Gino Barbieri Portrait

Gino Barbieri Statistik

Position : Försvarare - Mitt bak
Nationalitet : Argentina
Birthplace : Argentina - Argentina
Tröjnummer : #55
Ålder (Födelsedag) : 27 (22/1/1999)
Längd : 186cm

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2019/2020

2026 och karriärstatistik- Gino Barbieri

6.77
Genomsnittlig rating i LFPBMål insläppta rank : -1 / 319 Spelare
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

4

0

2

2

0

0

236'

Total 2026

5

0

2

2

0
0

260'

Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

77

3

61

27

15

1

5973'

5

0

1

4

1

0

382'

4

0

2

2

0

0

236'

Total 12138

92

3

68

36

17
1

6992'

Ovan är karriärstatistiken för Gino Barbieri. Gino Barbieri har spelat totalt 92 matcher, gjort 3 mål och ackumulerat 0 assist. Gino Barbieri har spelat flest antal matcher i Prim B Nacional med 92 framträdanden i Argentina. Statistiken inkluderar inte klubb- och internationella vänskapsmatcher.

Statistik per 90 minuter i LFPB

0.76Inkastade mål / 90'
2 Mål i 4 Matcher
87th Percentil
50%Hålla nollan
2 Hållna nollan i 4 Matcher
99th Percentil
0.00Kort per 90
0 Kort totalt
15th Percentil

Gino Barbieri statistik - detaljerad

LFPB statistik för Gino Barbieri

ÖvergripandeTotalPer 90 minuterPercentil
Matcher Spelade4N/A
0
minuter23659 minuter per match
0
Påbörjade matcher2N/A
0
Matcher med utbyte2N/AN/A
Matcher med ersättning1N/AN/A

Försvarsstatistik

FörsvarTotalPer 90 eller %.Percentil
Mål Insläppta20.76
87
Minuter per insläppt mål118 Min'N/A
86
Hålla nollan250%
99
Tacklingar72.67
96
Interceptioner51.91
96
Dueller på marken269.92
91
Vunna dueller på marken145.34
94
Vunna dueller i luften31.14
89
Dribblad förbi31.14
7
Fullträffar166.10
98
Blockerade skott00.00
34
Straffar borta00.00
99

Som försvarare har Gino Barbieri släppt in 2 mål och hållit 2 clean sheets i 4 matcher i LFPB 2026 säsongen. Det betyder att när Gino Barbieri är på planen släpper deras lag in ett mål var 118 minut. Dessutom har de gjort 2.67 tackles och 1.91 interceptions för varje 90 minuter de varit på planen. Gino Barbieri samlar också på sig ungefär 6.10 clearances på samma gång.

Gula kort, röda kort och foulstatistik

Kort och foulTotalPer 90 minuterPercentil
Gula Kort0N/AN/A
Röda kort0N/AN/A
Totalt antal kort00
15
Minuter per bokningInga bokningarN/A
15
Kort över 0,500%
17
Foul begångna62.29
95
Foulade mot20.76
42

Gino Barbieri har inte fått några bokningar (gula eller röda kort) under denna LFPB säsong.

Mål och xG (förväntade mål)

Mål, xG, skottTotalPer 90 minuterPercentil
Mål Gjorda00
52
Inblandning i mål00
38
Mål hemma00
60
Mål borta00
69
Förväntade mål (xG)0.160.06
41
Icke straffbar xG (npxG)0.160.06
42
Straffmål Gjorda0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller fler mål0N/AN/A
2 eller fler mål0N/AN/A
Minuter per mål0 Minuter per målN/AN/A

Gino Barbieri har inte gjort några mål så här långt i LFPB 2026 säsongen. Vi får se hur de presterar i de kommande matcherna.

Skott tagna

SkottdataTotalPer 90 minuterPercentil
Skott tagna31.14
55
Skott på mål
0/ 3
0.00
23
Skott utanför mål
3/ 3
1.14
70
Målstolpen0 gånger0.00
76
Konverteringsfrekvens För Skott0.00%N/A
52
Skottprecision0.00%N/A
23
Skott Per Mål Gjorda0.00N/AN/A

Gino Barbieri har tagit 3 skott i 4 matcher hittills i LFPB 2026 säsongen. Av 3 skotten var 0 skotten på mål och de andra 3 skotten var utanför mål. Det betyder att Gino Barbieris skottprecision är 0.00%. De gör ett mål för varje 0.00 skott de tar och tar 1.14 skott per 90 minuter på planen.

Statistik över assists, passningar och skapade chanser

Assists och passningarTotalPer 90 minuterPercentil
Assister00
57
Förväntade assists (xA)0.180.07
31
Passningar9837.37
71
Framgångsrika pass
81/ 98
30.89
70
Andel godkända pass82.65%N/A
61
Viktiga pass00.00
7
Krossboll41.53
66
Framgångsrika krossboll
0/ 4
0.00
35
Genomförandegrad för krossboll0.00%N/A
35
Minuter per assistInga assistsN/AN/A

Gino Barbieri har inte assisterat till några mål under denna LFPB säsong.

Statistik för dribbling och offside

Dribblingar och offsideTotalPer 90 minuterPercentil
Dribblingar31.14
62
Lyckade dribblingar20.76
79
Dribblingens framgångsgrad66.67%N/A
88
Fördrivna10.38
52
Offsides00.00
49

Straff statistik

StraffsparkarDenna säsongKarriär
Straffkonverterings BetygInga straffInga straff
Vunna straffar00
Straffmål Gjorda00
Missade straffar00

Gino Barbieri har inte tagit några straffsparkar i sin karriär ännu (baserat på all säsongsdata som vi har på FootyStats). Deras straffsparkstatistik kommer att uppdateras när han tar en straff i en officiell match.

Prim B Nacional statistik för Gino Barbieri

ÖvergripandeTotalPer 90 minuterPercentil
Matcher Spelade1N/A
0
minuter2424 minuter per match
0
Påbörjade matcher0N/A
0
Matcher med utbyte1N/AN/A
Matcher med ersättning0N/AN/A

Försvarsstatistik

FörsvarTotalPer 90 eller %.Percentil
Mål Insläppta00
99
Minuter per insläppt mål0 Min'N/A
0
Hålla nollan00%
0
Tacklingar00.00
53
Interceptioner00.00
14
Dueller på marken00.00
6
Vunna dueller på marken00.00
7
Vunna dueller i luften00.00
13
Dribblad förbi00.00
99
Fullträffar00.00
15
Blockerade skott00.00
52
Straffar borta00.00
99

Som försvarare har Gino Barbieri släppt in 2 mål och hållit 2 clean sheets i 1 matcher i LFPB 2026 säsongen. Det betyder att när Gino Barbieri är på planen släpper deras lag in ett mål var 0 minut. Dessutom har de gjort 0.00 tackles och 0.00 interceptions för varje 90 minuter de varit på planen. Gino Barbieri samlar också på sig ungefär 0.00 clearances på samma gång.

Gula kort, röda kort och foulstatistik

Kort och foulTotalPer 90 minuterPercentil
Gula Kort0N/AN/A
Röda kort0N/AN/A
Totalt antal kort00
12
Minuter per bokningInga bokningarN/A
12
Kort över 0,500%
13
Foul begångna00.00
18
Foulade mot00.00
14

Mål och xG (förväntade mål)

Mål, xG, skottTotalPer 90 minuterPercentil
Mål Gjorda00
50
Inblandning i mål00
33
Mål hemma00
62
Mål borta00
69
Förväntade mål (xG)0.000.00
23
Icke straffbar xG (npxG)0.000.00
24
Straffmål Gjorda0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller fler mål0N/AN/A
2 eller fler mål0N/AN/A
Minuter per mål0 Minuter per målN/AN/A

Skott tagna

SkottdataTotalPer 90 minuterPercentil
Skott tagna00.00
24
Skott på mål
0/ 0
0.00
45
Skott utanför mål
0/ 0
0.00
30
Målstolpen0 gånger0.00
94
Konverteringsfrekvens För Skott0.00%N/A
54
Skottprecision0.00%N/A
45
Skott Per Mål Gjorda0.00N/AN/A

Statistik över assists, passningar och skapade chanser

Assists och passningarTotalPer 90 minuterPercentil
Assister00
54
Förväntade assists (xA)0.000.00
8
Passningar00.00
5
Framgångsrika pass
0/ 0
0.00
5
Andel godkända pass0.00%N/A
5
Viktiga pass00.00
32
Krossboll00.00
28
Framgångsrika krossboll
0/ 0
0.00
47
Genomförandegrad för krossboll0.00%N/A
47
Minuter per assistInga assistsN/AN/A

Statistik för dribbling och offside

Dribblingar och offsideTotalPer 90 minuterPercentil
Dribblingar00.00
26
Lyckade dribblingar00.00
34
Dribblingens framgångsgrad0.00%N/A
34
Fördrivna00.00
99
Offsides00.00
67

Straff statistik

StraffsparkarDenna säsongKarriär
Straffkonverterings BetygInga straffInga straff
Vunna straffar00
Straffmål Gjorda00
Missade straffar00

Gino Barbieris statistiska analys

Gino Barbieri är en Försvarare som har dykt upp i 4 matches denna säsong i LFPB spelat totalt 236 minuter. Gino Barbieri släpper in i genomsnitt 0.76 mål för varje 90 minuter som han är på planen. Hans noll mål insläppta-statistik ligger för närvarande på 50%. Det betyder att Gino Barbieri har inte släppt in ett mål i 2 matcher av 4 som han har spelat i.

Gino Barbieri har gjort mål totalt av 0 mål hittils den här säsongen i ligan, vilket placerar honom 19Real Tomayapo lagets skytteliga.

Minut för minut

Gör mål var N/A minut (inga mål)

Inga assists

Inga bokningar

Straffrekord (karriär)
PEN
Gjorde 0 / 0 penalties
Missade 0 / 0 straff
 
Omvandlingsfrekvens för straff : N/A
Rank efter output (Nuvarande liga)

Mål rank

N/A / 319 Spelare

Mål insläppta rank

N/A / 130 Spelare

FÖRGÅENDE SÄSONGERS PRESTATIONER

2025 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

18

1

7

11

5

1

1491'

Total 2025

18

1

7

11

5
1

1491'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0.06 Mål

0.42
 Insläppta

0.36  Erhållna kort

2024 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

Total 2024

6

0

4

3

1
0

401'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

0.9
 Insläppta

0.22  Erhållna kort

2023 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

25

1

28

6

3

0

2231'

4

0

1

3

1

0

292'

Total 2023

29

1

29

9

4
0

2523'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0.04 Mål

1.13
 Insläppta

0.12  Erhållna kort

2022 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

28

1

26

7

7

0

2191'

Total 2022

29

1

26

8

7
0

2281'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0.04 Mål

1.07
 Insläppta

0.29  Erhållna kort

2021 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

Total 2021

4

0

0

2

0
0

25'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

0
 Insläppta

0  Erhållna kort

2019/2020 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

Total 2019/2020

1

0

0

1

0
0

11'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

0
 Insläppta

0  Erhållna kort

/se/
https://cdn.footystats.org/
- Startar om### min'
- Startar om### H'
Live'
- Startad
Snart
Startad
no

Laddar statistik

GÅ MED I PREMIUM. VINST NU.