Skott - Kuwait Premier League

Lag Skott

# Team Över 10.5 Över 11.5 Över 12.5 Över 13.5 Över 14.5 Över 15.5
1Al Kuwait LogoAl Kuwait75%75%50%50%50%50%
2Al Arabi LogoAl Arabi75%50%50%50%50%50%
3Al Salmiyah LogoAl Salmiyah75%75%75%75%75%50%
4Kazma LogoKazma75%75%75%75%75%75%
5Al Fahaheel LogoAl Fahaheel75%75%75%75%75%50%
6Al Qadsia LogoAl Qadsia50%25%25%25%25%25%
7Al Shabab LogoAl Shabab50%25%0%0%0%0%
8Al Nasar LogoAl Nasar50%50%50%25%0%0%
9Al Tadhamon LogoAl Tadhamon25%25%0%0%0%0%
10Al Sahel LogoAl Sahel25%0%0%0%0%0%
11Al Jahra LogoAl Jahra0%0%0%0%0%0%
12Al Sulaibikhat LogoAl Sulaibikhat0%0%0%0%0%0%

Match Skott

# Team Över 23.5 Över 24.5 Över 25.5 Över 26.5
1Al Salmiyah LogoAl Salmiyah75%75%50%50%
2Al Nasar LogoAl Nasar75%75%75%75%
3Al Tadhamon LogoAl Tadhamon75%50%50%50%
4Al Kuwait LogoAl Kuwait50%25%25%25%
5Al Arabi LogoAl Arabi50%25%25%25%
6Kazma LogoKazma50%25%25%0%
7Al Fahaheel LogoAl Fahaheel50%50%50%50%
8Al Shabab LogoAl Shabab50%50%50%25%
9Al Qadsia LogoAl Qadsia25%25%25%25%
10Al Sahel LogoAl Sahel25%25%0%0%
11Al Jahra LogoAl Jahra25%25%25%25%
12Al Sulaibikhat LogoAl Sulaibikhat0%0%0%0%

Spelare - Skott tagna

No data

/se/
https://cdn.footystats.org/
- Startar om### min'
- Startar om### H'
Live'
- Startad
●Snart
●Startad
no

Laddar statistik

GÅ MED I PREMIUM. VINST NU.