Harry Tyrer Portrait

Harry Tyrer Statistik

Klubb : Cardiff City
Position : Målvakt - Målvakt
Nationalitet : England
Birthplace : England - England
Tröjnummer : #30
Ålder (Födelsedag) : 24 (6/12/2001)
Längd : 194cm

2025/2026

2024/2025

2022/2023

2021/2022

2019/2020

2025/2026 och karriärstatistik- Harry Tyrer

2.23
Genomsnittlig rating i EFL League OneMål insläppta rank : -1 / 603 Spelare
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

2

0

6

0

0

0

180'

1

0

5

0

0

0

90'

Total 2025/2026

4

0

12

0

0
0

360'

Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

9

0

16

2

0

0

810'

2

0

6

0

0

0

180'

2

0

3

0

0

0

180'

1

0

2

0

0

0

90'

Total 6067

16

0

28

2

0
0

1440'

Ovan är karriärstatistiken för Harry Tyrer. Harry Tyrer har spelat totalt 16 matcher, gjort 0 mål och ackumulerat 0 assist. Harry Tyrer har spelat flest antal matcher i EFL Trophy med 16 framträdanden i England. Statistiken inkluderar inte klubb- och internationella vänskapsmatcher.

Statistik per 90 minuter i EFL League One

57%Räddning
8 Räddningar / 14 Skott
22 Percentil
3.00Inkastade mål / 90'
6 Mål i 2 Matcher
0 Percentil
0%Hålla nollan
0 Hållna nollan i 2 Matcher
1st Percentil

Harry Tyrer statistik - detaljerad

EFL League One statistik för Harry Tyrer

ÖvergripandeTotalPer 90 minuterPercentil
Matcher Spelade2N/A
0
minuter18090 minuter per match
0
Påbörjade matcher2N/A
1
Matcher med utbyte0N/AN/A
Matcher med ersättning0N/AN/A

Statistik för målvakter

MålvaktningTotalPer 90 eller %.Percentil
Skjutna skott147.00
99
Räddningar84.00
98
Räddning8 Räddningar / 14 Skott57.14%
22
Slag00.00
0

Som målvakt har Harry Tyrer släppt in 6 mål och hållit 0 nollan i 2 matcher i EFL League One 2025/2026 säsongen. Det betyder att när Harry Tyrer står i mål, släpper laget in ett mål var 30 minut. Harry Tyrer statistik över insläppta mål per 90 minuter är 3.

När det gäller rå målvaktsspel har de räddat 8 av de 14 skott de mött - vilket innebär att Harry Tyrer:s räddningsprocent är 57.14%.

Försvarsstatistik

FörsvarTotalPer 90 eller %.Percentil
Mål Insläppta63
0
Minuter per insläppt mål30 Min'N/A
0
Hålla nollan00%
1
Tacklingar00.00
4
Interceptioner00.00
8
Dueller på marken31.50
7
Vunna dueller på marken31.50
7
Vunna dueller i luften21.00
30
Dribblad förbi00.00
99
Fullträffar10.50
7
Blockerade skott00.00
17
Straffar borta00.00
99

Gula kort, röda kort och foulstatistik

Kort och foulTotalPer 90 minuterPercentil
Gula Kort0N/AN/A
Röda kort0N/AN/A
Totalt antal kort00
13
Minuter per bokningInga bokningarN/A
13
Kort över 0,500%
13
Foul begångna00.00
4
Foulade mot21.00
50

Harry Tyrer har inte fått några bokningar (gula eller röda kort) under denna EFL League One säsong.

Mål och xG (förväntade mål)

Mål, xG, skottTotalPer 90 minuterPercentil
Mål Gjorda00
33
Inblandning i mål00
19
Mål hemma00
45
Mål borta00
52
Förväntade mål (xG)0.000.00
8
Icke straffbar xG (npxG)0.000.00
8
Straffmål Gjorda0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller fler mål0N/AN/A
2 eller fler mål0N/AN/A
Minuter per mål0 Minuter per målN/AN/A

Harry Tyrer har inte gjort några mål så här långt i EFL League One 2025/2026 säsongen. Vi får se hur de presterar i de kommande matcherna.

Skott tagna

SkottdataTotalPer 90 minuterPercentil
Skott tagna00.00
7
Skott på mål
0/ 0
0.00
14
Skott utanför mål
0/ 0
0.00
8
Målstolpen0 gånger0.00
66
Konverteringsfrekvens För Skott0.00%N/A
35
Skottprecision0.00%N/A
14
Skott Per Mål Gjorda0.00N/AN/A

Harry Tyrer har inte tagit några skott i EFL League One 2025/2026 säsongen ännu.

Statistik över assists, passningar och skapade chanser

Assists och passningarTotalPer 90 minuterPercentil
Assister00
36
Förväntade assists (xA)0.090.04
8
Passningar5728.50
39
Framgångsrika pass
47/ 57
23.50
56
Andel godkända pass82.46%N/A
90
Viktiga pass00.00
4
Krossboll00.00
8
Framgångsrika krossboll
0/ 0
0.00
18
Genomförandegrad för krossboll0.00%N/A
18
Minuter per assistInga assistsN/AN/A

Harry Tyrer har inte assisterat till några mål under denna EFL League One säsong.

Statistik för dribbling och offside

Dribblingar och offsideTotalPer 90 minuterPercentil
Dribblingar00.00
5
Lyckade dribblingar00.00
7
Dribblingens framgångsgrad0.00%N/A
7
Fördrivna00.00
99
Offsides00.00
35

Straff statistik

StraffsparkarDenna säsongKarriär
Straffkonverterings BetygInga straffInga straff
Vunna straffar00
Straffmål Gjorda00
Missade straffar00

Harry Tyrer har inte tagit några straffsparkar i sin karriär ännu (baserat på all säsongsdata som vi har på FootyStats). Deras straffsparkstatistik kommer att uppdateras när han tar en straff i en officiell match.

Premier League Internationell Cup statistik för Harry Tyrer

ÖvergripandeTotalPer 90 minuter
Matcher Spelade1N/A
minuter9090 minuter per match

Försvarsstatistik

FörsvarTotalPer 90 eller %.
Mål Insläppta11
Minuter per insläppt mål90 Min'N/A
Hålla nollan00%

Gula kort, röda kort och foulstatistik

Kort och foulTotalPer 90 minuter
Gula Kort0N/A
Röda kort0N/A
Totalt antal kort00
Minuter per bokningInga bokningarN/A

Mål och xG (förväntade mål)

Mål, xG, skottTotalPer 90 minuter
Mål Gjorda00
Inblandning i mål00
Mål hemma00
Mål borta00
Minuter per mål0 Minuter per målN/A

Statistik över assists, passningar och skapade chanser

Assists och passningarTotalPer 90 minuter
Assister00
Minuter per assistInga assistsN/A

Statistik för dribbling och offside

Dribblingar och offsideTotalPer 90 minuter
DribblingarEj registreradN/A
Lyckade dribblingarN/AN/A
Dribblingens framgångsgradN/AN/A
OffsidesN/AN/A

Straff statistik

StraffsparkarDenna säsongKarriär
Straffkonverterings BetygInga straffInga straff
Vunna straffar00
Straffmål Gjorda00
Missade straffar00

EFL Trophy statistik för Harry Tyrer

ÖvergripandeTotalPer 90 minuterPercentil
Matcher Spelade1N/A
0
minuter9090 minuter per match
0
Påbörjade matcher1N/A
0
Matcher med utbyte0N/AN/A
Matcher med ersättning0N/AN/A

Statistik för målvakter

MålvaktningTotalPer 90 eller %.Percentil
Skjutna skott77.00
99
Räddningar22.00
33
Räddning2 Räddningar / 7 Skott28.57%
17
Slag00.00
0

Som målvakt har Harry Tyrer släppt in 6 mål och hållit 0 nollan i 1 matcher i EFL League One 2025/2026 säsongen. Det betyder att när Harry Tyrer står i mål, släpper laget in ett mål var 18 minut. Harry Tyrer statistik över insläppta mål per 90 minuter är 3.

När det gäller rå målvaktsspel har de räddat 2 av de 7 skott de mött - vilket innebär att Harry Tyrer:s räddningsprocent är 28.57%.

Försvarsstatistik

FörsvarTotalPer 90 eller %.Percentil
Mål Insläppta55
0
Minuter per insläppt mål18 Min'N/A
0
Hålla nollan00%
13
Tacklingar00.00
13
Interceptioner00.00
24
Dueller på marken00.00
1
Vunna dueller på marken00.00
3
Vunna dueller i luften00.00
11
Dribblad förbi00.00
99
Fullträffar22.00
61
Blockerade skott00.00
37
Straffar borta00.00
99

Gula kort, röda kort och foulstatistik

Kort och foulTotalPer 90 minuterPercentil
Gula Kort0N/AN/A
Röda kort0N/AN/A
Totalt antal kort00
62
Minuter per bokningInga bokningarN/A
62
Kort över 0,500%
63
Foul begångna00.00
18
Foulade mot00.00
17

Mål och xG (förväntade mål)

Mål, xG, skottTotalPer 90 minuterPercentil
Mål Gjorda00
48
Inblandning i mål00
25
Mål hemma00
60
Mål borta00
79
Förväntade mål (xG)0.000.00
17
Icke straffbar xG (npxG)0.000.00
17
Straffmål Gjorda0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller fler mål0N/AN/A
2 eller fler mål0N/AN/A
Minuter per mål0 Minuter per målN/AN/A

Skott tagna

SkottdataTotalPer 90 minuterPercentil
Skott tagna00.00
17
Skott på mål
0/ 0
0.00
41
Skott utanför mål
0/ 0
0.00
23
Målstolpen0 gånger0.00
90
Konverteringsfrekvens För Skott0.00%N/A
63
Skottprecision0.00%N/A
41
Skott Per Mål Gjorda0.00N/AN/A

Statistik över assists, passningar och skapade chanser

Assists och passningarTotalPer 90 minuterPercentil
Assister00
54
Förväntade assists (xA)0.040.04
8
Passningar3838.00
55
Framgångsrika pass
18/ 38
18.00
21
Andel godkända pass47.37%N/A
1
Viktiga pass00.00
23
Krossboll00.00
25
Framgångsrika krossboll
0/ 0
0.00
42
Genomförandegrad för krossboll0.00%N/A
42
Minuter per assistInga assistsN/AN/A

Statistik för dribbling och offside

Dribblingar och offsideTotalPer 90 minuterPercentil
Dribblingar00.00
28
Lyckade dribblingar00.00
35
Dribblingens framgångsgrad0.00%N/A
35
Fördrivna00.00
99
Offsides00.00
75

Straff statistik

StraffsparkarDenna säsongKarriär
Straffkonverterings BetygInga straffInga straff
Vunna straffar00
Straffmål Gjorda00
Missade straffar00

Harry Tyrers statistiska analys

Harry Tyrer är en Målvakt som har dykt upp i 2 matches denna säsong i EFL League One spelat totalt 180 minuter. Harry Tyrer släpper in i genomsnitt 3 mål för varje 90 minuter som han är på planen. Hans noll mål insläppta-statistik ligger för närvarande på 0%. Det betyder att Harry Tyrer har inte släppt in ett mål i 0 matcher av 2 som han har spelat i.

Harry Tyrer har gjort mål totalt av 0 mål hittils den här säsongen i ligan, vilket placerar honom 26Cardiff City lagets skytteliga.

Minut för minut

Gör mål var N/A minut (inga mål)

Inga assists

Inga bokningar

Straffrekord (karriär)
PEN
Gjorde 0 / 0 penalties
Missade 0 / 0 straff
 
Omvandlingsfrekvens för straff : N/A
Rank efter output (Nuvarande liga)

Mål rank

N/A / 603 Spelare

Mål insläppta rank

N/A / 226 Spelare

FÖRGÅENDE SÄSONGERS PRESTATIONER

2025 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

1

0

2

0

0

0

90'

3

0

3

1

0

0

270'

Total 2025

4

0

5

1

0
0

360'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

2
 Insläppta

0  Erhållna kort

2023 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

2

0

3

0

0

0

180'

Total 2023

2

0

3

0

0
0

180'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

1.5
 Insläppta

0  Erhållna kort

2022 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

1

0

1

0

0

0

90'

Total 2022

1

0

1

0

0
0

90'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

1
 Insläppta

0  Erhållna kort

2020 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

4

0

7

1

0

0

360'

Total 2020

5

0

7

1

0
0

450'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

1.75
 Insläppta

0  Erhållna kort

/se/
https://cdn.footystats.org/
- Startar om### min'
- Startar om### H'
Live'
- Startad
Snart
Startad
no

Laddar statistik

GÅ MED I PREMIUM. VINST NU.