Daniel Kosek Portrait

Daniel Kosek Statistik

Klubb : Líšeň
Position : Defender
Nationalitet : Czech Republic
Birthplace : Czech Republic - Czech Republic
Tröjnummer : #32
Ålder (Födelsedag) : 25 (19/5/2001)
Längd : 181cm
Vikt : 71kg

2025/2026

2026/2027

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2025/2026 och karriärstatistik- Daniel Kosek

6.46
Genomsnittlig rating i FNLMål insläppta rank : 7 / 149 Spelare
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

14

1

6

5

3

0

841'

Total 2025/2026

16

1

7

5

3
0

890'

Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

86

5

66

26

16

0

5429'

12

0

3

3

1

0

332'

6

1

15

1

3

0

540'

4

0

3

1

0

0

229'

2

0

2

0

0

0

180'

Total 2025/2026

113

6

95

32

20
0

6962'

Ovan är karriärstatistiken för Daniel Kosek. Daniel Kosek har spelat totalt 113 matcher, gjort 6 mål och ackumulerat 4 assist. Daniel Kosek har spelat flest antal matcher i FNL med 113 framträdanden i Tjeckien. Statistiken inkluderar inte klubb- och internationella vänskapsmatcher.

Statistik per 90 minuter i FNL

0.64Inkastade mål / 90'
6 Mål i 14 Matcher
95th Percentil
36%Hålla nollan
5 Hållna nollan i 14 Matcher
78th Percentil
0.32Kort per 90
3 Kort totalt
84th Percentil

Daniel Kosek statistik - detaljerad

FNL statistik för Daniel Kosek

ÖvergripandeTotalPer 90 minuterPercentil
Matcher Spelade14N/A
36
minuter84160 minuter per match
33
Påbörjade matcher9N/A
34
Matcher med utbyte5N/AN/A
Matcher med ersättning1N/AN/A

Försvarsstatistik

FörsvarTotalPer 90 eller %.Percentil
Mål Insläppta60.64
95
Minuter per insläppt mål140 Min'N/A
95
Hålla nollan536%
78
Tacklingar00.00
45
Interceptioner121.33
95
Dueller på marken515.66
46
Vunna dueller på marken151.66
38
Vunna dueller i luften10.11
17
Dribblad förbi00.00
99
Fullträffar50.55
65
Blockerade skott10.11
65
Straffar borta00.00
99

Som försvarare har Daniel Kosek släppt in 6 mål och hållit 5 clean sheets i 14 matcher i FNL 2025/2026 säsongen. Det betyder att när Daniel Kosek är på planen släpper deras lag in ett mål var 140 minut. Dessutom har de gjort 0.00 tackles och 1.33 interceptions för varje 90 minuter de varit på planen. Daniel Kosek samlar också på sig ungefär 0.55 clearances på samma gång.

Gula kort, röda kort och foulstatistik

Kort och foulTotalPer 90 minuterPercentil
Gula Kort3N/AN/A
Röda kort0N/AN/A
Totalt antal kort30.32
84
Minuter per bokning280 min' / kortN/A
32
Kort över 0,5321%
82
Foul begångna70.78
76
Foulade mot40.44
57

Daniel Kosek har fått 3 gula kort och 0 röda kort i 14 matcher hittills i FNL 2025/2026 säsongen. De begår 0.78 fouls per 90 minuter.

Mål och xG (förväntade mål)

Mål, xG, skottTotalPer 90 minuterPercentil
Mål Gjorda10.11
63
Inblandning i mål20.21
70
Mål hemma10.27
83
Mål borta00
61
Förväntade mål (xG)1.080.12
69
Icke straffbar xG (npxG)1.080.12
70
Straffmål Gjorda0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller fler mål0N/AN/A
2 eller fler mål0N/AN/A
Minuter per mål841 Minuter per målN/AN/A

Daniel Kosek har gjort 1 mål i 14 matcher så här långt i FNL 2025/2026 säsongen. 1 av de gjorda 1 målen gjordes på hemmaplan medan de gjorde 0 mål på bortaplan. Totalt sett är Daniel Kosek's gjorda mål per 90 minuter 0.11. Dessutom är Daniel Kosek totala G/A (mål + assist) 2 för den här säsongen. Deras målmedverkan motsvarar 0.21 per 90 minuter. Deras Non-Penalty xG per 90 minuter är 0.12. Detta sätter Daniel Koseks npxG output till 1.08 vilket sätter dem i topp 70 percentile av FNL spelare.

Skott tagna

SkottdataTotalPer 90 minuterPercentil
Skott tagna70.78
80
Skott på mål
2/ 7
0.22
73
Skott utanför mål
5/ 7
0.55
81
Målstolpen0 gånger0.00
87
Konverteringsfrekvens För Skott14.29%N/A
55
Skottprecision28.57%N/A
55
Skott Per Mål Gjorda7.00N/AN/A

Daniel Kosek har tagit 7 skott i 14 matcher hittills i FNL 2025/2026 säsongen. Av 7 skotten var 2 skotten på mål och de andra 5 skotten var utanför mål. Det betyder att Daniel Koseks skottprecision är 28.57%. De gör ett mål för varje 7.00 skott de tar och tar 0.78 skott per 90 minuter på planen.

Statistik över assists, passningar och skapade chanser

Assists och passningarTotalPer 90 minuterPercentil
Assister10.11
81
Förväntade assists (xA)0.860.10
85
Passningar11412.65
46
Framgångsrika pass
85/ 114
9.43
45
Andel godkända pass74.56%N/A
35
Viktiga pass30.33
64
Krossboll131.44
83
Framgångsrika krossboll
2/ 13
0.22
61
Genomförandegrad för krossboll15.38%N/A
37
Minuter per assist841 Minuter per assistN/AN/A

Daniel Kosek har assisterat till 1 assists i 14 matcher så här långt i FNL 2025/2026 säsongen. Om vi tittar på deras passningsspel så passar Daniel Kosek bollen ungefär 12.65 gånger under en match med en passningsfrekvens på 74.56. de spelar också 0.33 nyckelpassningar varje match vilket leder till betydande målchanser. Totalt sett är Daniel Koseks xA (Expected Assists) output 0.10 per 90 minuter. Denna statistik placerar dem över 85 procent av spelarna i FNL.

Statistik för dribbling och offside

Dribblingar och offsideTotalPer 90 minuterPercentil
Dribblingar50.55
55
Lyckade dribblingar20.22
44
Dribblingens framgångsgrad40.00%N/A
29
Fördrivna10.11
58
Offsides30.33
94

Straff statistik

StraffsparkarDenna säsongKarriär
Straffkonverterings BetygInga straffInga straff
Vunna straffar00
Straffmål Gjorda00
Missade straffar00

Daniel Kosek har inte tagit några straffsparkar i sin karriär ännu (baserat på all säsongsdata som vi har på FootyStats). Deras straffsparkstatistik kommer att uppdateras när han tar en straff i en officiell match.

Tjeckiska cupen statistik för Daniel Kosek

ÖvergripandeTotalPer 90 minuter
Matcher Spelade2N/A
minuter4925 minuter per match

Försvarsstatistik

FörsvarTotalPer 90 eller %.
Mål Insläppta11.84
Minuter per insläppt mål49 Min'N/A
Hålla nollan00%

Som försvarare har Daniel Kosek släppt in 6 mål och hållit 5 clean sheets i 2 matcher i FNL 2025/2026 säsongen. Det betyder att när Daniel Kosek är på planen släpper deras lag in ett mål var 49 minut.

Gula kort, röda kort och foulstatistik

Kort och foulTotalPer 90 minuter
Gula Kort0N/A
Röda kort0N/A
Totalt antal kort00
Minuter per bokningInga bokningarN/A

Mål och xG (förväntade mål)

Mål, xG, skottTotalPer 90 minuter
Mål Gjorda00
Inblandning i mål00
Mål hemma00
Mål borta00
Minuter per mål0 Minuter per målN/A

Statistik över assists, passningar och skapade chanser

Assists och passningarTotalPer 90 minuter
Assister00
Minuter per assistInga assistsN/A

Statistik för dribbling och offside

Dribblingar och offsideTotalPer 90 minuter
DribblingarEj registreradN/A
Lyckade dribblingarN/AN/A
Dribblingens framgångsgradN/AN/A
OffsidesN/AN/A

Straff statistik

StraffsparkarDenna säsongKarriär
Straffkonverterings BetygInga straffInga straff
Vunna straffar00
Straffmål Gjorda00
Missade straffar00

Daniel Koseks statistiska analys

Daniel Kosek är en Försvarare som har dykt upp i 14 matches denna säsong i FNL spelat totalt 841 minuter. Daniel Kosek släpper in i genomsnitt 0.64 mål för varje 90 minuter som han är på planen. Hans noll mål insläppta-statistik ligger för närvarande på 36%. Det betyder att Daniel Kosek har inte släppt in ett mål i 5 matcher av 14 som han har spelat i.

Daniel Kosek har gjort mål totalt av 1 mål hittils den här säsongen i ligan, vilket placerar honom 12Líšeň lagets skytteliga.

Minut för minut

gör mål varje 841 minuter

Assister varje 841 minuter

Erhållit kort varje280 minuter

Straffrekord (karriär)
PEN
Gjorde 0 / 0 penalties
Missade 0 / 0 straff
 
Omvandlingsfrekvens för straff : N/A
Rank efter output (Nuvarande liga)

Mål rank

134 / 372 Spelare

Mål insläppta rank

7 / 149 Spelare

FÖRGÅENDE SÄSONGERS PRESTATIONER

2026/2027 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

2

0

6

0

0

0

169'

Total 2026/2027

2

0

6

0

0
0

169'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

3.2
 Insläppta

0  Erhållna kort

2024/2025 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

23

3

13

9

5

0

1774'

2

0

2

0

0

0

180'

Total 2024/2025

25

3

15

9

5
0

1954'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0.15 Mål

0.66
 Insläppta

0.25  Erhållna kort

2023/2024 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

15

1

17

3

1

0

847'

Total 2023/2024

16

1

19

3

1
0

937'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0.11 Mål

1.81
 Insläppta

0.11  Erhållna kort

2022/2023 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

17

0

12

4

3

0

787'

Total 2022/2023

17

0

12

4

3
0

787'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

1.37
 Insläppta

0.34  Erhållna kort

2021/2022 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

15

0

12

5

4

0

1011'

Total 2021/2022

15

0

12

5

4
0

1011'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

1.07
 Insläppta

0.36  Erhållna kort

2020/2021 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

11

0

3

3

1

0

271'

Total 2020/2021

12

0

8

3

1
0

361'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

1
 Insläppta

0.33  Erhållna kort

2019/2020 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

1

0

0

0

0

0

61'

6

1

15

1

3

0

540'

Total 2019/2020

10

1

16

3

3
0

853'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

0
 Insläppta

0  Erhållna kort

/se/
https://cdn.footystats.org/
- Startar om### min'
- Startar om### H'
Live'
- Startad
Snart
Startad
no

Laddar statistik

GÅ MED I PREMIUM. VINST NU.