Loading

Head to Head statistik / Tidigare resultat - CD Ebro mot SD Logroñés

4
Matcher

0%
50%
50%

2 Oavgjort(50%)

2 Vinster

CD Ebro vs SD Logroñés head to head statistik visar att av de 4 möten de haft, har CD Ebro vunnit 0 gånger och SD Logroñés har vunnit 2 gånger. 2 matcher mellan CD Ebro och SD Logroñés har slutat oavgjort.

75%Över 1.5
3 / 4 Matcher
50%Över 2.5
2 / 4 Matcher
0%Över 3.5
0 / 4 Matcher
50%BLGM
2 / 4 Matcher
25%Hålla nollan
CD Ebro
50%Hålla nollan
SD Logroñés

Alla Prognoser- CD Ebro mot SD Logroñés

38%Över 2.5
Ligans Genomsnitt : 44%
69%Över 1.5
Ligans Genomsnitt : 67%
44%BLGM
Ligans Genomsnitt : 47%
2.32Mål / Match
Ligans Genomsnitt : 2.44
Över 1.5, FH/2H & mer
Över 8.5, 9.5 & mer

Genomsnittlig statistik mellan CD Ebro och SD Logroñés över nuvarande säsongen

Vad betyder de statistiska begreppen? Läs Ordlistan
Form - Övergripande
 
Form - Övergripande
CD Ebro Logo
1.63
  • V
    CD Ebro

    CD Ebro

    Segunda División RFEF Group 2

    26/9 08:15

    1 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Terrassa Olímpica 2010

    Terrassa FC

  • V
    CD Arnedo

    Arnedo

    Segunda División RFEF Group 2

    4/10 08:00

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Ebro

    CD Ebro

  • V
    CD Ebro

    CD Ebro

    Segunda División RFEF Group 2

    10/10 07:45

    2 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    CF Calamocha

    Calamocha

  • F
    CD Ebro

    CD Ebro

    Segunda División RFEF Group 2

    17/10 07:30

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Girona FC II

    Girona II

  • F
    CE Manresa

    Manresa

    Segunda División RFEF Group 2

    24/10 08:00

    3 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 2 )

    CD Ebro

    CD Ebro

  • Alla

  • Hem

  • Borta

Manresa
CD Ebro
CD Ebro
Girona II
CD Ebro
Calamocha
Arnedo
CD Ebro
CD Ebro
Terrassa FC
  • Tidigare

  • Nästa

CD Ebro logoCD Ebro is +226% better i frågan om Mål Per Match

0.50
  • F
    SD Logroñés

    SD Logroñés

    Segunda División RFEF Group 2

    27/9 08:00

    0 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    UE Olot

    UE Olot

  • F
    Peña Sport FC

    Peña Sport FC

    Segunda División RFEF Group 2

    3/10 08:00

    4 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    SD Logroñés

    SD Logroñés

  • F
    FC Barcelona Atlètic

    Barcelona II

    Segunda División RFEF Group 2

    10/10 07:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    SD Logroñés

    SD Logroñés

  • O
    SD Logroñés

    SD Logroñés

    Segunda División RFEF Group 2

    18/10 08:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    Náxara CD

    Náxara CD

  • O
    SD Logroñés

    SD Logroñés

    Segunda División RFEF Group 2

    25/10 09:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Terrassa Olímpica 2010

    Terrassa FC

SD Logroñés Logo
  • Alla

  • Hem

  • Borta

SD Logroñés
Terrassa FC
SD Logroñés
Náxara CD
Barcelona II
SD Logroñés
Peña Sport FC
SD Logroñés
SD Logroñés
UE Olot
  • Tidigare

  • Nästa

Få Gratis Dagliga Prognoser

Prenumerera på FootyStats Predictions och få 3 ~ 10 gratis användartips varje dag. Vinstspårning!

Ange din e -postadress för att prenumerera *

Mål Gjorda Vem kommer att göra flest mål?

CD Ebro is +119% better i frågan om Mål Gjorda

CD Ebro
1.38 Mål / Match

CD Ebro (Hem)

SD Logroñés
0.63 Mål / Match

SD Logroñés (Borta)

Mål Gjorda Per SpelCD EbroSD Logroñés
Över 0.575%50%
Över 1.563%13%
Över 2.50%0%
Över 3.50%0%
Missad Mål Försök25%50%
Poäng i 1H/2HCD EbroSD Logroñés
Mål gjorda i 1:a HL50%37%
Mål gjorda i 2:a HL37%25%
Mål i båda halvlekar13%13%
Genomsnitt Mål Gjorda 1:a HL0.750.38
Genomsnitt Mål Gjorda 2:a HL0.630.25

* Statistiken inkluderar både hemma och borta matcher som CD Ebro och SD Logroñés har spelat.

Målinsläppta Vem kommer att släppa in mål?

CD Ebro is +63% better i frågan om Mål Insläppta

CD Ebro
1 Förlust / match

CD Ebro (Hem)

SD Logroñés
1.63 Förlust / match

SD Logroñés (Borta)

Insläppta/SpelCD EbroSD Logroñés
Över 0.563%88%
Över 1.525%50%
Över 2.513%13%
Över 3.50%13%
Hålla nollan38%13%
Insläppt 1sta/2ndra HalvlekCD EbroSD Logroñés
1:a HL Clean Sheets50%50%
2:a HL Clean Sheets63%38%
1:a HF insläppta i genomsnitt0.50.5
2:a HL insläppta i genomsnitt0.501.13

* Data för insläppta mål inkluderar både hemma- och bortamatcher som CD Ebro och SD Logroñés har spelat.

Över 2.5 & BTTS Prognoser Hur många mål i denna matchen?

CD Ebro och SD Logroñés över 0.5 ~ 4.5 och BTTS data.

Match MålCD EbroSD LogroñésGenomsnitt
Över 0.5100%88%94%
Över 1.563%75%69%
Över 2.538%38%38%
Över 3.525%25%25%
Över 4.513%0%7%
BLGM38%50%44%
BLGM & Vinst13%0%7%
BLGM & Oavgjort13%38%26%
BLGM & Över 2.538%25%32%
BLGM No & Över 2.50%13%7%
1:a halvleks målCD EbroSD LogroñésGenomsnitt
BLGM 1:a HL
1:a HL Över 0.5
1:a HL Över 1.5
1:a HL Över 2.5
2:a halvleks målCD EbroSD LogroñésGenomsnitt
BLGM 1:a HL
BLGM Båda halvlekar
2:a HL Över 0.5
2:a HL Över 1.5
2:a HL Över 2.5
Mål (Under)CD EbroSD LogroñésGenomsnitt
Under 0.50%12%6%
Under 1.537%25%31%
Under 2.562%62%62%
Under 3.575%75%75%
Under 4.587%100%94%
1:a HL/2:a HLCD EbroSD LogroñésGenomsnitt
1:a HL Under 0.525%37%31%
1:a HL Under 1.575%75%75%
1:a HL Under 2.575%100%88%
2:a HL Under 0.537%37%37%
2:a HL Under 1.562%50%56%
2:a HL Under 2.587%75%81%

Användarnas Senaste Förutsägelser

Inga förutsägelser för användare ännu. Du kan lägga upp en efter att oddsen har lagts upp.

Hörnstatistik Hur många hörnsparkar kommer det att bli?

UNLOCKHörnor / match

* Genomsnittliga Hörnsparkar per match mellan CD Ebro och SD Logroñés

/ match
Hörnor Intjänade
/ match
Hörnor Intjänade
Match HörnorCD EbroSD LogroñésGenomsnitt
Över 6
Över 7
Över 8
Över 9
Över 10
Över 11
Över 12
Över 13
1:a halvlekCD EbroSD LogroñésGenomsnitt
1:a HL Genomsnitt
Över 4 1:a HL
Över 5 1:a HL
Över 6 1:a HL
2:a halvlekCD EbroSD LogroñésGenomsnitt
2:a HL Genomsnitt
Över 4 2:a HL
Över 5 2:a HL
Över 6 2:HL

Totalt antal matchhörnor för CD Ebro och SD Logroñés. Ligasnittet är Segunda División RFEF Group 2's genomsnitt över 70 matcher i 2026/2027 säsongen

Segunda División RFEF Group 2 Hörnstatistik

Lag Hörnor Hörnor intjänade/Motståndare

CD Ebro och SD Logroñés individuella lags hörnsparks data.

Lag HörnorCD EbroSD LogroñésGenomsnitt
Hörnor Intjänade / Match
Hörnor Mot / Match
Över 2.5 - Hörnor Intjänade
Över 3.5 - Hörnor Intjänade
Över 4.5 - Hörnor Intjänade
Över 2.5 - Hörnor mot
Över 3.5 - Hörnor mot
Över 4.5 - Hörnor mot

Kommer CD Ebro göra mål?

CD Ebro
Gjorde mål i
75%
av matcher (Övergripande)

Medel chans

Det finns en Medel chans som CD Ebro kommer att göra ett mål baserat på vår data.
SD Logroñés
Noll insläppta mål i
13%
av matcher (Övergripande)

Kommer SD Logroñés göra mål?

CD Ebro
Noll insläppta mål i
38%
av matcher (Övergripande)

Osäker

Det finns en osäkerhet omSD Logroñés kommer att göra ett mål baserat på våra data.
SD Logroñés
Gjorde mål i
50%
av matcher (Övergripande)
Uppgradera till Premium! Extra 500 lönsamma ligor.

Premium ger dig fler vinster. 500 Extra ligor som är kända för att vara lönsamma och mindre spårade av bookies. Dessutom får du hörnstatistik och kortstatistik tillsammans med CSV-nedladdningar. Prenumerera idag!

UNLOCKTotalt antal kort / match

* Summan av bokningar per match mellan CD Ebro och SD Logroñés

Kort
/ match
CD Ebro
Kort
/ match
SD Logroñés
Match KortCD EbroSD LogroñésGenomsnitt
Över 2.5
Över 3.5
Över 4.5
Över 5.5
Över 6.5
Kort mottagnaCD EbroSD LogroñésGenomsnitt
Erhållna Kort Genomsnitt
Över 0.5
Över 1.5
Över 2.5
Över 3.5
Kort motståndareCD EbroSD LogroñésGenomsnitt
Över 0.5
Över 1.5
Över 2.5
Över 3.5

Totalt antal matchkort för CD Ebro och SD Logroñés. Ligans genomsnitt är Segunda División RFEF Group 2's genomsnitt. Det fanns 0 kort i 70 matcher under säsongen 2026/2027.

Segunda División RFEF Group 2 Gult / rött kort statistik

Första / Andra Halvleks Vinst-Oavgjort-Förlust

Halv Tid form
 
Halv Tid form
CD Ebro Logo
1.75
Halvlek

CD Ebro logoCD Ebro is +75% better i frågan om Halv Tid form

1.00
Halvlek
SD Logroñés Logo
1:a HL/2:a HL FormCD EbroSD Logroñés
1:a HL Vinster50%13%
2:a HL Vinster38%0%
1:a HL Oavgjort25%63%
2:a HL Oavgjort38%50%
1:a HL Förluster25%25%
2:a HL förluster25%50%

CD Ebro och SD Logroñés:s kortstatistik för första och andra halvlek för dina förutsägelser.

Kort (1:a/2:a Halvlek)CD EbroSD LogroñésGenomsnitt
1H Erhållna Kort Genomsnitt
2H Erhållna kort Genomsnitt
Match Kort Genomsnitt (1H)
Match Kort genomsnitt (2H)
1H Hade Mer Kort %
2H Hade Mer Kort %
1:a HL / 2:a HL ÖverCD EbroSD LogroñésGenomsnitt
1H Över 0.5 Erhållna Kort
2H Över 0.5 Erhållna Kort
1H Över 0.5 Erhållna Kort
2H Över 0.5 Erhållna Kort
1H är 2~3 Totala Kort
2H Är 2~3 Totala Kort
1H Total Över 3
2H Total Över 3

Vem kommer att göra mål först?

CD EbroCD Ebro
 
CD Ebro

63%

Mål först i 5 / 8 matcher

SD LogroñésSD Logroñés
 
SD Logroñés

25%

Mål först i 2 / 8 matcher

Mål efter Minuter
CD Ebro och SD Logroñés:s mål med 10 minuter och 15 minuter.

Efter 10 Min'CD EbroSD Logroñés
0-10 Min'21%17%
11-20 Min'5%0%
21-30 Min'11%0%
31-40 Min'5%11%
41-50 Min'16%17%
51-60 Min'11%0%
61-70 Min'16%11%
71-80 Min'0%11%
81-90 Min'16%33%
Efter 15 Min'CD EbroSD Logroñés
0-15 Min'21%17%
16-30 Min'16%0%
31-45 Min'16%22%
46-60 Min'16%6%
61-75 Min'16%17%
76-90 Min'16%39%
Mål Gjorda Efter 10 min'CD EbroSD Logroñés
0-10 Min'27%0%
11-20 Min'0%0%
21-30 Min'18%0%
31-40 Min'9%40%
41-50 Min'0%20%
51-60 Min'18%0%
61-70 Min'9%0%
71-80 Min'0%0%
81-90 Min'18%40%
Mål Gjorda efter 15 min'CD EbroSD Logroñés
0-15 Min'27%0%
16-30 Min'18%0%
31-45 Min'9%60%
46-60 Min'18%0%
61-75 Min'9%0%
76-90 Min'18%40%
Mål Insläppta Efter 10 min'CD EbroSD Logroñés
0-10 Min'13%23%
11-20 Min'13%0%
21-30 Min'0%0%
31-40 Min'0%0%
41-50 Min'38%15%
51-60 Min'0%0%
61-70 Min'25%15%
71-80 Min'0%15%
81-90 Min'13%31%
Mål Insläppta efter 15 min´CD EbroSD Logroñés
0-15 Min'13%23%
16-30 Min'13%0%
31-45 Min'25%8%
46-60 Min'13%8%
61-75 Min'25%23%
76-90 Min'13%38%

45' och 90' inkluderar mål under tilläggstid efter skada.

Skott, Offsides, Straffar & mer

Lag SkottCD EbroSD LogroñésGenomsnitt
Skott per match12.1310.3811.00
Konverteringsfrekvens För Skott11%6%9%
Skott på mål / Match4.753.634.00
Skott utanför mål / match7.386.757.00
Skott Per Mål Gjorda8.8216.6013
Lag Skott Över 10.563%75%69%
Lag Skott Över 11.550%25%38%
Lag Skott Över 12.550%13%32%
Lag Skott Över 13.538%13%26%
Lag Skott Över 14.538%0%19%
Lag Skott Över 15.538%0%19%
Lagskott På Mål 3.5+75%38%57%
Lagskott På Mål 4.5+63%38%51%
Lagskott På Mål 5.5+38%25%32%
Lagskott På Mål 6.5+13%13%13%
Match SkottCD EbroSD LogroñésGenomsnitt
Match Skott Över 23.538%25%32%
Match Skott Över 24.538%25%32%
Match Skott Över 25.525%13%19%
Match Skott Över 26.525%13%19%
Match Skott på Målet 7.563%63%63%
Match Skott På Målet 8.538%50%44%
Match Skott på Målet 9.525%38%32%
Offside statistikCD EbroSD LogroñésGenomsnitt
Offsides / match4.004.714.00
Över 2.5 Offsides86%86%86%
Över 3.5 Offsides56%86%71%
Misc StatistikCD EbroSD LogroñésGenomsnitt
Fouls begångna/ match16.7112.8615.00
Foul Mot/ match111212.00
Genomsnittligt bollinnehav50%44%47%
Oavgjort % FT13%50%32%

Viss data avrundas uppåt eller nedåt till närmaste procenttal, och kan därför vara lika med 101% när de läggs ihop.

Frisparkar, Målsparkar & Inkast

FrisparkarCD EbroSD LogroñésGenomsnitt
Matchens frisparkar i genomsnitt292929
FK Total 20.5+86%100%93%
FK Total 20.5+86%100%93%
FK Total 20.5+86%100%93%
FK Total 20.5+86%83%85%
FK Total 20.5+86%67%77%
FK Total 20.5+86%67%77%
MålvaktsutsparkCD EbroSD LogroñésGenomsnitt
Matchens Målsparkar i Genomsnitt15.212.6714
GK Total 8.5+80%67%74%
GK Total 9.5+80%67%74%
GK Total 10.5+80%67%74%
GK Total 11.5+80%67%74%
GK Total 12.5+80%33%57%
GK Total 13.5+80%33%57%
InkastCD EbroSD LogroñésGenomsnitt
Match Inkast i Genomsnitt60.2946.3353
Inkast Totalt 37.5+100%83%92%
Inkast Totalt 38.5+100%83%92%
Inkast Totalt 39.5+100%83%92%
Inkast Totalt 40.5+100%83%92%
Inkast Totalt 41.5+100%83%92%
Inkast Totalt 42.5+100%83%92%
Inkast Totalt 43.5+86%83%85%
Inkast Totalt 44.5+86%83%85%

Ligatabell

   Team MP Vinst % MF
Mål För (MF).
Antalet mål detta
lag har gjort.
MM
Mål Mot (MM).
Antalet mål detta
lag har släppt in.
MS
Målskillnad (MS).
Mål Gjorda - Mål Insläppta
PngS
Snitt mål per match (snitt).
Det genomsnittliga antalet totala mål per match.
Beräknat över den här säsongen.

1

 Barcelona II

8

75%

15

4

11

19

2.38

2

 Espanyol II

7

71%

17

5

12

16

3.14

3

 UE Olot

8

50%

14

8

6

15

2.75

4

 Terrassa FC

8

50%

7

2

5

15

1.13

5

 Manresa

8

50%

14

7

7

14

2.63

6

 Osasuna II

8

50%

10

5

5

14

1.88

7

 Girona II

8

50%

16

12

4

13

3.50

8

 CD Ebro

8

50%

11

8

3

13

2.38

9

 CF Reddis

8

38%

8

10

-2

11

2.25

10

 CD Tudelano

8

25%

11

12

-1

9

2.88

11

 Peña Sport FC

8

25%

9

11

-2

9

2.50

12

 UD Logroñés II

8

25%

8

12

-4

9

2.50

13

 UD Barbastro

8

13%

7

8

-1

8

1.88

14

 Utebo

8

13%

7

8

-1

8

1.88

15

 Náxara CD

7

14%

3

12

-9

5

2.14

16

 SD Logroñés

8

0%

5

13

-8

4

2.25

17

 Calamocha

7

14%

4

16

-12

4

2.86

18

 Arnedo

7

0%

5

18

-13

2

3.29

   Team MP Vinst % MF
Mål För (MF).
Antalet mål detta
lag har gjort.
MM
Mål Mot (MM).
Antalet mål detta
lag har släppt in.
MS
Målskillnad (MS).
Mål Gjorda - Mål Insläppta
PngS
Snitt mål per match (snitt).
Det genomsnittliga antalet totala mål per match.
Beräknat över den här säsongen.

1

 Barcelona II

8

75%

15

4

11

19

2.38

2

 Espanyol II

7

71%

17

5

12

16

3.14

3

 UE Olot

8

50%

14

8

6

15

2.75

4

 Terrassa FC

8

50%

7

2

5

15

1.13

5

 Manresa

8

50%

14

7

7

14

2.63

6

 Osasuna II

8

50%

10

5

5

14

1.88

7

 Girona II

8

50%

16

12

4

13

3.50

8

 CD Ebro

8

50%

11

8

3

13

2.38

9

 CF Reddis

8

38%

8

10

-2

11

2.25

10

 CD Tudelano

8

25%

11

12

-1

9

2.88

11

 Peña Sport FC

8

25%

9

11

-2

9

2.50

12

 UD Logroñés II

8

25%

8

12

-4

9

2.50

13

 UD Barbastro

8

13%

7

8

-1

8

1.88

14

 Utebo

8

13%

7

8

-1

8

1.88

15

 Náxara CD

7

14%

3

12

-9

5

2.14

16

 SD Logroñés

8

0%

5

13

-8

4

2.25

17

 Calamocha

7

14%

4

16

-12

4

2.86

18

 Arnedo

7

0%

5

18

-13

2

3.29

* Segunda División RFEF Group 2 Form Table är också tillgängliga.

×
Lägg till prognoser
/se/
https://cdn.footystats.org/
- Startar om### min'
- Startar om### H'
Live'
- Startad
●Snart
●Startad
no

Laddar statistik

GÅ MED I PREMIUM. VINST NU.