Loading

Slutresultat

0 - 2

HT

(0 - 1)

Albert Rosas Ubach

Ingen assist


22'


66'

StatistikCD AlfaroUD Logroñés
Bollinnehav42%58%
Skott1016
KortN/AN/A
Hörnor38
RegelbrottN/AN/A
OffsidesN/AN/A
xG0.901.45

Head to Head statistik / Tidigare resultat - CD Alfaro mot UD Logroñés

3
Matcher

33%
34%
33%

1 Vinster

1 Oavgjort(34%)

1 Vinster

CD Alfaro vs UD Logroñés head to head statistik visar att av de 3 möten de haft, har CD Alfaro vunnit 1 gånger och UD Logroñés har vunnit 1 gånger. 1 matcher mellan CD Alfaro och UD Logroñés har slutat oavgjort.

0%Över 1.5
0 / 3 Matcher
0%Över 2.5
0 / 3 Matcher
0%Över 3.5
0 / 3 Matcher
0%BLGM
0 / 3 Matcher
67%Hålla nollan
CD Alfaro
67%Hålla nollan
UD Logroñés

Alla Prognoser- CD Alfaro mot UD Logroñés

57%Över 2.5
Ligans Genomsnitt : 45%
74%Över 1.5
Ligans Genomsnitt : 71%
47%BLGM
Ligans Genomsnitt : 51%
2.83Mål / Match
Ligans Genomsnitt : 2.46
Över 1.5, FH/2H & mer
Över 8.5, 9.5 & mer

ChatGPT LogoGPT5 AI Analys

Match: CD Alfaro vs UD Logroñés (2025/2026, omgång 28). Status: incomplett. Avspark 23 mars. Varför UD Logroñés är favorit - Vinnarförväntan: UD Logroñés har låga vinstoddsen (1.40) jämfört med Alfaro (7.50) och en långsiktig hemma/ b...
Registrera dig för att vara användare (gratis) för att se GPT5 statistikanalys »

Genomsnittlig statistik mellan CD Alfaro och UD Logroñés över nuvarande säsongen

Vad betyder de statistiska begreppen? Läs Ordlistan
Form - Hem
 
Form - Borta
CD Alfaro Logo
1.00
  • O
    CD Alfaro

    CD Alfaro

    Segunda División RFEF Group 2

    11/1 16:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    SD Eibar II

    SD Eibar II

  • F
    CD Alfaro

    CD Alfaro

    Segunda División RFEF Group 2

    25/1 16:00

    0 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    SD Gernika Club

    Gernika Club

  • F
    CD Alfaro

    CD Alfaro

    Segunda División RFEF Group 2

    8/2 16:00

    1 - 3

    FT

    ( HT : 1 - 2 )

    SD Beasain

    Beasain

  • V
    CD Alfaro

    CD Alfaro

    Segunda División RFEF Group 2

    22/2 16:00

    2 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    UD Mutilvera

    UD Mutilvera

  • O
    CD Alfaro

    CD Alfaro

    Segunda División RFEF Group 2

    8/3 16:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    SD Amorebieta

    SD Amorebieta

  • Alla

  • Hem

  • Borta

CD Alfaro
SD Amorebieta
CD Alfaro
UD Mutilvera
CD Alfaro
Beasain
CD Alfaro
Gernika Club
CD Alfaro
SD Eibar II
  • Tidigare

  • Nästa

UD Logroñés logoUD Logroñés is +23% better i frågan om Mål Per Match

1.23
  • F
    Utebo FC

    Utebo

    Segunda División RFEF Group 2

    11/1 15:30

    3 - 0

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    UD Logroñés

    UD Logroñés

  • F
    Náxara CD

    Náxara CD

    Segunda División RFEF Group 2

    25/1 11:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    UD Logroñés

    UD Logroñés

  • O
    CD Tudelano

    CD Tudelano

    Segunda División RFEF Group 2

    8/2 16:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    UD Logroñés

    UD Logroñés

  • O
    SD Ejea

    SD Ejea

    Segunda División RFEF Group 2

    22/2 16:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    UD Logroñés

    UD Logroñés

  • V
    SD Gernika Club

    Gernika Club

    Segunda División RFEF Group 2

    8/3 11:00

    1 - 3

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    UD Logroñés

    UD Logroñés

UD Logroñés Logo
  • Alla

  • Hem

  • Borta

Gernika Club
UD Logroñés
SD Ejea
UD Logroñés
CD Tudelano
UD Logroñés
Náxara CD
UD Logroñés
Utebo
UD Logroñés
  • Tidigare

  • Nästa

Få Gratis Dagliga Prognoser

Prenumerera på FootyStats Predictions och få 3 ~ 10 gratis användartips varje dag. Vinstspårning!

Ange din e -postadress för att prenumerera *

Mål Gjorda Vem kommer att göra flest mål?

UD Logroñés is +110% better i frågan om Mål Gjorda

CD Alfaro
0.77 Mål / Match

CD Alfaro (Hem)

UD Logroñés
1.62 Mål / Match

UD Logroñés (Borta)

Mål Gjorda Per SpelCD AlfaroUD Logroñés
Över 0.554%69%
Över 1.523%38%
Över 2.50%38%
Över 3.50%15%
Missad Mål Försök46%31%
Poäng i 1H/2HCD AlfaroUD Logroñés
Mål gjorda i 1:a HL23%54%
Mål gjorda i 2:a HL38%45%
Mål i båda halvlekar8%27%
Genomsnitt Mål Gjorda 1:a HL0.230.54
Genomsnitt Mål Gjorda 2:a HL0.540.91

* Statistik från CD Alfaro:s poängrekord på hemmaplan och UD Logroñés:s data vid bortamatcher.

Målinsläppta Vem kommer att släppa in mål?

UD Logroñés is +5% better i frågan om Mål Insläppta

CD Alfaro
1.38 Förlust / match

CD Alfaro (Hem)

UD Logroñés
1.31 Förlust / match

UD Logroñés (Borta)

Insläppta/SpelCD AlfaroUD Logroñés
Över 0.562%77%
Över 1.546%38%
Över 2.523%15%
Över 3.58%0%
Hålla nollan38%23%
Insläppt 1sta/2ndra HalvlekCD AlfaroUD Logroñés
1:a HL Clean Sheets54%62%
2:a HL Clean Sheets62%45%
1:a HF insläppta i genomsnitt0.850.31
2:a HL insläppta i genomsnitt0.540.73

* Statistik för CD Alfaro:s insläppta mål på hemmaplan och UD Logroñés:s data vid bortamatcher.

Över 2.5 & BTTS Prognoser Hur många mål i denna matchen?

CD Alfaro och UD Logroñés över 0.5 ~ 4.5 och BTTS data.

Match MålCD AlfaroUD LogroñésGenomsnitt
Över 0.585%92%89%
Över 1.569%85%77%
Över 2.538%62%50%
Över 3.523%38%31%
Över 4.50%8%4%
BLGM31%54%43%
BLGM & Vinst0%15%8%
BLGM & Oavgjort15%23%19%
BLGM & Över 2.50%0%0%
BLGM No & Över 2.50%0%0%
1:a halvleks målCD AlfaroUD LogroñésGenomsnitt
BLGM 1:a HL
1:a HL Över 0.5
1:a HL Över 1.5
1:a HL Över 2.5
2:a halvleks målCD AlfaroUD LogroñésGenomsnitt
BLGM 1:a HL
BLGM Båda halvlekar
2:a HL Över 0.5
2:a HL Över 1.5
2:a HL Över 2.5
Mål (Under)CD AlfaroUD LogroñésGenomsnitt
Under 0.515%8%12%
Under 1.531%15%23%
Under 2.562%38%50%
Under 3.577%62%70%
Under 4.5100%92%96%
1:a HL/2:a HLCD AlfaroUD LogroñésGenomsnitt
1:a HL Under 0.546%54%50%
1:a HL Under 1.569%69%69%
1:a HL Under 2.577%92%85%
2:a HL Under 0.538%18%28%
2:a HL Under 1.562%45%54%
2:a HL Under 2.592%82%87%

Användarnas Senaste Förutsägelser

Inga förutsägelser för användare ännu.
Lägg till din egen förutsägelse med virtuella footystats-mynt!
Lägg till prognoser

Hörnstatistik Hur många hörnsparkar kommer det att bli?

UNLOCKHörnor / match

* Genomsnittliga Hörnsparkar per match mellan CD Alfaro och UD Logroñés

/ match
Hörnor Intjänade
/ match
Hörnor Intjänade
Match HörnorCD AlfaroUD LogroñésGenomsnitt
Över 6
Över 7
Över 8
Över 9
Över 10
Över 11
Över 12
Över 13
1:a halvlekCD AlfaroUD LogroñésGenomsnitt
1:a HL Genomsnitt
Över 4 1:a HL
Över 5 1:a HL
Över 6 1:a HL
2:a halvlekCD AlfaroUD LogroñésGenomsnitt
2:a HL Genomsnitt
Över 4 2:a HL
Över 5 2:a HL
Över 6 2:HL

Totalt antal matchhörnor för CD Alfaro och UD Logroñés. Ligasnittet är Segunda División RFEF Group 2's genomsnitt över 247 matcher i 2025/2026 säsongen

Segunda División RFEF Group 2 Hörnstatistik

Lag Hörnor Hörnor intjänade/Motståndare

CD Alfaro och UD Logroñés individuella lags hörnsparks data.

Lag HörnorCD AlfaroUD LogroñésGenomsnitt
Hörnor Intjänade / Match
Hörnor Mot / Match
Över 2.5 - Hörnor Intjänade
Över 3.5 - Hörnor Intjänade
Över 4.5 - Hörnor Intjänade
Över 2.5 - Hörnor mot
Över 3.5 - Hörnor mot
Över 4.5 - Hörnor mot

Kommer CD Alfaro göra mål?

CD Alfaro
Gjorde mål i
54%
av matcher (Hem)

Osäker

Det finns en osäkerhet omCD Alfaro kommer att göra ett mål baserat på våra data.
UD Logroñés
Noll insläppta mål i
23%
av matcher (Borta)

Kommer UD Logroñés göra mål?

CD Alfaro
Noll insläppta mål i
38%
av matcher (Hem)

Osäker

Det finns en osäkerhet omUD Logroñés kommer att göra ett mål baserat på våra data.
UD Logroñés
Gjorde mål i
69%
av matcher (Borta)
Uppgradera till Premium! Extra 500 lönsamma ligor.

Premium ger dig fler vinster. 500 Extra ligor som är kända för att vara lönsamma och mindre spårade av bookies. Dessutom får du hörnstatistik och kortstatistik tillsammans med CSV-nedladdningar. Prenumerera idag!

UNLOCKTotalt antal kort / match

* Summan av bokningar per match mellan CD Alfaro och UD Logroñés

Kort
/ match
CD Alfaro
Kort
/ match
UD Logroñés
Match KortCD AlfaroUD LogroñésGenomsnitt
Över 2.5
Över 3.5
Över 4.5
Över 5.5
Över 6.5
Kort mottagnaCD AlfaroUD LogroñésGenomsnitt
Erhållna Kort Genomsnitt
Över 0.5
Över 1.5
Över 2.5
Över 3.5
Kort motståndareCD AlfaroUD LogroñésGenomsnitt
Över 0.5
Över 1.5
Över 2.5
Över 3.5

Totalt antal matchkort för CD Alfaro och UD Logroñés. Ligans genomsnitt är Segunda División RFEF Group 2's genomsnitt. Det fanns 0 kort i 247 matcher under säsongen 2025/2026.

Segunda División RFEF Group 2 Gult / rött kort statistik

Första / Andra Halvleks Vinst-Oavgjort-Förlust

Halv Tid form
 
Halv Tid form
CD Alfaro Logo
0.69
Halvlek

UD Logroñés logoUD Logroñés is +78% better i frågan om Halv Tid form

1.23
Halvlek
UD Logroñés Logo
1:a HL/2:a HL FormCD AlfaroUD Logroñés
1:a HL Vinster8%23%
2:a HL Vinster23%36%
1:a HL Oavgjort46%54%
2:a HL Oavgjort46%27%
1:a HL Förluster46%8%
2:a HL förluster31%36%

CD Alfaro och UD Logroñés:s kortstatistik för första och andra halvlek för dina förutsägelser.

Kort (1:a/2:a Halvlek)CD AlfaroUD LogroñésGenomsnitt
1H Erhållna Kort Genomsnitt
2H Erhållna kort Genomsnitt
Match Kort Genomsnitt (1H)
Match Kort genomsnitt (2H)
1H Hade Mer Kort %
2H Hade Mer Kort %
1:a HL / 2:a HL ÖverCD AlfaroUD LogroñésGenomsnitt
1H Över 0.5 Erhållna Kort
2H Över 0.5 Erhållna Kort
1H Över 0.5 Erhållna Kort
2H Över 0.5 Erhållna Kort
1H är 2~3 Totala Kort
2H Är 2~3 Totala Kort
1H Total Över 3
2H Total Över 3

Vem kommer att göra mål först?

CD AlfaroCD Alfaro
 
CD Alfaro

30%

Mål först i 8 / 27 matcher

UD LogroñésUD Logroñés
 
UD Logroñés

44%

Mål först i 12 / 27 matcher

Mål efter Minuter
CD Alfaro och UD Logroñés:s mål med 10 minuter och 15 minuter.

Efter 10 Min'CD AlfaroUD Logroñés
0-10 Min'9%6%
11-20 Min'8%5%
21-30 Min'8%11%
31-40 Min'12%8%
41-50 Min'9%10%
51-60 Min'15%8%
61-70 Min'8%13%
71-80 Min'5%10%
81-90 Min'17%18%
Efter 15 Min'CD AlfaroUD Logroñés
0-15 Min'15%8%
16-30 Min'9%14%
31-45 Min'20%16%
46-60 Min'17%10%
61-75 Min'11%18%
76-90 Min'18%23%
Mål Gjorda Efter 10 min'CD AlfaroUD Logroñés
0-10 Min'0%8%
11-20 Min'0%5%
21-30 Min'9%10%
31-40 Min'14%7%
41-50 Min'5%12%
51-60 Min'14%8%
61-70 Min'18%14%
71-80 Min'9%10%
81-90 Min'18%19%
Mål Gjorda efter 15 min'CD AlfaroUD Logroñés
0-15 Min'0%10%
16-30 Min'9%14%
31-45 Min'14%15%
46-60 Min'18%12%
61-75 Min'23%19%
76-90 Min'23%24%
Mål Insläppta Efter 10 min'CD AlfaroUD Logroñés
0-10 Min'14%0%
11-20 Min'11%4%
21-30 Min'7%14%
31-40 Min'11%11%
41-50 Min'11%7%
51-60 Min'16%7%
61-70 Min'2%11%
71-80 Min'2%11%
81-90 Min'16%18%
Mål Insläppta efter 15 min´CD AlfaroUD Logroñés
0-15 Min'23%4%
16-30 Min'9%14%
31-45 Min'23%18%
46-60 Min'16%7%
61-75 Min'5%18%
76-90 Min'16%21%

45' och 90' inkluderar mål under tilläggstid efter skada.

Skott, Offsides, Straffar & mer

Lag SkottCD AlfaroUD LogroñésGenomsnitt
Skott per match11.2511.7812.00
Konverteringsfrekvens För SkottN/AN/AN/A
Skott på mål / Match5.085.785.00
Skott utanför mål / match6.176.006.00
Skott Per Mål GjordaN/AN/AN/A
Lag Skott Över 10.50%0%0%
Lag Skott Över 11.50%0%0%
Lag Skott Över 12.50%0%0%
Lag Skott Över 13.50%0%0%
Lag Skott Över 14.50%0%0%
Lag Skott Över 15.50%0%0%
Lagskott På Mål 3.5+0%0%0%
Lagskott På Mål 4.5+0%0%0%
Lagskott På Mål 5.5+0%0%0%
Lagskott På Mål 6.5+0%0%0%
Match SkottCD AlfaroUD LogroñésGenomsnitt
Match Skott Över 23.50%0%0%
Match Skott Över 24.50%0%0%
Match Skott Över 25.50%0%0%
Match Skott Över 26.50%0%0%
Match Skott på Målet 7.50%0%0%
Match Skott På Målet 8.50%0%0%
Match Skott på Målet 9.50%0%0%
Offside statistikCD AlfaroUD LogroñésGenomsnitt
Offsides / match3.805.575.00
Över 2.5 Offsides80%86%83%
Över 3.5 Offsides50%71%61%
Misc StatistikCD AlfaroUD LogroñésGenomsnitt
Fouls begångna/ match10.928.6710.00
Foul Mot/ match000.00
Genomsnittligt bollinnehav49%54%52%
Oavgjort % FT31%31%31%

Viss data avrundas uppåt eller nedåt till närmaste procenttal, och kan därför vara lika med 101% när de läggs ihop.

Domare

Oihan Aberrieta Larraona

Erhållna kortStatistik
Matcher Dömda
(I FootStats Data)
1 Matcher
Kort / match0.00 Kort
Kort / match (Hemmalag)0.00 Kort
Kort / match (Bortalag)0.00 Kort
Över 0.5 Kort0%
Över 1.5 Kort0%
Över 2.5 Kort0%
Över 3.5 Kort0%
Över 4.5 Kort0%
Över 5.5 Kort0%
Minuter/Kort0 minuter
Staffar & MålStatistik
Straffar/Match0.00
Hemma Lag Straffar/ Match0.00
Borta Lags Straffar/ Match0.00
Mål / Match1.00 Mål
Hemma Laget Gjorde Mål1.00 Mål
Borta Lager Gjorde Mål0.00 Mål

Domarens statistik (Oihan Aberrieta Larraona) använd den mest senaste data. Inte pre-match data.

   Team MP Vinst % MF
Mål För (MF).
Antalet mål detta
lag har gjort.
MM
Mål Mot (MM).
Antalet mål detta
lag har släppt in.
MS
Målskillnad (MS).
Mål Gjorda - Mål Insläppta
PngS
Snitt mål per match (snitt).
Det genomsnittliga antalet totala mål per match.
Beräknat över den här säsongen.

1

 UD Logroñés

14

71%

38

11

27

31

3.50

2

 Utebo

14

57%

31

14

17

29

3.21

3

 Real Unión

14

57%

30

11

19

28

2.93

4

 Deportivo Alaves II

14

57%

21

10

11

27

2.21

5

 Gernika Club

14

57%

16

11

5

26

1.93

6

 CD Ebro

14

36%

21

12

9

24

2.36

7

 CD Tudelano

13

54%

24

15

9

24

3.00

8

 SD Amorebieta

14

43%

14

9

5

22

1.64

9

 SD Eibar II

14

50%

18

19

-1

22

2.64

10

 Sestao River Club

13

46%

15

11

4

21

2.00

11

 SD Logroñés

14

29%

12

13

-1

19

1.79

12

 Basconia

13

31%

19

14

5

18

2.54

13

 SD Ejea

14

29%

16

17

-1

18

2.36

14

 Náxara CD

14

29%

17

20

-3

16

2.64

15

 UD Mutilvera

14

29%

14

25

-11

15

2.79

16

 Beasain

14

21%

16

17

-1

14

2.36

17

 CD Alfaro

13

23%

10

18

-8

13

2.15

18

 Real Zaragoza II

13

23%

11

18

-7

11

2.23

   Team MP Vinst % MF
Mål För (MF).
Antalet mål detta
lag har gjort.
MM
Mål Mot (MM).
Antalet mål detta
lag har släppt in.
MS
Målskillnad (MS).
Mål Gjorda - Mål Insläppta
PngS
Snitt mål per match (snitt).
Det genomsnittliga antalet totala mål per match.
Beräknat över den här säsongen.

1

 Real Unión

14

64%

20

13

7

31

2.36

2

 Deportivo Alaves II

13

46%

11

5

6

23

1.23

3

 CD Tudelano

14

43%

22

17

5

22

2.79

4

 SD Eibar II

14

36%

14

13

1

19

1.93

5

 Sestao River Club

14

29%

15

15

0

19

2.14

6

 Utebo

14

43%

18

22

-4

19

2.86

7

 Náxara CD

14

36%

15

19

-4

18

2.43

8

 CD Ebro

14

29%

16

17

-1

17

2.36

9

 UD Logroñés

13

31%

21

17

4

16

2.92

10

 SD Amorebieta

13

31%

13

16

-3

16

2.23

11

 Basconia

14

21%

16

22

-6

14

2.71

12

 Beasain

14

21%

14

21

-7

14

2.50

13

 UD Mutilvera

13

31%

13

21

-8

14

2.62

14

 SD Ejea

13

23%

13

23

-10

12

2.77

15

 Gernika Club

14

21%

14

25

-11

12

2.79

16

 SD Logroñés

14

14%

8

21

-13

11

2.07

17

 Real Zaragoza II

14

7%

10

30

-20

8

2.86

18

 CD Alfaro

14

7%

12

26

-14

6

2.71

* Segunda División RFEF Group 2 Hemma Tabellet och Borta Tabeller är också tillgängliga.

Half Time Result
Statistik
bet365
Away
23%
1.90
Home
8%
7.50
Draw
50%
2.25
Double Chance
Statistik
×
Lägg till prognoser
/se/
https://cdn.footystats.org/
- Startar om### min'
- Startar om### H'
Live'
- Startad
Snart
Startad
no

Laddar statistik

GÅ MED I PREMIUM. VINST NU.