Loading
Post-Match data såsom skott, kort och hörnor är ännu inte tillgängliga för denna match. Kommer att läggas till snart.
Genomsnittlig statistik mellan SD Noja och SD Compostela över nuvarande säsongen
Få Gratis Dagliga Prognoser
Prenumerera på FootyStats Predictions och få 3 ~ 10 gratis användartips varje dag. Vinstspårning!
Ange din e -postadress för att prenumerera *
Premium ger dig fler vinster. 500 Extra ligor som är kända för att vara lönsamma och mindre spårade av bookies. Dessutom får du hörnstatistik och kortstatistik tillsammans med CSV-nedladdningar. Prenumerera idag!
SD Noja
27%
Mål först i 9 / 33 matcher
SD Compostela
52%
Mål först i 17 / 33 matcher
Mål efter Minuter
SD Noja och SD Compostela:s mål med 10 minuter och 15 minuter.
| Efter 10 Min' | SD Noja | SD Compostela |
|---|---|---|
| 0-10 Min' | 7% | 13% |
| 11-20 Min' | 11% | 14% |
| 21-30 Min' | 6% | 6% |
| 31-40 Min' | 13% | 14% |
| 41-50 Min' | 11% | 7% |
| 51-60 Min' | 13% | 9% |
| 61-70 Min' | 11% | 12% |
| 71-80 Min' | 10% | 11% |
| 81-90 Min' | 19% | 13% |
| Efter 15 Min' | SD Noja | SD Compostela |
|---|---|---|
| 0-15 Min' | 14% | 19% |
| 16-30 Min' | 11% | 14% |
| 31-45 Min' | 18% | 18% |
| 46-60 Min' | 18% | 12% |
| 61-75 Min' | 14% | 19% |
| 76-90 Min' | 26% | 18% |
| Mål Gjorda Efter 10 min' | SD Noja | SD Compostela |
|---|---|---|
| 0-10 Min' | 13% | 20% |
| 11-20 Min' | 10% | 14% |
| 21-30 Min' | 10% | 6% |
| 31-40 Min' | 13% | 12% |
| 41-50 Min' | 7% | 6% |
| 51-60 Min' | 17% | 8% |
| 61-70 Min' | 7% | 10% |
| 71-80 Min' | 13% | 12% |
| 81-90 Min' | 10% | 12% |
| Mål Gjorda efter 15 min' | SD Noja | SD Compostela |
|---|---|---|
| 0-15 Min' | 20% | 28% |
| 16-30 Min' | 13% | 12% |
| 31-45 Min' | 17% | 14% |
| 46-60 Min' | 20% | 12% |
| 61-75 Min' | 13% | 18% |
| 76-90 Min' | 17% | 16% |
| Mål Insläppta Efter 10 min' | SD Noja | SD Compostela |
|---|---|---|
| 0-10 Min' | 5% | 5% |
| 11-20 Min' | 11% | 15% |
| 21-30 Min' | 5% | 5% |
| 31-40 Min' | 13% | 18% |
| 41-50 Min' | 13% | 8% |
| 51-60 Min' | 11% | 10% |
| 61-70 Min' | 13% | 15% |
| 71-80 Min' | 8% | 10% |
| 81-90 Min' | 23% | 15% |
| Mål Insläppta efter 15 min´ | SD Noja | SD Compostela |
|---|---|---|
| 0-15 Min' | 11% | 8% |
| 16-30 Min' | 9% | 18% |
| 31-45 Min' | 19% | 23% |
| 46-60 Min' | 17% | 13% |
| 61-75 Min' | 14% | 20% |
| 76-90 Min' | 30% | 20% |
45' och 90' inkluderar mål under tilläggstid efter skada.
| Team | MP | Vinst % | MF | MM | MS | Png | S | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Cádiz |
18 | 83% | 44 | 12 | 32 | 47 | 3.11 |
2 |
Elche II |
18 | 78% | 36 | 12 | 24 | 46 | 2.67 |
3 |
CD Atlético Baleares |
17 | 76% | 32 | 9 | 23 | 43 | 2.41 |
4 |
Lorca |
18 | 67% | 35 | 7 | 28 | 41 | 2.33 |
5 |
Leganés |
17 | 76% | 28 | 5 | 23 | 41 | 1.94 |
6 |
CD Toledo |
18 | 67% | 30 | 10 | 20 | 41 | 2.22 |
7 |
Albacete Balompié |
18 | 67% | 30 | 12 | 18 | 41 | 2.33 |
8 |
FC Cartagena |
17 | 76% | 32 | 14 | 18 | 41 | 2.71 |
9 |
Llagostera-Costa Brava |
17 | 71% | 37 | 16 | 21 | 40 | 3.12 |
10 |
CD Alcoyano |
17 | 71% | 29 | 10 | 19 | 39 | 2.29 |
11 |
Racing Santander |
17 | 65% | 26 | 8 | 18 | 39 | 2.00 |
12 |
Huracán Valencia CF |
18 | 61% | 24 | 7 | 17 | 39 | 1.72 |
13 |
UB Conquense |
17 | 71% | 30 | 13 | 17 | 39 | 2.53 |
14 |
Athletic Club II |
18 | 61% | 37 | 17 | 20 | 38 | 3.00 |
15 |
Guadalajara |
18 | 61% | 30 | 13 | 17 | 37 | 2.39 |
16 |
Sestao River Club |
17 | 65% | 33 | 16 | 17 | 37 | 2.88 |
17 |
CE L'Hospitalet |
18 | 61% | 30 | 15 | 15 | 37 | 2.50 |
18 |
Gimnàstic de Tarragona |
17 | 65% | 30 | 16 | 14 | 37 | 2.71 |
19 |
Racing Club de Ferrol |
17 | 65% | 36 | 13 | 23 | 36 | 2.88 |
20 |
SD Huesca |
17 | 65% | 28 | 14 | 14 | 36 | 2.47 |
21 |
Las Palmas II |
18 | 50% | 28 | 10 | 18 | 35 | 2.11 |
22 |
Lleida Esportiu |
18 | 56% | 29 | 15 | 14 | 35 | 2.44 |
23 |
SD Compostela |
17 | 59% | 33 | 13 | 20 | 34 | 2.71 |
24 |
Real Avilés |
16 | 63% | 26 | 9 | 17 | 34 | 2.19 |
25 |
Zamora CF |
17 | 59% | 30 | 14 | 16 | 34 | 2.59 |
26 |
UD Melilla |
17 | 59% | 25 | 12 | 13 | 34 | 2.18 |
27 |
Granada II |
17 | 53% | 35 | 18 | 17 | 33 | 3.12 |
28 |
San Fernando CD |
18 | 50% | 21 | 13 | 8 | 33 | 1.89 |
29 |
Real Madrid III |
18 | 56% | 41 | 24 | 17 | 32 | 3.61 |
30 |
Club Marino de Luanco |
16 | 56% | 29 | 13 | 16 | 32 | 2.63 |
31 |
Barakaldo CF |
18 | 50% | 25 | 16 | 9 | 31 | 2.28 |
32 |
CD Olímpic de Xàtiva |
17 | 47% | 17 | 10 | 7 | 31 | 1.59 |
33 |
UE Sant Andreu |
18 | 50% | 26 | 20 | 6 | 31 | 2.56 |
34 |
Ciudad de Lucena |
18 | 44% | 23 | 18 | 5 | 31 | 2.28 |
35 |
CF Badalona |
17 | 47% | 23 | 11 | 12 | 30 | 2.00 |
36 |
Villarreal II |
18 | 50% | 27 | 17 | 10 | 30 | 2.44 |
37 |
Burgos CF |
16 | 56% | 21 | 13 | 8 | 30 | 2.13 |
38 |
Cultural y Deportiva Leonesa |
17 | 47% | 25 | 17 | 8 | 30 | 2.47 |
39 |
Arroyo CP |
18 | 44% | 19 | 12 | 7 | 30 | 1.72 |
40 |
CD Guijuelo |
17 | 47% | 24 | 17 | 7 | 30 | 2.41 |
41 |
CF Fuenlabrada |
17 | 47% | 20 | 14 | 6 | 30 | 2.00 |
42 |
Espanyol II |
18 | 39% | 21 | 17 | 4 | 30 | 2.11 |
43 |
CD El Palo |
18 | 44% | 21 | 15 | 6 | 29 | 2.00 |
44 |
SD Amorebieta |
17 | 47% | 35 | 25 | 10 | 28 | 3.53 |
45 |
SD Logroñés |
17 | 41% | 21 | 14 | 7 | 28 | 2.06 |
46 |
Atlético Madrid II |
18 | 44% | 25 | 19 | 6 | 28 | 2.44 |
47 |
Algeciras CF |
18 | 39% | 22 | 19 | 3 | 28 | 2.28 |
48 |
Linense |
17 | 47% | 23 | 14 | 9 | 27 | 2.18 |
49 |
CD Ourense |
16 | 44% | 19 | 12 | 7 | 27 | 1.94 |
50 |
CF Reus Deportiu |
17 | 41% | 19 | 15 | 4 | 27 | 2.00 |
51 |
UE Olot |
17 | 47% | 22 | 24 | -2 | 27 | 2.71 |
52 |
Real Oviedo |
16 | 44% | 23 | 15 | 8 | 26 | 2.38 |
53 |
La Roda CF |
17 | 41% | 22 | 15 | 7 | 26 | 2.18 |
54 |
CP Cacereño |
17 | 47% | 19 | 19 | 0 | 26 | 2.24 |
55 |
Getafe II |
18 | 44% | 19 | 25 | -6 | 26 | 2.44 |
56 |
Caudal Deportivo |
17 | 29% | 24 | 19 | 5 | 24 | 2.53 |
57 |
Sporting Gijón II |
18 | 33% | 27 | 26 | 1 | 24 | 2.94 |
58 |
CD Laudio |
17 | 41% | 24 | 25 | -1 | 24 | 2.88 |
59 |
Real Unión |
18 | 39% | 20 | 22 | -2 | 24 | 2.33 |
60 |
Sevilla II |
17 | 41% | 22 | 26 | -4 | 24 | 2.82 |
61 |
CE Constància |
18 | 33% | 15 | 21 | -6 | 24 | 2.00 |
62 |
CD Tudelano |
18 | 28% | 17 | 17 | 0 | 23 | 1.89 |
63 |
UD Logroñés |
16 | 38% | 17 | 17 | 0 | 23 | 2.13 |
64 |
Valencia II |
17 | 35% | 16 | 19 | -3 | 23 | 2.06 |
65 |
Atlético Sanluqueño CF |
17 | 41% | 16 | 21 | -5 | 23 | 2.18 |
66 |
Almería II |
17 | 35% | 20 | 19 | 1 | 22 | 2.29 |
67 |
Córdoba II |
17 | 35% | 18 | 18 | 0 | 22 | 2.12 |
68 |
Coruxo |
16 | 38% | 18 | 21 | -3 | 22 | 2.44 |
69 |
CD Tropezón |
16 | 38% | 20 | 24 | -4 | 22 | 2.75 |
70 |
Real Sociedad II |
17 | 24% | 21 | 14 | 7 | 21 | 2.06 |
71 |
Celta de Vigo II |
17 | 35% | 21 | 22 | -1 | 21 | 2.53 |
72 |
Levante II |
18 | 28% | 20 | 23 | -3 | 21 | 2.39 |
73 |
AE Prat |
18 | 28% | 14 | 21 | -7 | 20 | 1.94 |
74 |
CD Puerta Bonita |
17 | 18% | 11 | 14 | -3 | 17 | 1.47 |
75 |
Ontinyent CF |
17 | 24% | 15 | 24 | -9 | 16 | 2.29 |
76 |
Écija |
18 | 28% | 15 | 38 | -23 | 16 | 2.94 |
77 |
Peña Sport FC |
17 | 18% | 9 | 19 | -10 | 14 | 1.65 |
78 |
CD Sariñena |
18 | 11% | 11 | 21 | -10 | 13 | 1.78 |
79 |
SD Noja |
16 | 6% | 9 | 23 | -14 | 9 | 2.00 |
| Team | MP | Vinst % | MF | MM | MS | Png | S | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Albacete Balompié |
17 | 71% | 27 | 14 | 13 | 37 | 2.41 |
2 |
Real Oviedo |
18 | 50% | 27 | 22 | 5 | 30 | 2.72 |
3 |
Lorca |
17 | 47% | 18 | 10 | 8 | 29 | 1.65 |
4 |
Linense |
18 | 44% | 24 | 20 | 4 | 29 | 2.44 |
5 |
CF Fuenlabrada |
18 | 39% | 27 | 22 | 5 | 28 | 2.72 |
6 |
Sestao River Club |
18 | 44% | 23 | 22 | 1 | 28 | 2.50 |
7 |
CD Guijuelo |
16 | 44% | 22 | 11 | 11 | 26 | 2.06 |
8 |
Las Palmas II |
17 | 41% | 16 | 13 | 3 | 26 | 1.71 |
9 |
Guadalajara |
17 | 41% | 19 | 16 | 3 | 26 | 2.06 |
10 |
Real Sociedad II |
18 | 44% | 19 | 22 | -3 | 26 | 2.28 |
11 |
FC Cartagena |
18 | 33% | 19 | 19 | 0 | 25 | 2.11 |
12 |
Racing Santander |
16 | 38% | 26 | 16 | 10 | 24 | 2.63 |
13 |
Llagostera-Costa Brava |
18 | 33% | 20 | 17 | 3 | 24 | 2.06 |
14 |
Real Avilés |
17 | 35% | 20 | 19 | 1 | 24 | 2.29 |
15 |
Lleida Esportiu |
17 | 35% | 16 | 17 | -1 | 24 | 1.94 |
16 |
Athletic Club II |
17 | 41% | 18 | 19 | -1 | 24 | 2.18 |
17 |
CP Cacereño |
18 | 33% | 18 | 23 | -5 | 24 | 2.28 |
18 |
SD Huesca |
18 | 33% | 20 | 25 | -5 | 23 | 2.50 |
19 |
SD Amorebieta |
18 | 33% | 16 | 24 | -8 | 23 | 2.22 |
20 |
CE L'Hospitalet |
17 | 29% | 25 | 16 | 9 | 22 | 2.41 |
21 |
Leganés |
18 | 28% | 19 | 18 | 1 | 22 | 2.06 |
22 |
Barakaldo CF |
17 | 29% | 19 | 19 | 0 | 22 | 2.24 |
23 |
CD Alcoyano |
18 | 22% | 20 | 21 | -1 | 21 | 2.28 |
24 |
Racing Club de Ferrol |
17 | 24% | 18 | 21 | -3 | 21 | 2.29 |
25 |
Gimnàstic de Tarragona |
18 | 22% | 15 | 19 | -4 | 21 | 1.89 |
26 |
CD Tudelano |
17 | 29% | 25 | 29 | -4 | 21 | 3.18 |
27 |
CD Olímpic de Xàtiva |
18 | 28% | 19 | 22 | -3 | 20 | 2.28 |
28 |
Sporting Gijón II |
16 | 31% | 19 | 22 | -3 | 20 | 2.56 |
29 |
Real Madrid III |
17 | 29% | 21 | 26 | -5 | 20 | 2.76 |
30 |
Córdoba II |
18 | 28% | 22 | 29 | -7 | 20 | 2.83 |
31 |
Granada II |
18 | 33% | 21 | 25 | -4 | 19 | 2.56 |
32 |
CD Toledo |
17 | 29% | 16 | 22 | -6 | 19 | 2.24 |
33 |
CD Atlético Baleares |
18 | 28% | 19 | 25 | -6 | 19 | 2.44 |
34 |
Zamora CF |
16 | 31% | 11 | 18 | -7 | 19 | 1.81 |
35 |
Almería II |
18 | 28% | 17 | 24 | -7 | 19 | 2.28 |
36 |
Espanyol II |
17 | 35% | 15 | 23 | -8 | 19 | 2.24 |
37 |
Club Marino de Luanco |
17 | 24% | 18 | 18 | 0 | 18 | 2.12 |
38 |
Villarreal II |
17 | 29% | 15 | 21 | -6 | 18 | 2.12 |
39 |
CD Ourense |
17 | 29% | 12 | 20 | -8 | 18 | 1.88 |
40 |
Ciudad de Lucena |
17 | 29% | 13 | 22 | -9 | 18 | 2.06 |
41 |
CD Tropezón |
17 | 24% | 14 | 26 | -12 | 18 | 2.35 |
42 |
CF Reus Deportiu |
18 | 28% | 16 | 30 | -14 | 18 | 2.56 |
43 |
Cádiz |
17 | 24% | 24 | 24 | 0 | 17 | 2.82 |
44 |
Real Unión |
17 | 18% | 10 | 15 | -5 | 17 | 1.47 |
45 |
CD Puerta Bonita |
18 | 17% | 22 | 32 | -10 | 16 | 3.00 |
46 |
UD Logroñés |
17 | 24% | 12 | 27 | -15 | 16 | 2.29 |
47 |
Elche II |
17 | 18% | 21 | 26 | -5 | 15 | 2.76 |
48 |
Getafe II |
17 | 24% | 14 | 20 | -6 | 15 | 2.00 |
49 |
Coruxo |
17 | 18% | 14 | 23 | -9 | 15 | 2.18 |
50 |
UE Olot |
18 | 17% | 19 | 28 | -9 | 15 | 2.61 |
51 |
Burgos CF |
17 | 24% | 13 | 25 | -12 | 15 | 2.24 |
52 |
AE Prat |
17 | 18% | 12 | 20 | -8 | 14 | 1.88 |
53 |
UD Melilla |
18 | 17% | 15 | 29 | -14 | 14 | 2.44 |
54 |
Algeciras CF |
17 | 12% | 16 | 24 | -8 | 13 | 2.35 |
55 |
Atlético Madrid II |
17 | 12% | 16 | 24 | -8 | 13 | 2.35 |
56 |
Cultural y Deportiva Leonesa |
16 | 13% | 11 | 21 | -10 | 13 | 2.00 |
57 |
Valencia II |
18 | 22% | 17 | 27 | -10 | 13 | 2.44 |
58 |
CF Badalona |
18 | 11% | 13 | 24 | -11 | 13 | 2.06 |
59 |
Huracán Valencia CF |
17 | 18% | 13 | 24 | -11 | 13 | 2.18 |
60 |
Sevilla II |
18 | 11% | 5 | 16 | -11 | 12 | 1.17 |
61 |
La Roda CF |
18 | 17% | 15 | 26 | -11 | 12 | 2.28 |
62 |
CD El Palo |
17 | 18% | 11 | 29 | -18 | 12 | 2.35 |
63 |
CD Laudio |
18 | 17% | 16 | 35 | -19 | 12 | 2.83 |
64 |
Levante II |
17 | 18% | 19 | 33 | -14 | 11 | 3.06 |
65 |
Ontinyent CF |
18 | 17% | 19 | 40 | -21 | 11 | 3.28 |
66 |
UB Conquense |
18 | 17% | 13 | 36 | -23 | 11 | 2.72 |
67 |
Caudal Deportivo |
16 | 19% | 12 | 27 | -15 | 10 | 2.44 |
68 |
SD Logroñés |
16 | 13% | 14 | 32 | -18 | 10 | 2.88 |
69 |
Atlético Sanluqueño CF |
18 | 17% | 14 | 39 | -25 | 10 | 2.94 |
70 |
SD Compostela |
16 | 0% | 17 | 27 | -10 | 9 | 2.75 |
71 |
SD Noja |
17 | 6% | 21 | 41 | -20 | 9 | 3.65 |
72 |
Celta de Vigo II |
16 | 13% | 9 | 33 | -24 | 9 | 2.63 |
73 |
Arroyo CP |
17 | 12% | 16 | 33 | -17 | 8 | 2.88 |
74 |
CE Constància |
17 | 6% | 5 | 27 | -22 | 8 | 1.88 |
75 |
UE Sant Andreu |
17 | 0% | 4 | 22 | -18 | 7 | 1.53 |
76 |
Écija |
17 | 6% | 10 | 34 | -24 | 7 | 2.59 |
77 |
CD Sariñena |
17 | 6% | 5 | 32 | -27 | 6 | 2.18 |
78 |
San Fernando CD |
17 | 0% | 11 | 36 | -25 | 5 | 2.76 |
79 |
Peña Sport FC |
18 | 6% | 5 | 37 | -32 | 5 | 2.33 |
* Segunda División B Hemma Tabellet och Borta Tabeller är också tillgängliga.
* Statistik från 2013/14 säsong av Segunda División B
* Statistik från 2013/14 säsong av Segunda División B
* Statistik från 2013/14 säsong av Segunda División B
* Statistik från 2013/14 säsong av Segunda División B
* Statistik från 2013/14 säsong av Segunda División B
* Statistik från 2013/14 säsong av Segunda División B















