ORT Toplam Goller - Avusturya Bölgesel Lig: Batı

Rekabet
Goller
- Kategori istatistikleri :
- ORT Toplam Goller -
- Atılan Goller -
- Yenen Goller -
- Gol yememeden -
- Karşılıklı Gol -
- Gol Atılamayan Maç -
- xG (Gol Beklentisi)
ORT Toplam Goller - Bölgesel Lig: Batı
Ev Sahibi / ORT Toplam Goller (Bölgesel Lig: Batı)
| # | Takım | O | Ev Sahibi Toplam Goller | Ev Sahibi ORT | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | FC Dornbirn 1913![]() FC Dornbirn 1913Bölgesel Lig: Batı ( 3 Sev.) Sıralama 1 / 16 Avusturya
Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin? | 3 | 15 | 5.00 / maç | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | VfB Hohenems![]() VfB HohenemsBölgesel Lig: Batı ( 3 Sev.) Sıralama 2 / 16 Avusturya
Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin? | 3 | 13 | 4.33 / maç | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | SV Fügen![]() SV FügenBölgesel Lig: Batı ( 3 Sev.) Sıralama 7 / 16 Avusturya
Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin? | 3 | 13 | 4.33 / maç | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | WSG Swarovski Wattens II![]() WSG Swarovski Wattens IIBölgesel Lig: Batı ( 3 Sev.) Sıralama 10 / 16 Avusturya
Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin? | 3 | 13 | 4.33 / maç | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | SCR Altach II![]() SCR Altach IIBölgesel Lig: Batı ( 3 Sev.) Sıralama 12 / 16 Avusturya
Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin? | 3 | 12 | 4.00 / maç | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | FC Lauterach![]() FC LauterachBölgesel Lig: Batı ( 3 Sev.) Sıralama 15 / 16 Avusturya
Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin? | 3 | 11 | 3.67 / maç | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | SV Lochau![]() SV LochauBölgesel Lig: Batı ( 3 Sev.) Sıralama 14 / 16 Avusturya
Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin? | 3 | 11 | 3.67 / maç | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | SC Kitzbühel![]() SC KitzbühelBölgesel Lig: Batı ( 3 Sev.) Sıralama 6 / 16 Avusturya
Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin? | 4 | 14 | 3.50 / maç | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | FC Lustenau![]() FC LustenauBölgesel Lig: Batı ( 3 Sev.) Sıralama 16 / 16 Avusturya
Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin? | 2 | 7 | 3.50 / maç | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | SK St. Johann in Tirol![]() SK St. Johann in TirolBölgesel Lig: Batı ( 3 Sev.) Sıralama 4 / 16 Avusturya
Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin? | 4 | 14 | 3.50 / maç | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | ![]() | FC Kufstein![]() FC KufsteinBölgesel Lig: Batı ( 3 Sev.) Sıralama 11 / 16 Avusturya
Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin? | 3 | 10 | 3.33 / maç | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | ![]() | SC Schwaz![]() SC SchwazBölgesel Lig: Batı ( 3 Sev.) Sıralama 5 / 16 Avusturya
Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin? | 3 | 9 | 3.00 / maç | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | ![]() | FC Wolfurt![]() FC WolfurtBölgesel Lig: Batı ( 3 Sev.) Sıralama 13 / 16 Avusturya
Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin? | 3 | 8 | 2.67 / maç | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | ![]() | SC Imst![]() SC ImstBölgesel Lig: Batı ( 3 Sev.) Sıralama 3 / 16 Avusturya
Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin? | 3 | 8 | 2.67 / maç | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | ![]() | SC Röthis![]() SC RöthisBölgesel Lig: Batı ( 3 Sev.) Sıralama 9 / 16 Avusturya
Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin? | 2 | 5 | 2.50 / maç | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | ![]() | SVG Reichenau![]() SVG ReichenauBölgesel Lig: Batı ( 3 Sev.) Sıralama 8 / 16 Avusturya
Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin? | 2 | 1 | 0.50 / maç |
Deplasman / ORT Toplam Goller (Bölgesel Lig: Batı)
| # | Takım | O | Deplasman Toplam Goller | Deplasman ORT | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | FC Lauterach![]() FC LauterachBölgesel Lig: Batı ( 3 Sev.) Sıralama 15 / 16 Avusturya
Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin? | 3 | 15 | 5.00 / maç | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | SC Schwaz![]() SC SchwazBölgesel Lig: Batı ( 3 Sev.) Sıralama 5 / 16 Avusturya
Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin? | 3 | 15 | 5.00 / maç | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | SV Lochau![]() SV LochauBölgesel Lig: Batı ( 3 Sev.) Sıralama 14 / 16 Avusturya
Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin? | 3 | 14 | 4.67 / maç | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | SCR Altach II![]() SCR Altach IIBölgesel Lig: Batı ( 3 Sev.) Sıralama 12 / 16 Avusturya
Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin? | 3 | 13 | 4.33 / maç | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | FC Wolfurt![]() FC WolfurtBölgesel Lig: Batı ( 3 Sev.) Sıralama 13 / 16 Avusturya
Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin? | 3 | 13 | 4.33 / maç | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | SC Kitzbühel![]() SC KitzbühelBölgesel Lig: Batı ( 3 Sev.) Sıralama 6 / 16 Avusturya
Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin? | 1 | 4 | 4.00 / maç | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | SC Röthis![]() SC RöthisBölgesel Lig: Batı ( 3 Sev.) Sıralama 9 / 16 Avusturya
Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin? | 4 | 16 | 4.00 / maç | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | SVG Reichenau![]() SVG ReichenauBölgesel Lig: Batı ( 3 Sev.) Sıralama 8 / 16 Avusturya
Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin? | 4 | 15 | 3.75 / maç | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | VfB Hohenems![]() VfB HohenemsBölgesel Lig: Batı ( 3 Sev.) Sıralama 2 / 16 Avusturya
Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin? | 3 | 11 | 3.67 / maç | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | SV Fügen![]() SV FügenBölgesel Lig: Batı ( 3 Sev.) Sıralama 7 / 16 Avusturya
Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin? | 3 | 10 | 3.33 / maç | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | ![]() | FC Lustenau![]() FC LustenauBölgesel Lig: Batı ( 3 Sev.) Sıralama 16 / 16 Avusturya
Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin? | 4 | 12 | 3.00 / maç | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | ![]() | FC Dornbirn 1913![]() FC Dornbirn 1913Bölgesel Lig: Batı ( 3 Sev.) Sıralama 1 / 16 Avusturya
Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin? | 3 | 8 | 2.67 / maç | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | ![]() | WSG Swarovski Wattens II![]() WSG Swarovski Wattens IIBölgesel Lig: Batı ( 3 Sev.) Sıralama 10 / 16 Avusturya
Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin? | 3 | 6 | 2.00 / maç | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | ![]() | FC Kufstein![]() FC KufsteinBölgesel Lig: Batı ( 3 Sev.) Sıralama 11 / 16 Avusturya
Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin? | 3 | 6 | 2.00 / maç | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | ![]() | SK St. Johann in Tirol![]() SK St. Johann in TirolBölgesel Lig: Batı ( 3 Sev.) Sıralama 4 / 16 Avusturya
Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin? | 2 | 3 | 1.50 / maç | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | ![]() | SC Imst![]() SC ImstBölgesel Lig: Batı ( 3 Sev.) Sıralama 3 / 16 Avusturya
Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin? | 2 | 3 | 1.50 / maç |
Maçlarında En Çok Gol Çıkan Bölgesel Lig: Batı Takımı Hangisi?
2026/27 sezonunda maçlarında en çok gol atılan takım FC Lauterach. Oynadıkları 6 maçta toplam 26 gol atıldı. Bu istatistik FC Lauterach maçlarında çıkan toplam gol sayısını ifade ediyor. Yani FC Lauterach tarafından atılan ve yenen golleri içeriyor. FC Lauterach maçlarında ortalama 4.33 toplam gol atıldı. FC Lauterach deplasmanda oynarken maçlarındaki toplam gol ortalaması 3.67 oldu. Bu da ev sahibi takım taraftarları için FC Lauterach karşısında oynanacak maçları daha da ilgi çekici hale getiriyor.
Bölgesel Lig: Batı takımları arasında oynadığı maçlarda en yüksek toplam gol sayısına ulaşılan diğer takımlar ise SV Lochau ve SCR Altach II. Sırasıyla bu 2 takımın maçlarında toplam 26 ve 25 gol atıldı. Oynanan maçlarda iki takımın attığı ve yediği toplam gollerin ortalaması 4.17 oldu. Buna karşın maçlarında en az gol çıkan takım SC Imst. Maç başı ortalama 2.2 gol ve atılan toplam 11 golle SC Imst maçları Bölgesel Lig: Batı takımları arasında en az gol atılan maçlar haline geldi.
ORT Toplam Goller - Avusturya
- Seviye 1
- Seviye 2
- Seviye 3
- Seviye 4
- Kupa
- Kupa
- Kupa
- Seviye 4
- Seviye 4
- Seviye 4
- Kupa
- Seviye 4
- Seviye 4
- Seviye 4
- Seviye 4
- Seviye 4
- Seviye 1
- Seviye 2
- Kupa
- Seviye 3
- Seviye 3
- Kupa
- Seviye 3
- Kupa















