Stefan Tšendei Portrait

Stefan Tšendei Statistik

Klubb : FC Tallinn
Position : Mittfältare - Centrala mittfältet
Nationalitet : Estonia
Birthplace : Estonia - Estonia
Tröjnummer : #28
Ålder (Födelsedag) : 32 (13/5/1994)

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2020

Mer

2019

2015

2026 och karriärstatistik- Stefan Tšendei

6.30
Genomsnittlig rating i EsiliigaAssist rank : 141 / 217 Spelare
Tävling
MP
Mål
Assister
Gult kort
Rött kort
PEN
Straffmål Gjorda
Min'
Minuter spelade

17

2

0

1

0

0

1414'

3

0

0

0

0

0

270'

Total 2027

20

2

0

1
0

0

1684'

Tävling
MP
Mål
Assister
Gult kort
Rött kort
PEN
Straffmål Gjorda
Min'
Minuter spelade

72

1

0

12

0

1

4952'

67

13

0

5

0

0

4525'

3

0

0

0

0

0

270'

2

0

0

0

0

0

180'

Total 8086

144

14

0

17
0

1

9927'

Ovan är karriärstatistiken för Stefan Tšendei. Stefan Tšendei har spelat totalt 144 matcher, gjort 14 mål och ackumulerat 0 assist. Stefan Tšendei har spelat flest antal matcher i Meistriliiga med 144 framträdanden i Estland. Statistiken inkluderar inte klubb- och internationella vänskapsmatcher.

Statistik per 90 minuter i Esiliiga

0.13Mål per 90
2 Mål totalt
61 Percentil
0.00Assists per 90
0 Assists totalt
50 Percentil
0.13M+A per 90
2 målbidrag totalt
50 Percentil
0.07xG Per 90'
1.20 Förväntade mål
53 Percentil
0.05xA per 90
0.86 Förväntade assists
59 Percentil
0.06Kort per 90
1 Kort totalt
31 Percentil

Stefan Tšendei statistik - detaljerad

Esiliiga statistik för Stefan Tšendei

ÖvergripandeTotalPer 90 minuterPercentil
Matcher Spelade17N/A
61
minuter141483 minuter per match
56
Påbörjade matcher17N/A
64
Matcher med utbyte0N/AN/A
Matcher med ersättning2N/AN/A

Mål och xG (förväntade mål)

Mål, xG, skottTotalPer 90 minuterPercentil
Mål Gjorda20.13
61
Inblandning i mål20.13
50
Mål hemma10.14
65
Mål borta10.12
61
Förväntade mål (xG)1.200.07
53
Icke straffbar xG (npxG)1.200.07
53
Straffmål Gjorda0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller fler mål0N/AN/A
2 eller fler mål0N/AN/A
Minuter per mål707 Minuter per målN/AN/A

Stefan Tšendei har gjort 2 mål i 17 matcher så här långt i Esiliiga 2026 säsongen. 1 av de gjorda 2 målen gjordes på hemmaplan medan de gjorde 1 mål på bortaplan. Totalt sett är Stefan Tšendei's gjorda mål per 90 minuter 0.13. Dessutom är Stefan Tšendei totala G/A (mål + assist) 2 för den här säsongen. Deras målmedverkan motsvarar 0.13 per 90 minuter. Deras Non-Penalty xG per 90 minuter är 0.07. Detta sätter Stefan Tšendeis npxG output till 1.20 vilket sätter dem i topp 53 percentile av Esiliiga spelare.

Skott tagna

SkottdataTotalPer 90 minuterPercentil
Skott tagna00.00
22
Skott på mål
0/ 0
0.00
38
Skott utanför mål
0/ 0
0.00
23
Målstolpen0 gånger0.00
87
Konverteringsfrekvens För Skott0.00%N/A
45
Skottprecision0.00%N/A
38
Skott Per Mål Gjorda0.00N/AN/A

Stefan Tšendei har inte tagit några skott i Esiliiga 2026 säsongen ännu.

Statistik över assists, passningar och skapade chanser

Assists och passningarTotalPer 90 minuterPercentil
Assister00
50
Förväntade assists (xA)0.860.05
59
Passningar935.36
17
Framgångsrika pass
73/ 93
4.20
19
Andel godkända pass78.49%N/A
45
Viktiga pass30.17
49
Krossboll30.17
43
Framgångsrika krossboll
1/ 3
0.06
48
Genomförandegrad för krossboll33.33%N/A
69
Minuter per assistInga assistsN/AN/A

Stefan Tšendei har inte assisterat till några mål under denna Esiliiga säsong.

Statistik för dribbling och offside

Dribblingar och offsideTotalPer 90 minuterPercentil
Dribblingar20.12
28
Lyckade dribblingar10.06
27
Dribblingens framgångsgrad50.00%N/A
49
Fördrivna20.12
61
Offsides10.06
70

Gula kort, röda kort och foulstatistik

Kort och foulTotalPer 90 minuterPercentil
Gula Kort1N/AN/A
Röda kort0N/AN/A
Totalt antal kort10.06
31
Minuter per bokning1414 min' / kortN/A
89
Kort över 0,516%
40
Foul begångna10.06
15
Foulade mot10.06
19

Stefan Tšendei har fått 1 gula kort och 0 röda kort i 17 matcher hittills i Esiliiga 2026 säsongen. De begår 0.06 fouls per 90 minuter.

Försvarsstatistik

FörsvarTotalPer 90 eller %.Percentil
Mål Insläppta402.55
4
Minuter per insläppt mål35 Min'N/A
4
Hålla nollan00%
7
Tacklingar40.23
89
Interceptioner40.23
34
Dueller på marken392.25
20
Vunna dueller på marken140.81
19
Vunna dueller i luften10.06
24
Dribblad förbi00.00
99
Fullträffar30.17
35
Blockerade skott00.00
47
Straffar borta00.00
99

Straff statistik

StraffsparkarDenna säsongKarriär
Straffkonverterings BetygInga straff100%
Vunna straffar01
Straffmål Gjorda01
Missade straffar00

Stefan Tšendei har tagit 1 straffsparkar så här långt i sin karriär. Av dessa gjorde Stefan Tšendei 1 pennor medan han missade 0. Den totala straffomvandlingsfrekvensen för Stefan Tšendei är 100%.

Estniska Cupen statistik för Stefan Tšendei

ÖvergripandeTotalPer 90 minuterPercentil
Matcher Spelade3N/A
99
minuter27090 minuter per match
99
Påbörjade matcher3N/A
99
Matcher med utbyte0N/AN/A
Matcher med ersättning0N/AN/A

Mål och xG (förväntade mål)

Mål, xG, skottTotalPer 90 minuterPercentil
Mål Gjorda00
33
Inblandning i mål00
33
Mål hemma00
33
Mål borta00
99
Förväntade mål (xG)0.000.00
33
Icke straffbar xG (npxG)0.000.00
67
Straffmål Gjorda0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller fler mål0N/AN/A
2 eller fler mål0N/AN/A
Minuter per mål0 Minuter per målN/AN/A

Skott tagna

SkottdataTotalPer 90 minuterPercentil
Skott tagna00.00
99
Skott på mål
0/ 0
0.00
99
Skott utanför mål
0/ 0
0.00
99
Målstolpen0 gånger0.00
99
Konverteringsfrekvens För Skott0.00%N/A
99
Skottprecision0.00%N/A
99
Skott Per Mål Gjorda0.00N/AN/A

Statistik över assists, passningar och skapade chanser

Assists och passningarTotalPer 90 minuterPercentil
Assister00
99
Förväntade assists (xA)0.000.00
99
Passningar00.00
99
Framgångsrika pass
0/ 0
0.00
99
Andel godkända pass0.00%N/A
99
Viktiga pass00.00
99
Krossboll00.00
99
Framgångsrika krossboll
0/ 0
0.00
99
Genomförandegrad för krossboll0.00%N/A
99
Minuter per assistInga assistsN/AN/A

Statistik för dribbling och offside

Dribblingar och offsideTotalPer 90 minuterPercentil
Dribblingar00.00
99
Lyckade dribblingar00.00
99
Dribblingens framgångsgrad0.00%N/A
99
Fördrivna00.00
99
Offsides00.00
99

Gula kort, röda kort och foulstatistik

Kort och foulTotalPer 90 minuterPercentil
Gula Kort0N/AN/A
Röda kort0N/AN/A
Totalt antal kort00
99
Minuter per bokningInga bokningarN/A
99
Kort över 0,500%
99
Foul begångna00.00
99
Foulade mot00.00
99

Försvarsstatistik

FörsvarTotalPer 90 eller %.Percentil
Mål Insläppta113.67
99
Minuter per insläppt mål25 Min'N/A
99
Hålla nollan133%
99
Tacklingar00.00
99
Interceptioner00.00
99
Dueller på marken00.00
99
Vunna dueller på marken00.00
99
Vunna dueller i luften00.00
99
Dribblad förbi00.00
99
Fullträffar00.00
99
Blockerade skott00.00
99
Straffar borta00.00
99

Straff statistik

StraffsparkarDenna säsongKarriär
Straffkonverterings BetygInga straff100%
Vunna straffar01
Straffmål Gjorda01
Missade straffar00

Stefan Tšendeis statistiska analys

Stefan Tšendei är en Mittfältare som har dykt upp i 17 matches denna säsong i Esiliiga spelat totalt 1414 minuter. Stefan Tšendei får i genomsnitt0 assists för varje 90 minuter han är på planen.

Stefan Tšendei har gjort mål totalt av 2 mål hittills den här säsongen i ligan, vilket placerar honom 3på FC Tallinn lagets skytteliga.

Minut för minut

gör mål varje 707 minuter

Inga assists

Inga bokningar

Straffrekord (karriär)
PEN
Gjorde 1 / 1 penalties
Missade 0 / 1 straff
 
Omvandlingsfrekvens för straff : 100%
Rank efter output (Nuvarande liga)

Mål rank

89 / 217 Spelare

Assist rank

141 / 217 Spelare

FÖRGÅENDE SÄSONGERS PRESTATIONER

2025 Säsong
Tävling
MP
Mål
Assister
Gult kort
Rött kort
PEN
Straffmål Gjorda
Min'
Minuter spelade

8

1

0

0

0

0

498'

Total 2025

8

1

0

0
0

0

498'

Mål / 90 min

Assister / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0.18 Mål

0  Assister

0  Erhållna kort

2024 Säsong
Tävling
MP
Mål
Assister
Gult kort
Rött kort
PEN
Straffmål Gjorda
Min'
Minuter spelade

6

0

0

0

0

0

181'

Total 2024

6

0

0

0
0

0

181'

Mål / 90 min

Assister / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

0  Assister

0  Erhållna kort

2023 Säsong
Tävling
MP
Mål
Assister
Gult kort
Rött kort
PEN
Straffmål Gjorda
Min'
Minuter spelade

17

0

0

1

0

0

893'

Total 2023

17

0

0

1
0

0

893'

Mål / 90 min

Assister / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

0  Assister

0.1  Erhållna kort

2022 Säsong
Tävling
MP
Mål
Assister
Gult kort
Rött kort
PEN
Straffmål Gjorda
Min'
Minuter spelade

32

1

0

4

0

1

2755'

2

0

0

0

0

0

180'

Total 2022

34

1

0

4
0

1

2935'

Mål / 90 min

Assister / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0.03 Mål

0  Assister

0.13  Erhållna kort

2021 Säsong
Tävling
MP
Mål
Assister
Gult kort
Rött kort
PEN
Straffmål Gjorda
Min'
Minuter spelade

6

0

0

2

0

0

167'

Total 2021

6

0

0

2
0

0

167'

Mål / 90 min

Assister / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

0  Assister

1.08  Erhållna kort

2020 Säsong
Tävling
MP
Mål
Assister
Gult kort
Rött kort
PEN
Straffmål Gjorda
Min'
Minuter spelade

17

0

0

5

0

0

1137'

Total 2020

17

0

0

5
0

0

1137'

Mål / 90 min

Assister / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

0  Assister

0.4  Erhållna kort

2019 Säsong
Tävling
MP
Mål
Assister
Gult kort
Rött kort
PEN
Straffmål Gjorda
Min'
Minuter spelade

27

10

0

3

0

0

1950'

Total 2019

27

10

0

3
0

0

1950'

Mål / 90 min

Assister / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0.46 Mål

0  Assister

0.14  Erhållna kort

2015 Säsong
Tävling
MP
Mål
Assister
Gult kort
Rött kort
PEN
Straffmål Gjorda
Min'
Minuter spelade

9

0

0

1

0

0

482'

Total 2015

9

0

0

1
0

0

482'

Mål / 90 min

Assister / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

0  Assister

0.19  Erhållna kort

/se/
https://cdn.footystats.org/
- Startar om### min'
- Startar om### H'
Live'
- Startad
●Snart
●Startad
no

Laddar statistik

GÅ MED I PREMIUM. VINST NU.