Zoárd Nagy Statistik
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2020/2021
Ovan är karriärstatistiken för Zoárd Nagy. Zoárd Nagy har spelat totalt 60 matcher, gjort 12 mål och ackumulerat 1 assist. Zoárd Nagy har spelat flest antal matcher i NB II med 60 framträdanden i Ungern. Statistiken inkluderar inte klubb- och internationella vänskapsmatcher.
Statistik per 90 minuter i Liga I
NB I statistik för Zoárd Nagy
| Övergripande | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Matcher Spelade | 5 | N/A | 0 |
| minuter | 53 | 11 minuter per match | 0 |
| Påbörjade matcher | 0 | N/A | 0 |
| Matcher med utbyte | 5 | N/A | N/A |
| Matcher med ersättning | 0 | N/A | N/A |
Mål och xG (förväntade mål)
| Mål, xG, skott | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Mål Gjorda | 0 | 0 | 34 |
| Inblandning i mål | 0 | 0 | 21 |
| Mål hemma | 0 | 0 | 53 |
| Mål borta | 0 | 0 | 51 |
| Förväntade mål (xG) | 0.06 | 0.10 | 48 |
| Icke straffbar xG (npxG) | 0.06 | 0.10 | 50 |
| Straffmål Gjorda | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller fler mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller fler mål | 0 | N/A | N/A |
| Minuter per mål | 0 Minuter per mål | N/A | N/A |
Zoárd Nagy har inte gjort några mål så här långt i NB I 2025/2026 säsongen. Vi får se hur de presterar i de kommande matcherna.
Skott tagna
| Skottdata | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Skott tagna | 1 | 1.67 | 72 |
| Skott på mål | 0/ 1 | 0.00 | 15 |
| Skott utanför mål | 1/ 1 | 1.67 | 93 |
| Målstolpen | 0 gånger | 0.00 | 69 |
| Konverteringsfrekvens För Skott | 0.00% | N/A | 34 |
| Skottprecision | 0.00% | N/A | 15 |
| Skott Per Mål Gjorda | 0.00 | N/A | N/A |
Zoárd Nagy har tagit 1 skott i 5 matcher hittills i NB I 2025/2026 säsongen. Av 1 skotten var 0 skotten på mål och de andra 1 skotten var utanför mål. Det betyder att Zoárd Nagys skottprecision är 0.00%. De gör ett mål för varje 0.00 skott de tar och tar 1.67 skott per 90 minuter på planen.
Statistik över assists, passningar och skapade chanser
| Assists och passningar | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Assister | 0 | 0 | 41 |
| Förväntade assists (xA) | 0.02 | 0.03 | 3 |
| Passningar | 18 | 30.00 | 39 |
| Framgångsrika pass | 11/ 18 | 18.33 | 25 |
| Andel godkända pass | 61.11% | N/A | 5 |
| Viktiga pass | 0 | 0.00 | 8 |
| Krossboll | 0 | 0.00 | 12 |
| Framgångsrika krossboll | 0/ 0 | 0.00 | 25 |
| Genomförandegrad för krossboll | 0.00% | N/A | 25 |
| Minuter per assist | Inga assists | N/A | N/A |
Zoárd Nagy har inte assisterat till några mål under denna NB I säsong.
Statistik för dribbling och offside
| Dribblingar och offside | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribblingar | 1 | 1.67 | 66 |
| Lyckade dribblingar | 0 | 0.00 | 11 |
| Dribblingens framgångsgrad | 0.00% | N/A | 11 |
| Fördrivna | 1 | 1.67 | 7 |
| Offsides | 0 | 0.00 | 42 |
Gula kort, röda kort och foulstatistik
| Kort och foul | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Gula Kort | 1 | N/A | N/A |
| Röda kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antal kort | 1 | 1.7 | 99 |
| Minuter per bokning | 53 min' / kort | N/A | 11 |
| Kort över 0,5 | 1 | 20% | 73 |
| Foul begångna | 1 | 1.67 | 71 |
| Foulade mot | 6 | 10.00 | 99 |
Zoárd Nagy har fått 1 gula kort och 0 röda kort i 5 matcher hittills i NB I 2025/2026 säsongen. De begår 1.67 fouls per 90 minuter.
Försvarsstatistik
| Försvar | Total | Per 90 eller %. | Percentil |
|---|---|---|---|
| Mål Insläppta | 2 | 3.4 | 0 |
| Minuter per insläppt mål | 27 Min' | N/A | 0 |
| Hålla nollan | 1 | 20% | 51 |
| Tacklingar | 0 | 0.00 | 5 |
| Interceptioner | 0 | 0.00 | 9 |
| Dueller på marken | 17 | 28.33 | 99 |
| Vunna dueller på marken | 9 | 15.00 | 99 |
| Vunna dueller i luften | 3 | 5.00 | 97 |
| Dribblad förbi | 0 | 0.00 | 99 |
| Fullträffar | 0 | 0.00 | 0 |
| Blockerade skott | 0 | 0.00 | 19 |
| Straffar borta | 0 | 0.00 | 99 |
Straff statistik
| Straffsparkar | Denna säsong | Karriär |
|---|---|---|
| Straffkonverterings Betyg | Inga straff | Inga straff |
| Vunna straffar | 0 | 0 |
| Straffmål Gjorda | 0 | 0 |
| Missade straffar | 0 | 0 |
Zoárd Nagy har inte tagit några straffsparkar i sin karriär ännu (baserat på all säsongsdata som vi har på FootyStats). Deras straffsparkstatistik kommer att uppdateras när han tar en straff i en officiell match.
Liga I statistik för Zoárd Nagy
| Övergripande | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Matcher Spelade | 11 | N/A | 10 |
| minuter | 361 | 33 minuter per match | 0 |
| Påbörjade matcher | 3 | N/A | 2 |
| Matcher med utbyte | 8 | N/A | N/A |
| Matcher med ersättning | 8 | N/A | N/A |
Mål och xG (förväntade mål)
| Mål, xG, skott | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Mål Gjorda | 0 | 0 | 41 |
| Inblandning i mål | 1 | 0.25 | 73 |
| Mål hemma | 0 | 0 | 53 |
| Mål borta | 0 | 0 | 60 |
| Förväntade mål (xG) | 0.75 | 0.18 | 66 |
| Icke straffbar xG (npxG) | 0.75 | 0.18 | 67 |
| Straffmål Gjorda | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller fler mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller fler mål | 0 | N/A | N/A |
| Minuter per mål | 0 Minuter per mål | N/A | N/A |
Skott tagna
| Skottdata | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Skott tagna | 9 | 2.18 | 82 |
| Skott på mål | 3/ 9 | 0.73 | 81 |
| Skott utanför mål | 6/ 9 | 1.46 | 82 |
| Målstolpen | 0 gånger | 0.00 | 62 |
| Konverteringsfrekvens För Skott | 0.00% | N/A | 40 |
| Skottprecision | 33.33% | N/A | 65 |
| Skott Per Mål Gjorda | 0.00 | N/A | N/A |
Statistik över assists, passningar och skapade chanser
| Assists och passningar | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Assister | 1 | 0.25 | 94 |
| Förväntade assists (xA) | 0.92 | 0.22 | 88 |
| Passningar | 97 | 23.53 | 16 |
| Framgångsrika pass | 58/ 97 | 14.07 | 10 |
| Andel godkända pass | 59.79% | N/A | 5 |
| Viktiga pass | 6 | 1.46 | 81 |
| Krossboll | 1 | 0.24 | 28 |
| Framgångsrika krossboll | 0/ 1 | 0.00 | 26 |
| Genomförandegrad för krossboll | 0.00% | N/A | 26 |
| Minuter per assist | 361 Minuter per assist | N/A | N/A |
Statistik för dribbling och offside
| Dribblingar och offside | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribblingar | 5 | 1.21 | 54 |
| Lyckade dribblingar | 1 | 0.24 | 31 |
| Dribblingens framgångsgrad | 20.00% | N/A | 14 |
| Fördrivna | 9 | 2.18 | 2 |
| Offsides | 4 | 0.97 | 98 |
Gula kort, röda kort och foulstatistik
| Kort och foul | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Gula Kort | 1 | N/A | N/A |
| Röda kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antal kort | 1 | 0.25 | 71 |
| Minuter per bokning | 361 min' / kort | N/A | 40 |
| Kort över 0,5 | 1 | 9% | 38 |
| Foul begångna | 16 | 3.88 | 99 |
| Foulade mot | 10 | 2.43 | 96 |
Försvarsstatistik
| Försvar | Total | Per 90 eller %. | Percentil |
|---|---|---|---|
| Mål Insläppta | 1 | 0.25 | 99 |
| Minuter per insläppt mål | 361 Min' | N/A | 99 |
| Hålla nollan | 4 | 36% | 80 |
| Tacklingar | 2 | 0.49 | 13 |
| Interceptioner | 1 | 0.24 | 21 |
| Dueller på marken | 97 | 23.53 | 99 |
| Vunna dueller på marken | 36 | 8.73 | 98 |
| Vunna dueller i luften | 24 | 5.82 | 99 |
| Dribblad förbi | 1 | 0.24 | 83 |
| Fullträffar | 16 | 3.88 | 80 |
| Blockerade skott | 0 | 0.00 | 19 |
| Straffar borta | 0 | 0.00 | 99 |
Straff statistik
| Straffsparkar | Denna säsong | Karriär |
|---|---|---|
| Straffkonverterings Betyg | Inga straff | Inga straff |
| Vunna straffar | 0 | 0 |
| Straffmål Gjorda | 0 | 0 |
| Missade straffar | 0 | 0 |
NB 3 Northwest statistik för Zoárd Nagy
| Övergripande | Total | Per 90 minuter |
|---|---|---|
| Matcher Spelade | 1 | N/A |
| minuter | 90 | 90 minuter per match |
Mål och xG (förväntade mål)
| Mål, xG, skott | Total | Per 90 minuter |
|---|---|---|
| Mål Gjorda | 0 | 0 |
| Inblandning i mål | 0 | 0 |
| Mål hemma | 0 | 0 |
| Mål borta | 0 | 0 |
| Minuter per mål | 0 Minuter per mål | N/A |
Statistik över assists, passningar och skapade chanser
| Assists och passningar | Total | Per 90 minuter |
|---|---|---|
| Assister | 0 | 0 |
| Minuter per assist | Inga assists | N/A |
Statistik för dribbling och offside
| Dribblingar och offside | Total | Per 90 minuter |
|---|---|---|
| Dribblingar | Ej registrerad | N/A |
| Lyckade dribblingar | N/A | N/A |
| Dribblingens framgångsgrad | N/A | N/A |
| Offsides | N/A | N/A |
Gula kort, röda kort och foulstatistik
| Kort och foul | Total | Per 90 minuter |
|---|---|---|
| Gula Kort | 0 | N/A |
| Röda kort | 0 | N/A |
| Totalt antal kort | 0 | 0 |
| Minuter per bokning | Inga bokningar | N/A |
Försvarsstatistik
| Försvar | Total | Per 90 eller %. |
|---|---|---|
| Mål Insläppta | 1 | 1 |
| Minuter per insläppt mål | 90 Min' | N/A |
| Hålla nollan | 0 | 0% |
Straff statistik
| Straffsparkar | Denna säsong | Karriär |
|---|---|---|
| Straffkonverterings Betyg | Inga straff | Inga straff |
| Vunna straffar | 0 | 0 |
| Straffmål Gjorda | 0 | 0 |
| Missade straffar | 0 | 0 |
Zoárd Nagy är en Forward som har dykt upp i 11 matches denna säsong i Liga I spelat totalt 361 minuter. Zoárd Nagy gör i genomsnitt 0 mål för varje 90 minuter som han är på planen. Denna anfallsprestation placerar honom för närvarande på 275 av 403 spelare i Liga I som har spelat minst 3 matcher.
Han har gjort mål totalt av 0 mål hittills under säsongen i ligan, vilket placerar honom 22 på Liga I lagets topp skytteliga.
Minut för minut
Gör mål var N/A minut (inga mål)
Assister varje 361 minuter
Erhållit kort varje361 minuter
Straffrekord (karriär)
Rank efter output (Nuvarande liga)
Mål rank
Assist rank
2024/2025 Säsong
Mål / 90 min
Assister / 90 min
0.46 Mål
0.09 Assister
0.09 Erhållna kort
2023/2024 Säsong
Mål / 90 min
Assister / 90 min
0.48 Mål
0 Assister
0.48 Erhållna kort
2022/2023 Säsong
Mål / 90 min
Assister / 90 min
0 Mål
0 Assister
1.1 Erhållna kort
2020/2021 Säsong
Mål / 90 min
Assister / 90 min
0.3 Mål
0 Assister
0.3 Erhållna kort