Ernar Hakimhan Statistik

Position : Försvarare - Försvarare
Nationalitet : China
Birthplace : China - China
Tröjnummer : #27
Ålder (Födelsedag) : 21 (28/3/2005)
Längd : 185cm

2026

2026 och karriärstatistik- Ernar Hakimhan

5.77
Genomsnittlig rating i China League OneMål insläppta rank : 18 / 139 Spelare
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

15

0

10

6

2

0

1167'

Total 2026

16

0

12

6

2
0

1257'

Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

15

0

10

6

2

0

1167'

Total 2026

16

0

12

6

2
0

1257'

Ovan är karriärstatistiken för Ernar Hakimhan. Ernar Hakimhan har spelat totalt 16 matcher, gjort 0 mål och ackumulerat 0 assist. Ernar Hakimhan har spelat flest antal matcher i China League One med 16 framträdanden i Kina. Statistiken inkluderar inte klubb- och internationella vänskapsmatcher.

Statistik per 90 minuter i China League One

0.77Inkastade mål / 90'
10 Mål i 15 Matcher
85th Percentil
40%Hålla nollan
6 Hållna nollan i 15 Matcher
87th Percentil
0.15Kort per 90
2 Kort totalt
48th Percentil

Ernar Hakimhan statistik - detaljerad

China League One statistik för Ernar Hakimhan

ÖvergripandeTotalPer 90 minuterPercentil
Matcher Spelade15N/A
38
minuter116778 minuter per match
52
Påbörjade matcher13N/A
51
Matcher med utbyte2N/AN/A
Matcher med ersättning2N/AN/A

Försvarsstatistik

FörsvarTotalPer 90 eller %.Percentil
Mål Insläppta100.77
85
Minuter per insläppt mål117 Min'N/A
85
Hålla nollan640%
87
Tacklingar120.92
36
Interceptioner100.77
75
Dueller på marken594.55
34
Vunna dueller på marken292.23
34
Vunna dueller i luften100.77
69
Dribblad förbi00.00
99
Fullträffar554.24
89
Blockerade skott40.31
81
Straffar borta10.08
5

Som försvarare har Ernar Hakimhan släppt in 10 mål och hållit 6 clean sheets i 15 matcher i China League One 2026 säsongen. Det betyder att när Ernar Hakimhan är på planen släpper deras lag in ett mål var 117 minut. Dessutom har de gjort 0.92 tackles och 0.77 interceptions för varje 90 minuter de varit på planen. Ernar Hakimhan samlar också på sig ungefär 4.24 clearances på samma gång.

Gula kort, röda kort och foulstatistik

Kort och foulTotalPer 90 minuterPercentil
Gula Kort2N/AN/A
Röda kort0N/AN/A
Totalt antal kort20.15
48
Minuter per bokning584 min' / kortN/A
71
Kort över 0,5213%
59
Foul begångna171.31
45
Foulade mot70.54
20

Ernar Hakimhan har fått 2 gula kort och 0 röda kort i 15 matcher hittills i China League One 2026 säsongen. De begår 1.31 fouls per 90 minuter.

Mål och xG (förväntade mål)

Mål, xG, skottTotalPer 90 minuterPercentil
Mål Gjorda00
49
Inblandning i mål00
29
Mål hemma00
60
Mål borta00
64
Förväntade mål (xG)0.060.00
11
Icke straffbar xG (npxG)0.060.00
11
Straffmål Gjorda0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller fler mål0N/AN/A
2 eller fler mål0N/AN/A
Minuter per mål0 Minuter per målN/AN/A

Ernar Hakimhan har inte gjort några mål så här långt i China League One 2026 säsongen. Vi får se hur de presterar i de kommande matcherna.

Skott tagna

SkottdataTotalPer 90 minuterPercentil
Skott tagna10.08
11
Skott på mål
0/ 1
0.00
21
Skott utanför mål
1/ 1
0.08
15
Målstolpen0 gånger0.00
84
Konverteringsfrekvens För Skott0.00%N/A
51
Skottprecision0.00%N/A
21
Skott Per Mål Gjorda0.00N/AN/A

Ernar Hakimhan har tagit 1 skott i 15 matcher hittills i China League One 2026 säsongen. Av 1 skotten var 0 skotten på mål och de andra 1 skotten var utanför mål. Det betyder att Ernar Hakimhans skottprecision är 0.00%. De gör ett mål för varje 0.00 skott de tar och tar 0.08 skott per 90 minuter på planen.

Statistik över assists, passningar och skapade chanser

Assists och passningarTotalPer 90 minuterPercentil
Assister00
47
Förväntade assists (xA)1.090.08
35
Passningar51939.99
76
Framgångsrika pass
434/ 519
33.44
79
Andel godkända pass83.62%N/A
82
Viktiga pass10.08
15
Krossboll50.39
39
Framgångsrika krossboll
0/ 5
0.00
28
Genomförandegrad för krossboll0.00%N/A
28
Minuter per assistInga assistsN/AN/A

Ernar Hakimhan har inte assisterat till några mål under denna China League One säsong.

Statistik för dribbling och offside

Dribblingar och offsideTotalPer 90 minuterPercentil
Dribblingar20.15
30
Lyckade dribblingar20.15
45
Dribblingens framgångsgrad100.00%N/A
99
Fördrivna10.08
78
Offsides00.00
49

Straff statistik

StraffsparkarDenna säsongKarriär
Straffkonverterings BetygInga straffInga straff
Vunna straffar00
Straffmål Gjorda00
Missade straffar00

Ernar Hakimhan har inte tagit några straffsparkar i sin karriär ännu (baserat på all säsongsdata som vi har på FootyStats). Deras straffsparkstatistik kommer att uppdateras när han tar en straff i en officiell match.

Kinesisk FA Cup statistik för Ernar Hakimhan

ÖvergripandeTotalPer 90 minuterPercentil
Matcher Spelade1N/A
0
minuter9090 minuter per match
0
Påbörjade matcher1N/A
15
Matcher med utbyte0N/AN/A
Matcher med ersättning0N/AN/A

Försvarsstatistik

FörsvarTotalPer 90 eller %.Percentil
Mål Insläppta22
2
Minuter per insläppt mål45 Min'N/A
7
Hålla nollan00%
12
Tacklingar00.00
79
Interceptioner31.73
91
Dueller på marken2112.12
89
Vunna dueller på marken105.77
86
Vunna dueller i luften31.73
86
Dribblad förbi00.00
99
Fullträffar105.77
98
Blockerade skott00.00
77
Straffar borta00.00
99

Som försvarare har Ernar Hakimhan släppt in 10 mål och hållit 6 clean sheets i 1 matcher i China League One 2026 säsongen. Det betyder att när Ernar Hakimhan är på planen släpper deras lag in ett mål var 45 minut. Dessutom har de gjort 0.00 tackles och 1.73 interceptions för varje 90 minuter de varit på planen. Ernar Hakimhan samlar också på sig ungefär 5.77 clearances på samma gång.

Gula kort, röda kort och foulstatistik

Kort och foulTotalPer 90 minuterPercentil
Gula Kort0N/AN/A
Röda kort0N/AN/A
Totalt antal kort00
76
Minuter per bokningInga bokningarN/A
76
Kort över 0,500%
79
Foul begångna00.00
38
Foulade mot10.58
66

Mål och xG (förväntade mål)

Mål, xG, skottTotalPer 90 minuterPercentil
Mål Gjorda00
73
Inblandning i mål00
41
Mål hemma00
83
Mål borta00
83
Förväntade mål (xG)0.000.00
39
Icke straffbar xG (npxG)0.000.00
40
Straffmål Gjorda0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller fler mål0N/AN/A
2 eller fler mål0N/AN/A
Minuter per mål0 Minuter per målN/AN/A

Skott tagna

SkottdataTotalPer 90 minuterPercentil
Skott tagna00.00
40
Skott på mål
0/ 0
0.00
72
Skott utanför mål
0/ 0
0.00
44
Målstolpen0 gånger0.00
94
Konverteringsfrekvens För Skott0.00%N/A
78
Skottprecision0.00%N/A
72
Skott Per Mål Gjorda0.00N/AN/A

Statistik över assists, passningar och skapade chanser

Assists och passningarTotalPer 90 minuterPercentil
Assister00
63
Förväntade assists (xA)0.120.07
61
Passningar7543.27
92
Framgångsrika pass
62/ 75
35.77
92
Andel godkända pass82.67%N/A
51
Viktiga pass00.00
47
Krossboll00.00
43
Framgångsrika krossboll
0/ 0
0.00
60
Genomförandegrad för krossboll0.00%N/A
62
Minuter per assistInga assistsN/AN/A

Statistik för dribbling och offside

Dribblingar och offsideTotalPer 90 minuterPercentil
Dribblingar00.00
45
Lyckade dribblingar00.00
46
Dribblingens framgångsgrad0.00%N/A
46
Fördrivna00.00
99
Offsides00.00
82

Straff statistik

StraffsparkarDenna säsongKarriär
Straffkonverterings BetygInga straffInga straff
Vunna straffar00
Straffmål Gjorda00
Missade straffar00

Ernar Hakimhans statistiska analys

Ernar Hakimhan är en Försvarare som har dykt upp i 15 matches denna säsong i China League One spelat totalt 1167 minuter. Ernar Hakimhan släpper in i genomsnitt 0.77 mål för varje 90 minuter som han är på planen. Hans noll mål insläppta-statistik ligger för närvarande på 40%. Det betyder att Ernar Hakimhan har inte släppt in ett mål i 6 matcher av 15 som han har spelat i.

Ernar Hakimhan har gjort mål totalt av 0 mål hittils den här säsongen i ligan, vilket placerar honom 28 på Hebei Kungfu FC lagets skytteliga.

Minut för minut

Gör mål var N/A minut (inga mål)

Inga assists

Inga bokningar

Straffrekord (karriär)
PEN
Gjorde 0 / 0 penalties
Missade 0 / 0 straff
 
Omvandlingsfrekvens för straff : N/A
Rank efter output (Nuvarande liga)

Mål rank

322 / 345 Spelare

Mål insläppta rank

18 / 139 Spelare

FÖRGÅENDE SÄSONGERS PRESTATIONER

/se/
https://cdn.footystats.org/
- Startar om### min'
- Startar om### H'
Live'
- Startad
●Snart
●Startad
no

Laddar statistik

GÅ MED I PREMIUM. VINST NU.