst 7.5
Üst 8.5

Rakibin Gördüğü Kartlar

Üst 0.5
Üst 1.5
Üst 2.5
Üst 3.5
Üst 4.5
Üst 5.5
Üst 6.5
  • Rakip Korner 2.5 ~ 8.5 Üst Paide Linnameeskond U21 takımının maçlarında karşı takımların kullandığı kornerler üzerinden hesaplanmıştır.
  • 0.5 ~ 6.5 Rakip Kartları Paide Linnameeskond U21 takımının maçlarında rakip takımların gördüğü kart sayıları istatistiklerinden hesaplanmıştır.

xG (Paide Linnameeskond U21)

Toplam
1.64
Ev Sahibi
1.93
Deplasman
1.57

xG (Karşı)

Toplam
1.02
Ev Sahibi
1.36
Deplasman
0.94

Diğer İstatistikler - Paide Linnameeskond U21

Maç Başı Şut
12.4
Kaleyi Bulan Şut / Maç
5.40
Kaleyi Bulmayan Şut / Maç
7.00
Maç Başı Fauller
13.8
Ofsayt / Maç
6.00
Ortalama Topla Oynama
50%
KG Var & Galibiyet
40%
Her İki Yarıda Gol Atılan Maç
53%

Paide Linnameeskond U21 İstatistikİlk Yarı (İY) İstatistikler - Paide Linnameeskond U21

Yıkılma

0.5 ÜST İY/2Y

94%İlk Yarı

100%İkinci Yarı

1.5 ÜST İY/2Y

59%İlk Yarı

71%İkinci Yarı

ORT Gol İY/2Y

2.12İlk Yarı

2.18İkinci Yarı

* 0.5 - 1.5 ÜST İY/2Y maçlarda iki takımın toplam attığı gollerden hesaplanır.

İlk Yarı Galibiyet
Takım ilk yarıyı kazandı
İlk Yarı Berabereİlk Yarı Yenilgi
Takım ilk yarıyı kaybetti
Toplam71%
(12 / 20 Maçlar)
6%
(1 / 20 Maçlar)
24%
(4 / 20 Maçlar)
Ev Sahibi89%0%11%
Deplasman50%13%38%
A (İY)
Atılan Gol (A).
Takımın attığı gol sayısı
Y (İY)
Yenen Gol (Y).
Takımın yediği gol sayısı
ORT (İY)
MAÇ BAŞINA ORTALAMA GOL(ORT).
Maç başına ortalama atılan toplam golü gösterir.
İstatistik sezon boyunca oynanan tüm maçları kapsar.
Toplam1.59
/ Maçlar
0.53
/ Maçlar
2.12
/ Maçlar
Ev Sahibi2.110.562.67
Deplasman1.000.501.50

En Yaygın Toplam Gol Sayıları - İlk Yarı

1 Goller
35.3%  /  6 kez
3 Goller
35.3%  /  6 kez
2 Goller
17.6%  /  3 kez
0 Goller
5.9%  /  1 kez
6 Goller
5.9%  /  1 kez

En Sık Gerçekleşen Skorlar - İlk Yarı

1-0
29.4%  /  5 kez
2-1
11.8%  /  2 kez
2-0
11.8%  /  2 kez
0-3
11.8%  /  2 kez
3-0
5.9%  /  1 kez
0-1
5.9%  /  1 kez
0-0
5.9%  /  1 kez
0-2
5.9%  /  1 kez
6-0
5.9%  /  1 kez
1-2
5.9%  /  1 kez
Tümünü gösterDaha az göster

Paide Linnameeskond U21 İstatistik10 DK BAŞINA ATILAN GOL & YENEN GOL - Paide Linnameeskond U21

Yıkılma

Paide Linnameeskond U21 İstatistik10 dk Başına Atılan Gol

7%
3 / 45 Goller
22%
10 / 45 Goller
7%
3 / 45 Goller
11%
5 / 45 Goller
13%
6 / 45 Goller
9%
4 / 45 Goller
9%
4 / 45 Goller
7%
3 / 45 Goller
16%
7 / 45 Goller

0' - 10'

11' - 20'

21' - 30'

31' - 40'

41' - 50'

51' - 60'

61' - 70'

71' - 80'

81' - 90'

Paide Linnameeskond U21 İstatistik10 dk Başına Yenen Gol

4%
1 / 28 Goller
7%
2 / 28 Goller
7%
2 / 28 Goller
11%
3 / 28 Goller
11%
3 / 28 Goller
11%
3 / 28 Goller
11%
3 / 28 Goller
32%
9 / 28 Goller
7%
2 / 28 Goller

0' - 10'

11' - 20'

21' - 30'

31' - 40'

41' - 50'

51' - 60'

61' - 70'

71' - 80'

81' - 90'

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
Yakında
Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!