Halvtidstabell - League1 Ontario

# TeamMP
Matcher Spelat
V - O - F
Vinner - Oavgjort - Förlorar på halvtid
MF
Mål För (MF).
Antalet mål detta
lag har gjort.
MM
Mål Mot (MM).
Antalet mål detta
lag har släppt in.
MS
Målskillnad (MS).
Mål Gjorda - Mål Insläppta
PngSenaste 5MPM
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
BLGM
Båda lagen att göra mål (BLGM).
Lista av lag med det högsta antalet matcher där båda lagen har fått poäng. Statistik från lagets inhemska liga körs endast.
* Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar sig för denna BLGM-tabell.
MAG
Missad Mål Försök (MAG).
Matcher där det här laget har misslyckats att göra mål.
0.5+
Över 0.5 (0.5+).
Antalet eller procenten av matcher där de totala målen slutade över 0.5 (dvs 1, 2 eller 3 mål)
1.5+
Över 1.5 (1.5+).
Antalet eller procenten av matcher där de totala målen slutade över 1,5 (dvs. 2, 3 eller 4 mål)
2.5+
Över 2.5 (2.5+).
Antalet eller procenten av matcher där de totala målen slutade över 2.5 (dvs:3, 4 eller 5 mål)
S
Snitt mål per match (snitt).
Det genomsnittliga antalet totala mål per match.
Beräknat över den här säsongen.
1Woodbridge Strikers SCWoodbridge Strikers SC
Woodbridge Strikers SC

Woodbridge Strikers SC

League1 Ontario (Div. -1)

Liga Pos 2 / 12

Kanada

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • V
  • O
  • V
  • V
2.18
Hem
  • V
  • V
  • V
  • V
  • O
2.64
Borta
  • V
  • O
  • F
  • V
  • V
1.73
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 64% 82% 45%
S 3.55 4.09 3.00
Gjorde mål 2.55 3.18 1.91
Insläppta 1.00 0.91 1.09
BLGM 59% 73% 45%
HN 36% 27% 45%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

2212-5-3287+2141
  • V
  • V
  • O
  • O
  • V
1.86
59%18%32%73%45%27%1.59
2Scrosoppi FCScrosoppi FC
Scrosoppi FC

Scrosoppi FC

League1 Ontario (Div. -1)

Liga Pos 1 / 12

Kanada

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
2.29
Hem
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
3.00
Borta
  • O
  • O
  • O
  • F
  • V
1.64
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 71% 100% 45%
S 4.24 4.60 3.91
Gjorde mål 3.05 4.00 2.18
Insläppta 1.19 0.60 1.73
BLGM 62% 40% 82%
HN 38% 60% 18%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

2111-4-32411+1337
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
1.76
52%29%14%76%43%29%1.67
3Unionville Milliken SCUnionville Milliken SC
Unionville Milliken SC

Unionville Milliken SC

League1 Ontario (Div. -1)

Liga Pos 5 / 12

Kanada

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • O
  • V
  • O
  • V
  • V
1.68
Hem
  • O
  • V
  • F
  • O
  • V
1.55
Borta
  • V
  • O
  • V
  • O
  • V
1.82
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 41% 36% 45%
S 3.14 3.55 2.73
Gjorde mål 2.00 2.27 1.73
Insläppta 1.14 1.27 1.00
BLGM 59% 73% 45%
HN 32% 18% 45%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

229-7-22210+1234
  • O
  • O
  • O
  • V
  • V
1.55
45%27%23%68%45%23%1.45
4Blue Devils FCBlue Devils FC
Blue Devils FC

Blue Devils FC

League1 Ontario (Div. -1)

Liga Pos 4 / 12

Kanada

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • F
  • V
  • O
  • V
1.77
Hem
  • F
  • F
  • V
  • O
  • V
1.55
Borta
  • V
  • F
  • F
  • V
  • V
2.00
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 55% 45% 64%
S 3.91 3.73 4.09
Gjorde mål 2.09 2.09 2.09
Insläppta 1.82 1.64 2.00
BLGM 64% 64% 64%
HN 23% 18% 27%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

227-9-52014+630
  • V
  • F
  • V
  • O
  • O
1.36
41%32%45%73%36%18%1.55
5Sigma FCSigma FC
Sigma FC

Sigma FC

League1 Ontario (Div. -1)

Liga Pos 7 / 12

Kanada

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • F
  • V
  • F
  • F
1.32
Hem
  • V
  • V
  • O
  • V
  • V
1.64
Borta
  • F
  • F
  • V
  • F
  • F
1.00
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 36% 45% 27%
S 3.73 3.55 3.91
Gjorde mål 1.77 1.73 1.82
Insläppta 1.95 1.82 2.09
BLGM 68% 73% 64%
HN 23% 18% 27%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

226-6-61818024
  • V
  • F
  • V
  • F
  • F
1.09
36%32%27%68%45%27%1.64
6VaughanVaughan
Vaughan

Vaughan

League1 Ontario (Div. -1)

Liga Pos 3 / 12

Kanada

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • O
  • V
  • F
  • V
  • F
1.86
Hem
  • V
  • V
  • V
  • V
  • F
2.09
Borta
  • V
  • V
  • O
  • O
  • F
1.64
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 55% 64% 45%
S 3.73 3.82 3.64
Gjorde mål 2.14 2.18 2.09
Insläppta 1.59 1.64 1.55
BLGM 77% 73% 82%
HN 23% 27% 18%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

225-9-61721-424
  • O
  • V
  • F
  • V
  • F
1.09
32%45%32%73%45%27%1.73
7North Toronto NitrosNorth Toronto Nitros
North Toronto Nitros

North Toronto Nitros

League1 Ontario (Div. -1)

Liga Pos 8 / 12

Kanada

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • O
  • F
  • V
  • F
  • F
1.18
Hem
  • F
  • V
  • O
  • V
  • F
1.09
Borta
  • V
  • F
  • F
  • F
  • F
1.27
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 32% 27% 36%
S 3.95 3.45 4.45
Gjorde mål 1.73 1.73 1.73
Insläppta 2.23 1.73 2.73
BLGM 64% 55% 73%
HN 9% 18% 0%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

225-7-51316-322
  • O
  • O
  • V
  • F
  • O
1.00
27%27%36%64%36%23%1.32
8Burlington SCBurlington SC
Burlington SC

Burlington SC

League1 Ontario (Div. -1)

Liga Pos 6 / 12

Kanada

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • F
  • V
  • F
  • V
1.32
Hem
  • O
  • F
  • F
  • V
  • V
1.09
Borta
  • V
  • O
  • F
  • F
  • V
1.55
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 36% 27% 45%
S 4.32 4.27 4.36
Gjorde mål 2.23 2.00 2.45
Insläppta 2.09 2.27 1.91
BLGM 73% 73% 73%
HN 14% 18% 9%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

225-6-102123-221
  • V
  • F
  • V
  • F
  • V
0.95
32%41%36%82%59%36%2
9St Catharines Roma WolvesSt Catharines Roma Wolves
St Catharines Roma Wolves

St Catharines Roma Wolves

League1 Ontario (Div. -1)

Liga Pos 9 / 12

Kanada

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • F
  • O
  • F
  • F
1.05
Hem
  • F
  • V
  • F
  • F
  • F
1.00
Borta
  • V
  • O
  • F
  • O
  • F
1.09
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 27% 27% 27%
S 2.91 3.36 2.45
Gjorde mål 1.23 1.45 1.00
Insläppta 1.68 1.91 1.45
BLGM 64% 64% 64%
HN 18% 27% 9%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

226-3-8813-521
  • V
  • F
  • O
  • F
  • F
0.95
41%5%45%64%14%9%0.95
10InternationalInternational
International

International

League1 Ontario (Div. -1)

Liga Pos 10 / 12

Kanada

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • F
  • F
  • F
  • V
0.95
Hem
  • F
  • V
  • O
  • O
  • F
1.00
Borta
  • F
  • F
  • F
  • F
  • V
0.91
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 23% 18% 27%
S 4.55 4.55 4.55
Gjorde mål 2.05 2.18 1.91
Insläppta 2.50 2.36 2.64
BLGM 82% 91% 73%
HN 0% 0% 0%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

224-7-81722-519
  • F
  • F
  • F
  • O
  • V
0.86
27%36%36%73%50%32%1.77
11Sudbury CyclonesSudbury Cyclones
Sudbury Cyclones

Sudbury Cyclones

League1 Ontario (Div. -1)

Liga Pos 11 / 12

Kanada

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • O
  • O
  • F
  • V
  • F
0.86
Hem
  • V
  • O
  • O
  • V
  • F
1.00
Borta
  • F
  • V
  • F
  • F
  • F
0.70
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 24% 27% 20%
S 2.57 2.18 3.00
Gjorde mål 0.86 0.91 0.80
Insläppta 1.71 1.27 2.20
BLGM 52% 55% 50%
HN 10% 9% 10%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

211-10-6215-1313
  • O
  • O
  • F
  • O
  • O
0.62
48%5%71%38%24%10%0.81
12Simcoe County Rovers FCSimcoe County Rovers FC
Simcoe County Rovers FC

Simcoe County Rovers FC

League1 Ontario (Div. -1)

Liga Pos 12 / 12

Kanada

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • F
  • F
  • O
  • F
0.23
Hem
  • F
  • F
  • F
  • F
  • F
0.27
Borta
  • F
  • F
  • F
  • F
  • O
0.18
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 5% 9% 0%
S 4.64 4.18 5.09
Gjorde mål 0.95 0.64 1.27
Insläppta 3.68 3.55 3.82
BLGM 55% 45% 64%
HN 9% 9% 9%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

222-5-11727-2011
  • F
  • F
  • F
  • O
  • F
0.50
14%23%55%73%41%23%1.55

* All statistik på denna tabell tas från halvtidsresultat.

Hem / Halvtidstabell (League1 Ontario)

# TeamMP
Matcher Spelat
V - O - F (HT)
Vinner - Oavgjort - Förlorar på halvtid
MF
Mål För (MF).
Antalet mål detta
lag har gjort.
MM
Mål Mot (MM).
Antalet mål detta
lag har släppt in.
MS
Målskillnad (MS).
Mål Gjorda - Mål Insläppta
PngSenaste 5 (HT)MPM (HT)
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
BLGM
Båda lagen att göra mål (BLGM).
Lista av lag med det högsta antalet matcher där båda lagen har fått poäng. Statistik från lagets inhemska liga körs endast.
* Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar sig för denna BLGM-tabell.
MAG
Missad Mål Försök (MAG).
Matcher där det här laget har misslyckats att göra mål.
0.5+
Över 0.5 (0.5+).
Antalet eller procenten av matcher där de totala målen slutade över 0.5 (dvs 1, 2 eller 3 mål)
1.5+
Över 1.5 (1.5+).
Antalet eller procenten av matcher där de totala målen slutade över 1,5 (dvs. 2, 3 eller 4 mål)
2.5+
Över 2.5 (2.5+).
Antalet eller procenten av matcher där de totala målen slutade över 2.5 (dvs:3, 4 eller 5 mål)
S
Snitt mål per match (snitt).
Det genomsnittliga antalet totala mål per match.
Beräknat över den här säsongen.
1Woodbridge Strikers SCWoodbridge Strikers SC
Woodbridge Strikers SC

Woodbridge Strikers SC

League1 Ontario (Div. -1)

Liga Pos 2 / 12

Kanada

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • V
  • O
  • V
  • V
2.18
Hem
  • V
  • V
  • V
  • V
  • O
2.64
Borta
  • V
  • O
  • F
  • V
  • V
1.73
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 64% 82% 45%
S 3.55 4.09 3.00
Gjorde mål 2.55 3.18 1.91
Insläppta 1.00 0.91 1.09
BLGM 59% 73% 45%
HN 36% 27% 45%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

117-2-1204+1623
  • V
    Woodbridge Strikers SC

    Woodbridge Strikers SC

    League1 Ontario

    13/7 00:00

    5 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Blue Devils FC

    Blue Devils FC

  • V
    Woodbridge Strikers SC

    Woodbridge Strikers SC

    League1 Ontario

    23/7 02:00

    3 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    Sigma FC

    Sigma FC

  • V
    Woodbridge Strikers SC

    Woodbridge Strikers SC

    League1 Ontario

    27/7 00:00

    3 - 0

    FT

    ( HT : 3 - 0 )

    St. Catharines Roma Wolves

    St Catharines Roma Wolves

  • V
    Woodbridge Strikers SC

    Woodbridge Strikers SC

    League1 Ontario

    3/8 00:00

    3 - 1

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    Simcoe County Rovers FC

    Simcoe County Rovers FC

  • O
    Woodbridge Strikers SC

    Woodbridge Strikers SC

    League1 Ontario

    10/8 00:00

    2 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Unionville Milliken SC

    Unionville Milliken SC

2.09
55%27%18%82%64%45%2.18
2Scrosoppi FCScrosoppi FC
Scrosoppi FC

Scrosoppi FC

League1 Ontario (Div. -1)

Liga Pos 1 / 12

Kanada

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
2.29
Hem
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
3.00
Borta
  • O
  • O
  • O
  • F
  • V
1.64
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 71% 100% 45%
S 4.24 4.60 3.91
Gjorde mål 3.05 4.00 2.18
Insläppta 1.19 0.60 1.73
BLGM 62% 40% 82%
HN 38% 60% 18%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

107-1-0162+1422
  • V
    Scrosoppi FC

    Scrosoppi FC

    League1 Ontario

    1/8 01:30

    7 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    North Toronto Nitros

    North Toronto Nitros

  • V
    Scrosoppi FC

    Scrosoppi FC

    League1 Ontario

    8/8 01:30

    2 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Burlington SC

    Burlington SC

  • V
    Scrosoppi FC

    Scrosoppi FC

    League1 Ontario

    12/8 00:30

    4 - 2

    FT

    ( HT : 4 - 1 )

    Vaughan

    Vaughan

  • V
    Scrosoppi FC

    Scrosoppi FC

    League1 Ontario

    15/8 01:30

    13 - 0

    FT

    ( HT : 5 - 0 )

    Simcoe County Rovers FC

    Simcoe County Rovers FC

  • V
    Scrosoppi FC

    Scrosoppi FC

    League1 Ontario

    22/8 01:30

    2 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    St. Catharines Roma Wolves

    St Catharines Roma Wolves

2.20
60%20%10%70%40%30%1.8
3Unionville Milliken SCUnionville Milliken SC
Unionville Milliken SC

Unionville Milliken SC

League1 Ontario (Div. -1)

Liga Pos 5 / 12

Kanada

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • O
  • V
  • O
  • V
  • V
1.68
Hem
  • O
  • V
  • F
  • O
  • V
1.55
Borta
  • V
  • O
  • V
  • O
  • V
1.82
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 41% 36% 45%
S 3.14 3.55 2.73
Gjorde mål 2.00 2.27 1.73
Insläppta 1.14 1.27 1.00
BLGM 59% 73% 45%
HN 32% 18% 45%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

114-4-1138+516
  • O
    Unionville Milliken SC

    Unionville Milliken SC

    League1 Ontario

    28/6 01:30

    2 - 2

    FT

    ( HT : 2 - 2 )

    Vaughan

    Vaughan

  • V
    Unionville Milliken SC

    Unionville Milliken SC

    League1 Ontario

    19/7 01:30

    3 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Blue Devils FC

    Blue Devils FC

  • F
    Unionville Milliken SC

    Unionville Milliken SC

    League1 Ontario

    23/7 01:30

    1 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    Scrosoppi FC

    Scrosoppi FC

  • O
    Unionville Milliken SC

    Unionville Milliken SC

    League1 Ontario

    26/7 01:30

    2 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    Burlington SC

    Burlington SC

  • V
    Unionville Milliken SC

    Unionville Milliken SC

    League1 Ontario

    23/8 01:30

    4 - 2

    FT

    ( HT : 2 - 1 )

    Sigma FC

    Sigma FC

1.45
18%55%9%82%64%36%1.91
4Blue Devils FCBlue Devils FC
Blue Devils FC

Blue Devils FC

League1 Ontario (Div. -1)

Liga Pos 4 / 12

Kanada

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • F
  • V
  • O
  • V
1.77
Hem
  • F
  • F
  • V
  • O
  • V
1.55
Borta
  • V
  • F
  • F
  • V
  • V
2.00
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 55% 45% 64%
S 3.91 3.73 4.09
Gjorde mål 2.09 2.09 2.09
Insläppta 1.82 1.64 2.00
BLGM 64% 64% 64%
HN 23% 18% 27%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

113-5-386+214
  • F
    Blue Devils FC

    Blue Devils FC

    League1 Ontario

    23/7 02:00

    1 - 3

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    Vaughan

    Vaughan

  • F
    Blue Devils FC

    Blue Devils FC

    League1 Ontario

    9/8 23:00

    0 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Sigma FC

    Sigma FC

  • V
    Blue Devils FC

    Blue Devils FC

    League1 Ontario

    16/8 23:00

    4 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Burlington SC

    Burlington SC

  • O
    Blue Devils FC

    Blue Devils FC

    League1 Ontario

    20/8 02:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Simcoe County Rovers FC

    Simcoe County Rovers FC

  • V
    Blue Devils FC

    Blue Devils FC

    League1 Ontario

    23/8 23:00

    7 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    North Toronto Nitros

    North Toronto Nitros

1.27
45%27%45%82%36%9%1.27
5Sigma FCSigma FC
Sigma FC

Sigma FC

League1 Ontario (Div. -1)

Liga Pos 7 / 12

Kanada

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • F
  • V
  • F
  • F
1.32
Hem
  • V
  • V
  • O
  • V
  • V
1.64
Borta
  • F
  • F
  • V
  • F
  • F
1.00
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 36% 45% 27%
S 3.73 3.55 3.91
Gjorde mål 1.77 1.73 1.82
Insläppta 1.95 1.82 2.09
BLGM 68% 73% 64%
HN 23% 18% 27%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

114-2-3108+214
  • V
    Sigma FC

    Sigma FC

    League1 Ontario

    17/6 01:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Vaughan

    Vaughan

  • V
    Sigma FC

    Sigma FC

    League1 Ontario

    21/6 21:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    St. Catharines Roma Wolves

    St Catharines Roma Wolves

  • O
    Sigma FC

    Sigma FC

    League1 Ontario

    28/6 17:00

    3 - 3

    FT

    ( HT : 3 - 0 )

    Scrosoppi FC

    Scrosoppi FC

  • V
    Sigma FC

    Sigma FC

    League1 Ontario

    11/7 23:00

    3 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Simcoe County Rovers FC

    Simcoe County Rovers FC

  • V
    Sigma FC

    Sigma FC

    League1 Ontario

    26/7 21:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    Sudbury Cyclones

    Sudbury Cyclones

1.27
45%18%36%64%45%27%1.64
6VaughanVaughan
Vaughan

Vaughan

League1 Ontario (Div. -1)

Liga Pos 3 / 12

Kanada

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • O
  • V
  • F
  • V
  • F
1.86
Hem
  • V
  • V
  • V
  • V
  • F
2.09
Borta
  • V
  • V
  • O
  • O
  • F
1.64
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 55% 64% 45%
S 3.73 3.82 3.64
Gjorde mål 2.14 2.18 2.09
Insläppta 1.59 1.64 1.55
BLGM 77% 73% 82%
HN 23% 27% 18%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

113-4-4911-213
  • V
    Vaughan

    Vaughan

    League1 Ontario

    20/7 00:30

    4 - 3

    FT

    ( HT : 2 - 1 )

    Simcoe County Rovers FC

    Simcoe County Rovers FC

  • V
    Vaughan

    Vaughan

    League1 Ontario

    3/8 00:30

    2 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Sudbury Cyclones

    Sudbury Cyclones

  • V
    Vaughan

    Vaughan

    League1 Ontario

    10/8 00:00

    4 - 2

    FT

    ( HT : 3 - 2 )

    International

    International

  • V
    Vaughan

    Vaughan

    League1 Ontario

    17/8 00:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Sigma FC

    Sigma FC

  • F
    Vaughan

    Vaughan

    League1 Ontario

    24/8 00:00

    3 - 4

    FT

    ( HT : 1 - 2 )

    Woodbridge Strikers SC

    Woodbridge Strikers SC

1.18
36%45%45%73%45%36%1.82
7Burlington SCBurlington SC
Burlington SC

Burlington SC

League1 Ontario (Div. -1)

Liga Pos 6 / 12

Kanada

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • F
  • V
  • F
  • V
1.32
Hem
  • O
  • F
  • F
  • V
  • V
1.09
Borta
  • V
  • O
  • F
  • F
  • V
1.55
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 36% 27% 45%
S 4.32 4.27 4.36
Gjorde mål 2.23 2.00 2.45
Insläppta 2.09 2.27 1.91
BLGM 73% 73% 73%
HN 14% 18% 9%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

113-3-51113-212
  • O
    Burlington SC

    Burlington SC

    League1 Ontario

    14/6 21:30

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Woodbridge Strikers SC

    Woodbridge Strikers SC

  • F
    Burlington SC

    Burlington SC

    League1 Ontario

    18/6 01:00

    4 - 5

    FT

    ( HT : 2 - 3 )

    Blue Devils FC

    Blue Devils FC

  • F
    Burlington SC

    Burlington SC

    League1 Ontario

    21/6 23:30

    2 - 3

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    Vaughan

    Vaughan

  • V
    Burlington SC

    Burlington SC

    League1 Ontario

    2/8 23:30

    4 - 3

    FT

    ( HT : 3 - 1 )

    Sigma FC

    Sigma FC

  • V
    Burlington SC

    Burlington SC

    League1 Ontario

    9/8 20:30

    2 - 0

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    Sudbury Cyclones

    Sudbury Cyclones

1.09
36%45%36%82%64%45%2.18
8North Toronto NitrosNorth Toronto Nitros
North Toronto Nitros

North Toronto Nitros

League1 Ontario (Div. -1)

Liga Pos 8 / 12

Kanada

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • O
  • F
  • V
  • F
  • F
1.18
Hem
  • F
  • V
  • O
  • V
  • F
1.09
Borta
  • V
  • F
  • F
  • F
  • F
1.27
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 32% 27% 36%
S 3.95 3.45 4.45
Gjorde mål 1.73 1.73 1.73
Insläppta 2.23 1.73 2.73
BLGM 64% 55% 73%
HN 9% 18% 0%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

112-5-3810-211
  • F
    North Toronto Nitros

    North Toronto Nitros

    League1 Ontario

    12/7 00:30

    2 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Burlington SC

    Burlington SC

  • V
    North Toronto Nitros

    North Toronto Nitros

    League1 Ontario

    23/7 01:00

    7 - 2

    FT

    ( HT : 2 - 2 )

    International

    International

  • O
    North Toronto Nitros

    North Toronto Nitros

    League1 Ontario

    27/7 00:30

    2 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    Vaughan

    Vaughan

  • V
    North Toronto Nitros

    North Toronto Nitros

    League1 Ontario

    9/8 00:30

    1 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Simcoe County Rovers FC

    Simcoe County Rovers FC

  • F
    North Toronto Nitros

    North Toronto Nitros

    League1 Ontario

    14/8 02:00

    0 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 2 )

    Unionville Milliken SC

    Unionville Milliken SC

1.00
27%36%45%73%45%27%1.64
9InternationalInternational
International

International

League1 Ontario (Div. -1)

Liga Pos 10 / 12

Kanada

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • F
  • F
  • F
  • V
0.95
Hem
  • F
  • V
  • O
  • O
  • F
1.00
Borta
  • F
  • F
  • F
  • F
  • V
0.91
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 23% 18% 27%
S 4.55 4.55 4.55
Gjorde mål 2.05 2.18 1.91
Insläppta 2.50 2.36 2.64
BLGM 82% 91% 73%
HN 0% 0% 0%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

112-2-447-38
  • F
    International

    International

    League1 Ontario

    28/6 01:00

    2 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 2 )

    Burlington SC

    Burlington SC

  • V
    International

    International

    League1 Ontario

    4/7 18:00

    5 - 3

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    Simcoe County Rovers FC

    Simcoe County Rovers FC

  • O
    International

    International

    League1 Ontario

    12/7 01:00

    2 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Unionville Milliken SC

    Unionville Milliken SC

  • O
    International

    International

    League1 Ontario

    18/7 18:00

    3 - 3

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    Sigma FC

    Sigma FC

  • F
    International

    International

    League1 Ontario

    2/8 20:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Blue Devils FC

    Blue Devils FC

0.73
18%18%36%73%27%0%1
10St Catharines Roma WolvesSt Catharines Roma Wolves
St Catharines Roma Wolves

St Catharines Roma Wolves

League1 Ontario (Div. -1)

Liga Pos 9 / 12

Kanada

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • F
  • O
  • F
  • F
1.05
Hem
  • F
  • V
  • F
  • F
  • F
1.00
Borta
  • V
  • O
  • F
  • O
  • F
1.09
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 27% 27% 27%
S 2.91 3.36 2.45
Gjorde mål 1.23 1.45 1.00
Insläppta 1.68 1.91 1.45
BLGM 64% 64% 64%
HN 18% 27% 9%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

112-1-346-27
  • F
    St. Catharines Roma Wolves

    St Catharines Roma Wolves

    League1 Ontario

    11/7 01:00

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Vaughan

    Vaughan

  • V
    St. Catharines Roma Wolves

    St Catharines Roma Wolves

    League1 Ontario

    18/7 01:00

    3 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    North Toronto Nitros

    North Toronto Nitros

  • F
    St. Catharines Roma Wolves

    St Catharines Roma Wolves

    League1 Ontario

    23/7 01:00

    1 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Burlington SC

    Burlington SC

  • F
    St. Catharines Roma Wolves

    St Catharines Roma Wolves

    League1 Ontario

    1/8 01:00

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Unionville Milliken SC

    Unionville Milliken SC

  • F
    St. Catharines Roma Wolves

    St Catharines Roma Wolves

    League1 Ontario

    15/8 01:00

    2 - 6

    FT

    ( HT : 2 - 3 )

    International

    International

0.64
27%9%27%45%18%9%0.91
11Sudbury CyclonesSudbury Cyclones
Sudbury Cyclones

Sudbury Cyclones

League1 Ontario (Div. -1)

Liga Pos 11 / 12

Kanada

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • O
  • O
  • F
  • V
  • F
0.86
Hem
  • V
  • O
  • O
  • V
  • F
1.00
Borta
  • F
  • V
  • F
  • F
  • F
0.70
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 24% 27% 20%
S 2.57 2.18 3.00
Gjorde mål 0.86 0.91 0.80
Insläppta 1.71 1.27 2.20
BLGM 52% 55% 50%
HN 10% 9% 10%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

110-7-202-27
  • V
    Sudbury Cyclones

    Sudbury Cyclones

    League1 Ontario

    12/7 00:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Scrosoppi FC

    Scrosoppi FC

  • O
    Sudbury Cyclones

    Sudbury Cyclones

    League1 Ontario

    6/8 01:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Vaughan

    Vaughan

  • O
    Sudbury Cyclones

    Sudbury Cyclones

    League1 Ontario

    8/8 00:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    St. Catharines Roma Wolves

    St Catharines Roma Wolves

  • V
    Sudbury Cyclones

    Sudbury Cyclones

    League1 Ontario

    13/8 01:00

    3 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    International

    International

  • F
    Sudbury Cyclones

    Sudbury Cyclones

    League1 Ontario

    15/8 00:00

    0 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Woodbridge Strikers SC

    Woodbridge Strikers SC

0.64
64%0%82%18%0%0%0.18
12Simcoe County Rovers FCSimcoe County Rovers FC
Simcoe County Rovers FC

Simcoe County Rovers FC

League1 Ontario (Div. -1)

Liga Pos 12 / 12

Kanada

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • F
  • F
  • O
  • F
0.23
Hem
  • F
  • F
  • F
  • F
  • F
0.27
Borta
  • F
  • F
  • F
  • F
  • O
0.18
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 5% 9% 0%
S 4.64 4.18 5.09
Gjorde mål 0.95 0.64 1.27
Insläppta 3.68 3.55 3.82
BLGM 55% 45% 64%
HN 9% 9% 9%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

110-3-7215-133
  • F
    Simcoe County Rovers FC

    Simcoe County Rovers FC

    League1 Ontario

    20/6 23:00

    0 - 4

    FT

    ( HT : 0 - 4 )

    Unionville Milliken SC

    Unionville Milliken SC

  • F
    Simcoe County Rovers FC

    Simcoe County Rovers FC

    League1 Ontario

    27/6 19:00

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    St. Catharines Roma Wolves

    St Catharines Roma Wolves

  • F
    Simcoe County Rovers FC

    Simcoe County Rovers FC

    League1 Ontario

    23/7 02:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Sudbury Cyclones

    Sudbury Cyclones

  • F
    Simcoe County Rovers FC

    Simcoe County Rovers FC

    League1 Ontario

    25/7 23:00

    2 - 3

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    Blue Devils FC

    Blue Devils FC

  • F
    Simcoe County Rovers FC

    Simcoe County Rovers FC

    League1 Ontario

    22/8 23:00

    1 - 11

    FT

    ( HT : 0 - 4 )

    Burlington SC

    Burlington SC

0.27
9%18%73%82%36%18%1.55

Borta / Halvtidstabell (League1 Ontario)

# TeamMP
Matcher Spelat
V - O - F (HT)
Vinner - Oavgjort - Förlorar på halvtid
MF
Mål För (MF).
Antalet mål detta
lag har gjort.
MM
Mål Mot (MM).
Antalet mål detta
lag har släppt in.
MS
Målskillnad (MS).
Mål Gjorda - Mål Insläppta
PngSenaste 5 (HT)MPM (HT)
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
BLGM
Båda lagen att göra mål (BLGM).
Lista av lag med det högsta antalet matcher där båda lagen har fått poäng. Statistik från lagets inhemska liga körs endast.
* Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar sig för denna BLGM-tabell.
MAG
Missad Mål Försök (MAG).
Matcher där det här laget har misslyckats att göra mål.
0.5+
Över 0.5 (0.5+).
Antalet eller procenten av matcher där de totala målen slutade över 0.5 (dvs 1, 2 eller 3 mål)
1.5+
Över 1.5 (1.5+).
Antalet eller procenten av matcher där de totala målen slutade över 1,5 (dvs. 2, 3 eller 4 mål)
2.5+
Över 2.5 (2.5+).
Antalet eller procenten av matcher där de totala målen slutade över 2.5 (dvs:3, 4 eller 5 mål)
S
Snitt mål per match (snitt).
Det genomsnittliga antalet totala mål per match.
Beräknat över den här säsongen.
1Woodbridge Strikers SCWoodbridge Strikers SC
Woodbridge Strikers SC

Woodbridge Strikers SC

League1 Ontario (Div. -1)

Liga Pos 2 / 12

Kanada

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • V
  • O
  • V
  • V
2.18
Hem
  • V
  • V
  • V
  • V
  • O
2.64
Borta
  • V
  • O
  • F
  • V
  • V
1.73
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 64% 82% 45%
S 3.55 4.09 3.00
Gjorde mål 2.55 3.18 1.91
Insläppta 1.00 0.91 1.09
BLGM 59% 73% 45%
HN 36% 27% 45%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

115-3-283+518
  • V
    North Toronto Nitros

    North Toronto Nitros

    League1 Ontario

    28/6 00:30

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Woodbridge Strikers SC

    Woodbridge Strikers SC

  • O
    St. Catharines Roma Wolves

    St Catharines Roma Wolves

    League1 Ontario

    2/7 01:30

    2 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 2 )

    Woodbridge Strikers SC

    Woodbridge Strikers SC

  • F
    Scrosoppi FC

    Scrosoppi FC

    League1 Ontario

    18/7 01:30

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Woodbridge Strikers SC

    Woodbridge Strikers SC

  • V
    Sudbury Cyclones

    Sudbury Cyclones

    League1 Ontario

    15/8 00:00

    0 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Woodbridge Strikers SC

    Woodbridge Strikers SC

  • V
    Vaughan

    Vaughan

    League1 Ontario

    24/8 00:00

    3 - 4

    FT

    ( HT : 1 - 2 )

    Woodbridge Strikers SC

    Woodbridge Strikers SC

1.64
64%9%45%64%27%9%1
2Unionville Milliken SCUnionville Milliken SC
Unionville Milliken SC

Unionville Milliken SC

League1 Ontario (Div. -1)

Liga Pos 5 / 12

Kanada

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • O
  • V
  • O
  • V
  • V
1.68
Hem
  • O
  • V
  • F
  • O
  • V
1.55
Borta
  • V
  • O
  • V
  • O
  • V
1.82
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 41% 36% 45%
S 3.14 3.55 2.73
Gjorde mål 2.00 2.27 1.73
Insläppta 1.14 1.27 1.00
BLGM 59% 73% 45%
HN 32% 18% 45%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

115-3-192+718
  • V
    Sudbury Cyclones

    Sudbury Cyclones

    League1 Ontario

    4/7 00:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Unionville Milliken SC

    Unionville Milliken SC

  • O
    International

    International

    League1 Ontario

    12/7 01:00

    2 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Unionville Milliken SC

    Unionville Milliken SC

  • V
    St. Catharines Roma Wolves

    St Catharines Roma Wolves

    League1 Ontario

    1/8 01:00

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Unionville Milliken SC

    Unionville Milliken SC

  • O
    Woodbridge Strikers SC

    Woodbridge Strikers SC

    League1 Ontario

    10/8 00:00

    2 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Unionville Milliken SC

    Unionville Milliken SC

  • V
    North Toronto Nitros

    North Toronto Nitros

    League1 Ontario

    14/8 02:00

    0 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 2 )

    Unionville Milliken SC

    Unionville Milliken SC

1.64
73%0%36%55%27%9%1
3Blue Devils FCBlue Devils FC
Blue Devils FC

Blue Devils FC

League1 Ontario (Div. -1)

Liga Pos 4 / 12

Kanada

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • F
  • V
  • O
  • V
1.77
Hem
  • F
  • F
  • V
  • O
  • V
1.55
Borta
  • V
  • F
  • F
  • V
  • V
2.00
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 55% 45% 64%
S 3.91 3.73 4.09
Gjorde mål 2.09 2.09 2.09
Insläppta 1.82 1.64 2.00
BLGM 64% 64% 64%
HN 23% 18% 27%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

114-4-2128+416
  • V
    Sudbury Cyclones

    Sudbury Cyclones

    League1 Ontario

    27/6 20:30

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Blue Devils FC

    Blue Devils FC

  • F
    Woodbridge Strikers SC

    Woodbridge Strikers SC

    League1 Ontario

    13/7 00:00

    5 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Blue Devils FC

    Blue Devils FC

  • F
    Unionville Milliken SC

    Unionville Milliken SC

    League1 Ontario

    19/7 01:30

    3 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Blue Devils FC

    Blue Devils FC

  • V
    Simcoe County Rovers FC

    Simcoe County Rovers FC

    League1 Ontario

    25/7 23:00

    2 - 3

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    Blue Devils FC

    Blue Devils FC

  • V
    International

    International

    League1 Ontario

    2/8 20:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Blue Devils FC

    Blue Devils FC

1.45
36%36%45%64%36%27%1.82
4Scrosoppi FCScrosoppi FC
Scrosoppi FC

Scrosoppi FC

League1 Ontario (Div. -1)

Liga Pos 1 / 12

Kanada

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
2.29
Hem
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
3.00
Borta
  • O
  • O
  • O
  • F
  • V
1.64
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 71% 100% 45%
S 4.24 4.60 3.91
Gjorde mål 3.05 4.00 2.18
Insläppta 1.19 0.60 1.73
BLGM 62% 40% 82%
HN 38% 60% 18%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

114-3-389-115
  • O
    North Toronto Nitros

    North Toronto Nitros

    League1 Ontario

    25/6 02:00

    2 - 2

    FT

    ( HT : 2 - 1 )

    Scrosoppi FC

    Scrosoppi FC

  • O
    Sigma FC

    Sigma FC

    League1 Ontario

    28/6 17:00

    3 - 3

    FT

    ( HT : 3 - 0 )

    Scrosoppi FC

    Scrosoppi FC

  • O
    Vaughan

    Vaughan

    League1 Ontario

    6/7 00:30

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Scrosoppi FC

    Scrosoppi FC

  • F
    Sudbury Cyclones

    Sudbury Cyclones

    League1 Ontario

    12/7 00:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Scrosoppi FC

    Scrosoppi FC

  • V
    Unionville Milliken SC

    Unionville Milliken SC

    League1 Ontario

    23/7 01:30

    1 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    Scrosoppi FC

    Scrosoppi FC

1.36
45%36%18%82%45%27%1.55
5St Catharines Roma WolvesSt Catharines Roma Wolves
St Catharines Roma Wolves

St Catharines Roma Wolves

League1 Ontario (Div. -1)

Liga Pos 9 / 12

Kanada

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • F
  • O
  • F
  • F
1.05
Hem
  • F
  • V
  • F
  • F
  • F
1.00
Borta
  • V
  • O
  • F
  • O
  • F
1.09
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 27% 27% 27%
S 2.91 3.36 2.45
Gjorde mål 1.23 1.45 1.00
Insläppta 1.68 1.91 1.45
BLGM 64% 64% 64%
HN 18% 27% 9%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

114-2-547-314
  • V
    Simcoe County Rovers FC

    Simcoe County Rovers FC

    League1 Ontario

    27/6 19:00

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    St. Catharines Roma Wolves

    St Catharines Roma Wolves

  • O
    Blue Devils FC

    Blue Devils FC

    League1 Ontario

    5/7 23:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    St. Catharines Roma Wolves

    St Catharines Roma Wolves

  • F
    Woodbridge Strikers SC

    Woodbridge Strikers SC

    League1 Ontario

    27/7 00:00

    3 - 0

    FT

    ( HT : 3 - 0 )

    St. Catharines Roma Wolves

    St Catharines Roma Wolves

  • O
    Sudbury Cyclones

    Sudbury Cyclones

    League1 Ontario

    8/8 00:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    St. Catharines Roma Wolves

    St Catharines Roma Wolves

  • F
    Scrosoppi FC

    Scrosoppi FC

    League1 Ontario

    22/8 01:30

    2 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    St. Catharines Roma Wolves

    St Catharines Roma Wolves

1.27
55%0%64%82%9%9%1
6VaughanVaughan
Vaughan

Vaughan

League1 Ontario (Div. -1)

Liga Pos 3 / 12

Kanada

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • O
  • V
  • F
  • V
  • F
1.86
Hem
  • V
  • V
  • V
  • V
  • F
2.09
Borta
  • V
  • V
  • O
  • O
  • F
1.64
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 55% 64% 45%
S 3.73 3.82 3.64
Gjorde mål 2.14 2.18 2.09
Insläppta 1.59 1.64 1.55
BLGM 77% 73% 82%
HN 23% 27% 18%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

112-5-2810-211
  • V
    St. Catharines Roma Wolves

    St Catharines Roma Wolves

    League1 Ontario

    11/7 01:00

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Vaughan

    Vaughan

  • V
    Blue Devils FC

    Blue Devils FC

    League1 Ontario

    23/7 02:00

    1 - 3

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    Vaughan

    Vaughan

  • O
    North Toronto Nitros

    North Toronto Nitros

    League1 Ontario

    27/7 00:30

    2 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    Vaughan

    Vaughan

  • O
    Sudbury Cyclones

    Sudbury Cyclones

    League1 Ontario

    6/8 01:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Vaughan

    Vaughan

  • F
    Scrosoppi FC

    Scrosoppi FC

    League1 Ontario

    12/8 00:30

    4 - 2

    FT

    ( HT : 4 - 1 )

    Vaughan

    Vaughan

1.00
27%45%18%73%45%18%1.64
7North Toronto NitrosNorth Toronto Nitros
North Toronto Nitros

North Toronto Nitros

League1 Ontario (Div. -1)

Liga Pos 8 / 12

Kanada

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • O
  • F
  • V
  • F
  • F
1.18
Hem
  • F
  • V
  • O
  • V
  • F
1.09
Borta
  • V
  • F
  • F
  • F
  • F
1.27
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 32% 27% 36%
S 3.95 3.45 4.45
Gjorde mål 1.73 1.73 1.73
Insläppta 2.23 1.73 2.73
BLGM 64% 55% 73%
HN 9% 18% 0%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

113-2-256-111
  • V
    Sigma FC

    Sigma FC

    League1 Ontario

    14/6 00:00

    2 - 4

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    North Toronto Nitros

    North Toronto Nitros

  • F
    Unionville Milliken SC

    Unionville Milliken SC

    League1 Ontario

    17/6 01:30

    3 - 0

    FT

    ( HT : 3 - 0 )

    North Toronto Nitros

    North Toronto Nitros

  • F
    St. Catharines Roma Wolves

    St Catharines Roma Wolves

    League1 Ontario

    18/7 01:00

    3 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    North Toronto Nitros

    North Toronto Nitros

  • F
    Scrosoppi FC

    Scrosoppi FC

    League1 Ontario

    1/8 01:30

    7 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    North Toronto Nitros

    North Toronto Nitros

  • F
    Blue Devils FC

    Blue Devils FC

    League1 Ontario

    23/8 23:00

    7 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    North Toronto Nitros

    North Toronto Nitros

1.00
27%18%27%55%27%18%1
8InternationalInternational
International

International

League1 Ontario (Div. -1)

Liga Pos 10 / 12

Kanada

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • F
  • F
  • F
  • V
0.95
Hem
  • F
  • V
  • O
  • O
  • F
1.00
Borta
  • F
  • F
  • F
  • F
  • V
0.91
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 23% 18% 27%
S 4.55 4.55 4.55
Gjorde mål 2.05 2.18 1.91
Insläppta 2.50 2.36 2.64
BLGM 82% 91% 73%
HN 0% 0% 0%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

112-5-41315-211
  • F
    North Toronto Nitros

    North Toronto Nitros

    League1 Ontario

    23/7 01:00

    7 - 2

    FT

    ( HT : 2 - 2 )

    International

    International

  • F
    Scrosoppi FC

    Scrosoppi FC

    League1 Ontario

    27/7 01:30

    2 - 1

    FT

    ( HT : 2 - 1 )

    International

    International

  • F
    Vaughan

    Vaughan

    League1 Ontario

    10/8 00:00

    4 - 2

    FT

    ( HT : 3 - 2 )

    International

    International

  • F
    Sudbury Cyclones

    Sudbury Cyclones

    League1 Ontario

    13/8 01:00

    3 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    International

    International

  • V
    St. Catharines Roma Wolves

    St Catharines Roma Wolves

    League1 Ontario

    15/8 01:00

    2 - 6

    FT

    ( HT : 2 - 3 )

    International

    International

1.00
36%55%36%73%73%64%2.55
9Sigma FCSigma FC
Sigma FC

Sigma FC

League1 Ontario (Div. -1)

Liga Pos 7 / 12

Kanada

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • F
  • V
  • F
  • F
1.32
Hem
  • V
  • V
  • O
  • V
  • V
1.64
Borta
  • F
  • F
  • V
  • F
  • F
1.00
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 36% 45% 27%
S 3.73 3.55 3.91
Gjorde mål 1.77 1.73 1.82
Insläppta 1.95 1.82 2.09
BLGM 68% 73% 64%
HN 23% 18% 27%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

112-4-3810-210
  • F
    Woodbridge Strikers SC

    Woodbridge Strikers SC

    League1 Ontario

    23/7 02:00

    3 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    Sigma FC

    Sigma FC

  • F
    Burlington SC

    Burlington SC

    League1 Ontario

    2/8 23:30

    4 - 3

    FT

    ( HT : 3 - 1 )

    Sigma FC

    Sigma FC

  • V
    Blue Devils FC

    Blue Devils FC

    League1 Ontario

    9/8 23:00

    0 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Sigma FC

    Sigma FC

  • F
    Vaughan

    Vaughan

    League1 Ontario

    17/8 00:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Sigma FC

    Sigma FC

  • F
    Unionville Milliken SC

    Unionville Milliken SC

    League1 Ontario

    23/8 01:30

    4 - 2

    FT

    ( HT : 2 - 1 )

    Sigma FC

    Sigma FC

0.91
27%45%18%73%45%27%1.64
10Burlington SCBurlington SC
Burlington SC

Burlington SC

League1 Ontario (Div. -1)

Liga Pos 6 / 12

Kanada

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • V
  • F
  • V
  • F
  • V
1.32
Hem
  • O
  • F
  • F
  • V
  • V
1.09
Borta
  • V
  • O
  • F
  • F
  • V
1.55
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 36% 27% 45%
S 4.32 4.27 4.36
Gjorde mål 2.23 2.00 2.45
Insläppta 2.09 2.27 1.91
BLGM 73% 73% 73%
HN 14% 18% 9%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

112-3-5101009
  • V
    St. Catharines Roma Wolves

    St Catharines Roma Wolves

    League1 Ontario

    23/7 01:00

    1 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Burlington SC

    Burlington SC

  • O
    Unionville Milliken SC

    Unionville Milliken SC

    League1 Ontario

    26/7 01:30

    2 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    Burlington SC

    Burlington SC

  • F
    Scrosoppi FC

    Scrosoppi FC

    League1 Ontario

    8/8 01:30

    2 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Burlington SC

    Burlington SC

  • F
    Blue Devils FC

    Blue Devils FC

    League1 Ontario

    16/8 23:00

    4 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Burlington SC

    Burlington SC

  • V
    Simcoe County Rovers FC

    Simcoe County Rovers FC

    League1 Ontario

    22/8 23:00

    1 - 11

    FT

    ( HT : 0 - 4 )

    Burlington SC

    Burlington SC

0.82
27%36%36%82%55%27%1.82
11Simcoe County Rovers FCSimcoe County Rovers FC
Simcoe County Rovers FC

Simcoe County Rovers FC

League1 Ontario (Div. -1)

Liga Pos 12 / 12

Kanada

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • F
  • F
  • F
  • O
  • F
0.23
Hem
  • F
  • F
  • F
  • F
  • F
0.27
Borta
  • F
  • F
  • F
  • F
  • O
0.18
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 5% 9% 0%
S 4.64 4.18 5.09
Gjorde mål 0.95 0.64 1.27
Insläppta 3.68 3.55 3.82
BLGM 55% 45% 64%
HN 9% 9% 9%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

112-2-4512-78
  • F
    Vaughan

    Vaughan

    League1 Ontario

    20/7 00:30

    4 - 3

    FT

    ( HT : 2 - 1 )

    Simcoe County Rovers FC

    Simcoe County Rovers FC

  • F
    Woodbridge Strikers SC

    Woodbridge Strikers SC

    League1 Ontario

    3/8 00:00

    3 - 1

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    Simcoe County Rovers FC

    Simcoe County Rovers FC

  • F
    North Toronto Nitros

    North Toronto Nitros

    League1 Ontario

    9/8 00:30

    1 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Simcoe County Rovers FC

    Simcoe County Rovers FC

  • F
    Scrosoppi FC

    Scrosoppi FC

    League1 Ontario

    15/8 01:30

    13 - 0

    FT

    ( HT : 5 - 0 )

    Simcoe County Rovers FC

    Simcoe County Rovers FC

  • O
    Blue Devils FC

    Blue Devils FC

    League1 Ontario

    20/8 02:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Simcoe County Rovers FC

    Simcoe County Rovers FC

0.73
18%27%36%64%45%27%1.55
12Sudbury CyclonesSudbury Cyclones
Sudbury Cyclones

Sudbury Cyclones

League1 Ontario (Div. -1)

Liga Pos 11 / 12

Kanada

Form Senaste 5 MPM
Övergripande
  • O
  • O
  • F
  • V
  • F
0.86
Hem
  • V
  • O
  • O
  • V
  • F
1.00
Borta
  • F
  • V
  • F
  • F
  • F
0.70
Statistik Övergripande Hem Borta
Vinst % 24% 27% 20%
S 2.57 2.18 3.00
Gjorde mål 0.86 0.91 0.80
Insläppta 1.71 1.27 2.20
BLGM 52% 55% 50%
HN 10% 9% 10%

Vill du se hörnstatistik, kort statistik, MAG, över 2,5 ~ 3,5 här?
Uppgradera till FootyStats Premium!

101-3-4213-116
  • F
    North Toronto Nitros

    North Toronto Nitros

    League1 Ontario

    21/6 00:30

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Sudbury Cyclones

    Sudbury Cyclones

  • V
    Simcoe County Rovers FC

    Simcoe County Rovers FC

    League1 Ontario

    23/7 02:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Sudbury Cyclones

    Sudbury Cyclones

  • F
    Sigma FC

    Sigma FC

    League1 Ontario

    26/7 21:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    Sudbury Cyclones

    Sudbury Cyclones

  • F
    Vaughan

    Vaughan

    League1 Ontario

    3/8 00:30

    2 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Sudbury Cyclones

    Sudbury Cyclones

  • F
    Burlington SC

    Burlington SC

    League1 Ontario

    9/8 20:30

    2 - 0

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    Sudbury Cyclones

    Sudbury Cyclones

0.60
30%10%60%60%50%20%1.5
/se/
https://cdn.footystats.org/
- Startar om### min'
- Startar om### H'
Live'
- Startad
Snart
Startad
no

Laddar statistik

GÅ MED I PREMIUM. VINST NU.