Jerrad Tyson Portrait

Jerrad Tyson Statistik

Klubb : Green Gully
Position : Goalkeeper
Nationalitet : Australien
Birthplace : Hobart, TAS - Australia
Tröjnummer : #31
Ålder (Födelsedag) : 36 (21/9/1989)
Längd : 189cm
Vikt : 85kg

2025

2021

2017/2018

2016/2017

2014/2015

2013/2014

2011/2012

2010/2011

2025 och karriärstatistik- Jerrad Tyson

7.70
Genomsnittlig rating i Victoria NPLMål insläppta rank : -1 / 206 Spelare
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

1

0

1

0

0

0

90'

Total 2025

1

0

1

0

0
0

90'

Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

22

0

23

5

2

1

1881'

3

0

2

1

0

0

270'

3

0

5

1

0

0

270'

1

0

1

0

0

0

90'

Total 2016/2017

43

0

50

12

2
1

3725'

Ovan är karriärstatistiken för Jerrad Tyson. Jerrad Tyson har spelat totalt 43 matcher, gjort 0 mål och ackumulerat 0 assist. Jerrad Tyson har spelat flest antal matcher i A-League med 43 framträdanden i Australien. Statistiken inkluderar inte klubb- och internationella vänskapsmatcher.

Statistik per 90 minuter i Victoria NPL

100%Räddning
6 Räddningar / 6 Skott
99 Percentil
1.00Inkastade mål / 90'
1 Mål i 1 Matcher
80th Percentil
0%Hålla nollan
0 Hållna nollan i 1 Matcher
8th Percentil

Jerrad Tyson statistik - detaljerad

Victoria NPL statistik för Jerrad Tyson

ÖvergripandeTotalPer 90 minuterPercentil
Matcher Spelade1N/A
0
minuter9090 minuter per match
0
Påbörjade matcher1N/A
0
Matcher med utbyte0N/AN/A
Matcher med ersättning0N/AN/A

Statistik för målvakter

MålvaktningTotalPer 90 eller %.Percentil
Skjutna skott66.00
99
Räddningar66.00
99
Räddning6 Räddningar / 6 Skott100.00%
99
Slag00.00
0

Som målvakt har Jerrad Tyson släppt in 1 mål och hållit 0 nollan i 1 matcher i Victoria NPL 2025 säsongen. Det betyder att när Jerrad Tyson står i mål, släpper laget in ett mål var 90 minut. Jerrad Tyson statistik över insläppta mål per 90 minuter är 1.

När det gäller rå målvaktsspel har de räddat 6 av de 6 skott de mött - vilket innebär att Jerrad Tyson:s räddningsprocent är 100.00%.

Försvarsstatistik

FörsvarTotalPer 90 eller %.Percentil
Mål Insläppta11
80
Minuter per insläppt mål90 Min'N/A
80
Hålla nollan00%
8
Tacklingar00.00
21
Interceptioner11.00
36
Dueller på marken33.00
9
Vunna dueller på marken33.00
11
Vunna dueller i luften33.00
91
Dribblad förbi00.00
99
Fullträffar44.00
97
Blockerade skott00.00
24
Straffar borta00.00
99

Gula kort, röda kort och foulstatistik

Kort och foulTotalPer 90 minuterPercentil
Gula Kort0N/AN/A
Röda kort0N/AN/A
Totalt antal kort00
17
Minuter per bokningInga bokningarN/A
17
Kort över 0,500%
26
Foul begångna00.00
6
Foulade mot11.00
66

Jerrad Tyson har inte fått några bokningar (gula eller röda kort) under denna Victoria NPL säsong.

Mål och xG (förväntade mål)

Mål, xG, skottTotalPer 90 minuterPercentil
Mål Gjorda00
34
Inblandning i mål00
26
Mål hemma00
43
Mål borta00
54
Förväntade mål (xG)0.000.00
10
Icke straffbar xG (npxG)0.000.00
10
Straffmål Gjorda0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller fler mål0N/AN/A
2 eller fler mål0N/AN/A
Minuter per mål0 Minuter per målN/AN/A

Jerrad Tyson har inte gjort några mål så här långt i Victoria NPL 2025 säsongen. Vi får se hur de presterar i de kommande matcherna.

Skott tagna

SkottdataTotalPer 90 minuterPercentil
Skott tagna00.00
10
Skott på mål
0/ 0
0.00
21
Skott utanför mål
0/ 0
0.00
11
Målstolpen0 gånger0.00
76
Konverteringsfrekvens För Skott0.00%N/A
42
Skottprecision0.00%N/A
21
Skott Per Mål Gjorda0.00N/AN/A

Jerrad Tyson har inte tagit några skott i Victoria NPL 2025 säsongen ännu.

Statistik över assists, passningar och skapade chanser

Assists och passningarTotalPer 90 minuterPercentil
Assister00
48
Förväntade assists (xA)0.020.02
3
Passningar1515.00
5
Framgångsrika pass
9/ 15
9.00
0
Andel godkända pass60.00%N/A
3
Viktiga pass00.00
12
Krossboll00.00
13
Framgångsrika krossboll
0/ 0
0.00
19
Genomförandegrad för krossboll0.00%N/A
19
Minuter per assistInga assistsN/AN/A

Jerrad Tyson har inte assisterat till några mål under denna Victoria NPL säsong.

Statistik för dribbling och offside

Dribblingar och offsideTotalPer 90 minuterPercentil
Dribblingar00.00
10
Lyckade dribblingar00.00
11
Dribblingens framgångsgrad0.00%N/A
11
Fördrivna00.00
99
Offsides00.00
42

Straff statistik

StraffsparkarDenna säsongKarriär
Straffkonverterings BetygInga straffInga straff
Vunna straffar00
Straffmål Gjorda00
Missade straffar00

Jerrad Tyson har inte tagit några straffsparkar i sin karriär ännu (baserat på all säsongsdata som vi har på FootyStats). Deras straffsparkstatistik kommer att uppdateras när han tar en straff i en officiell match.

Jerrad Tysons statistiska analys

Jerrad Tyson är en Målvakt som har dykt upp i 1 matches denna säsong i Victoria NPL spelat totalt 90 minuter. Jerrad Tyson släpper in i genomsnitt 1 mål för varje 90 minuter som han är på planen. Hans noll mål insläppta-statistik ligger för närvarande på 0%. Det betyder att Jerrad Tyson har inte släppt in ett mål i 0 matcher av 1 som han har spelat i.

Jerrad Tyson har gjort mål totalt av 0 mål hittils den här säsongen i ligan, vilket placerar honom 13Green Gully lagets skytteliga.

Minut för minut

Gör mål var N/A minut (inga mål)

Inga assists

Inga bokningar

Straffrekord (karriär)
PEN
Gjorde 0 / 0 penalties
Missade 0 / 0 straff
 
Omvandlingsfrekvens för straff : N/A
Rank efter output (Nuvarande liga)

Mål rank

N/A / 206 Spelare

Mål insläppta rank

N/A / 62 Spelare

FÖRGÅENDE SÄSONGERS PRESTATIONER

2021 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

3

0

2

1

0

0

270'

Total 2021

3

0

2

1

0
0

270'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

0.67
 Insläppta

0  Erhållna kort

2017/2018 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

3

0

5

1

0

0

270'

Total 2017/2018

3

0

5

1

0
0

270'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

1.67
 Insläppta

0  Erhållna kort

2016/2017 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

6

0

7

0

1

1

510'

Total 2016/2017

7

0

12

0

1
1

600'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

1.24
 Insläppta

0.35  Erhållna kort

2014/2015 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

Total 2014/2015

11

0

14

3

0
0

944'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

1.33
 Insläppta

0  Erhållna kort

2013/2014 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

1

0

0

1

1

0

90'

Total 2013/2014

3

0

0

3

1
0

270'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

0
 Insläppta

1  Erhållna kort

2011/2012 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

14

0

14

4

0

0

1191'

Total 2011/2012

14

0

14

4

0
0

1191'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

1.06
 Insläppta

0  Erhållna kort

2010/2011 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

1

0

2

0

0

0

90'

Total 2010/2011

1

0

2

0

0
0

90'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

2
 Insläppta

0  Erhållna kort

/se/
https://cdn.footystats.org/
- Startar om### min'
- Startar om### H'
Live'
- Startad
Snart
Startad
no

Laddar statistik

GÅ MED I PREMIUM. VINST NU.