Halvtidstabell - U19 Divisie 2

# TeamMP
Matcher Spelat
V - O - F
Vinner - Oavgjort - Förlorar på halvtid
MF
Mål För (MF).
Antalet mål detta
lag har gjort.
MM
Mål Mot (MM).
Antalet mål detta
lag har släppt in.
MS
Målskillnad (MS).
Mål Gjorda - Mål Insläppta
PngSenaste 5MPM
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
BLGM
Båda lagen att göra mål (BLGM).
Lista av lag med det högsta antalet matcher där båda lagen har fått poäng. Statistik från lagets inhemska liga körs endast.
* Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar sig för denna BLGM-tabell.
MAG
Missad Mål Försök (MAG).
Matcher där det här laget har misslyckats att göra mål.
0.5+
Över 0.5 (0.5+).
Antalet eller procenten av matcher där de totala målen slutade över 0.5 (dvs 1, 2 eller 3 mål)
1.5+
Över 1.5 (1.5+).
Antalet eller procenten av matcher där de totala målen slutade över 1,5 (dvs. 2, 3 eller 4 mål)
2.5+
Över 2.5 (2.5+).
Antalet eller procenten av matcher där de totala målen slutade över 2.5 (dvs:3, 4 eller 5 mål)
S
Snitt mål per match (snitt).
Det genomsnittliga antalet totala mål per match.
Beräknat över den här säsongen.
1FC Utrecht Under 19FC Utrecht Under 19
FC Utrecht Under 19

FC Utrecht Under 19

U19 Divisie 2 (Div. -1)

Liga Pos 0 / 8

Nederländerna

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • O
  • F
0.50
Hem
  • O
1.00
Borta
  • F
0.00
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 0% 0% 0%
S 5.00 6.00 4.00
Gjorde mål 2.00 3.00 1.00
Insläppta 3.00 3.00 3.00
BLGM 100% 100% 100%
HN 0% 0% 0%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

20-0-00000
    0.00
    0%0%0%0%0%0%0
    2FC Twente Heracles Academie Under 19FC Twente Heracles Academie Under 19
    FC Twente Heracles Academie Under 19

    FC Twente Heracles Academie Under 19

    U19 Divisie 2 (Div. -1)

    Liga Pos 0 / 8

    Nederländerna

    Form Senaste 5 MPM
    Övergripande
    • O
    • V
    2.00
    Hem
    • V
    3.00
    Borta
    • O
    1.00
    Statistik Övergripande Hem Borta
    Vinst % 50% 100% 0%
    S 5.50 5.00 6.00
    Gjorde mål 3.50 4.00 3.00
    Insläppta 2.00 1.00 3.00
    BLGM 100% 100% 100%
    HN 0% 0% 0%

    Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
    Uppgradera till FootyStats Premium!

    20-0-00000
      0.00
      0%0%0%0%0%0%0
      3ADO Den Haag Under 19ADO Den Haag Under 19
      ADO Den Haag Under 19

      ADO Den Haag Under 19

      U19 Divisie 2 (Div. -1)

      Liga Pos 0 / 8

      Nederländerna

      Form Senaste 5 MPM
      Övergripande
      • F
      • V
      1.50
      Hem
      • F
      0.00
      Borta
      • V
      3.00
      Statistik Övergripande Hem Borta
      Vinst % 50% 0% 100%
      S 6.00 8.00 4.00
      Gjorde mål 2.00 1.00 3.00
      Insläppta 4.00 7.00 1.00
      BLGM 100% 100% 100%
      HN 0% 0% 0%

      Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
      Uppgradera till FootyStats Premium!

      20-0-00000
        0.00
        0%0%0%0%0%0%0
        4Willem II Under 19Willem II Under 19
        Willem II Under 19

        Willem II Under 19

        U19 Divisie 2 (Div. -1)

        Liga Pos 0 / 8

        Nederländerna

        Form Senaste 5 MPM
        Övergripande
        • V
        • F
        1.50
        Hem
        • F
        0.00
        Borta
        • V
        3.00
        Statistik Övergripande Hem Borta
        Vinst % 50% 0% 100%
        S 6.50 5.00 8.00
        Gjorde mål 4.00 1.00 7.00
        Insläppta 2.50 4.00 1.00
        BLGM 100% 100% 100%
        HN 0% 0% 0%

        Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
        Uppgradera till FootyStats Premium!

        20-0-00000
          0.00
          0%0%0%0%0%0%0
          5Go Ahead Eagles Under 19Go Ahead Eagles Under 19
          Go Ahead Eagles Under 19

          Go Ahead Eagles Under 19

          U19 Divisie 2 (Div. -1)

          Liga Pos 0 / 8

          Nederländerna

          Form Senaste 5 MPM
          Övergripande
          • F
          • V
          1.50
          Hem
          • V
          3.00
          Borta
          • F
          0.00
          Statistik Övergripande Hem Borta
          Vinst % 50% 100% 0%
          S 4.00 4.00 4.00
          Gjorde mål 1.50 3.00 0.00
          Insläppta 2.50 1.00 4.00
          BLGM 50% 100% 0%
          HN 0% 0% 0%

          Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
          Uppgradera till FootyStats Premium!

          20-0-00000
            0.00
            0%0%0%0%0%0%0
            6Almere City Under 19Almere City Under 19
            Almere City Under 19

            Almere City Under 19

            U19 Divisie 2 (Div. -1)

            Liga Pos 0 / 8

            Nederländerna

            Form Senaste 5 MPM
            Övergripande
            • V
            • V
            3.00
            Hem
            • V
            3.00
            Borta
            • V
            3.00
            Statistik Övergripande Hem Borta
            Vinst % 100% 100% 100%
            S 4.50 4.00 5.00
            Gjorde mål 4.00 4.00 4.00
            Insläppta 0.50 0.00 1.00
            BLGM 50% 0% 100%
            HN 50% 100% 0%

            Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
            Uppgradera till FootyStats Premium!

            20-0-00000
              0.00
              0%0%0%0%0%0%0
              7FC Volendam Under 19FC Volendam Under 19
              FC Volendam Under 19

              FC Volendam Under 19

              U19 Divisie 2 (Div. -1)

              Liga Pos 0 / 8

              Nederländerna

              Form Senaste 5 MPM
              Övergripande
              • V
              • F
              1.50
              Hem
              • V
              3.00
              Borta
              • F
              0.00
              Statistik Övergripande Hem Borta
              Vinst % 50% 100% 0%
              S 6.00 7.00 5.00
              Gjorde mål 3.50 6.00 1.00
              Insläppta 2.50 1.00 4.00
              BLGM 100% 100% 100%
              HN 0% 0% 0%

              Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
              Uppgradera till FootyStats Premium!

              20-0-00000
                0.00
                0%0%0%0%0%0%0
                8VVV Venlo Under 19VVV Venlo Under 19
                VVV Venlo Under 19

                VVV Venlo Under 19

                U19 Divisie 2 (Div. -1)

                Liga Pos 0 / 8

                Nederländerna

                Form Senaste 5 MPM
                Övergripande
                • F
                • F
                0.00
                Hem
                • F
                0.00
                Borta
                • F
                0.00
                Statistik Övergripande Hem Borta
                Vinst % 0% 0% 0%
                S 5.50 4.00 7.00
                Gjorde mål 1.00 1.00 1.00
                Insläppta 4.50 3.00 6.00
                BLGM 100% 100% 100%
                HN 0% 0% 0%

                Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
                Uppgradera till FootyStats Premium!

                20-0-00000
                  0.00
                  0%0%0%0%0%0%0

                  * All statistik på denna tabell tas från halvtidsresultat.

                  Hem / Halvtidstabell (U19 Divisie 2)

                  # TeamMP
                  Matcher Spelat
                  V - O - F (HT)
                  Vinner - Oavgjort - Förlorar på halvtid
                  MF
                  Mål För (MF).
                  Antalet mål detta
                  lag har gjort.
                  MM
                  Mål Mot (MM).
                  Antalet mål detta
                  lag har släppt in.
                  MS
                  Målskillnad (MS).
                  Mål Gjorda - Mål Insläppta
                  PngSenaste 5 (HT)MPM (HT)
                  HN
                  Hålla nollan (HN).
                  Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
                  *Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
                  BLGM
                  Båda lagen att göra mål (BLGM).
                  Lista av lag med det högsta antalet matcher där båda lagen har fått poäng. Statistik från lagets inhemska liga körs endast.
                  * Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar sig för denna BLGM-tabell.
                  MAG
                  Missad Mål Försök (MAG).
                  Matcher där det här laget har misslyckats att göra mål.
                  0.5+
                  Över 0.5 (0.5+).
                  Antalet eller procenten av matcher där de totala målen slutade över 0.5 (dvs 1, 2 eller 3 mål)
                  1.5+
                  Över 1.5 (1.5+).
                  Antalet eller procenten av matcher där de totala målen slutade över 1,5 (dvs. 2, 3 eller 4 mål)
                  2.5+
                  Över 2.5 (2.5+).
                  Antalet eller procenten av matcher där de totala målen slutade över 2.5 (dvs:3, 4 eller 5 mål)
                  S
                  Snitt mål per match (snitt).
                  Det genomsnittliga antalet totala mål per match.
                  Beräknat över den här säsongen.
                  1FC Utrecht Under 19FC Utrecht Under 19
                  FC Utrecht Under 19

                  FC Utrecht Under 19

                  U19 Divisie 2 (Div. -1)

                  Liga Pos 0 / 8

                  Nederländerna

                  Form Senaste 5 MPM
                  Övergripande
                  • O
                  • F
                  0.50
                  Hem
                  • O
                  1.00
                  Borta
                  • F
                  0.00
                  Statistik Övergripande Hem Borta
                  Vinst % 0% 0% 0%
                  S 5.00 6.00 4.00
                  Gjorde mål 2.00 3.00 1.00
                  Insläppta 3.00 3.00 3.00
                  BLGM 100% 100% 100%
                  HN 0% 0% 0%

                  Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
                  Uppgradera till FootyStats Premium!

                  10-0-00000
                  • O
                    FC Utrecht Under 19

                    FC Utrecht Under 19

                    U19 Divisie 2

                    29/8 14:00

                    3 - 3

                    FT

                    ( HT : 0 - 0 )

                    FC Twente / Heracles Academie Under 19

                    FC Twente Heracles Academie Under 19

                  0.00
                  0%0%0%0%0%0%0
                  2FC Twente Heracles Academie Under 19FC Twente Heracles Academie Under 19
                  FC Twente Heracles Academie Under 19

                  FC Twente Heracles Academie Under 19

                  U19 Divisie 2 (Div. -1)

                  Liga Pos 0 / 8

                  Nederländerna

                  Form Senaste 5 MPM
                  Övergripande
                  • O
                  • V
                  2.00
                  Hem
                  • V
                  3.00
                  Borta
                  • O
                  1.00
                  Statistik Övergripande Hem Borta
                  Vinst % 50% 100% 0%
                  S 5.50 5.00 6.00
                  Gjorde mål 3.50 4.00 3.00
                  Insläppta 2.00 1.00 3.00
                  BLGM 100% 100% 100%
                  HN 0% 0% 0%

                  Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
                  Uppgradera till FootyStats Premium!

                  10-0-00000
                  • V
                    FC Twente / Heracles Academie Under 19

                    FC Twente Heracles Academie Under 19

                    U19 Divisie 2

                    5/9 11:30

                    4 - 1

                    FT

                    ( HT : 0 - 0 )

                    FC Volendam Under 19

                    FC Volendam Under 19

                  0.00
                  0%0%0%0%0%0%0
                  3ADO Den Haag Under 19ADO Den Haag Under 19
                  ADO Den Haag Under 19

                  ADO Den Haag Under 19

                  U19 Divisie 2 (Div. -1)

                  Liga Pos 0 / 8

                  Nederländerna

                  Form Senaste 5 MPM
                  Övergripande
                  • F
                  • V
                  1.50
                  Hem
                  • F
                  0.00
                  Borta
                  • V
                  3.00
                  Statistik Övergripande Hem Borta
                  Vinst % 50% 0% 100%
                  S 6.00 8.00 4.00
                  Gjorde mål 2.00 1.00 3.00
                  Insläppta 4.00 7.00 1.00
                  BLGM 100% 100% 100%
                  HN 0% 0% 0%

                  Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
                  Uppgradera till FootyStats Premium!

                  10-0-00000
                  • F
                    ADO Den Haag Under 19

                    ADO Den Haag Under 19

                    U19 Divisie 2

                    29/8 11:30

                    1 - 7

                    FT

                    ( HT : 0 - 0 )

                    Willem II Under 19

                    Willem II Under 19

                  0.00
                  0%0%0%0%0%0%0
                  4Willem II Under 19Willem II Under 19
                  Willem II Under 19

                  Willem II Under 19

                  U19 Divisie 2 (Div. -1)

                  Liga Pos 0 / 8

                  Nederländerna

                  Form Senaste 5 MPM
                  Övergripande
                  • V
                  • F
                  1.50
                  Hem
                  • F
                  0.00
                  Borta
                  • V
                  3.00
                  Statistik Övergripande Hem Borta
                  Vinst % 50% 0% 100%
                  S 6.50 5.00 8.00
                  Gjorde mål 4.00 1.00 7.00
                  Insläppta 2.50 4.00 1.00
                  BLGM 100% 100% 100%
                  HN 0% 0% 0%

                  Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
                  Uppgradera till FootyStats Premium!

                  10-0-00000
                  • F
                    Willem II Under 19

                    Willem II Under 19

                    U19 Divisie 2

                    5/9 14:00

                    1 - 4

                    FT

                    ( HT : 0 - 0 )

                    Almere City Under 19

                    Almere City Under 19

                  0.00
                  0%0%0%0%0%0%0
                  5Go Ahead Eagles Under 19Go Ahead Eagles Under 19
                  Go Ahead Eagles Under 19

                  Go Ahead Eagles Under 19

                  U19 Divisie 2 (Div. -1)

                  Liga Pos 0 / 8

                  Nederländerna

                  Form Senaste 5 MPM
                  Övergripande
                  • F
                  • V
                  1.50
                  Hem
                  • V
                  3.00
                  Borta
                  • F
                  0.00
                  Statistik Övergripande Hem Borta
                  Vinst % 50% 100% 0%
                  S 4.00 4.00 4.00
                  Gjorde mål 1.50 3.00 0.00
                  Insläppta 2.50 1.00 4.00
                  BLGM 50% 100% 0%
                  HN 0% 0% 0%

                  Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
                  Uppgradera till FootyStats Premium!

                  10-0-00000
                  • V
                    Go Ahead Eagles Under 19

                    Go Ahead Eagles Under 19

                    U19 Divisie 2

                    5/9 14:15

                    3 - 1

                    FT

                    ( HT : 0 - 0 )

                    FC Utrecht Under 19

                    FC Utrecht Under 19

                  0.00
                  0%0%0%0%0%0%0
                  6Almere City Under 19Almere City Under 19
                  Almere City Under 19

                  Almere City Under 19

                  U19 Divisie 2 (Div. -1)

                  Liga Pos 0 / 8

                  Nederländerna

                  Form Senaste 5 MPM
                  Övergripande
                  • V
                  • V
                  3.00
                  Hem
                  • V
                  3.00
                  Borta
                  • V
                  3.00
                  Statistik Övergripande Hem Borta
                  Vinst % 100% 100% 100%
                  S 4.50 4.00 5.00
                  Gjorde mål 4.00 4.00 4.00
                  Insläppta 0.50 0.00 1.00
                  BLGM 50% 0% 100%
                  HN 50% 100% 0%

                  Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
                  Uppgradera till FootyStats Premium!

                  10-0-00000
                  • V
                    Almere City Under 19

                    Almere City Under 19

                    U19 Divisie 2

                    29/8 11:00

                    4 - 0

                    FT

                    ( HT : 0 - 0 )

                    Go Ahead Eagles Under 19

                    Go Ahead Eagles Under 19

                  0.00
                  0%0%0%0%0%0%0
                  7FC Volendam Under 19FC Volendam Under 19
                  FC Volendam Under 19

                  FC Volendam Under 19

                  U19 Divisie 2 (Div. -1)

                  Liga Pos 0 / 8

                  Nederländerna

                  Form Senaste 5 MPM
                  Övergripande
                  • V
                  • F
                  1.50
                  Hem
                  • V
                  3.00
                  Borta
                  • F
                  0.00
                  Statistik Övergripande Hem Borta
                  Vinst % 50% 100% 0%
                  S 6.00 7.00 5.00
                  Gjorde mål 3.50 6.00 1.00
                  Insläppta 2.50 1.00 4.00
                  BLGM 100% 100% 100%
                  HN 0% 0% 0%

                  Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
                  Uppgradera till FootyStats Premium!

                  10-0-00000
                  • V
                    FC Volendam Under 19

                    FC Volendam Under 19

                    U19 Divisie 2

                    29/8 14:00

                    6 - 1

                    FT

                    ( HT : 0 - 0 )

                    VVV Venlo Under 19

                    VVV Venlo Under 19

                  0.00
                  0%0%0%0%0%0%0
                  8VVV Venlo Under 19VVV Venlo Under 19
                  VVV Venlo Under 19

                  VVV Venlo Under 19

                  U19 Divisie 2 (Div. -1)

                  Liga Pos 0 / 8

                  Nederländerna

                  Form Senaste 5 MPM
                  Övergripande
                  • F
                  • F
                  0.00
                  Hem
                  • F
                  0.00
                  Borta
                  • F
                  0.00
                  Statistik Övergripande Hem Borta
                  Vinst % 0% 0% 0%
                  S 5.50 4.00 7.00
                  Gjorde mål 1.00 1.00 1.00
                  Insläppta 4.50 3.00 6.00
                  BLGM 100% 100% 100%
                  HN 0% 0% 0%

                  Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
                  Uppgradera till FootyStats Premium!

                  10-0-00000
                  • F
                    VVV Venlo Under 19

                    VVV Venlo Under 19

                    U19 Divisie 2

                    5/9 11:15

                    1 - 3

                    FT

                    ( HT : 0 - 0 )

                    ADO Den Haag Under 19

                    ADO Den Haag Under 19

                  0.00
                  0%0%0%0%0%0%0

                  Borta / Halvtidstabell (U19 Divisie 2)

                  # TeamMP
                  Matcher Spelat
                  V - O - F (HT)
                  Vinner - Oavgjort - Förlorar på halvtid
                  MF
                  Mål För (MF).
                  Antalet mål detta
                  lag har gjort.
                  MM
                  Mål Mot (MM).
                  Antalet mål detta
                  lag har släppt in.
                  MS
                  Målskillnad (MS).
                  Mål Gjorda - Mål Insläppta
                  PngSenaste 5 (HT)MPM (HT)
                  HN
                  Hålla nollan (HN).
                  Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
                  *Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
                  BLGM
                  Båda lagen att göra mål (BLGM).
                  Lista av lag med det högsta antalet matcher där båda lagen har fått poäng. Statistik från lagets inhemska liga körs endast.
                  * Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar sig för denna BLGM-tabell.
                  MAG
                  Missad Mål Försök (MAG).
                  Matcher där det här laget har misslyckats att göra mål.
                  0.5+
                  Över 0.5 (0.5+).
                  Antalet eller procenten av matcher där de totala målen slutade över 0.5 (dvs 1, 2 eller 3 mål)
                  1.5+
                  Över 1.5 (1.5+).
                  Antalet eller procenten av matcher där de totala målen slutade över 1,5 (dvs. 2, 3 eller 4 mål)
                  2.5+
                  Över 2.5 (2.5+).
                  Antalet eller procenten av matcher där de totala målen slutade över 2.5 (dvs:3, 4 eller 5 mål)
                  S
                  Snitt mål per match (snitt).
                  Det genomsnittliga antalet totala mål per match.
                  Beräknat över den här säsongen.
                  1FC Utrecht Under 19FC Utrecht Under 19
                  FC Utrecht Under 19

                  FC Utrecht Under 19

                  U19 Divisie 2 (Div. -1)

                  Liga Pos 0 / 8

                  Nederländerna

                  Form Senaste 5 MPM
                  Övergripande
                  • O
                  • F
                  0.50
                  Hem
                  • O
                  1.00
                  Borta
                  • F
                  0.00
                  Statistik Övergripande Hem Borta
                  Vinst % 0% 0% 0%
                  S 5.00 6.00 4.00
                  Gjorde mål 2.00 3.00 1.00
                  Insläppta 3.00 3.00 3.00
                  BLGM 100% 100% 100%
                  HN 0% 0% 0%

                  Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
                  Uppgradera till FootyStats Premium!

                  10-0-00000
                  • F
                    Go Ahead Eagles Under 19

                    Go Ahead Eagles Under 19

                    U19 Divisie 2

                    5/9 14:15

                    3 - 1

                    FT

                    ( HT : 0 - 0 )

                    FC Utrecht Under 19

                    FC Utrecht Under 19

                  0.00
                  0%0%0%0%0%0%0
                  2FC Twente Heracles Academie Under 19FC Twente Heracles Academie Under 19
                  FC Twente Heracles Academie Under 19

                  FC Twente Heracles Academie Under 19

                  U19 Divisie 2 (Div. -1)

                  Liga Pos 0 / 8

                  Nederländerna

                  Form Senaste 5 MPM
                  Övergripande
                  • O
                  • V
                  2.00
                  Hem
                  • V
                  3.00
                  Borta
                  • O
                  1.00
                  Statistik Övergripande Hem Borta
                  Vinst % 50% 100% 0%
                  S 5.50 5.00 6.00
                  Gjorde mål 3.50 4.00 3.00
                  Insläppta 2.00 1.00 3.00
                  BLGM 100% 100% 100%
                  HN 0% 0% 0%

                  Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
                  Uppgradera till FootyStats Premium!

                  10-0-00000
                  • O
                    FC Utrecht Under 19

                    FC Utrecht Under 19

                    U19 Divisie 2

                    29/8 14:00

                    3 - 3

                    FT

                    ( HT : 0 - 0 )

                    FC Twente / Heracles Academie Under 19

                    FC Twente Heracles Academie Under 19

                  0.00
                  0%0%0%0%0%0%0
                  3ADO Den Haag Under 19ADO Den Haag Under 19
                  ADO Den Haag Under 19

                  ADO Den Haag Under 19

                  U19 Divisie 2 (Div. -1)

                  Liga Pos 0 / 8

                  Nederländerna

                  Form Senaste 5 MPM
                  Övergripande
                  • F
                  • V
                  1.50
                  Hem
                  • F
                  0.00
                  Borta
                  • V
                  3.00
                  Statistik Övergripande Hem Borta
                  Vinst % 50% 0% 100%
                  S 6.00 8.00 4.00
                  Gjorde mål 2.00 1.00 3.00
                  Insläppta 4.00 7.00 1.00
                  BLGM 100% 100% 100%
                  HN 0% 0% 0%

                  Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
                  Uppgradera till FootyStats Premium!

                  10-0-00000
                  • V
                    VVV Venlo Under 19

                    VVV Venlo Under 19

                    U19 Divisie 2

                    5/9 11:15

                    1 - 3

                    FT

                    ( HT : 0 - 0 )

                    ADO Den Haag Under 19

                    ADO Den Haag Under 19

                  0.00
                  0%0%0%0%0%0%0
                  4Willem II Under 19Willem II Under 19
                  Willem II Under 19

                  Willem II Under 19

                  U19 Divisie 2 (Div. -1)

                  Liga Pos 0 / 8

                  Nederländerna

                  Form Senaste 5 MPM
                  Övergripande
                  • V
                  • F
                  1.50
                  Hem
                  • F
                  0.00
                  Borta
                  • V
                  3.00
                  Statistik Övergripande Hem Borta
                  Vinst % 50% 0% 100%
                  S 6.50 5.00 8.00
                  Gjorde mål 4.00 1.00 7.00
                  Insläppta 2.50 4.00 1.00
                  BLGM 100% 100% 100%
                  HN 0% 0% 0%

                  Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
                  Uppgradera till FootyStats Premium!

                  10-0-00000
                  • V
                    ADO Den Haag Under 19

                    ADO Den Haag Under 19

                    U19 Divisie 2

                    29/8 11:30

                    1 - 7

                    FT

                    ( HT : 0 - 0 )

                    Willem II Under 19

                    Willem II Under 19

                  0.00
                  0%0%0%0%0%0%0
                  5Go Ahead Eagles Under 19Go Ahead Eagles Under 19
                  Go Ahead Eagles Under 19

                  Go Ahead Eagles Under 19

                  U19 Divisie 2 (Div. -1)

                  Liga Pos 0 / 8

                  Nederländerna

                  Form Senaste 5 MPM
                  Övergripande
                  • F
                  • V
                  1.50
                  Hem
                  • V
                  3.00
                  Borta
                  • F
                  0.00
                  Statistik Övergripande Hem Borta
                  Vinst % 50% 100% 0%
                  S 4.00 4.00 4.00
                  Gjorde mål 1.50 3.00 0.00
                  Insläppta 2.50 1.00 4.00
                  BLGM 50% 100% 0%
                  HN 0% 0% 0%

                  Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
                  Uppgradera till FootyStats Premium!

                  10-0-00000
                  • F
                    Almere City Under 19

                    Almere City Under 19

                    U19 Divisie 2

                    29/8 11:00

                    4 - 0

                    FT

                    ( HT : 0 - 0 )

                    Go Ahead Eagles Under 19

                    Go Ahead Eagles Under 19

                  0.00
                  0%0%0%0%0%0%0
                  6Almere City Under 19Almere City Under 19
                  Almere City Under 19

                  Almere City Under 19

                  U19 Divisie 2 (Div. -1)

                  Liga Pos 0 / 8

                  Nederländerna

                  Form Senaste 5 MPM
                  Övergripande
                  • V
                  • V
                  3.00
                  Hem
                  • V
                  3.00
                  Borta
                  • V
                  3.00
                  Statistik Övergripande Hem Borta
                  Vinst % 100% 100% 100%
                  S 4.50 4.00 5.00
                  Gjorde mål 4.00 4.00 4.00
                  Insläppta 0.50 0.00 1.00
                  BLGM 50% 0% 100%
                  HN 50% 100% 0%

                  Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
                  Uppgradera till FootyStats Premium!

                  10-0-00000
                  • V
                    Willem II Under 19

                    Willem II Under 19

                    U19 Divisie 2

                    5/9 14:00

                    1 - 4

                    FT

                    ( HT : 0 - 0 )

                    Almere City Under 19

                    Almere City Under 19

                  0.00
                  0%0%0%0%0%0%0
                  7FC Volendam Under 19FC Volendam Under 19
                  FC Volendam Under 19

                  FC Volendam Under 19

                  U19 Divisie 2 (Div. -1)

                  Liga Pos 0 / 8

                  Nederländerna

                  Form Senaste 5 MPM
                  Övergripande
                  • V
                  • F
                  1.50
                  Hem
                  • V
                  3.00
                  Borta
                  • F
                  0.00
                  Statistik Övergripande Hem Borta
                  Vinst % 50% 100% 0%
                  S 6.00 7.00 5.00
                  Gjorde mål 3.50 6.00 1.00
                  Insläppta 2.50 1.00 4.00
                  BLGM 100% 100% 100%
                  HN 0% 0% 0%

                  Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
                  Uppgradera till FootyStats Premium!

                  10-0-00000
                  • F
                    FC Twente / Heracles Academie Under 19

                    FC Twente Heracles Academie Under 19

                    U19 Divisie 2

                    5/9 11:30

                    4 - 1

                    FT

                    ( HT : 0 - 0 )

                    FC Volendam Under 19

                    FC Volendam Under 19

                  0.00
                  0%0%0%0%0%0%0
                  8VVV Venlo Under 19VVV Venlo Under 19
                  VVV Venlo Under 19

                  VVV Venlo Under 19

                  U19 Divisie 2 (Div. -1)

                  Liga Pos 0 / 8

                  Nederländerna

                  Form Senaste 5 MPM
                  Övergripande
                  • F
                  • F
                  0.00
                  Hem
                  • F
                  0.00
                  Borta
                  • F
                  0.00
                  Statistik Övergripande Hem Borta
                  Vinst % 0% 0% 0%
                  S 5.50 4.00 7.00
                  Gjorde mål 1.00 1.00 1.00
                  Insläppta 4.50 3.00 6.00
                  BLGM 100% 100% 100%
                  HN 0% 0% 0%

                  Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
                  Uppgradera till FootyStats Premium!

                  10-0-00000
                  • F
                    FC Volendam Under 19

                    FC Volendam Under 19

                    U19 Divisie 2

                    29/8 14:00

                    6 - 1

                    FT

                    ( HT : 0 - 0 )

                    VVV Venlo Under 19

                    VVV Venlo Under 19

                  0.00
                  0%0%0%0%0%0%0
                  /se/
                  https://cdn.footystats.org/
                  - Startar om### min'
                  - Startar om### H'
                  Live'
                  - Startad
                  Snart
                  Startad
                  no

                  Laddar statistik

                  GÅ MED I PREMIUM. VINST NU.