Loading

Slutresultat

0 - 5

HT

(0 - 0)

Babafemo Fofana

Ingen assist


69'


89'

Babafemo Fofana

Ingen assist


90'

Post-Match data såsom skott, kort och hörnor är ännu inte tillgängliga för denna match. Kommer att läggas till snart.

CD Roces Logo

Roces
(0%)

3
Matcher

0%
0%
100%

3 Vinster

CD Roces vs CD Lealtad head to head statistik visar att av de 3 möten de haft, har CD Roces vunnit 0 gånger och CD Lealtad har vunnit 3 gånger. 0 matcher mellan CD Roces och CD Lealtad har slutat oavgjort.

67%Över 1.5
2 / 3 Matcher
33%Över 2.5
1 / 3 Matcher
33%Över 3.5
1 / 3 Matcher
33%BLGM
1 / 3 Matcher
0%Hålla nollan
CD Roces
67%Hålla nollan
CD Lealtad

Alla Prognoser- CD Roces mot CD Lealtad

40%Över 2.5
Ligans Genomsnitt : 42%
62%Över 1.5
Ligans Genomsnitt : 69%
39%BLGM
Ligans Genomsnitt : 40%
2.47Mål / Match
Ligans Genomsnitt : 2.37
Över 1.5, FH/2H & mer
Över 8.5, 9.5 & mer

ChatGPT LogoGPT5 AI Analys

I en kommande match säsongen 2024/2025 kommer Roces att möta CD Lealtad den 18 april i en ofullständig match. Före denna match är det genomsnittliga totala antalet mål mellan dessa lag 2,45 med en chans på 37 % att båda lagen gör mål....

Registrera dig för att vara användare (gratis) för att se GPT5 statistikanalys »

Genomsnittlig statistik mellan CD Roces och CD Lealtad över nuvarande säsongen

Vad betyder de statistiska begreppen? Läs Ordlistan
Form - Hem
 
Form - Borta
CD Roces Logo
0.36
  • F
    CD Roces

    CD Roces

    Tredje Gruppen 2

    8/2 17:00

    1 - 4

    FT

    ( HT : 0 - 2 )

    CD Covadonga

    Covadonga

  • F
    CD Roces

    CD Roces

    Tredje Gruppen 2

    22/2 17:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Unión Club Ceares

    Ceares

  • F
    CD Roces

    CD Roces

    Tredje Gruppen 2

    8/3 17:30

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Condal Club de Fútbol

    Condal Club

  • O
    CD Roces

    CD Roces

    Tredje Gruppen 2

    22/3 17:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    EI San Martín

    San Martín

  • V
    CD Roces

    CD Roces

    Tredje Gruppen 2

    5/4 17:15

    1 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Real Titánico de Laviana

    Real Titánico

  • Alla

  • Hem

  • Borta

CD Roces
Real Titánico
CD Roces
San Martín
CD Roces
Condal Club
CD Roces
Ceares
CD Roces
Covadonga
  • Tidigare

  • Nästa

CD Lealtad logoCD Lealtad is +289% better i frågan om Mål Per Match

1.40
  • F
    CD Covadonga

    Covadonga

    Tredje Gruppen 2

    2/2 11:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    CD Lealtad

    CD Lealtad

  • V
    Unión Club Ceares

    Ceares

    Tredje Gruppen 2

    16/2 11:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Lealtad

    CD Lealtad

  • V
    Condal Club de Fútbol

    Condal Club

    Tredje Gruppen 2

    2/3 11:00

    0 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 2 )

    CD Lealtad

    CD Lealtad

  • O
    EI San Martín

    San Martín

    Tredje Gruppen 2

    16/3 11:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Lealtad

    CD Lealtad

  • V
    Real Titánico de Laviana

    Real Titánico

    Tredje Gruppen 2

    30/3 11:00

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 2 )

    CD Lealtad

    CD Lealtad

CD Lealtad Logo
  • Alla

  • Hem

  • Borta

Real Titánico
CD Lealtad
San Martín
CD Lealtad
Condal Club
CD Lealtad
Ceares
CD Lealtad
Covadonga
CD Lealtad
  • Tidigare

  • Nästa

Få Gratis Dagliga Prognoser

Prenumerera på FootyStats Predictions och få 3 ~ 10 gratis användartips varje dag. Vinstspårning!

Ange din e -postadress för att prenumerera *

Mål Gjorda Vem kommer att göra flest mål?

CD Lealtad is +123% better i frågan om Mål Gjorda

Roces
0.57 Mål / Match

CD Roces (Hem)

CD Lealtad
1.27 Mål / Match

CD Lealtad (Borta)

Mål Gjorda Per SpelRocesCD Lealtad
Över 0.556%67%
Över 1.50%27%
Över 2.50%20%
Över 3.50%13%
Missad Mål Försök43%33%
Poäng i 1H/2HRocesCD Lealtad
Mål gjorda i 1:a HL14%33%
Mål gjorda i 2:a HL44%50%
Mål i båda halvlekar0%14%
Genomsnitt Mål Gjorda 1:a HL0.140.47
Genomsnitt Mål Gjorda 2:a HL0.430.57

* Statistik från CD Roces:s poängrekord på hemmaplan och CD Lealtad:s data vid bortamatcher.

Målinsläppta Vem kommer att släppa in mål?

CD Lealtad is +52% better i frågan om Mål Insläppta

Roces
2.21 Förlust / match

CD Roces (Hem)

CD Lealtad
1.07 Förlust / match

CD Lealtad (Borta)

Insläppta/SpelRocesCD Lealtad
Över 0.593%60%
Över 1.550%20%
Över 2.528%13%
Över 3.514%13%
Hålla nollan7%40%
Insläppt 1sta/2ndra HalvlekRocesCD Lealtad
1:a HL Clean Sheets57%67%
2:a HL Clean Sheets21%64%
1:a HF insläppta i genomsnitt0.860.53
2:a HL insläppta i genomsnitt1.360.5

* Statistik för CD Roces:s insläppta mål på hemmaplan och CD Lealtad:s data vid bortamatcher.

Över 2.5 & BTTS Prognoser Hur många mål i denna matchen?

CD Roces och CD Lealtad över 0.5 ~ 4.5 och BTTS data.

Match MålRocesCD LealtadGenomsnitt
Över 0.5100%80%90%
Över 1.564%53%59%
Över 2.543%40%42%
Över 3.521%20%21%
Över 4.514%20%17%
BLGM50%47%49%
BLGM & Vinst0%13%7%
BLGM & Oavgjort14%20%17%
BLGM & Över 2.50%0%0%
BLGM No & Över 2.50%0%0%
1:a halvleks målRocesCD LealtadGenomsnitt
BLGM 1:a HL
1:a HL Över 0.5
1:a HL Över 1.5
1:a HL Över 2.5
2:a halvleks målRocesCD LealtadGenomsnitt
BLGM 1:a HL
BLGM Båda halvlekar
2:a HL Över 0.5
2:a HL Över 1.5
2:a HL Över 2.5
Mål (Under)RocesCD LealtadGenomsnitt
Under 0.50%20%10%
Under 1.536%47%42%
Under 2.557%60%59%
Under 3.579%80%80%
Under 4.586%80%83%
1:a HL/2:a HLRocesCD LealtadGenomsnitt
1:a HL Under 0.550%53%52%
1:a HL Under 1.579%73%76%
1:a HL Under 2.593%93%93%
2:a HL Under 0.521%36%29%
2:a HL Under 1.536%72%54%
2:a HL Under 2.572%86%79%

Användarnas Senaste Förutsägelser

Inga förutsägelser för användare ännu.
Lägg till din egen förutsägelse med virtuella footystats-mynt!
Lägg till prognoser

Hörnstatistik Hur många hörnsparkar kommer det att bli?

UNLOCKHörnor / match

* Genomsnittliga Hörnsparkar per match mellan CD Roces och CD Lealtad

/ match
Hörnor Intjänade
/ match
Hörnor Intjänade
Match HörnorRocesCD LealtadGenomsnitt
Över 6
Över 7
Över 8
Över 9
Över 10
Över 11
Över 12
Över 13
1:a halvlekRocesCD LealtadGenomsnitt
1:a HL Genomsnitt
Över 4 1:a HL
Över 5 1:a HL
Över 6 1:a HL
2:a halvlekRocesCD LealtadGenomsnitt
2:a HL Genomsnitt
Över 4 2:a HL
Över 5 2:a HL
Över 6 2:HL

Totalt antal matchhörnor för CD Roces och CD Lealtad. Ligasnittet är Tredje Gruppen 2's genomsnitt över 271 matcher i 2024/2025 säsongen

Tredje Gruppen 2 Hörnstatistik

Lag Hörnor Hörnor intjänade/Motståndare

CD Roces och CD Lealtad individuella lags hörnsparks data.

Lag HörnorRocesCD LealtadGenomsnitt
Hörnor Intjänade / Match
Hörnor Mot / Match
Över 2.5 - Hörnor Intjänade
Över 3.5 - Hörnor Intjänade
Över 4.5 - Hörnor Intjänade
Över 2.5 - Hörnor mot
Över 3.5 - Hörnor mot
Över 4.5 - Hörnor mot

Kommer CD Roces göra mål?

CD Roces
Gjorde mål i
57%
av matcher (Hem)

Osäker

Det finns en osäkerhet omCD Roces kommer att göra ett mål baserat på våra data.
CD Lealtad
Noll insläppta mål i
40%
av matcher (Borta)

Kommer CD Lealtad göra mål?

CD Roces
Noll insläppta mål i
7%
av matcher (Hem)

Medel chans

Det finns en Medel chans som CD Lealtad kommer att göra ett mål baserat på vår data.
CD Lealtad
Gjorde mål i
67%
av matcher (Borta)
Uppgradera till Premium! Extra 500 lönsamma ligor.

Premium ger dig fler vinster. 500 Extra ligor som är kända för att vara lönsamma och mindre spårade av bookies. Dessutom får du hörnstatistik och kortstatistik tillsammans med CSV-nedladdningar. Prenumerera idag!

UNLOCKTotalt antal kort / match

* Summan av bokningar per match mellan CD Roces och CD Lealtad

Kort
/ match
CD Roces
Kort
/ match
CD Lealtad
Match KortRocesCD LealtadGenomsnitt
Över 2.5
Över 3.5
Över 4.5
Över 5.5
Över 6.5
Kort mottagnaRocesCD LealtadGenomsnitt
Erhållna Kort Genomsnitt
Över 0.5
Över 1.5
Över 2.5
Över 3.5
Kort motståndareRocesCD LealtadGenomsnitt
Över 0.5
Över 1.5
Över 2.5
Över 3.5

Totalt antal matchkort för CD Roces och CD Lealtad. Ligans genomsnitt är Tredje Gruppen 2's genomsnitt. Det fanns 0 kort i 271 matcher under säsongen 2024/2025.

Tredje Gruppen 2 Gult / rött kort statistik

Första / Andra Halvleks Vinst-Oavgjort-Förlust

Halv Tid form
 
Halv Tid form
CD Roces Logo
0.79
Halvlek

CD Lealtad logoCD Lealtad is +35% better i frågan om Halv Tid form

1.07
Halvlek
CD Lealtad Logo
1:a HL/2:a HL FormRocesCD Lealtad
1:a HL Vinster7%20%
2:a HL Vinster0%28%
1:a HL Oavgjort57%47%
2:a HL Oavgjort36%43%
1:a HL Förluster36%27%
2:a HL förluster64%28%

CD Roces och CD Lealtad:s kortstatistik för första och andra halvlek för dina förutsägelser.

Kort (1:a/2:a Halvlek)RocesCD LealtadGenomsnitt
1H Erhållna Kort Genomsnitt
2H Erhållna kort Genomsnitt
Match Kort Genomsnitt (1H)
Match Kort genomsnitt (2H)
1H Hade Mer Kort %
2H Hade Mer Kort %
1:a HL / 2:a HL ÖverRocesCD LealtadGenomsnitt
1H Över 0.5 Erhållna Kort
2H Över 0.5 Erhållna Kort
1H Över 0.5 Erhållna Kort
2H Över 0.5 Erhållna Kort
1H är 2~3 Totala Kort
2H Är 2~3 Totala Kort
1H Total Över 3
2H Total Över 3

Vem kommer att göra mål först?

CD RocesCD Roces
 
CD Roces

10%

Mål först i 3 / 30 matcher

CD LealtadCD Lealtad
 
CD Lealtad

40%

Mål först i 12 / 30 matcher

Mål efter Minuter
CD Roces och CD Lealtad:s mål med 10 minuter och 15 minuter.

Efter 10 Min'RocesCD Lealtad
0-10 Min'4%7%
11-20 Min'11%10%
21-30 Min'8%5%
31-40 Min'8%7%
41-50 Min'15%7%
51-60 Min'16%12%
61-70 Min'8%5%
71-80 Min'13%18%
81-90 Min'16%22%
Efter 15 Min'RocesCD Lealtad
0-15 Min'7%12%
16-30 Min'16%10%
31-45 Min'16%12%
46-60 Min'23%14%
61-75 Min'13%14%
76-90 Min'24%32%
Mål Gjorda Efter 10 min'RocesCD Lealtad
0-10 Min'14%5%
11-20 Min'0%12%
21-30 Min'7%2%
31-40 Min'0%5%
41-50 Min'14%5%
51-60 Min'14%14%
61-70 Min'7%0%
71-80 Min'21%21%
81-90 Min'21%28%
Mål Gjorda efter 15 min'RocesCD Lealtad
0-15 Min'14%12%
16-30 Min'7%7%
31-45 Min'0%9%
46-60 Min'28%14%
61-75 Min'14%9%
76-90 Min'36%40%
Mål Insläppta Efter 10 min'RocesCD Lealtad
0-10 Min'2%10%
11-20 Min'13%7%
21-30 Min'8%10%
31-40 Min'10%10%
41-50 Min'15%10%
51-60 Min'16%10%
61-70 Min'8%13%
71-80 Min'11%13%
81-90 Min'15%13%
Mål Insläppta efter 15 min´RocesCD Lealtad
0-15 Min'5%13%
16-30 Min'18%13%
31-45 Min'20%17%
46-60 Min'21%13%
61-75 Min'13%20%
76-90 Min'21%20%

45' och 90' inkluderar mål under tilläggstid efter skada.

Skott, Offsides, Straffar & mer

Lag SkottRocesCD LealtadGenomsnitt
Skott per match6.0911.089.00
Konverteringsfrekvens För SkottN/AN/AN/A
Skott på mål / Match3.645.174.00
Skott utanför mål / match2.455.924.00
Skott Per Mål GjordaN/AN/AN/A
Lag Skott Över 10.50%0%0%
Lag Skott Över 11.50%0%0%
Lag Skott Över 12.50%0%0%
Lag Skott Över 13.50%0%0%
Lag Skott Över 14.50%0%0%
Lag Skott Över 15.50%0%0%
Lagskott På Mål 3.5+0%0%0%
Lagskott På Mål 4.5+0%0%0%
Lagskott På Mål 5.5+0%0%0%
Lagskott På Mål 6.5+0%0%0%
Match SkottRocesCD LealtadGenomsnitt
Match Skott Över 23.50%0%0%
Match Skott Över 24.50%0%0%
Match Skott Över 25.50%0%0%
Match Skott Över 26.50%0%0%
Match Skott på Målet 7.50%0%0%
Match Skott På Målet 8.50%0%0%
Match Skott på Målet 9.50%0%0%
Offside statistikRocesCD LealtadGenomsnitt
Offsides / match2.506.004.00
Över 2.5 Offsides50%100%75%
Över 3.5 Offsides50%100%75%
Misc StatistikRocesCD LealtadGenomsnitt
Fouls begångna/ match0.451.581.00
Foul Mot/ match000.00
Genomsnittligt bollinnehav44%49%47%
Oavgjort % FT14%40%27%

Viss data avrundas uppåt eller nedåt till närmaste procenttal, och kan därför vara lika med 101% när de läggs ihop.

Domare

Avelino González González

Erhållna kortStatistik
Matcher Dömda
(I FootStats Data)
2 Matcher
Kort / match0.00 Kort
Kort / match (Hemmalag)0.00 Kort
Kort / match (Bortalag)0.00 Kort
Över 0.5 Kort0%
Över 1.5 Kort0%
Över 2.5 Kort0%
Över 3.5 Kort0%
Över 4.5 Kort0%
Över 5.5 Kort0%
Minuter/Kort0 minuter
Staffar & MålStatistik
Straffar/Match0.00
Hemma Lag Straffar/ Match0.00
Borta Lags Straffar/ Match0.00
Mål / Match6.00 Mål
Hemma Laget Gjorde Mål1.00 Mål
Borta Lager Gjorde Mål5.00 Mål

Domarens statistik (Avelino González González) använd den mest senaste data. Inte pre-match data.

   Team MP Vinst % MF
Mål För (MF).
Antalet mål detta
lag har gjort.
MM
Mål Mot (MM).
Antalet mål detta
lag har släppt in.
MS
Målskillnad (MS).
Mål Gjorda - Mål Insläppta
PngS
Snitt mål per match (snitt).
Det genomsnittliga antalet totala mål per match.
Beräknat över den här säsongen.

1

 Real Oviedo II

15

93%

40

5

35

43

3.00

2

 Covadonga

16

75%

26

4

22

39

1.88

3

 Caudal Deportivo

15

73%

32

5

27

36

2.47

4

 Sporting Gijón II

15

60%

27

9

18

32

2.40

5

 CD Lealtad

15

53%

24

14

10

27

2.53

6

 L'Entregu

15

47%

21

15

6

25

2.40

7

 Colunga

15

40%

27

18

9

23

3.00

8

 San Martín

15

40%

13

11

2

23

1.60

9

 Mosconia

15

47%

16

17

-1

23

2.20

10

 CD Tuilla

15

40%

16

15

1

22

2.07

11

 Real Titánico

15

47%

18

19

-1

22

2.47

12

 Avilés Stadium

15

33%

15

21

-6

20

2.40

13

 Ceares

16

25%

17

19

-2

18

2.25

14

 Praviano

15

20%

9

17

-8

16

1.73

15

 Condal Club

15

27%

11

20

-9

16

2.07

16

 Lenense

15

27%

15

28

-13

15

2.87

17

 Urraca

15

13%

17

23

-6

13

2.67

18

 CD Roces

14

7%

8

31

-23

5

2.79

   Team MP Vinst % MF
Mål För (MF).
Antalet mål detta
lag har gjort.
MM
Mål Mot (MM).
Antalet mål detta
lag har släppt in.
MS
Målskillnad (MS).
Mål Gjorda - Mål Insläppta
PngS
Snitt mål per match (snitt).
Det genomsnittliga antalet totala mål per match.
Beräknat över den här säsongen.

1

 Real Oviedo II

15

80%

32

8

24

38

2.67

2

 Covadonga

15

60%

29

11

18

30

2.67

3

 Mosconia

15

53%

22

10

12

30

2.13

4

 Sporting Gijón II

15

53%

25

10

15

29

2.33

5

 Caudal Deportivo

15

53%

28

9

19

28

2.47

6

 CD Lealtad

15

33%

19

16

3

21

2.33

7

 Praviano

15

33%

15

15

0

20

2.00

8

 L'Entregu

15

33%

14

22

-8

19

2.40

9

 Avilés Stadium

15

33%

11

24

-13

18

2.33

10

 Ceares

14

29%

15

20

-5

15

2.50

11

 CD Tuilla

15

27%

11

19

-8

15

2.00

12

 Colunga

15

20%

12

20

-8

13

2.13

13

 Lenense

15

20%

12

30

-18

12

2.80

14

 Urraca

15

13%

13

27

-14

9

2.67

15

 Real Titánico

15

13%

12

27

-15

9

2.60

16

 Condal Club

16

13%

8

34

-26

9

2.63

17

 San Martín

15

0%

7

20

-13

6

1.80

18

 CD Roces

16

0%

6

30

-24

4

2.25

* Tercera Group 2 Hemma Tabellet och Borta Tabeller är också tillgängliga.

FT Result
Statistik
Pncl
Ladbrokes
CloudBet
bwin
Dafabet
Betway
Interwetten
Cashpoint
Roces
7%
18.39
17.00
18.15
19.00
18.00
15.00
20.00
13.63
Draw
27%
7.81
6.50
6.04
6.50
6.40
6.50
7.00
6.00
CD Lealtad
33%
1.12
1.12
1.11
1.13
1.13
1.14
1.15
1.13
Over/Under
Statistik
Ladbrokes
bwin
Betway
Cashpoint
Over 2.5
-
1.67
1.66
1.67
1.65
Under 2.5
-
2.05
2.05
2.1
2.05
×
Lägg till prognoser
/se/
https://cdn.footystats.org/
- Startar om### min'
- Startar om### H'
Live'
- Startad
Snart
Startad
no

Laddar statistik

GÅ MED I PREMIUM. VINST NU.