Loading

LÅS UPP
Tredje Gruppen 16

Prenumerera på FootyStats Premium

Visar statistiken för de 10 senaste matcherna eftersom detta är en match i början av säsongen. Visa Säsongens Statistik
CA Vianés Logo

Vianés
(29%)

7
Matcher

29%
28%
43%

2 Vinster

2 Oavgjort(28%)

3 Vinster

Vianés vs Pradejón head to head statistik visar att av de 7 möten de haft, har Vianés vunnit 2 gånger och Pradejón har vunnit 3 gånger. 2 matcher mellan Vianés och Pradejón har slutat oavgjort.

57%Över 1.5
4 / 7 Matcher
43%Över 2.5
3 / 7 Matcher
14%Över 3.5
1 / 7 Matcher
43%BLGM
3 / 7 Matcher
29%Hålla nollan
Vianés
43%Hålla nollan
Pradejón

Alla Prognoser- Vianés mot Pradejón

0%Över 2.5
Ligans Genomsnitt : 0%
0%Över 1.5
Ligans Genomsnitt : 0%
0%BLGM
Ligans Genomsnitt : 0%
0Mål / Match
Ligans Genomsnitt : 0
Över 1.5, FH/2H & mer
Över 8.5, 9.5 & mer

Genomsnittlig statistik mellan Vianés och Pradejón över nuvarande säsongen

Vad betyder de statistiska begreppen? Läs Ordlistan
Form - Övergripande
 
Form - Övergripande
CA Vianés Logo
0.00
    • Alla

    • Hem

    • Borta

    Vianés
    Agoncillo
    Villegas
    Vianés
    Vianés
    CD Calahorra
    Comillas
    Vianés
    Vianés
    Yagüe
    • Tidigare

    • Nästa

    Båda Lagen är jämlika in terms of Mål Per Match

    0.00
    • F
      CD Pradejón

      Pradejón

      Tredje Gruppen 16

      5/9 17:00

      1 - 2

      FT

      ( HT : 0 - 0 )

      Casalarreina CF

      Casalarreina

    CD Pradejón Logo
    • Alla

    • Hem

    • Borta

    Pradejón
    Casalarreina

    2025/2026

    La Calzada
    Pradejón
    Pradejón
    CD Varea
    Peña Balsamaiso
    Pradejón
    Pradejón
    Autol
    • Tidigare

    • Nästa

    Få Gratis Dagliga Prognoser

    Prenumerera på FootyStats Predictions och få 3 ~ 10 gratis användartips varje dag. Vinstspårning!

    Ange din e -postadress för att prenumerera *

    Mål Gjorda Vem kommer att göra flest mål?

    Pradejón is advantageous i fråga om Mål Gjorda

    Vianés
    0 / match

    Vianés (Hem)

    Pradejón
    1 Mål / Match

    Pradejón (Borta)

    Mål Gjorda Per SpelVianésPradejón
    Över 0.50%100%
    Över 1.50%0%
    Över 2.50%0%
    Över 3.50%0%
    Missad Mål Försök0%0%
    Poäng i 1H/2HVianésPradejón
    Mål gjorda i 1:a HL100%100%
    Mål gjorda i 2:a HL100%100%
    Mål i båda halvlekar0%0%
    Genomsnitt Mål Gjorda 1:a HL00
    Genomsnitt Mål Gjorda 2:a HL0.000.00

    * Statistiken inkluderar både hemma och borta matcher som Vianés och Pradejón har spelat.

    Målinsläppta Vem kommer att släppa in mål?

    Pradejón is advantageous i fråga om Mål Insläppta

    Vianés
    0 Mål / Match

    Vianés (Hem)

    Pradejón
    2 Förlust / match

    Pradejón (Borta)

    Insläppta/SpelVianésPradejón
    Över 0.50%100%
    Över 1.50%100%
    Över 2.50%0%
    Över 3.50%0%
    Hålla nollan0%0%
    Insläppt 1sta/2ndra HalvlekVianésPradejón
    1:a HL Clean Sheets0%0%
    2:a HL Clean Sheets0%0%
    1:a HF insläppta i genomsnitt00
    2:a HL insläppta i genomsnitt0.000.00

    * Data för insläppta mål inkluderar både hemma- och bortamatcher som Vianés och Pradejón har spelat.

    Över 2.5 & BTTS Prognoser Hur många mål i denna matchen?

    Vianés och Pradejón över 0.5 ~ 4.5 och BTTS data.

    Match MålVianésPradejónGenomsnitt
    Över 0.50%100%50%
    Över 1.50%100%50%
    Över 2.50%100%50%
    Över 3.50%0%0%
    Över 4.50%0%0%
    BLGM0%100%50%
    BLGM & Vinst0%0%0%
    BLGM & Oavgjort0%0%0%
    BLGM & Över 2.50%100%50%
    BLGM No & Över 2.50%0%0%
    1:a halvleks målVianésPradejónGenomsnitt
    BLGM 1:a HL
    1:a HL Över 0.5
    1:a HL Över 1.5
    1:a HL Över 2.5
    2:a halvleks målVianésPradejónGenomsnitt
    BLGM 1:a HL
    BLGM Båda halvlekar
    2:a HL Över 0.5
    2:a HL Över 1.5
    2:a HL Över 2.5
    Mål (Under)VianésPradejónGenomsnitt
    Under 0.50%0%0%
    Under 1.50%0%0%
    Under 2.50%0%0%
    Under 3.50%100%50%
    Under 4.50%100%50%
    1:a HL/2:a HLVianésPradejónGenomsnitt
    1:a HL Under 0.5100%100%100%
    1:a HL Under 1.5100%100%100%
    1:a HL Under 2.5100%100%100%
    2:a HL Under 0.5100%100%100%
    2:a HL Under 1.5100%100%100%
    2:a HL Under 2.5100%100%100%

    Användarnas Senaste Förutsägelser

    Inga förutsägelser för användare ännu. Du kan lägga upp en efter att oddsen har lagts upp.

    Hörnstatistik Hur många hörnsparkar kommer det att bli?

    UNLOCKHörnor / match

    * Genomsnittliga Hörnsparkar per match mellan Vianés och Pradejón

    / match
    Hörnor Intjänade
    / match
    Hörnor Intjänade
    Match HörnorVianésPradejónGenomsnitt
    Över 6
    Över 7
    Över 8
    Över 9
    Över 10
    Över 11
    Över 12
    Över 13
    1:a halvlekVianésPradejónGenomsnitt
    1:a HL Genomsnitt
    Över 4 1:a HL
    Över 5 1:a HL
    Över 6 1:a HL
    2:a halvlekVianésPradejónGenomsnitt
    2:a HL Genomsnitt
    Över 4 2:a HL
    Över 5 2:a HL
    Över 6 2:HL

    Totalt antal matchhörnor för Vianés och Pradejón. Ligasnittet är Tredje Gruppen 16's genomsnitt över 3 matcher i 2026/2027 säsongen

    Tredje Gruppen 16 Hörnstatistik

    Lag Hörnor Hörnor intjänade/Motståndare

    Vianés och Pradejón individuella lags hörnsparks data.

    Lag HörnorVianésPradejónGenomsnitt
    Hörnor Intjänade / Match
    Hörnor Mot / Match
    Över 2.5 - Hörnor Intjänade
    Över 3.5 - Hörnor Intjänade
    Över 4.5 - Hörnor Intjänade
    Över 2.5 - Hörnor mot
    Över 3.5 - Hörnor mot
    Över 4.5 - Hörnor mot

    Kommer Vianés göra mål?

    Vianés
    Gjorde mål i
    0%
    av matcher (Övergripande)

    Osäker

    Det finns en osäkerhet omVianés kommer att göra ett mål baserat på våra data.
    CD Pradejón
    Noll insläppta mål i
    0%
    av matcher (Övergripande)

    Kommer Pradejón göra mål?

    Vianés
    Noll insläppta mål i
    0%
    av matcher (Övergripande)

    Mycket hög chans

    Det finns en Mycket hög chans som Pradejón kommer att göra ett mål baserat på vår data.
    CD Pradejón
    Gjorde mål i
    100%
    av matcher (Övergripande)
    Uppgradera till Premium! Extra 500 lönsamma ligor.

    Premium ger dig fler vinster. 500 Extra ligor som är kända för att vara lönsamma och mindre spårade av bookies. Dessutom får du hörnstatistik och kortstatistik tillsammans med CSV-nedladdningar. Prenumerera idag!

    UNLOCKTotalt antal kort / match

    * Summan av bokningar per match mellan Vianés och Pradejón

    Kort
    / match
    Vianés
    Kort
    / match
    Pradejón
    Match KortVianésPradejónGenomsnitt
    Över 2.5
    Över 3.5
    Över 4.5
    Över 5.5
    Över 6.5
    Kort mottagnaVianésPradejónGenomsnitt
    Erhållna Kort Genomsnitt
    Över 0.5
    Över 1.5
    Över 2.5
    Över 3.5
    Kort motståndareVianésPradejónGenomsnitt
    Över 0.5
    Över 1.5
    Över 2.5
    Över 3.5

    Totalt antal matchkort för Vianés och Pradejón. Ligans genomsnitt är Tredje Gruppen 16's genomsnitt. Det fanns 0 kort i 3 matcher under säsongen 2026/2027.

    Tredje Gruppen 16 Gult / rött kort statistik

    Första / Andra Halvleks Vinst-Oavgjort-Förlust

    Halv Tid form
     
    Halv Tid form
    CA Vianés Logo
    0.00
    Halvlek

    Båda Lagen är jämlika in terms of Halv Tid form

    0.00
    Halvlek
    CD Pradejón Logo
    1:a HL/2:a HL FormVianésPradejón
    1:a HL Vinster0%0%
    2:a HL Vinster0%0%
    1:a HL Oavgjort0%0%
    2:a HL Oavgjort0%0%
    1:a HL Förluster0%0%
    2:a HL förluster0%0%

    Vianés och Pradejón:s kortstatistik för första och andra halvlek för dina förutsägelser.

    Kort (1:a/2:a Halvlek)VianésPradejónGenomsnitt
    1H Erhållna Kort Genomsnitt
    2H Erhållna kort Genomsnitt
    Match Kort Genomsnitt (1H)
    Match Kort genomsnitt (2H)
    1H Hade Mer Kort %
    2H Hade Mer Kort %
    1:a HL / 2:a HL ÖverVianésPradejónGenomsnitt
    1H Över 0.5 Erhållna Kort
    2H Över 0.5 Erhållna Kort
    1H Över 0.5 Erhållna Kort
    2H Över 0.5 Erhållna Kort
    1H är 2~3 Totala Kort
    2H Är 2~3 Totala Kort
    1H Total Över 3
    2H Total Över 3

    Vem kommer att göra mål först?

    VianésVianés
     
    Vianés

    0%

    Mål först i 0 / 0 matcher

    PradejónPradejón
     
    Pradejón

    0%

    Mål först i 0 / 1 matcher

    Skott, Offsides, Straffar & mer

    Lag SkottVianésPradejónGenomsnitt
    Skott per match0.000.000.00
    Konverteringsfrekvens För SkottN/AN/AN/A
    Skott på mål / Match0.000.000.00
    Skott utanför mål / match0.000.000.00
    Skott Per Mål GjordaN/AN/AN/A
    Lag Skott Över 10.50%0%0%
    Lag Skott Över 11.50%0%0%
    Lag Skott Över 12.50%0%0%
    Lag Skott Över 13.50%0%0%
    Lag Skott Över 14.50%0%0%
    Lag Skott Över 15.50%0%0%
    Lagskott På Mål 3.5+0%0%0%
    Lagskott På Mål 4.5+0%0%0%
    Lagskott På Mål 5.5+0%0%0%
    Lagskott På Mål 6.5+0%0%0%
    Match SkottVianésPradejónGenomsnitt
    Match Skott Över 23.50%0%0%
    Match Skott Över 24.50%0%0%
    Match Skott Över 25.50%0%0%
    Match Skott Över 26.50%0%0%
    Match Skott på Målet 7.50%0%0%
    Match Skott På Målet 8.50%0%0%
    Match Skott på Målet 9.50%0%0%
    Offside statistikVianésPradejónGenomsnitt
    Offsides / match0.000.000.00
    Över 2.5 Offsides0%0%0%
    Över 3.5 Offsides0%0%0%
    Misc StatistikVianésPradejónGenomsnitt
    Fouls begångna/ match0.000.000.00
    Foul Mot/ match000.00
    Genomsnittligt bollinnehav0%0%0%
    Oavgjort % FT0%0%0%

    Viss data avrundas uppåt eller nedåt till närmaste procenttal, och kan därför vara lika med 101% när de läggs ihop.

    Ligatabell

       Team MP Vinst % MF
    Mål För (MF).
    Antalet mål detta
    lag har gjort.
    MM
    Mål Mot (MM).
    Antalet mål detta
    lag har släppt in.
    MS
    Målskillnad (MS).
    Mål Gjorda - Mål Insläppta
    PngS
    Snitt mål per match (snitt).
    Det genomsnittliga antalet totala mål per match.
    Beräknat över den här säsongen.

    1

     Berceo

    1

    100%

    2

    1

    1

    3

    3.00

    2

     Casalarreina

    1

    100%

    2

    1

    1

    3

    3.00

    3

     Agoncillo

    1

    0%

    1

    1

    0

    1

    2.00

    4

     Haro

    1

    0%

    1

    1

    0

    1

    2.00

    5

     Anguiano

    0

    0%

    0

    0

    0

    0

    0

    6

     Calasancio

    0

    0%

    0

    0

    0

    0

    0

    7

     CD Alfaro

    0

    0%

    0

    0

    0

    0

    0

    8

     CD Calahorra

    0

    0%

    0

    0

    0

    0

    0

    9

     CD Varea

    0

    0%

    0

    0

    0

    0

    0

    10

     CD Cenicero

    0

    0%

    0

    0

    0

    0

    0

    11

     Comillas

    0

    0%

    0

    0

    0

    0

    0

    12

     La Calzada

    0

    0%

    0

    0

    0

    0

    0

    13

     River Ebro

    0

    0%

    0

    0

    0

    0

    0

    14

     San Marcial

    0

    0%

    0

    0

    0

    0

    0

    15

     SD Oyonesa

    0

    0%

    0

    0

    0

    0

    0

    16

     Vianés

    0

    0%

    0

    0

    0

    0

    0

    17

     Pradejón

    1

    0%

    1

    2

    -1

    0

    3.00

    18

     Yagüe

    1

    0%

    1

    2

    -1

    0

    3.00

       Team MP Vinst % MF
    Mål För (MF).
    Antalet mål detta
    lag har gjort.
    MM
    Mål Mot (MM).
    Antalet mål detta
    lag har släppt in.
    MS
    Målskillnad (MS).
    Mål Gjorda - Mål Insläppta
    PngS
    Snitt mål per match (snitt).
    Det genomsnittliga antalet totala mål per match.
    Beräknat över den här säsongen.

    1

     Berceo

    1

    100%

    2

    1

    1

    3

    3.00

    2

     Casalarreina

    1

    100%

    2

    1

    1

    3

    3.00

    3

     Agoncillo

    1

    0%

    1

    1

    0

    1

    2.00

    4

     Haro

    1

    0%

    1

    1

    0

    1

    2.00

    5

     Anguiano

    0

    0%

    0

    0

    0

    0

    0

    6

     Calasancio

    0

    0%

    0

    0

    0

    0

    0

    7

     CD Alfaro

    0

    0%

    0

    0

    0

    0

    0

    8

     CD Calahorra

    0

    0%

    0

    0

    0

    0

    0

    9

     CD Varea

    0

    0%

    0

    0

    0

    0

    0

    10

     CD Cenicero

    0

    0%

    0

    0

    0

    0

    0

    11

     Comillas

    0

    0%

    0

    0

    0

    0

    0

    12

     La Calzada

    0

    0%

    0

    0

    0

    0

    0

    13

     River Ebro

    0

    0%

    0

    0

    0

    0

    0

    14

     San Marcial

    0

    0%

    0

    0

    0

    0

    0

    15

     SD Oyonesa

    0

    0%

    0

    0

    0

    0

    0

    16

     Vianés

    0

    0%

    0

    0

    0

    0

    0

    17

     Pradejón

    1

    0%

    1

    2

    -1

    0

    3.00

    18

     Yagüe

    1

    0%

    1

    2

    -1

    0

    3.00

    * Tercera Group 16 Form Table är också tillgängliga.

    ×
    Lägg till prognoser
    /se/
    https://cdn.footystats.org/
    - Startar om### min'
    - Startar om### H'
    Live'
    - Startad
    Snart
    Startad
    no

    Laddar statistik

    GÅ MED I PREMIUM. VINST NU.