Šutevi - Treća Divizija Grupa 5

Timski Šutevi

# Tim Više od 10.5 Više od 11.5 Više od 12.5 Više od 13.5 Više od 14.5 Više od 15.5
1CE Europa II LogoCE Europa II71%43%28%14%0%0%
2CE LHospitalet LogoCE LHospitalet67%67%17%17%0%0%
3CE Atletic Lleida 2019 LogoCE Atletic Lleida 201967%67%67%33%33%33%
4UE Tona LogoUE Tona60%60%60%40%40%20%
5FE Grama LogoFE Grama56%56%56%43%28%14%
6CF Badalona LogoCF Badalona50%50%33%33%33%33%
7Cerdanyola del Valles FC LogoCerdanyola del Valles FC50%33%33%17%0%0%
8FC LEscala LogoFC LEscala50%50%33%17%17%17%
9San Juan Atletico de Montcada LogoSan Juan Atletico de Montcada50%33%33%33%17%17%
10CP San Cristobal LogoCP San Cristobal43%43%28%28%28%28%
11UE Cornella LogoUE Cornella40%40%40%20%20%20%
12CFJ Mollerussa LogoCFJ Mollerussa33%33%33%33%33%33%
13CF Montanesa LogoCF Montanesa28%14%14%14%14%0%
14CF Peralada LogoCF Peralada25%25%0%0%0%0%
15Pobla de Mafumet CF LogoPobla de Mafumet CF25%25%25%25%0%0%
16UE Vilassar de Mar LogoUE Vilassar de Mar20%20%0%0%0%0%
17CF Vilanova Geltru LogoCF Vilanova Geltru20%20%20%20%20%0%
18FC Martinenc LogoFC Martinenc0%0%0%0%0%0%

Šutevi na Utakmici

# Tim Više od 23.5 Više od 24.5 Više od 25.5 Više od 26.5
1San Juan Atlético de Montcada LogoSan Juan Atletico de Montcada83%67%50%50%
2Atlètic Lleida LogoCE Atletic Lleida 201967%67%33%33%
3Mollerussa LogoCFJ Mollerussa67%67%33%33%
4Tona LogoUE Tona60%60%40%40%
5Cerdanyola del Vallès LogoCerdanyola del Valles FC50%50%50%33%
6Pobla Mafumet LogoPobla de Mafumet CF50%25%25%0%
7San Cristóbal LogoCP San Cristobal43%28%28%14%
8Montañesa LogoCF Montanesa43%28%14%14%
9CF Badalona LogoCF Badalona33%33%33%33%
10Peralada LogoCF Peralada25%25%0%0%
11UE Cornellà LogoUE Cornella20%20%20%0%
12Vilassar Mar LogoUE Vilassar de Mar20%20%20%20%
13Vilanova Geltrú LogoCF Vilanova Geltru20%0%0%0%
14LFC LEscala17%17%17%17%
15Martinenc LogoFC Martinenc17%0%0%0%
16Grama LogoFE Grama14%14%14%14%
17Europa II LogoCE Europa II0%0%0%0%
18CE LCE LHospitalet0%0%0%0%

Igrači - Upućeno Šuteva

No data

Šutevi - Španija

La Liga Šutevi
- Divizija 1
/rs/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje za###min'
- Počinje za###Sati'
U-Igri'
- Počelo
●Uskoro
●Počelo
no

Učitavanje Statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUM. PROFIT ODMAH.