Hålla nollan - U19 Alap

Målvakt - Hålla nollan

# SpelareMP
Matcher Spelat
Hålla nollanHålla nollan %HemBorta

Lag - Hålla nollan

# TeamMP
Matcher Spelat
Hålla nollanHN%HemBorta
1Varda Labdarugo Akademia Under 19Varda Labdarugo Akademia Under 19
Varda Labdarugo Akademia Under 19

Varda Labdarugo Akademia Under 19

U19 Alap (Div. -1)

Liga Pos 1 / 12

Ungern

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • V
  • V
  • V
  • O
2.33
Hem
  • O
  • V
  • V
  • V
  • V
2.44
Borta
  • F
  • O
  • V
  • V
  • O
2.22
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 72% 78% 67%
S 3.06 3.11 3.00
Gjorde mål 2.22 2.33 2.11
Insläppta 0.83 0.78 0.89
BLGM 50% 44% 56%
HN 39% 44% 33%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

18739%44%33%
2Békéscsaba U19Békéscsaba U19
Békéscsaba U19

Békéscsaba U19

U19 Alap (Div. -1)

Liga Pos 3 / 12

Ungern

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • F
  • V
  • V
  • O
1.94
Hem
  • V
  • V
  • F
  • F
  • O
2.11
Borta
  • O
  • F
  • F
  • V
  • V
1.78
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 61% 67% 56%
S 3.78 2.67 4.89
Gjorde mål 2.33 1.67 3.00
Insläppta 1.44 1.00 1.89
BLGM 56% 44% 67%
HN 33% 44% 22%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

18633%44%22%
3Nyíregyháza Sp. U19Nyíregyháza Sp. U19
Nyíregyháza Sp. U19

Nyíregyháza Sp. U19

U19 Alap (Div. -1)

Liga Pos 4 / 12

Ungern

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • F
  • V
  • F
  • V
1.72
Hem
  • V
  • V
  • F
  • F
  • F
1.67
Borta
  • V
  • O
  • V
  • V
  • V
1.78
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 56% 56% 56%
S 5.17 6.22 4.11
Gjorde mål 2.56 2.78 2.33
Insläppta 2.61 3.44 1.78
BLGM 39% 22% 56%
HN 28% 44% 11%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

18528%44%11%
4ZTE U19ZTE U19
ZTE U19

ZTE U19

U19 Alap (Div. -1)

Liga Pos 5 / 12

Ungern

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • F
  • F
  • F
  • V
1.67
Hem
  • V
  • O
  • V
  • F
  • F
1.56
Borta
  • F
  • V
  • V
  • F
  • V
1.78
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 50% 44% 56%
S 3.56 3.56 3.56
Gjorde mål 2.11 2.11 2.11
Insläppta 1.44 1.44 1.44
BLGM 67% 67% 67%
HN 28% 22% 33%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

18528%22%33%
5III Keruleti TVE Under 19III Keruleti TVE Under 19
III Keruleti TVE Under 19

III Keruleti TVE Under 19

U19 Alap (Div. -1)

Liga Pos 6 / 12

Ungern

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • V
  • F
  • V
  • V
1.67
Hem
  • V
  • F
  • V
  • V
  • V
2.33
Borta
  • O
  • F
  • F
  • F
  • V
1.00
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 50% 78% 22%
S 3.22 4.11 2.33
Gjorde mål 1.78 2.67 0.89
Insläppta 1.44 1.44 1.44
BLGM 67% 78% 56%
HN 28% 22% 33%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

18528%22%33%
6Kelen BVB U19Kelen BVB U19
Kelen BVB U19

Kelen BVB U19

U19 Alap (Div. -1)

Liga Pos 2 / 12

Ungern

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • V
  • F
  • V
  • O
2.17
Hem
  • V
  • O
  • V
  • V
  • O
2.56
Borta
  • F
  • V
  • V
  • F
  • V
1.78
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 67% 78% 56%
S 5.22 4.56 5.89
Gjorde mål 3.50 3.44 3.56
Insläppta 1.72 1.11 2.33
BLGM 72% 78% 67%
HN 28% 22% 33%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

18528%22%33%
7Gyirmót U19Gyirmót U19
Gyirmót U19

Gyirmót U19

U19 Alap (Div. -1)

Liga Pos 7 / 12

Ungern

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • V
  • V
  • V
  • O
1.61
Hem
  • V
  • F
  • V
  • V
  • V
1.78
Borta
  • O
  • V
  • V
  • V
  • O
1.44
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 44% 56% 33%
S 3.78 3.44 4.11
Gjorde mål 2.11 1.78 2.44
Insläppta 1.67 1.67 1.67
BLGM 72% 67% 78%
HN 17% 22% 11%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

18317%22%11%
8VLS Veszprem Under 19VLS Veszprem Under 19
VLS Veszprem Under 19

VLS Veszprem Under 19

U19 Alap (Div. -1)

Liga Pos 8 / 12

Ungern

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • O
  • V
  • F
  • F
1.11
Hem
  • V
  • V
  • F
  • V
  • F
1.78
Borta
  • F
  • F
  • V
  • O
  • F
0.44
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 33% 56% 11%
S 3.61 3.78 3.44
Gjorde mål 1.61 2.11 1.11
Insläppta 2.00 1.67 2.33
BLGM 56% 56% 56%
HN 17% 33% 0%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

18317%33%0%
9Pécsi MFC U19Pécsi MFC U19
Pécsi MFC U19

Pécsi MFC U19

U19 Alap (Div. -1)

Liga Pos 12 / 12

Ungern

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • F
  • F
  • F
  • F
0.56
Hem
  • V
  • F
  • F
  • F
  • F
0.44
Borta
  • F
  • F
  • V
  • F
  • F
0.67
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 17% 11% 22%
S 4.11 4.22 4.00
Gjorde mål 1.33 1.44 1.22
Insläppta 2.78 2.78 2.78
BLGM 50% 56% 44%
HN 11% 11% 11%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

18211%11%11%
10Kecskeméti TE U19Kecskeméti TE U19
Kecskeméti TE U19

Kecskeméti TE U19

U19 Alap (Div. -1)

Liga Pos 11 / 12

Ungern

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • F
  • O
  • V
  • F
0.56
Hem
  • O
  • F
  • F
  • O
  • V
0.67
Borta
  • F
  • F
  • V
  • F
  • F
0.44
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 11% 11% 11%
S 2.83 2.56 3.11
Gjorde mål 0.89 0.78 1.00
Insläppta 1.94 1.78 2.11
BLGM 56% 56% 56%
HN 11% 11% 11%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

18211%11%11%
11Szolnoki MAV FC Under 19Szolnoki MAV FC Under 19
Szolnoki MAV FC Under 19

Szolnoki MAV FC Under 19

U19 Alap (Div. -1)

Liga Pos 9 / 12

Ungern

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • V
  • F
  • F
  • V
1.11
Hem
  • V
  • O
  • V
  • F
  • V
1.89
Borta
  • F
  • F
  • F
  • V
  • F
0.33
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 33% 56% 11%
S 4.89 5.33 4.44
Gjorde mål 2.00 3.00 1.00
Insläppta 2.89 2.33 3.44
BLGM 72% 89% 56%
HN 6% 11% 0%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

1816%11%0%
12Fonix Gold FC Under 19Fonix Gold FC Under 19
Fonix Gold FC Under 19

Fonix Gold FC Under 19

U19 Alap (Div. -1)

Liga Pos 10 / 12

Ungern

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • F
  • F
  • F
  • F
0.72
Hem
  • V
  • V
  • F
  • F
  • F
1.44
Borta
  • F
  • F
  • F
  • F
  • F
0.00
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 22% 44% 0%
S 5.67 5.33 6.00
Gjorde mål 2.00 2.44 1.56
Insläppta 3.67 2.89 4.44
BLGM 78% 78% 78%
HN 0% 0% 0%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

1800%0%0%

Hem / Hålla nollan (U19 Alap)

# TeamMP
Matcher Spelat
Hem
Hålla nollan
Hem
HN%
1Varda Labdarugo Akademia Under 19Varda Labdarugo Akademia Under 19
Varda Labdarugo Akademia Under 19

Varda Labdarugo Akademia Under 19

U19 Alap (Div. -1)

Liga Pos 1 / 12

Ungern

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • V
  • V
  • V
  • O
2.33
Hem
  • O
  • V
  • V
  • V
  • V
2.44
Borta
  • F
  • O
  • V
  • V
  • O
2.22
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 72% 78% 67%
S 3.06 3.11 3.00
Gjorde mål 2.22 2.33 2.11
Insläppta 0.83 0.78 0.89
BLGM 50% 44% 56%
HN 39% 44% 33%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

9444%
2Békéscsaba U19Békéscsaba U19
Békéscsaba U19

Békéscsaba U19

U19 Alap (Div. -1)

Liga Pos 3 / 12

Ungern

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • F
  • V
  • V
  • O
1.94
Hem
  • V
  • V
  • F
  • F
  • O
2.11
Borta
  • O
  • F
  • F
  • V
  • V
1.78
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 61% 67% 56%
S 3.78 2.67 4.89
Gjorde mål 2.33 1.67 3.00
Insläppta 1.44 1.00 1.89
BLGM 56% 44% 67%
HN 33% 44% 22%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

9444%
3Nyíregyháza Sp. U19Nyíregyháza Sp. U19
Nyíregyháza Sp. U19

Nyíregyháza Sp. U19

U19 Alap (Div. -1)

Liga Pos 4 / 12

Ungern

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • F
  • V
  • F
  • V
1.72
Hem
  • V
  • V
  • F
  • F
  • F
1.67
Borta
  • V
  • O
  • V
  • V
  • V
1.78
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 56% 56% 56%
S 5.17 6.22 4.11
Gjorde mål 2.56 2.78 2.33
Insläppta 2.61 3.44 1.78
BLGM 39% 22% 56%
HN 28% 44% 11%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

9444%
4VLS Veszprem Under 19VLS Veszprem Under 19
VLS Veszprem Under 19

VLS Veszprem Under 19

U19 Alap (Div. -1)

Liga Pos 8 / 12

Ungern

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • O
  • V
  • F
  • F
1.11
Hem
  • V
  • V
  • F
  • V
  • F
1.78
Borta
  • F
  • F
  • V
  • O
  • F
0.44
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 33% 56% 11%
S 3.61 3.78 3.44
Gjorde mål 1.61 2.11 1.11
Insläppta 2.00 1.67 2.33
BLGM 56% 56% 56%
HN 17% 33% 0%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

9333%
5ZTE U19ZTE U19
ZTE U19

ZTE U19

U19 Alap (Div. -1)

Liga Pos 5 / 12

Ungern

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • F
  • F
  • F
  • V
1.67
Hem
  • V
  • O
  • V
  • F
  • F
1.56
Borta
  • F
  • V
  • V
  • F
  • V
1.78
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 50% 44% 56%
S 3.56 3.56 3.56
Gjorde mål 2.11 2.11 2.11
Insläppta 1.44 1.44 1.44
BLGM 67% 67% 67%
HN 28% 22% 33%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

9222%
6III Keruleti TVE Under 19III Keruleti TVE Under 19
III Keruleti TVE Under 19

III Keruleti TVE Under 19

U19 Alap (Div. -1)

Liga Pos 6 / 12

Ungern

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • V
  • F
  • V
  • V
1.67
Hem
  • V
  • F
  • V
  • V
  • V
2.33
Borta
  • O
  • F
  • F
  • F
  • V
1.00
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 50% 78% 22%
S 3.22 4.11 2.33
Gjorde mål 1.78 2.67 0.89
Insläppta 1.44 1.44 1.44
BLGM 67% 78% 56%
HN 28% 22% 33%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

9222%
7Kelen BVB U19Kelen BVB U19
Kelen BVB U19

Kelen BVB U19

U19 Alap (Div. -1)

Liga Pos 2 / 12

Ungern

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • V
  • F
  • V
  • O
2.17
Hem
  • V
  • O
  • V
  • V
  • O
2.56
Borta
  • F
  • V
  • V
  • F
  • V
1.78
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 67% 78% 56%
S 5.22 4.56 5.89
Gjorde mål 3.50 3.44 3.56
Insläppta 1.72 1.11 2.33
BLGM 72% 78% 67%
HN 28% 22% 33%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

9222%
8Gyirmót U19Gyirmót U19
Gyirmót U19

Gyirmót U19

U19 Alap (Div. -1)

Liga Pos 7 / 12

Ungern

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • V
  • V
  • V
  • O
1.61
Hem
  • V
  • F
  • V
  • V
  • V
1.78
Borta
  • O
  • V
  • V
  • V
  • O
1.44
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 44% 56% 33%
S 3.78 3.44 4.11
Gjorde mål 2.11 1.78 2.44
Insläppta 1.67 1.67 1.67
BLGM 72% 67% 78%
HN 17% 22% 11%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

9222%
9Pécsi MFC U19Pécsi MFC U19
Pécsi MFC U19

Pécsi MFC U19

U19 Alap (Div. -1)

Liga Pos 12 / 12

Ungern

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • F
  • F
  • F
  • F
0.56
Hem
  • V
  • F
  • F
  • F
  • F
0.44
Borta
  • F
  • F
  • V
  • F
  • F
0.67
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 17% 11% 22%
S 4.11 4.22 4.00
Gjorde mål 1.33 1.44 1.22
Insläppta 2.78 2.78 2.78
BLGM 50% 56% 44%
HN 11% 11% 11%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

9111%
10Kecskeméti TE U19Kecskeméti TE U19
Kecskeméti TE U19

Kecskeméti TE U19

U19 Alap (Div. -1)

Liga Pos 11 / 12

Ungern

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • F
  • O
  • V
  • F
0.56
Hem
  • O
  • F
  • F
  • O
  • V
0.67
Borta
  • F
  • F
  • V
  • F
  • F
0.44
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 11% 11% 11%
S 2.83 2.56 3.11
Gjorde mål 0.89 0.78 1.00
Insläppta 1.94 1.78 2.11
BLGM 56% 56% 56%
HN 11% 11% 11%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

9111%
11Szolnoki MAV FC Under 19Szolnoki MAV FC Under 19
Szolnoki MAV FC Under 19

Szolnoki MAV FC Under 19

U19 Alap (Div. -1)

Liga Pos 9 / 12

Ungern

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • V
  • F
  • F
  • V
1.11
Hem
  • V
  • O
  • V
  • F
  • V
1.89
Borta
  • F
  • F
  • F
  • V
  • F
0.33
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 33% 56% 11%
S 4.89 5.33 4.44
Gjorde mål 2.00 3.00 1.00
Insläppta 2.89 2.33 3.44
BLGM 72% 89% 56%
HN 6% 11% 0%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

9111%
12Fonix Gold FC Under 19Fonix Gold FC Under 19
Fonix Gold FC Under 19

Fonix Gold FC Under 19

U19 Alap (Div. -1)

Liga Pos 10 / 12

Ungern

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • F
  • F
  • F
  • F
0.72
Hem
  • V
  • V
  • F
  • F
  • F
1.44
Borta
  • F
  • F
  • F
  • F
  • F
0.00
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 22% 44% 0%
S 5.67 5.33 6.00
Gjorde mål 2.00 2.44 1.56
Insläppta 3.67 2.89 4.44
BLGM 78% 78% 78%
HN 0% 0% 0%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

900%

Borta / Hålla nollan (U19 Alap)

# TeamMP
Matcher Spelat
Borta
Hålla nollan
Borta
HN%
1Varda Labdarugo Akademia Under 19Varda Labdarugo Akademia Under 19
Varda Labdarugo Akademia Under 19

Varda Labdarugo Akademia Under 19

U19 Alap (Div. -1)

Liga Pos 1 / 12

Ungern

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • V
  • V
  • V
  • O
2.33
Hem
  • O
  • V
  • V
  • V
  • V
2.44
Borta
  • F
  • O
  • V
  • V
  • O
2.22
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 72% 78% 67%
S 3.06 3.11 3.00
Gjorde mål 2.22 2.33 2.11
Insläppta 0.83 0.78 0.89
BLGM 50% 44% 56%
HN 39% 44% 33%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

9333%
2ZTE U19ZTE U19
ZTE U19

ZTE U19

U19 Alap (Div. -1)

Liga Pos 5 / 12

Ungern

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • F
  • F
  • F
  • V
1.67
Hem
  • V
  • O
  • V
  • F
  • F
1.56
Borta
  • F
  • V
  • V
  • F
  • V
1.78
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 50% 44% 56%
S 3.56 3.56 3.56
Gjorde mål 2.11 2.11 2.11
Insläppta 1.44 1.44 1.44
BLGM 67% 67% 67%
HN 28% 22% 33%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

9333%
3III Keruleti TVE Under 19III Keruleti TVE Under 19
III Keruleti TVE Under 19

III Keruleti TVE Under 19

U19 Alap (Div. -1)

Liga Pos 6 / 12

Ungern

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • V
  • F
  • V
  • V
1.67
Hem
  • V
  • F
  • V
  • V
  • V
2.33
Borta
  • O
  • F
  • F
  • F
  • V
1.00
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 50% 78% 22%
S 3.22 4.11 2.33
Gjorde mål 1.78 2.67 0.89
Insläppta 1.44 1.44 1.44
BLGM 67% 78% 56%
HN 28% 22% 33%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

9333%
4Kelen BVB U19Kelen BVB U19
Kelen BVB U19

Kelen BVB U19

U19 Alap (Div. -1)

Liga Pos 2 / 12

Ungern

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • V
  • F
  • V
  • O
2.17
Hem
  • V
  • O
  • V
  • V
  • O
2.56
Borta
  • F
  • V
  • V
  • F
  • V
1.78
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 67% 78% 56%
S 5.22 4.56 5.89
Gjorde mål 3.50 3.44 3.56
Insläppta 1.72 1.11 2.33
BLGM 72% 78% 67%
HN 28% 22% 33%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

9333%
5Békéscsaba U19Békéscsaba U19
Békéscsaba U19

Békéscsaba U19

U19 Alap (Div. -1)

Liga Pos 3 / 12

Ungern

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • F
  • V
  • V
  • O
1.94
Hem
  • V
  • V
  • F
  • F
  • O
2.11
Borta
  • O
  • F
  • F
  • V
  • V
1.78
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 61% 67% 56%
S 3.78 2.67 4.89
Gjorde mål 2.33 1.67 3.00
Insläppta 1.44 1.00 1.89
BLGM 56% 44% 67%
HN 33% 44% 22%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

9222%
6Nyíregyháza Sp. U19Nyíregyháza Sp. U19
Nyíregyháza Sp. U19

Nyíregyháza Sp. U19

U19 Alap (Div. -1)

Liga Pos 4 / 12

Ungern

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • F
  • V
  • F
  • V
1.72
Hem
  • V
  • V
  • F
  • F
  • F
1.67
Borta
  • V
  • O
  • V
  • V
  • V
1.78
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 56% 56% 56%
S 5.17 6.22 4.11
Gjorde mål 2.56 2.78 2.33
Insläppta 2.61 3.44 1.78
BLGM 39% 22% 56%
HN 28% 44% 11%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

9111%
7Gyirmót U19Gyirmót U19
Gyirmót U19

Gyirmót U19

U19 Alap (Div. -1)

Liga Pos 7 / 12

Ungern

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • V
  • V
  • V
  • O
1.61
Hem
  • V
  • F
  • V
  • V
  • V
1.78
Borta
  • O
  • V
  • V
  • V
  • O
1.44
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 44% 56% 33%
S 3.78 3.44 4.11
Gjorde mål 2.11 1.78 2.44
Insläppta 1.67 1.67 1.67
BLGM 72% 67% 78%
HN 17% 22% 11%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

9111%
8Pécsi MFC U19Pécsi MFC U19
Pécsi MFC U19

Pécsi MFC U19

U19 Alap (Div. -1)

Liga Pos 12 / 12

Ungern

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • F
  • F
  • F
  • F
0.56
Hem
  • V
  • F
  • F
  • F
  • F
0.44
Borta
  • F
  • F
  • V
  • F
  • F
0.67
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 17% 11% 22%
S 4.11 4.22 4.00
Gjorde mål 1.33 1.44 1.22
Insläppta 2.78 2.78 2.78
BLGM 50% 56% 44%
HN 11% 11% 11%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

9111%
9Kecskeméti TE U19Kecskeméti TE U19
Kecskeméti TE U19

Kecskeméti TE U19

U19 Alap (Div. -1)

Liga Pos 11 / 12

Ungern

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • F
  • O
  • V
  • F
0.56
Hem
  • O
  • F
  • F
  • O
  • V
0.67
Borta
  • F
  • F
  • V
  • F
  • F
0.44
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 11% 11% 11%
S 2.83 2.56 3.11
Gjorde mål 0.89 0.78 1.00
Insläppta 1.94 1.78 2.11
BLGM 56% 56% 56%
HN 11% 11% 11%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

9111%
10VLS Veszprem Under 19VLS Veszprem Under 19
VLS Veszprem Under 19

VLS Veszprem Under 19

U19 Alap (Div. -1)

Liga Pos 8 / 12

Ungern

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • O
  • V
  • F
  • F
1.11
Hem
  • V
  • V
  • F
  • V
  • F
1.78
Borta
  • F
  • F
  • V
  • O
  • F
0.44
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 33% 56% 11%
S 3.61 3.78 3.44
Gjorde mål 1.61 2.11 1.11
Insläppta 2.00 1.67 2.33
BLGM 56% 56% 56%
HN 17% 33% 0%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

900%
11Szolnoki MAV FC Under 19Szolnoki MAV FC Under 19
Szolnoki MAV FC Under 19

Szolnoki MAV FC Under 19

U19 Alap (Div. -1)

Liga Pos 9 / 12

Ungern

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • V
  • F
  • F
  • V
1.11
Hem
  • V
  • O
  • V
  • F
  • V
1.89
Borta
  • F
  • F
  • F
  • V
  • F
0.33
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 33% 56% 11%
S 4.89 5.33 4.44
Gjorde mål 2.00 3.00 1.00
Insläppta 2.89 2.33 3.44
BLGM 72% 89% 56%
HN 6% 11% 0%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

900%
12Fonix Gold FC Under 19Fonix Gold FC Under 19
Fonix Gold FC Under 19

Fonix Gold FC Under 19

U19 Alap (Div. -1)

Liga Pos 10 / 12

Ungern

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • F
  • F
  • F
  • F
0.72
Hem
  • V
  • V
  • F
  • F
  • F
1.44
Borta
  • F
  • F
  • F
  • F
  • F
0.00
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 22% 44% 0%
S 5.67 5.33 6.00
Gjorde mål 2.00 2.44 1.56
Insläppta 3.67 2.89 4.44
BLGM 78% 78% 78%
HN 0% 0% 0%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

900%

Vilket lag höll nollan mest i U19 Alap?

Lagen som höll nollan mest i U19 Alap är Varda Labdarugo Akademia Under 19 (7 noll mål insläppta i 18 matcher), och de följs av Békéscsaba U19(6 noll mål insläppta 18 matcher), och ZTE U19 (5 noll mål insläppta i 18 matcher). Varda Labdarugo Akademia Under 19 släppte inga mål i 39% av matcherna i U19 Alap den här säsongen, vilket är riktigt imponerande och visar hur mycket av en sten deras backlinje är.Békéscsaba U19 har också bra värde på noll mål insläppta på 33% och ZTE U19 har noll mål insläppta förhållande av 28%.

/se/
https://cdn.footystats.org/
- Startar om### min'
- Startar om### H'
Live'
- Startad
Snart
Startad
no

Laddar statistik

GÅ MED I PREMIUM. VINST NU.